Gönderen Konu: hepinize iyi akşamlar fiyat nasıl  (Okunma sayısı 9033 defa)

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
Ynt: hepinize iyi akşamlar fiyat nasıl
« Yanıtla #14 : 23 Kasım 2010, 21:35:35 »
Az olduysa zaten mesele yok, çok olduysa da temizliğine sayacaksın :D

Çevrimdışı sadaswardashga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 23 Kasım 2010, 21:38:56 »
Kardeş bırak az oldu çok oldu sorgusunu, araba aldıktan sonra geriye bakıp ah vah demenin anlamı yok, tadını çıkarmaya bak, kullandıkça aşık olacaksın benden söylemesi. ;)

zaten aşıktım kullandıkça iice aşık olmaya basladım..bir sorum olacak simdilik arabayı biraz devirli kullanıyorum redlineda vites değiştiriyorum bi süre böyle kullansam araca zarar verir mi?

Çevrimdışı deepblue

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Kasım 2010, 23:43:13 »
güle güle kullan ,hayırlı olsun :)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 24 Kasım 2010, 02:04:31 »
@ rene . hocam arkadasa kesınlıkle pısman olmasını gerektıren bır sey soylemek ıstemem . arabası gercekten cok guzel . ayrıca benım fıkrımde lpgsız olması bı aracın cok daha ıyı . gulunucek bır durum yok . cam catlak . jantları kapak jant. sag kapı altı sac ezık . bunlar son model audılerde bıle var.  benım arabamın camıda catlak . sol arka cıta aldı ezık . ama hıc gorunmuyor bıle . bunlar takılıcak detaylar degıl yanı . en guzel yanı 2. sahıbı olması arkadasımın. satıyorum haberın olsun demıstı . bende oyle bır duyuru yaptım ınceden .
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ozgel_as

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 24 Kasım 2010, 04:37:25 »
kardesım hayırlı ugurlu olsun fıyatın artık bı onemı yok sonucta bence sımdı yapman gereken ılk sey kapı kollarını nıkelaj kaplama veya govde rengıne boyatmak ayrıca tampon cıtalarınıda beyaza boyattır cok guzel olur bırde arka bagaj kapagının uzerıne spoıler taktır o sekılde cok daha yakısıklı olcak araban emın ol

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 24 Kasım 2010, 19:58:14 »
zaten aşıktım kullandıkça iice aşık olmaya basladım..bir sorum olacak simdilik arabayı biraz devirli kullanıyorum redlineda vites değiştiriyorum bi süre böyle kullansam araca zarar verir mi?

İdeal vites değiştirme aralığı ,aracın  maksimum torkunu verdiği devirle, maksimum beygir gücünü verdiği devirlerin arasıdır, yani golf4 1,6 102 bg için maks bg:5800 devirde, maks tork: 3800 devirde olduğundan ideal verim için 3800- 5800 devirler arasıdır, AMA: bu devirde vites değiştirmek  yakıtın çok harcanmasına sebep olduğundan genelde 2000-3000 devir arasında değiştirilir.

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 24 Kasım 2010, 20:27:12 »
kardesım hayırlı ugurlu olsun fıyatın artık bı onemı yok sonucta bence sımdı yapman gereken ılk sey kapı kollarını nıkelaj kaplama veya govde rengıne boyatmak ayrıca tampon cıtalarınıda beyaza boyattır cok guzel olur bırde arka bagaj kapagının uzerıne spoıler taktır o sekılde cok daha yakısıklı olcak araban emın ol
redline diyince aklıma geldi. benim araç redline a gelince ga kesiyor gibi oluyor. aracım 99 model. 99 olanlarda kesici var mı?
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı yesilkrt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 24 Kasım 2010, 20:32:50 »
bu arada vites değiştirme konusuna gelirsek. eğer ekonomik kullanmak istersen arabayı 2000 devrin altında 3000 devrin üstünde kullanmamak gerek. çünkü 2000 devrin altında yakıt tam yanmadığı için sarfiyat artar dolayısıyla yakıt artar. 3000devrin üstünde kullanırsan brim zamanda tüketilen yakıt artaçağından yakıt artar.
MK-IV- Comfortline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 24 Kasım 2010, 20:37:59 »
bu arada vites değiştirme konusuna gelirsek. eğer ekonomik kullanmak istersen arabayı 2000 devrin altında 3000 devrin üstünde kullanmamak gerek. çünkü 2000 devrin altında yakıt tam yanmadığı için sarfiyat artar dolayısıyla yakıt artar. 3000devrin üstünde kullanırsan brim zamanda tüketilen yakıt artaçağından yakıt artar.

amacım ekonomik kullanmak değil zaten..sadece o sesi seviyorum..

Çevrimdışı yesilkrt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 24 Kasım 2010, 20:42:08 »
amacım ekonomik kullanmak değil zaten..sadece o sesi seviyorum..
redline da ga kesiyor mu senn araç? yukardaki sorumu görmedin sanırım.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı yesilkrt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 24 Kasım 2010, 20:44:27 »
benimki 6500 de ga kesiyor gibi oluyor. 7000-7500ü görmüyor yani. neden olabilir fikrinı var mı?
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 24 Kasım 2010, 20:51:58 »
Arkadaşlar bu devirlere kadar neden zorluyosunuz araçları, motor elinizde kalır bir süre sonra :t

Çevrimdışı yesilkrt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 24 Kasım 2010, 21:03:06 »
Arkadaşlar bu devirlere kadar neden zorluyosunuz araçları, motor elinizde kalır bir süre sonra :t
hocam ben normalde hiç zorlamam aracı Ama redline e gelince neler oluyor diye merak ettim denedim böyle oldu. hep bu merak zaten :bekleriz:
MK-IV- Comfortline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 25 Kasım 2010, 15:05:24 »
benimki 6500 de ga kesiyor gibi oluyor. 7000-7500ü görmüyor yani. neden olabilir fikrinı var mı?

bılmıyorum hocam.benimki gaz kesmedi hiç redlineda.