Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Vakum Pompası  (Okunma sayısı 9808 defa)

Çevrimdışı fhrttn

• Otomobil
    dizel golf mk1
Vakum Pompası
« : 05 Aralık 2014, 15:35:08 »
Arkadaşlar Aracım dizel 1,6 mk1 frenim arada çok sertleşiyor herzaman değil ustaya sordum fren vakum pompası değişecek dedi sizden bu pompayı söken varmı yani yenisi değişmeden yapabileceğim bir işlem varmı yenisi çok pahalı  teşekkürler.

Çevrimdışı fhrttn

• Otomobil
    dizel golf mk1
Ynt: Vakum Pompası
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2014, 15:40:43 »
nerde nezaman sertleşeceği belli olmuyor arabayı durdurmak için köklemem gerekiyo pedalı

« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2014, 16:04:56 »
fren vakum pompasından olmama ihtimali yüksek.
westinghause  de sorun olabilir. onu da eski modellerinkini takmak yerine en azından 94 96 golf 3 lerinkini takıp uydurmanı tavsiye ederim. sorunun anında kesilecektir. (tecrübe ile sabit)

Çevrimdışı fhrttn

• Otomobil
    dizel golf mk1
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2014, 16:08:27 »
ya ustada sertleşme varsa önce vakumdan olur demişti yani hiç kontrol etmedi gerçi ama

« Yanıtla #4 : 05 Aralık 2014, 16:35:30 »
yapacağın en güzel şey. et halinde golf 3 ün fren westinghause ve ana merkezini almak. onu aracına takacaksın dertten kurtulacaksın. fren vakumunun westinge giren borusunu söküp bakabilirsin. araç çalışıyorken parmağını koy emiyormu bi bak. onda sıkıntı var sa bende çıkma fren vakumu var.

Çevrimdışı fhrttn

• Otomobil
    dizel golf mk1
« Yanıtla #5 : 05 Aralık 2014, 16:36:55 »
bi bakayım dediğini deniycem kardeşim saolasın :)

Çevrimdışı ekooo62

Otomobil
    GOLF MK1 1980
  • Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #6 : 27 Şubat 2015, 19:16:20 »
konunun üzerinden baya bi geçmiş ama benim sıkıntılar yeni başlıyo benim fren pompalamaya gelmiyo hemen şişiyo   pompayı değiştirdik bugün hurdacıdan buldum 90 liraya ama sıkıntı devam ay başında westinhause da değiştircem golf 3 tak demişsin hadi aldım diyelim ankarada yaptırabileceğim bi usta varmıdır.