İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - salihsefa

Sayfa: 1 2 [3] 4
29
Video / Seni Vuran Eller Kırılsın Oğul !!!
« : 06 Mart 2012, 02:25:18 »
http://www.youtube.com/watch?v=cvHx3na7I6Q

Şehitlerimizi Allah'tan rahmetle anar, yakınlarına sabrı Cemil niyaz ederim...

33
Genel / Exhaust 'un Türkçesi :)
« : 28 Şubat 2012, 19:39:35 »

:D ;D

35
Genel / Orjinal anahtar kumanda gözü ?
« : 09 Şubat 2012, 23:45:11 »
S.a. arkadaşlar benim kontak anahtarındaki kumanda çalışmıyor burdaki göz bildiğimiz kumandalardaki gözdenmidir led e benzeyen yoksa spesifik bişeymi bilginiz varmı? teşekkürler

36
Genel / Jant fikri? photoshop bilen?
« : 07 Şubat 2012, 22:22:50 »
S.a.,
arkadaşlar param pulum olduğundan değilde resimdeki jantlara hasta oldum ilk fırsatta bulup alıp takmayı düşünüyorumda, sözüm ona bunlar 6N2 beyaz comfortline  poloya takılsa bide camlara film çeksek  :D kelebek konmuş gibimi olur? yakışırmı? fikirlerinizi alabilirmiyim. beyaz bi 6n2 ye fotoşop layabilecek bi arkadaşımız varmıdır acep?  teşekkürler :sevgi:

37
S.a. arkadaşlar, benim 6N2 brc sıralı simit tank tüplü ve öfkeli  :) istasyona yanaştığımda benim depo dolana kadar rahat 4-5 araba gaz alıp gidiyordu. 60-70 tl ye dolan depo 30 tl felan aldıktan sonra kuruş kuruş atıyordu.ostimde biyere sordum şamandıra deişcek dedi 150 tl, başka bi ustaya götürdük velhasıl şamandıranın sibobunu iptal etti sıkıntı kalmadı. burada 2 adet sibop mevcut biri gazın tanka gidiş yönünü tıkıyor (ne ayaksa anlamadım) diğeride depodaki gazın (röle açmadan) dışarı kontrolsüz çıkmasını engelliyor. Dolum ağızına dürtülecek istemeyenlerinizin tornavidası anca borudakini boşaltsın die yani  ;D

arkadaşlar bu işlemin ücreti 30 tl . Cidden bilmiyorsanız kendiniz yapmaya kalkışmayın acaip sakat biyer. depo full boşalsa bile içerisindeki basınç yanlış söküm şeklinde helvanızı yememize sebep olabilir Allah muhafaza.  :t Elvankent girişinde ferda kolejinin dibinde ustanın yeri hemen bulvar üstü. ihtiyaç duyanlar olursa telefon ve detaylı adresini bulur yazrım. Muhabbetle kalınız...

38
Video / Würth Silikon Sprey
« : 03 Şubat 2012, 01:25:05 »
http://tr-tr.facebook.com/video/video.php?v=10150338413372004

reklamdaki araçların alayı vw - opel  :D

bunu izleyince arabayı silikon spreye daldırıp çıkarasım geldi  ;D

39
Genel / Online Yedek Parça Sitesi
« : 27 Ocak 2012, 00:29:11 »
http://seekpart24.com

adresindeki yabancı sitede aracınızın marka model ve yılını detaylı bir şekilde seçip uyumlu parçaları bulabiliyorsunuz arkadaşlar. Ne kadar tutarlı olduğunu bilemiyorum ama 6N2 için farklı bir buji alacaktım, buji kodunu öğrenmeye burası iyi oldu. Tabi verilen bilgi doğrumuymuş bujiler gelince öğreneceğiz.  :)

40
Genel / Kar Manzaraları - Sokakta son durum :
« : 25 Ocak 2012, 03:36:13 »
Ankara Gölbaşı 25 ocak saat 03:00 civarı    :

buda donmuş mogan gölü (telefonla pek iyi çıkmadı) arkadaki beyaz kısım gölün buz tabakası üzerindeki kardır!!

41
Merhabalar arkadaşlar Transporter T4 aracımızda kullandığımız Jant Lastik takımı satılıktır. Yanlış bilmiyorsam bijon aralığı 5x112 dir.

Jantlar "RİAL"  marka modelini bilmiyorum,
Lastikler" Lassa Wintus 205-65 R15 C"   dir. Lastiklerin kaç km yaptığını net olarak bilemiyorum, yıpranma hırpalanma yok.

Jantlarda kesinlikle düzeltme oynama vs. yoktur. Lastiklerin dişlerinde aşınma veya yanaklarında vs. herhangi bir problemi bulunmamaktadır. Aracı sattığımız için bu malzemeler garajda beklemesin diyerek satılığa çıkarıyorum.

Jantların aşağı yukarı eşdeğer sıfırı 650- 750 TL /(Takım) arası , Lastiklerin sıfırı ise 270 - 280 TL /(Adet) gibi rakamlar.

{ jantlarda asılı kağıtlar tekrar balans ayarı yaptırmamak içindi hangi lastik hangi tekerin deyu  :) }

Takım halinde 1300 TL - jantlar 550 TL - lastikler 800 TL ye satılıktır.  Pazar ola..

Tel : 0530 767 31 40 - Salih

Fotoğrafların bazılarını boyutlandırmadan attım üzerine tıklayarak yakından inceleyebilirsiniz.

42
Polo 6N2 / 6N2 nin Buji Kodu Nedir?
« : 13 Ocak 2012, 23:25:37 »
Arkadaşlar 6N2 lerin buji kodu nedir bilenimiz varmı acaba?

Bosch " 0 242 240 653 " kodlu bujileri almayı düşünüyorum uyarmı mesela?

son bir soru : http://otogrosmarket.com adresinde bayaa uygun fiyatlı bunlar, bu siteden alışveriş yaptınızmı hiç?

teşekkürler..

Sayfa: 1 2 [3] 4