İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - 06onur

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 252
43
Golf VI / Ynt: Golf 6 Hitler Motor LPG Tüketim Değerleri
« : 01 Mart 2015, 15:15:06 »
Araçlar yeni 6 kasa 1.6lar daha hafif ve öncekilerden daha az tuketebiliyor değerler cok güzel.

44
Golf V / Ynt: brc lpg sorunu
« : 01 Mart 2015, 15:13:08 »
Sirali sistemi daha önceden kullandiysaniz anahtar arizasi gibi duruyor garanti devam ediyorsa değiştirirler. LPG de stop edince araç tekrar  calisinca benzinde çalışır. LPG geçiş sicakligina gelirse 25-35derece arasi LPG ye otomatik geçer

45
Polo 6R / Ynt: 6R ye benzeyen polo??
« : 12 Şubat 2015, 20:25:51 »
Yeni lupo dur polodan kucuk avrupa sever

46
Polo 9N2 - 9N3 / Ynt: Tekrar Hoşgeldim :)
« : 10 Şubat 2015, 18:20:02 »
06onur. buldum galiba

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/volkswagen-usb-sd-aux-cevirici-aparat-tecco-dan-136115554
Bu evet can can oto 160tl ye montaj yapiyormus ben gittim bitti dediler forumdan gokhan hoca 130 filan taktirmisti
Aksesuarcilarda olabiliyor

47
1- İYİ BİR USTAYA BAKTIRIN
2- BOĞAZ KELEBEĞİ AYAR TUTAMIYOR TEMİZLİK ADAPTASYON, lpG AYARI, ATEŞLEME... BİR ÇOK NEDENİ OLABİLİR. iYİ USTA
3- DEVİR KESİCİ VAR YAPTIĞINIZ ÇOK YANLIŞ HIZLA TÜM BİLYALAR 5000D/D YAPIYOR BU ESNADA KLİMA AÇIK OLSA KOMPRESÖR PATLAR  ŞARJ DİNAMOSU BİLYA DAĞITIR. yOLDA YAVAŞ ÇIKAR YOLDA BİRŞEY OLMAZ. YÜKSEK DEVİRDE KLİMA BU YÜZDEN AÇILMAZ
4- GOLF 5 ORTA KISIM SERTTİR BEN ÇOK UĞRAŞTIM SİTEYE RESİMDE EKLEDİM YİNE DE KIŞIN AZ DA OLASA YAPAR
5 -TAKOZ LASTİKLERİ ESKİYOR KIŞIN YAPABİLİR DOĞAL İSTERSEN DEĞİŞTİR KEYFİ

48
Polo 9N2 - 9N3 / DEBRİYAJ BİTTİ
« : 09 Ocak 2015, 00:29:05 »
2006 Polo 103.000civarı 3.acemi yetiştirdi kendileri yine iyi gitti açıkçası ben daha erken gider diyordum.

Ablamların araba bağırıyor gitmiyordu ama ara ara yapıyormuş ben sürünce göremedim. Debriyaj dedim baktırın babam gitmiş sanayiye araç zor çekiyor demiş adam ara ara debriyaj tuttuğundan göremmiş tabi.

... Yolda dağda kaldı. Araç tamamen debriyaj sıyırmış vitese herhangi bir tepki vermiyordu. Kaskodan çekici istedik
*300Tl bala fiyatı
*100tl yağ filtreler normal bakım
*200Tl toplam işçilik

49
Polo 9N2 - 9N3 / Ynt: Tekrar Hoşgeldim :)
« : 09 Ocak 2015, 00:25:49 »
usb çalar taktır uğraşma görüntünüzde bozdurma aynı teybe takılır.

50
Golf V / Ynt: teyp ??
« : 09 Ocak 2015, 00:24:30 »
getaway i bende okumuştum

51
Golf V / Ynt: ARKADAŞLAR GOLF V PARK SENSÖRÜ YARDIM
« : 09 Ocak 2015, 00:23:26 »
Bu cuma BİM e geri görüş kameralı sensözr geliyor ekranı da var 145tl sabah 9da ilk sen gir al :) Dışarına 50-60Tl ye de takarlar. Sensörde gerli hersene 45TL

52
Karşılaştırmalar / Ynt: Mersedes A180&Yeni Leon
« : 06 Ocak 2015, 21:48:12 »
YENI LEON 1.6 TDI
+Lar kisa sursemde 1.6 dizle varyasyonları cok denendim genel konusacagim
*ici disi kaliteli
*izalasyon iyi
*Suspansiyon daha yumusak ve guvenli
*Tuketimden cok memnun
*Motordan hafif ses gelse de rahasiz eden vibrasyon tarzi birsey yok
*Disi yine cok hos
-Ler
*Donanimi bilmiyrum ama renkli ekranlı  teyp siritmis kucucuk bi ekrani var. Kokpit 7 kasa gibi donuk olsa da guzel ama onun kadar sik gelmedi belki orta donanim oldugun dan. Torpido kapagi siyah mesela kromu cok görmüşler
*7dsg hala korkutuyor esinin sirketindeki 7 jettanin 7side ariza vermis dsg den degistirmislr.4 yil garanti ile binecek 4 yil kafasi rahat.

A180 105000mis engelli indirim 67000 mi oyle birsey.  leon cok pahali degil filo ile 60.000 e alındı.

A180 ide begendim Leonu da aslinda. A180 gorseli cok etkileyici daha baskin bir arac dogal olarakbama leon kesinlikle ezilmemiş

53
Karşılaştırmalar / Mersedes A180&Yeni Leon
« : 06 Ocak 2015, 21:47:31 »
A180. Reno cdi dizel motorlu 7 ileri sanzimanli.
+lar
*cdi motor cok seri olmasada keyifli. Yokusta cok basarili 180km ye kadar zorladim
*sanziman guzel mersedes sorunsuz diye biliyorum.
*icini internette elestrienler olsada sinufinda cok cok iyi
*yol bilgisayari turkce ve mersedes oldugu b3lli orta donanim bike dolu dolu geri gorus kamerasina kadar var
Koltuklara göstergelere bayildim.
*yol tutus direksiyon izalasyon sinifinda hep iyi seviyede bence
* tuketimine dikkat etmesemde kullanici arkadasim cok memenun malum reno

-ler
*suspansiyon fazla sert geldi cukurlar bayagi hissediliyor
*reno motorda almanlarda alisilmadik bir uguldama ve vibrasyon aldim.

54
Golf V / Ynt: Golf 5 Hangi Motor ?
« : 03 Ocak 2015, 11:57:19 »
1-TDI ...orjinal yakit ile ekonomi dersen@tdi ama satis fiyati dezavantaj
2-TSI...PERFORMANS OLARAK EN ILERI OLANI.Aslinda + likit sistemlerle en ekonomik bu olsada sistemin oturmasi icin bir sure ugrasmak gerekiyor. Sdi kit shir icjnde dizelden az geri, disinda ise ıleri.  Arakadasim octi ile sdi tsi de 100-110hizla net 15kurus tuketti.
LPG Uyumu var ama sirali kadar cabuk adapte olmuyor herkes montajliyamiyor
3=4 Fsi-1.6 115ps ile fsi one gecse de 1.6pazqr olarak  kuvvetli. Yukarida soylenenin aksine dunya gidiside oyle hacim bu segmentte hicbirsey ifade etmez. 1.0hacimden bile artik 125uretiliyor. Motor alaeimi sıkıştırma orani vs on planda. Dusuk dvirde yuksek torklu araclar kesinlikle daha verimli

55
Octavia FSP denen bir ayar es gecilmis. Stop etme gitti arac Adem in dediği arac mukemmel oldu. Ben kısa. Süre kullandım arac gaz tepkileri yokus ta arac kaldirik3n gaz almawi hepsi guzeldi

56
Octavia yazilimi henüz oturmus değil.  Sogukken bazen stop ediyor.  Bunda da bir kac defa daha  yazilima mudahake edilecek.
Kabahat biraz da bizde birakin ayari oyle yapalim dediler. Sicak ayari beraber yaptik cok güzel ma soguk ayar yapilmadi

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 252