Gönderen Konu: Tekrar Poloya Dönüşüm  (Okunma sayısı 17127 defa)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
Ynt: Tekrar Poloya Dönüşüm
« Yanıtla #28 : 16 Nisan 2012, 13:26:38 »
Burada aracın şasi nosu ile 6n2 ,   1Q4,Polo 16V COMFO  , M, 5G,AHW,   ETD, LA5C,MP  bilgileri var

burada yazan AHW motor kodu aracın, oda 75 HP  :tamamdir
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı POLO 2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 16 Nisan 2012, 20:20:20 »
Slm.Tşk ederim.Salihsefa ustam.

Çevrimdışı POLO 2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 16 Nisan 2012, 20:32:28 »
Slm Arkadaşlar bugün çektiğim resimleri ekledim.Araç kazasız ,orijinal,bakalım beğenecekmisiniz.

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 16 Nisan 2012, 22:33:40 »
Slm.Tşk ederim.Salihsefa ustam.

:) rica ederim , usta değilim ben :D

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı POLO 2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 17 Nisan 2012, 19:48:20 »
:) rica ederim , usta değilim ben :D

Slm.Benden fazla bilen daima ustamdır.Sanırım aynı model ve uzantı araca sahibiz.Bagaj içinde elektrik fişi var.Burada ne çalıştırılır.Tşk.

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 18 Nisan 2012, 01:37:10 »
Slm.Benden fazla bilen daima ustamdır.Sanırım aynı model ve uzantı araca sahibiz.Bagaj içinde elektrik fişi var.Burada ne çalıştırılır.Tşk.

aracın çok güzel benim aracımdan benimkinde sadece çıtalarda aynı renk :) o fiş bağaj buz dolabı için 12wolt la çalısıyo dolap ve kaldırabılcegı elktrnık aletler bağlayabliyorsun ;)

işte benim kızım...

« Son Düzenleme: 18 Nisan 2012, 01:42:33 Gönderen: ceceduman »

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 18 Nisan 2012, 01:40:25 »

:) teşekkür ederim,  evet birebir aynı araçtan var bendede, bagajdaki çakmak girişi üzerinde bi Watt değeri vardı sanırım, onu geçmeyecek şekilde aklınıza ne geliyosa çakmaklık girişli takılabilir.. mesela bende evvelce fm transmitter vardı tavan antenide kırık olduğu için şehir içinde parazit çok oluyordu, bende tuttum bagaja taktım fm vericiyi canavar gibide çekiyordu :) veya ne bileyim araç içi süpürgeleri var çakmaklıktan çalışan yine, oraya takıp bagaj vs. yerleri süpürebiliyorsunuz. dikkat etmek gereken fazla akım çektirmemek, sigortası atmazsa tesisatını yakar. saygılar..

Çevrimdışı POLO 2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 18 Nisan 2012, 12:51:07 »
aracın çok güzel benim aracımdan benimkinde sadece çıtalarda aynı renk :) o fiş bağaj buz dolabı için 12wolt la çalısıyo dolap ve kaldırabılcegı elktrnık aletler bağlayabliyorsun ;)

işte benim kızım...

İkiz kardeş gibiler.Kendi aracımı görür gibiyim.Kazasız sürüşler...

Çevrimdışı POLO 2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 18 Nisan 2012, 12:51:35 »
:) teşekkür ederim,  evet birebir aynı araçtan var bendede, bagajdaki çakmak girişi üzerinde bi Watt değeri vardı sanırım, onu geçmeyecek şekilde aklınıza ne geliyosa çakmaklık girişli takılabilir.. mesela bende evvelce fm transmitter vardı tavan antenide kırık olduğu için şehir içinde parazit çok oluyordu, bende tuttum bagaja taktım fm vericiyi canavar gibide çekiyordu :) veya ne bileyim araç içi süpürgeleri var çakmaklıktan çalışan yine, oraya takıp bagaj vs. yerleri süpürebiliyorsunuz. dikkat etmek gereken fazla akım çektirmemek, sigortası atmazsa tesisatını yakar. saygılar..

Tşk.Ustam.

Çevrimdışı ozzyzeus

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 18 Mayıs 2012, 18:18:36 »
6n2 bi ayrıdır :)

« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2012, 18:25:52 Gönderen: ozzyzeus »

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 18 Mayıs 2012, 18:51:19 »
bende alıyorum 6n2 yakında :) tavsiye verebilecek olan abilerimin fikirlerine açığım alırken neresine bakalım en dikkat etmemiz gereken şeyler nedir ?
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 18 Mayıs 2012, 19:02:56 »
bende alıyorum 6n2 yakında :) tavsiye verebilecek olan abilerimin fikirlerine açığım alırken neresine bakalım en dikkat etmemiz gereken şeyler nedir ?

motorda üfleme varmı yokmu die bakarken yağ koyulan kapaktan değil, hava filtresine giren hortumu sökerek bakmak gerekli. kattle gibi buhar atan araçtan uzak durmak lazım...  ;)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 18 Mayıs 2012, 19:06:57 »
başka dikkat edilmesi gereken şeyler donanımsal olarak + kronik olan sorunları nasıl saptayabiliriz. bi de bu 100 hp olanlar varya bu 6n2 lerin hepsi 100lük mü nasıl öğrencez onu ?
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 18 Mayıs 2012, 19:11:44 »
başka dikkat edilmesi gereken şeyler donanımsal olarak + kronik olan sorunları nasıl saptayabiliriz. bi de bu 100 hp olanlar varya bu 6n2 lerin hepsi 100lük mü nasıl öğrencez onu ?

rolanti sabitmi dalgalımı bakmak lazım, klimayı çalıştırınca ne kadar irkilme yapıyor veya araç stop ediyormu, ruhsatta yazan motor numarası AHW içeriyorsa 75bg, AFK içeriyorsa 101 Bg dir. 101 beygir olanların hız ibresinin sonu 240km/h iken 75Bg lerde max 220km/h yazar.

trendline donanımlılarda ABS opsiyonel kaputu açınca abs beyninin varolup olmadığına bakılabilir.(trendline lar da kapı ve tampon çıtaları gövde rengi değildir)