Gönderen Konu: Cam kirikosu  (Okunma sayısı 8520 defa)

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
Ynt: Cam kirikosu
« Yanıtla #14 : 13 Ekim 2009, 23:26:46 »
bende geçen arka cam ve hoperlor için gittin sanayide kapı içini söktü usta ne yaptı görmedim ama cam çalıştı hiç çalışmayan cam az çalışan zor çalışan değil yani

hoperlörde teybin arkasından tel çıkmış ondan çalışmıyormuş teybi de söktü halletti eline sağlık toplam fiyat 20 tl ama temiz işçiliği olan bir yere söktürmeni tavsiye edrim sende sökebilirsin ama bilmiyorsan önce bir usta söksün sen izle daha iyi olur
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 13 Ekim 2009, 23:31:02 »
özetledemişin k bakma kapının tutma kolu varya onun üzerinde bir kapak var o kapağı herhangi bir alete gerek duymadan sağa doğru kaydır çıkan kapağın altında 2 tane vida var onları yıldız tornavidayla sök sonra kapı içini alttan tutup çekmeye başla o tık tık geliyor zaten ama dikkat et geri kalan yerledere vida var mı kontrol et bu anlattığım 9n için senin araç ne bilmiyom ama benzerdir tahminimce
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı ceeeeets

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 16 Ekim 2009, 11:46:05 »
dun ustaya gittim.inanın kapı sökmek o kadar kolay deilmiş:) bu camın oturduğu yerlerdeki plastik klipslerden birinde ufak bi kırık varmıs.5 milyona o parçayı aldık.fakat en sonunda ben ustaya pudralaması için baskı yaptım ama adama bi turlu yaptıramadım:) gres yağı sürdu her yerine,daha iyi olur dedi. acaba usta haklı mı iyi etmiş mi???
daha sonra araba yıkandıktan sonra bu dısardan camın içeri girdiği yerlere pudra doktum.acaba bu bi işe yarar mı:)