Gönderen Konu: Kafayı sıyırdım arkadaşlar ne olursunuz yardım edin.....  (Okunma sayısı 14593 defa)

Çevrimdışı BARRACUDAY

• Profili Görüntüle
Ynt: Kafayı sıyırdım arkadaşlar ne olursunuz yardım edin.....
« Yanıtla #14 : 03 Aralık 2012, 12:52:49 »
Bu modellerde hep aynı hatalarrrrrrrrrr :)
Motorda ne kadar sensör varsa , Bujiler, kablolar, Boğaz kelebeği komple :) , Bobin , veeeeee en sonunda BEYİN değiştirdim ama yine sorun usta acaba dedi role lere baktı biraz naptıysa kurcaladı araba süper şimdi çok arkadaş denemediği sadece role kalıyor bence ilk role değiştirin. Pardon benzin pompasınıda değiştirdim. acaba benim arabam 2012 model olmuşmudur.

:D ;D

Çevrimdışı cengizd68

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.9 TDI bora
« Yanıtla #15 : 03 Aralık 2012, 18:51:08 »
Konyalı arkadaşlar acaba ustanız kim genelde kime gidiyorsunuz

Çevrimdışı Halil_50

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 04 Aralık 2012, 01:44:44 »
arkadaşlar araba 5000 den sonra devir kesiyor 5000 e kadar gayet iyi benzinde de gazda da 5000 den sonra gitmiyor araba uzamıyor siniyor sanki  4 buji buji kablosu tekrar yeniden değişti bilmiyorum artık kafayı sıyırcam bujiler bosch 3 tırnaklı buji kabloları doudoco marka başına böyle bir olay gelen varsa lütfen yardımçççççççç :-[

hall sensörünün ayarı disbiritörü sağa sola çevirerek yapılıyor. vagcom daki değerlerin bunlar olması gerekir. Bu şekilde ayarlarsanız araç eski devrinde kesecektir

Çevrimdışı Creasy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 06 Aralık 2012, 03:35:42 »
Arkadaşlar arabam saat gibi oldu çok şükür ne patlama ne stop etme nede devir kesme elektronikçi birisine götürdüm beyin komut göndermediği için hep hall sensör arızası veriyor dedi ama bana sorarsanız beyinde bir problem yok parayı kapsın diye başında duramadım çalışıyordum çünkü 350 TL ye yaptı biraz da ittirdi galiba :) nabalım hall sensörüde elimde patladı eskisi sağlammış çünkü usta değiştirmeyelim dedi değiştirmek ölüm çünkü dedi trigerler falan sökülüyormuş alacağım ustalıkla aynı paraya çıkacak dedi neyse dedik bizde aman oldu ya saat gibi maşallah sabahları rölanti düşmesi silkinmesi hepsi ortadan kalktı herhalde ceck-up istiyomuş araba:))) yakıt inanılmaz düştü.değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim Edirne den saygılar Ölümüne Das Auto :))VW

Çevrimdışı safakaksu90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 07 Aralık 2012, 01:04:13 »
sorun çözülmüş iyi sevindim  :)

Çevrimdışı KONYALI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 07 Aralık 2012, 06:38:41 »
Konyalı arkadaşlar acaba ustanız kim genelde kime gidiyorsunuz
Şaka değil sanırım sanayi de gitmediğim yer kalmadı :)

Çevrimdışı golfvan38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 07 Aralık 2012, 07:46:23 »
geçmiş olsun
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2012, 07:47:35 Gönderen: golfvan38 »