Gönderen Konu: Passat' a Türkçe Yükleme...  (Okunma sayısı 27037 defa)

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
Ynt: Passat' a Türkçe Yükleme...
« Yanıtla #14 : 09 Aralık 2008, 17:38:55 »
ya parasız derken, benim kendi ustam.
ama bu iş için alacakları max 10 lira. cihaza bağlayıp ingilizceye çevirecek çok basit.
bakım yaptırdığın zaman ustaya rica etsen çevirir ingilizceye extra para almaz bu iş için.
ben golf kullanıyorum ama passatta da böyledir bu, sonuçta tek bir ülke için üretilmiyor bu araçlar.

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 10 Aralık 2008, 10:44:38 »
ya parasız derken, benim kendi ustam.
ama bu iş için alacakları max 10 lira. cihaza bağlayıp ingilizceye çevirecek çok basit.
bakım yaptırdığın zaman ustaya rica etsen çevirir ingilizceye extra para almaz bu iş için.
ben golf kullanıyorum ama passatta da böyledir bu, sonuçta tek bir ülke için üretilmiyor bu araçlar.
abısen servıste yaptırıyosun sanırım.1500 km sonra bakımı gelıyo bu yazılım ısını ozel vw servıslerı yaparmı???yoksa sadece normal vw servıslerimı yapıo

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 10 Aralık 2008, 10:50:18 »
elinde vag.com vb. cihaz olan özel serviste yapar, yetkili serviste yapar.
yalnız yazılım değişmicek, dil değişecek.

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 10 Aralık 2008, 11:13:16 »
oke sadece dıl ıstıyorum bende zaten  :)

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 10 Aralık 2008, 17:02:26 »
serviste yaptıralım o zaman ya

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 10 Aralık 2008, 23:07:56 »
passi abi bende izmir yesilyurttayım sen hangı servıslerı tercıh edıyosun ??? beraber gıdelım olmassa...

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 13 Aralık 2008, 16:20:12 »
passi abi bende izmir yesilyurttayım sen hangı servıslerı tercıh edıyosun ??? beraber gıdelım olmassa...
kardeşim ben alsancak gönenin karşısındaki S.NEZİR' e gidiyorum
hem arabanla çok ii ilgileniyorlar, hem cok iyi anlıyorlar hem de fiyat oldukça diğerlerine gore iyi

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 13 Aralık 2008, 16:44:44 »
tamam  isa abi sen olmadı bana özelden no'sunu at oranın...

Çevrimdışı cemal arslan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 13 Aralık 2008, 21:39:27 »
elinde vag.com vb. cihaz olan özel serviste yapar, yetkili serviste yapar.
yalnız yazılım değişmicek, dil değişecek.

özel serviste bu işlemi yaparlar...para alırlar mı ? bu sizin ile servisin arasında ki ilişkiye bağlı olarak değişir :)

Çevrimdışı baloglurecep

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 24 Mayıs 2009, 00:28:46 »
arkadaşlar selamlar... passat serisinde  8 dil var melesef türkçe yok. ben 90 bin bakımına seat yetkili servisine götürdüm. triger setinden tutunda filitrelerin tümü, yağ, cam yusu, vantilatör kayışı, ön fren balataları, kartel koruma, sağ zenon lamba ampülü taktırdım ayrıca almanca olan yol bilgisayarınıda ingiizce yaptırdım  bunların tümüne 600 tl ödeme yaptım. gidin bi seat yada volkwagen özel servislere hemen yapıyorlar dil çevirme işini hatta para bile almıyorlar. burda volkwagen servisinde sadece 90 bin bakımına 700 dediler yüzde 15 indirimli haline anlamadım valla.

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 24 Mayıs 2009, 11:38:09 »
yuhh ufak bı servetı almıslar abı....  :o :o :o valla ben bu servıslere verılen bakım paralarına acyorum

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #25 : 24 Mayıs 2009, 20:51:13 »
arkadaşlar selamlar... passat serisinde  8 dil var melesef türkçe yok. ben 90 bin bakımına seat yetkili servisine götürdüm. triger setinden tutunda filitrelerin tümü, yağ, cam yusu, vantilatör kayışı, ön fren balataları, kartel koruma, sağ zenon lamba ampülü taktırdım ayrıca almanca olan yol bilgisayarınıda ingiizce yaptırdım  bunların tümüne 600 tl ödeme yaptım. gidin bi seat yada volkwagen özel servislere hemen yapıyorlar dil çevirme işini hatta para bile almıyorlar. burda volkwagen servisinde sadece 90 bin bakımına 700 dediler yüzde 15 indirimli haline anlamadım valla.
         gerçekten çok hesaplı. bende bakıma götürürken skoda,seat,vw hepsinden ayrı ayrı fiyat alacam. :)

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 26 Mayıs 2009, 13:35:38 »
         gerçekten çok hesaplı. bende bakıma götürürken skoda,seat,vw hepsinden ayrı ayrı fiyat alacam. :)
zengınız galıba :D abı neresı hesaplı bunun normal işini ıyi yapan deneyımlı bi özel  servıste 3 te 1 fıyatına yaptırırdın   :tamamdir

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 27 Mayıs 2009, 16:39:15 »
bn triger bakımına 900tl vermiştim vallahi