Gönderen Konu: Golf IV Airbag İkaz Lambası  (Okunma sayısı 27927 defa)

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf IV Airbag İkaz Lambası
« Yanıtla #28 : 28 Ocak 2009, 14:26:59 »
biraz sakin olalım. kimseye yalan söylüyorsunuz denilmedi.
birkaç arkadaşımızın bu konu ile ilgili sorun yaşamış olması,
bütün golflerde bu konu ile ilgili sorun yaşandığı anlamına gelmez. yani genelleme yapmak doğru olmaz.
eğer bu araçlarda böyle bir problem varsa, vw firmasının buna bir çözüm bulması gerekmezmiydi. böyle bir riski gözardı edebilirmi? sonuçta bu araçlar gerekli kontrollerden geçtikten sonra trafiğe çıkıyor.

Yanlış anlaşılma olduysa kusura bakmayın. Tüm vw severlere sorunsuz sürüşler diliyorum.

abi dedıgıne katılıyorum illa herkeste olcak dıye bısey yok... arabayı ben ve babam kullanıyoruz ve her araba surusumuzde koltuk ayarı bıkac kez degısıyo ve bızdede bole bı problem yok

ve bole basıt bı konu ıcın gergınlıgıde gerek yok..! burası bı forum ortamı herkes burda kardeş gibi bole sacma gergınlıklere gerek yok dımı  :sevgi: :sevgi: :sevgi:

Çevrimdışı ØSîRîS

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 13 Temmuz 2011, 21:46:57 »
ya arkadaşlar sabah ve öğlen hiç bişi yoktu..öğleden sora arcımı gölgeye aldım paspasları yıkatmıştım o esnada koltuklarla oynadım haliyşe..iş çıkışı airbag ikaz lambası yanıyordu ? bu sorun soketense nerde * kendim halledebilirmiyim ?

Çevrimdışı kullanici0982

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 14 Temmuz 2011, 00:21:09 »
Herhangi bir serviste iki dakikalık bi iş para bile almazlar kontak acıkken koltuğu ayarlamamaya dikkat et ontan oluyo fiş çıkmasada oynaması yeter...
HIZ YOLU KISALTMAZ!!!