Gönderen Konu: orjınal vw tampon yan sinyallerı arıyorum (2 sarı,2 kırmızı olmak amerıkan tıp)  (Okunma sayısı 4661 defa)

Çevrimdışı 61GOLF3

• Profili Görüntüle
I ♥ German Style

Çevrimdışı bandareee

• en iyi araba senin olandır...
    • Profili Görüntüle
görüntü mü? yoksa çalışacak mı?
Sırtlanları geçmişti beşer yırtıcılıkta Dişsiz mi bir insan onu kardeşleri yerdi
Fevza bütün afakını sarmıştı zeminin Salgındı bugün Şark'ı yıkan tefrika derdi
asım

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
bizim gökhanda var satılık bölümüne bak hem fiyatıda uygun 80 tl ıstıyordu en son sanırım

Çevrimdışı 61GOLF3

• Profili Görüntüle
kardesım goruntu degıl calısan lazım bana orjınal olucak yan sanayılerı tuaf gorunuyor ve ışıgı yansıtmıyor
I ♥ German Style

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
kardesım goruntu degıl calısan lazım bana orjınal olucak yan sanayılerı tuaf gorunuyor ve ışıgı yansıtmıyor

satılıklarda var gökhandakiler işte sizin aradıklarınız

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Abi bendekiler Mk1'lerin çamurluk sinyalleri dikdörtgen şeklinde fakat tam takım yok toplam 3 adet var elimde yanılmıyorsam 2si turuncu 1i kırmızıydı yada tam tersi  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
göhan gelmiş tamam o zaman :)

Çevrimdışı 61GOLF3

• Profili Görüntüle
anladım kardesım artık bakalım bulabılırmıyız
I ♥ German Style

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
anladım kardesım artık bakalım bulabılırmıyız
Abi illa orjinal olsun takıntın yoksa BMW Mtechniklerin sinyalleri çok çıtır duruyo MK1-MK2'lerin tamponlarına takıyorlar E30-E36 kasalarınkisine bi göz gezdir derim  ;)

Çevrimdışı 61GOLF3

• Profili Görüntüle

Abi illa orjinal olsun takıntın yoksa BMW Mtechniklerin sinyalleri çok çıtır duruyo MK1-MK2'lerin tamponlarına takıyorlar E30-E36 kasalarınkisine bi göz gezdir derim  ;)
takıntım yokta kardesım onalrın yan sanayılerı bı tuaf gorunuyor onadan orjjınal tercıgımdrı
I ♥ German Style

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
takıntım yokta kardesım onalrın yan sanayılerı bı tuaf gorunuyor onadan orjjınal tercıgımdrı
Onlarınkisi tampona gömme olduğu için kendilerinde daha iyi duruyor haklısın en güzeli orjinali bence  :tamamdir