Gönderen Konu: arkadaslar bu arabayı bilen varmı  (Okunma sayısı 10617 defa)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Ynt: arkadaslar bu arabayı bilen varmı
« Yanıtla #14 : 28 Aralık 2011, 15:19:42 »
nasıl yani  :D

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #15 : 28 Aralık 2011, 16:03:44 »
nasıl yani  :D

sana araçtan bahsettiğimde, iyiki seni dinlemişmiyim yani  :p
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 28 Aralık 2011, 18:48:21 »
arkadaşlar hepiniz sağolun,gerçek anlamda yardımcı oldunuz değerlendirmeye alacam :)

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 28 Aralık 2011, 19:41:08 »
bu arka kampanaları diske çevirme olayının maliyeti ne kadar olur. GTİ ların arkadalar disk ti sanırım onun parçaları uyarmı acaba
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 28 Aralık 2011, 20:04:33 »
sana araçtan bahsettiğimde, iyiki seni dinlemişmiyim yani  :p

haa o mesele  >:D  evet hala o fikrim geçerli,bu araba çok güzel olabilir ona itirazım yok ama sonuçta kullandığın arabanın orjinalden neyi farklı ise o senin emeğin,şu an ki görüntüsü,duruşu artı ile eksisi ile senin eserin. bunun keyfi hala bambaşka  8)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 28 Aralık 2011, 20:06:15 »
bu arka kampanaları diske çevirme olayının maliyeti ne kadar olur. GTİ ların arkadalar disk ti sanırım onun parçaları uyarmı acaba

Okan onu bende tam olarak bilmiyorum ama biraz masraflı olacağından eminim  :-\ bir de GTI'ların ki olmayabilir,en azından direk alıp oturtamazsın. GTI'lar 5 bijon

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 28 Aralık 2011, 20:12:51 »
abi ben abs yi iptal edip önleri büyütüp arkalarıda diske çevirmeyi düşündümde Balata olarakda EBC green stuf kullanırım zımba gibi olur diye düşünmüştüm Önlere ve arkalara gti diski taksam sadece diskleri ve kaliperleri değiştirsem olurmu acaba 5 bijon olayını spacer ve flanşla hallederim diye düşündüm
Araba değiştirme işi yalan oldu borsada sağlam para kaybettim şu avrupa krizi muhabbetinde :D

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 28 Aralık 2011, 20:20:37 »
valla Okan o kadar yarıntısını bilmiyorum o işin ama senin için bi sorarım :D o krizin ben...  >:D herşey elimizde içimizde patladı bizim R32 body kitler yalan oldu,bugün bir tamponu getirdikten sonra ki satış fiyatı 850 lira  :D ben bir tek dolar arttığı için malın değeri artar sanıyordum,örneğin  6 ay önce üreticide 100 dolar olan malzeme Türk lirası ile 157 lira yaparken bugün o malzeme dolar arttığı için üreticiyide vurmuş hammadde ve işçilik maliyetleri arttığı için 115 dolar olmuş,bizde de dolar 1.9 lira olduğu için artık o malzeme 220 lira  :D

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #22 : 28 Aralık 2011, 20:21:55 »
haa o mesele  >:D  evet hala o fikrim geçerli,bu araba çok güzel olabilir ona itirazım yok ama sonuçta kullandığın arabanın orjinalden neyi farklı ise o senin emeğin,şu an ki görüntüsü,duruşu artı ile eksisi ile senin eserin. bunun keyfi hala bambaşka  8)

:tamamdir

okan, bildiğim kadarıyla usta sadece parçalara 400 tl vermişti.. işçilik dahil değil çünkü kendisi yaptı  :)
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 28 Aralık 2011, 20:27:24 »
Hani seninle clio rs için konuşmuştuk ya o ara bi golf 3 parası kara geçmiştim şimdi bi mk1 kadar içeri girdim :D
Tabi size daha kötü vurmuştur malum işiniz dolarla müşteriye anlatamazsın bi hafta önce 100 lira olan şimdi niye 200 lira diye :D
Fren olayınıda bi öğrenirsen çok sevinirim abi :)

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 28 Aralık 2011, 20:28:45 »
:tamamdir

okan, bildiğim kadarıyla usta sadece parçalara 400 tl vermişti.. işçilik dahil değil çünkü kendisi yaptı  :)

Hımm çok bi işçilik istediğini düşünmüyorum çünkü yabancı forumlarda filan elemanlar kendi garajlarında yapıyolar bu işi :D
mesele hangi parçaların değişmesi gerektiği :)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 28 Aralık 2011, 21:30:20 »
Hımm çok bi işçilik istediğini düşünmüyorum çünkü yabancı forumlarda filan elemanlar kendi garajlarında yapıyolar bu işi :D
mesele hangi parçaların değişmesi gerektiği :)

detaylı sorar öğrenirim  ;)
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 28 Aralık 2011, 21:32:21 »
valla çok iyi olur :D
satıp daha iyi bi araba alamıyom bari güzelleştireyim :D

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 28 Aralık 2011, 23:28:09 »
bende biliyorum bu aracıı temiz bi araçç alıp binilirr :)
Exclusive Garage