Gönderen Konu: Hangi motoru tavsiye edersiniz ?  (Okunma sayısı 12477 defa)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Ynt: Hangi motoru tavsiye edersiniz ?
« Yanıtla #28 : 06 Mayıs 2010, 17:20:55 »
Golf GTI de karar kıldım derken motor olarak kastettim arkadaşlar bu gün bir liste yaptım bir iki arkadaşın yardımı ile golf motoru üzerine bakalım tüm malzemelerin maaliyeti şayet bir honda vti parası tutuyorsa  direk vti makina bakacağım kendime arada uçurum varsa GTI ile kapanacak bu defter.

bencede.. vti daha yeni bir motor. eğer fark yoksa vti al. bir arkadaş 175 bg aldığınısöylemişti bu motordan tam bir bilgim yok ama arabası ii gidiyordu..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı onurgunay35

• Profili Görüntüle
Ynt: Hangi motoru tavsiye edersiniz ?
« Yanıtla #29 : 30 Mayıs 2010, 02:03:48 »
Hondaların motorları genel olarak sağlam diyorlar arkadaşımda vardı 98 model 1.4 hb.tüm bakımları yapılmasına rağmen 160la giderken biel kolu blogtan cıktı krank dağıldı conta yakt vs.sadece parçaları blog hariç 5.5 bin lira tuttu.hondadan uzak durun derim ancak 2.0 GSI ve golfun arkasındayım sonucta 2 side alman almandan şaşmayın derim
                                                            Almanlar BMW'yi Mercedes'i Satmak İçin Volkswagen'i Binmek İçin Üretirlermiş...