Gönderen Konu: comfortlıne de farklılıklar  (Okunma sayısı 24337 defa)

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
Ynt: comfortlıne de farklılıklar
« Yanıtla #28 : 08 Mayıs 2009, 00:27:57 »
SLM Yellow-driver arkadaşım ilgine ve verdiğin bilgiye teşekkürler maun renk çok hoş duruyor birde gümüş var ancak ben adanadayım nerede yaptıacağımıda bilmiyorum ama en azından fiyatı hakkında bilgi sahibi oldum siyah yerlerde bazı soyulmalar var sinir bozucu bir çözüm üretmeli aklımada bu geldi ama acaba bu dayanıklı bir madde'mi birde nette satılıyor diyorsun biz alsak yapabilirmiyiz acaba ne dersin??? Rizelimisiniz yada oradamı çalışıyorsunuz benim aslımda çayelinden gelme ve birçok akrabam var orada ...
      arkadaşım rizede görev yapıyorum. bende mersinliyim ;D soruna gelince bu parçayı oto aksesuarcılarda bulabilirsin, yoksa bile sipariş ederler. birkaç yere sor mutlaka bulursun. benim tahminim bu seti 50-60 TL civarı alıyorlar ve 80-100 arası montoj yapıyorlar. kendinde saç kurutma makinesiyle ısıtıp, montoj edilecek yerleri temizledikten sora ısıtarak kendinde yapabilirsin. hatta bizim siteden bir arkadaş 70 TL ye alıp kendi montaj atmişti ama ben aradaki fark fazla olmadığı için adamlara montaj ettirdim. sonuçta onlar sürekli yapıyor. ömrü içinse bişey diyemem ama en azından 4-5 sene gider herhalde. duruşuna göre bence 3 seneye bir yenilemek gerekse bile ben razıyım.  ;)
       birde bulamassanız buradan akrabalarınıza getirtirsiniz dicem ama adana da ki çok daha rahat bulursunuz.bulamazsanız ben size satıldığı yeri söylerim. geçen gene siteden bir arkadaş sorunca tekrar fiyat almıştım. 80 TL :tamamdir

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 10 Mayıs 2009, 12:30:53 »
ÇOK tşklr hemşerim dediğin gibi en iyisi ustasına yaptırmak bir bakayım adanada kim yapıyor eğer bulamazsam tekrar yardımını rica ederim. bulacağımı sanıyorum vede örnek yapılanları bire bir görmeyi umuyorum bakalım ne olacak bulursam ve yaptırabilirsem sana bilgi veririm saygılar...NOT:Yaptırdığın düzenlemenin resmini form'a  atabilirmisin arkadaşım ve form'a nasıl resim atılıyor ben bilmiyorum denedim ama olmadı.seninki gümüş renkti galiba???
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2009, 12:34:39 Gönderen: vwbora-01 »

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 10 Mayıs 2009, 23:17:17 »
ÇOK tşklr hemşerim dediğin gibi en iyisi ustasına yaptırmak bir bakayım adanada kim yapıyor eğer bulamazsam tekrar yardımını rica ederim. bulacağımı sanıyorum vede örnek yapılanları bire bir görmeyi umuyorum bakalım ne olacak bulursam ve yaptırabilirsem sana bilgi veririm saygılar...NOT:Yaptırdığın düzenlemenin resmini form'a  atabilirmisin arkadaşım ve form'a nasıl resim atılıyor ben bilmiyorum denedim ama olmadı.seninki gümüş renkti galiba???
       nasıl ersim ekleyeceğin burada açıklanmış.http://www.vwtr.net/forum/sohbet/dosya-indirmeresim-yukleme-t95.0.html;msg350#msg350
        burada da benim araca uygulanmış kaplama resimleri. resimler telefonla çekilmiş olduğundan pek kaliteli değil, genede bir fikir verecektir.http://www.vwtr.net/forum/golf-iv/golfumuze-rcd-200-nasil-olur-t8492.165.html
               :tamamdir

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 11 Mayıs 2009, 22:26:39 »

işte benim makine resmini atmakta ne zormuş yahu bunun daha kolay bir yolu yokmu acaba.???                    YELLOW-DRİVER arkadaşımada çok tşklr bu ara...

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 11 Mayıs 2009, 22:31:23 »
İç kaplamalar çok şık gümüş rengide çok beğendim adanada yapan yeri bulabilirsem orada karar vereceğim ama mutlaka yaptıracağim bunun içinde ayrıca tşkr ederim arkadaşım saygılar...

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 11 Mayıs 2009, 22:44:54 »
İç kaplamalar çok şık gümüş rengide çok beğendim adanada yapan yeri bulabilirsem orada karar vereceğim ama mutlaka yaptıracağim bunun içinde ayrıca tşkr ederim arkadaşım saygılar...
       ne demek, birbirimizden birşeyler öğrenmek ve bildiklerimizi paylaşmak için buradayız. ;) bu arada aracınız çok temiz görünüyor. kazasız belasız günler :)

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 12 Mayıs 2009, 13:49:06 »
tşklr Arkadaşım hepimize kazasız sürüşler ve mutlu sağlıklı hayatlar olsun dilerim, benim canım yandı sizlerinki yanmasın işallah ve sayende bu yaştan sonra birşeyler öğreniyorum. Tekrar saol saygılar...

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 15 Mayıs 2009, 22:30:37 »
Neredesiniz dostlar....
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2009, 22:34:00 Gönderen: vwbora-01 »

Çevrimdışı VOLKAN_EMİR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 16 Mayıs 2009, 10:32:01 »
Ben burdayım
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 16 Mayıs 2009, 13:48:27 »
 :saygılar

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 17 Mayıs 2009, 00:25:55 »
millet kayboldu ortadan havalar ısınınca gezmelere hız verdiler galiba volkan ve drıver ne dersiniz???

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 17 Mayıs 2009, 00:30:34 »
teybi değiştirmeye karar verdim ama ne alacağimi bilmiyorum bu konu ile ilgili bölümü okudum ama pek bişi anlamadım yerinde görmeyi tercih ederim nede olsa eski kafa işte ama flaş bellek mutlaka olmalı diye düşünüyorum cd devride kapandı sayılır artık değilmi dostlar.blaupunkt için ne dersiniz???

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 17 Mayıs 2009, 01:22:04 »
   ben orjinal teybi külanıyorum ama genelde değiştirenler grüntü olarak bizim konsola sony lerin daha yakıştığını söylüyorlar(ışıklandırmalarından dolayı).  :tamamdir

Çevrimdışı vwbora-01

• POZANTI&POZANTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 17 Mayıs 2009, 13:24:50 »
SLM driver sony markanın bir çeşidi varmı arkadaşım yani numara yada isim falan yoksa tüm sonyler'mi???