Gönderen Konu: BORA piyasası ne alemde..  (Okunma sayısı 21186 defa)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
Ynt: BORA piyasası ne alemde..
« Yanıtla #28 : 31 Mart 2011, 11:08:20 »
muro bu oğlan harbi cesur yürekmiş ha...
baksana ayaküstü deşifre etti adam seni...
ne dersin tenhada kıstırakmı...  :bekleriz:
:) :) beklerim acıktım cafede her akşam oturuyoz murat da genelde uğrar bi çayımızı içersin  :) :) :)

Çevrimdışı apsimati

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 31 Mart 2011, 11:14:50 »
bora varken uğramak nasip olmadı ...onu satmak icap etti şimdi tigra var ...
geçen ay bi 15-20 gün fındıklının çıkışındaki sitelerin önünde durdu benim araç belki görmüşünüzdür  ...
artvindeyim yolum düşerse neden olmasın ...
muroya selam .

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
« Yanıtla #30 : 31 Mart 2011, 21:25:33 »
valla fındıklı küçük yer kardeşim ama gördüm desem yalan olur. artvine gelir giderken arada uğra yer belli zaten. a.selam söylerim.

Çevrimdışı patron

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 01 Nisan 2011, 19:43:22 »
bir ay oldu alalı 2001 com.sounrof var dijital klima 100000 de gümüş gri 2 parça boya var lpgli fiyatı ise 21000 tl ye aldım 22000 veriyorlar şimdi ama boraya bindikten sonra diğer arabalar tırıs geliyor bana saygılar :)

Çevrimdışı tarihcifss

• BORA 1.6 COMFORTLİNE....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 01 Nisan 2011, 20:06:17 »
bir ay oldu alalı 2001 com.sounrof var dijital klima 100000 de gümüş gri 2 parça boya var lpgli fiyatı ise 21000 tl ye aldım 22000 veriyorlar şimdi ama boraya bindikten sonra diğer arabalar tırıs geliyor bana saygılar :)
hocam borayı öldürüyor bu millet ..fiyatınız normal bence..birileri de tutmuş 18-19 diyor..toyota corolla 95-96 lar ediyor 14-15..onun yanında bu konforda araç etmeli zaten 20 hayrlı olsun size..
BEŞKAZALI tarihcifss

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 05 Nisan 2011, 20:53:47 »
bora varken uğramak nasip olmadı ...onu satmak icap etti şimdi tigra var ...
geçen ay bi 15-20 gün fındıklının çıkışındaki sitelerin önünde durdu benim araç belki görmüşünüzdür  ...
artvindeyim yolum düşerse neden olmasın ...
muroya selam .
yahu mustafa abi iyiki bi birkaç hafta siteden uzak kaldım hemen sattın arabayı ha. Hayırola nerden icap etti sen kolay kolay satmazdın ya. Erhanın dediği gibi bende hiç farketmedim ama o taraf biraz ters kaldı bize fındıklıda 1-2 tur atsaydı mutlaka görürdük.

Çevrimdışı vicetuning

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 05 Nisan 2011, 20:55:35 »
bak bu arkadaş 18250 ye aldı araç daha 40000 de mi 50000 demi ne  :D adamı böyle reklam ederler  ;D
ya erhan herkesin içinde söylenirmi :) reklam ettin benim oğlan nazar mazar değecek şimdi amam amannnn tüh tühh tühh :)

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 05 Nisan 2011, 21:11:07 »
40.000de 2001 model araba korkutmuyormu sizi..
araba yatmış resmen
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı apsimati

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 06 Nisan 2011, 10:39:56 »
yahu mustafa abi iyiki bi birkaç hafta siteden uzak kaldım hemen sattın arabayı ha. Hayırola nerden icap etti sen kolay kolay satmazdın ya. Erhanın dediği gibi bende hiç farketmedim ama o taraf biraz ters kaldı bize fındıklıda 1-2 tur atsaydı mutlaka görürdük.
sorma muro hikaye uzun özeti :para
arada opelin forum sitesine takılıyorum  ölürsün gülmekten adamlar astrayı bora ile , polo'yu corsa ile,passatı vectra ile  karşılaştırıyor da opeli öve öve bitiremiyorlar... :p
bende he he diyorum,
eski bir vw'ci olarak nasıl kafa buluyorum adamlarla bilemezsin ...  >:D  aman kimse duymasın...
son günlerde tek  eğlencem bu oldu... ;D
....
fındıklıda bi arkadaş var  Nihat Çağlar Aytemiz yeni kasa  gümüş renkte polosu var onda kaldı benim araç,rizede bakıma vermiş kar dolasıyla artvine getirememiştim ,oda pek gezmemiştir ...
malum tigra ya adı çıksın istememiştir  ;D zira bu yaza düğünü var..
....
sizin o düzlük varya rizeden geliş istikametindeki ışıklara doğru orda nasıl basası geliyor adamın eminim siz günün ileri saatlerinde bişeyler yapıyorsunuzdur  :) ....
mümkün olsa da bende gelsem de benim tigranın gazına şöyle bi adam akıllı bassam ...
gari artvinde 100 km de 12 lt yakıpta şöle gazın dibini görememek moralini bozuyor adamın ...
selam olsun....
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2011, 12:04:59 Gönderen: apsimati »

Çevrimdışı vicetuning

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 06 Nisan 2011, 12:39:39 »
araba yatmış resmen
yok samet aldığımda 50000 deydi şimdi 65000 oldu :)

Çevrimdışı vicetuning

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 06 Nisan 2011, 12:46:52 »
hadi hayırlı olsun ozman mustafa abi ne diyeyim...
adamlarla iyi kafa yapıysun demek ama bizim alman kardeşliğimizi hiç birşey bozamaz (japonlar bile) :)
Arkadaşı tanıyamadım ama görsem çıkararırım mutlaka. Pek fazla dolaşmadı dolaşsaydı gözümüze çarpardı mutlaka yabancı bir araba (hemen dikkatimizi çektiği için yazdım yeni gelen araçların)
evet arada bir boy gösterisi yapıyoruz orda.
senin işinde zor ya orda düzlük olmadığı için yakıtta bayağı fark ediyordur. artvinde merkezden en yakın düzlük 60 km uzakta oda hopada :)
birdahaki geçeşinde bekliyoruz seni erhanla tanıştıracam daha mk1 ci :)

Çevrimdışı apsimati

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 06 Nisan 2011, 13:57:34 »
senin işinde zor ya orda düzlük olmadığı için yakıtta bayağı fark ediyordur. artvinde merkezden en yakın düzlük 60 km uzakta oda hopada :)
sorma muro ben sanıyorum ki  araba 3 vites sonra hopaya inince bakıyorum ki 4 var 5 var bi değişik oluyor insan .... yollar da çok kötü dikkat etmesen bir ay dayanmaz ön düzen hele opeller daha bi hassas bu konuda...
sahilin kıymetini bilin ,bide fındıklı baya güzel oldu merkez çarşı felan küçük ama sakin-şirin  biyer....
artvinin tek avantajı havası ..nem yok ,yağış yok vs ayrıca kafkasörde çok güzel rakı içiliyor :)) onun dışında zor buralar...
bi hafta sonu denk getirebilsem uğrayacam aklımdada bi türlü kısmet olmadı sen hastanedesin hala değil mi... ???
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2011, 14:00:29 Gönderen: apsimati »

Çevrimdışı apsimati

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 06 Nisan 2011, 14:03:38 »
araba yatmış resmen
araba kızzz gibi ya ne korkacak korksa korksa belki nazar olmasından korkar  o kadar ... ;D
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2011, 14:04:15 Gönderen: apsimati »

Çevrimdışı vicetuning

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 06 Nisan 2011, 18:32:27 »
sorma muro ben sanıyorum ki  araba 3 vites sonra hopaya inince bakıyorum ki 4 var 5 var bi değişik oluyor insan .... yollar da çok kötü dikkat etmesen bir ay dayanmaz ön düzen hele opeller daha bi hassas bu konuda...
sahilin kıymetini bilin ,bide fındıklı baya güzel oldu merkez çarşı felan küçük ama sakin-şirin  biyer....
artvinin tek avantajı havası ..nem yok ,yağış yok vs ayrıca kafkasörde çok güzel rakı içiliyor :)) onun dışında zor buralar...
bi hafta sonu denk getirebilsem uğrayacam aklımdada bi türlü kısmet olmadı sen hastanedesin hala değil mi... ???
evet hastanedeyim beklerim...