Gönderen Konu: Satılık 2003 golf pacific otomatik  (Okunma sayısı 8305 defa)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Ynt: Satılık 2003 golf pacific otomatik
« Yanıtla #14 : 23 Eylül 2014, 10:13:11 »
Senin gördüğün 3.0 2012 model arabaya 30 bile az :saygılar bakmak var bakmak var. Zamanında 2000 modeline 19 verirkende aynı konular vardı pahalı filan daha 2 ay önce 2001 ine 27 bin veren birisi olarak golfün temizinin iyi paralara satılması hatta satılmaması taraftarıyım. Lütfen yaşı modeli vs kıyaslamayın 2010 üstü nice arabalar var bindimmi golf 4 ün verdiği hisleri alamıyosunuz. İmkanı varken golf 4 den baskasına bi insan neden binmez aptal olduğundan mı?

+1000 ayrıca sadece Golf 4 ün piyasası yükselmedi tüm arabaların piyasası aşırı şekilde yükseldi benim günlerce düşünüp 40.000 tl yi 2012 de vermediğim Passat Trendline ı arkadaşım 49,250 ye sattı geçen ay biz istediğimiz kadar karnımızdan konuşalım etmezde vs vs iyi araba iyi para piyasasının ucuzuna ilana koyulan arabaların hepsi istisnasız hepsi sıkıntılı,hor kullanılmış,kazalı,kmsi oynanmış durumda ucuz arabaların tümünde bu sıkıntıların biri yada bikaçı var tercih meselesi İsteyen ucuz alır ucuz satar ben temizini kmsi düşük olanı alırım pahalı alırım pahalı satarım düzgün arabaya binmiş olurum kafam rahat olur.

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 23 Eylül 2014, 10:18:05 »
Temiz diye de sahine 20 bin verilmez herhalde ^-^..her arabanin psikolojik bir üst fiyati vardir yoksa sahibindene girince 40bin tlye kartal da var....
Şahinin sıfırımı çıkıyorki piyasası dalgalı olsun. Ancak düşük grup ta kendince fiyatı koyuyor üzerine 10 12 arası 96 97 ve üzeri satılıyor. Bi kaç sene önce 10 bine sahin deseler oo okadar para verilirmi derdik.
abs siz olur bbs siz asla..

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Eylül 2014, 10:19:54 »
+1000 ayrıca sadece Golf 4 ün piyasası yükselmedi tüm arabaların piyasası aşırı şekilde yükseldi benim günlerce düşünüp 40.000 tl yi 2012 de vermediğim Passat Trendline ı arkadaşım 49,250 ye sattı geçen ay biz istediğimiz kadar karnımızdan konuşalım etmezde vs vs iyi araba iyi para piyasasının ucuzuna ilana koyulan arabaların hepsi istisnasız hepsi sıkıntılı,hor kullanılmış,kazalı,kmsi oynanmış durumda ucuz arabaların tümünde bu sıkıntıların biri yada bikaçı var tercih meselesi İsteyen ucuz alır ucuz satar ben temizini kmsi düşük olanı alırım pahalı alırım pahalı satarım düzgün arabaya binmiş olurum kafam rahat olur.

:tamamdir

Çevrimdışı gökhanpolizei

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Eylül 2014, 10:37:50 »

evet bu konuda haklısın ne kadar fiyatlar şişkin olursa olsun yınede temız bulmak cok zor..artık insanlara güven gittikçe azaldı türlü türlü sahtekarlıklar cıktı..allah herkesın gönlune gore verır ınsallah

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #18 : 23 Eylül 2014, 11:14:08 »
Arkadaşlar, evet piyasa yüksek ama bu ülkede ne zaman fiyat ucuzladı ki. üstüne üstük sıfır araca gelen  ÖTV KDV zammı ikinci el araç piyasasınıda 2000-3000 yükseltti. bir konu daha var, eğer Volkswagen bir aracınız varsa her zaman kazanıyorsunuz.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #19 : 23 Eylül 2014, 11:15:11 »
pacifiklerde 8valf motormu varmış?

Kendi sorumu cevaplıyorum; araç otomatikmiş :)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 23 Eylül 2014, 11:15:33 »
97model golfde zarar etmediysem golf4de kazanırım bile

Çevrimdışı gökhanpolizei

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 23 Eylül 2014, 13:43:40 »
Arkadaşlar, evet piyasa yüksek ama bu ülkede ne zaman fiyat ucuzladı ki. üstüne üstük sıfır araca gelen  ÖTV KDV zammı ikinci el araç piyasasınıda 2000-3000 yükseltti. bir konu daha var, eğer Volkswagen bir aracınız varsa her zaman kazanıyorsunuz.

elinizin altındaki golf 4, yastıgınızın altındaki altın bileziklere eşdeğer:D
ikisindende kaybetmezsınız.........

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 23 Eylül 2014, 13:57:29 »
elinizin altındaki golf 4, yastıgınızın altındaki altın bileziklere eşdeğer:D
ikisindende kaybetmezsınız.........
Kardeşim o zaman neden 27 lere pahalı diyoruz etmez bu yaştaki arabalara bu verilmez diyoruz ben golf 4 ümü satısa çıkardığımda 6-7 ay önce 26 yazdım otomatikti manuel almak için gece ilana koydum burdanda paylaştım çok temiz boyasızdı. Burdan arkadaslar sağolsun oo bu ne napıyon max 20 21 dedi ulan allah allah hakkaten çıkmu dedik dedim. Sabah 9 da 25 e verdim ve bedava vermişim biride çıkıpta demediki kardeşim 25 lere araba mı kaldı bence 27 28 isde demedi aynı arabanın manuelini 2 ay sonra gittim yozgattan 27 ye getirdim. Sözlerim yıpranmış boyalı değişeni olan 4 lere değil bu modeller 23 den baslıyor 30 a kadar gidiyor artık seneye 32 33 isteyenleri hep beraber görcez.

Çevrimdışı gökhanpolizei

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 23 Eylül 2014, 14:18:34 »
kardeş bendede golf 4 var ..sana sadece su konuda katılıyorum bu arabalar değer kaybetmıyor ancak gel gör ki şu sözümün de arkasındayım bu arabalara bu kadar para VERİLMEZ....ayrıca bilemezsin devlet ötv de falan düşürme yoluna giderse o zaman ikinci el arabaların vay halıne....

Çevrimdışı adnk_55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 23 Eylül 2014, 15:05:30 »
Mumcularda ki araç hocam bu.Oradaki cafeyi çalıştıran arkadaşmısın?sürekli görürdüm köşede ocak ayında binek araç arıyordum temizliği hoşuma gitti ve satılık mı diye sormuştum ama isteksiz bi tavırla hayır cevabına üzülmüştüm.Güzel araba hayırlısı olsun.
Evet ta kendisi olur bana nasip oldu 😄 aslında kullanmaya aldım 1 ay önce. Hatta trigerde değiştirdim. Ama bodrumda hesaplarım tutmadı ufaktan al sat işine girmeyi düşünüyorum o yüzden satılık.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çevrimdışı adnk_55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 23 Eylül 2014, 15:07:42 »
Yazın görmüştüm mumculardaysa sazköye geçerken okulun köşesindeydi. Rengi gerçekten çok güzel. Hayırlısı olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote
Evet araba o araba.. Tamamen katılıyorum size.
Araç eski sahibi 2008 golf 25000 kmde bi araç bulunca arkadaşının vasıtasıyla o yüzden satılığa çıkardığı gün ben aldım. Hatta 2 gün öncesinde parada harcamış şanzuman yağı termostat oksijen sensörü vs

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çevrimdışı ilGhiNC

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #26 : 24 Eylül 2014, 21:38:10 »
Niyetim burada tartışma-kavga vs çıkarmak değil. Kaldı ki çoğunuz abim sayılırsınız. Ama abilerim, 27 bin TL Golf4 e verilir mi derseniz ben hayatta vermem. O paraya gider bikaç parça boyalı ya da değişeni olabilecek (abartılmayacak derecede) temiz kullanılmış bir Golf5 ararım. Araba bu elbet hasar görebilir. Kaldı ki biz İstanbulda yaşıyoruz burada hatasız araç bulmak neredeyse imkansız. Kasko çıktı çıkalı en küçük hasardan ya parça komple değişiyor, ya da birkaç parça hasarlıysa perte çıkarıyorlar falan. Önemli olan hasarın boyutu. Sonuçta kaporta aracın elbisesi gibi birşey. Bence fazla takılmamak lazım. Motor sağlamsa, hasar aracın sabilitesini bozmadıysa, araç takla falan atmadıysa bence problem yok. Ben kendim Makine Mühendisliği okuyorum. Kısmetse seneye mühendisim. Yazın TOYOTA fabrikasında staj yaptım. Kaldı ki otomotiv fabrikalarında çalışan akrabalarım var. Parça fiyatlarının ne derece şişirildiğine inanamazsınız. Bu bilgi normalde verilmemeli ama örnek olsun diye yazıyorum, en ufak kazada arka tamponunuzu değiştirirler ve 1500 TL hasar kaydı yazarlar. Bu tamponun fabrika çıkış maliyeti maksimum 50 Euro civarıdır. E peki ne oldu şimdi? nerede 50 euro nerede 1500 tl?

Herkese keyifli forumlar. :)
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 25 Eylül 2014, 08:59:44 »
Aksine ben 5i golf serisinden saymıyorum bile  :-X