Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - mçevik

Sayfa: [1]
2
Polo 6N2 / Ynt: Ön cam krikosu tamiri
« : 12 Nisan 2015, 23:36:41 »
süpersin kardeşim valla usta geçinenlerden daha iyisin sanayidekiler  usta ise  sen uzman ustasın helal olsun sana

3
Polo 6N / Ynt: 6n polo satan var mı? tercihen Ankara
« : 23 Aralık 2014, 21:08:23 »
polo 98 otomatik km 260000 renk lacivert muayer değişen yok ama lokal bel altı boyaları var
sahibinden com ilan no: 191920386

4
Polo 6N / Ynt: 6n polo satan var mı? tercihen Ankara
« : 20 Aralık 2014, 12:33:33 »
bende  98 6n otomatik vites var degişensiz orjınal email adersini verirsen resimlerini gönderirim

5
Polo 6N / Ynt: km sıfırlama düğmesi
« : 07 Kasım 2014, 00:00:26 »
Araştırdım buldum sizinle paylaşmak istedim
http://www.kampfkeks.com/Tacho_Blau.html   KAYNAK
Tacho Beleuchtung Kilometre aydınlatma

            
    

 İhtiyaç duyulan şey,
- Torx tornavida
- Phillips tornavida
- Ince uçlu havya, lehim

Hız göstergesi genişletilmesi

Dışarı çekmek için hız, kapalı ilk şey speedo çerçeve olmalıdır. Sadece iki adet Torx üstten vida ve direksiyon kolonu üzerinden altındaki diğer iki döndürün.Alt vidalar en kötü koştu olsun. Ben direksiyon kolonu kapağı sökülür ve dışarı almış. Bundan sonra düşük konuma direksiyon simidini ayarlayın ve ardından vidaları çıkarın. Tüm vidalar dışında olması durumunda, bir şey hantal takometre çerçevesi kaldır ile keman. Aşağı dönüş sinyali anahtarını itin ve daha sonra direksiyonun üzerinden sol panelini çekin, bu en iyi çalışır.

üstündeki vidaları gevşetin
 
www.blauertacho.de

Direksiyon kolonunun altında, iki vida da çözmek:

 
www.blauertacho.de

Paneli kapalı sonraden "gerçek" bir hız görebilirsiniz. İşte iki başlı vidaları tekrar açılmalıdır ve sonra ileriden hız göstergesini katlayabilirsiniz
 
Şimdi mavi fiş sadece geridem hız göstergesi dışarı çekilmeli.denPembe kolunu yukarı ve kendisi çözecektirder fişi basarak. Şimdi temiz bir yüzey üzerindeden speedo dışarı ve gerçekleşecek.
 

Hız göstergesinin Sökme
Hız göstergesininder arkasına tümalle vidaları dışarı çevirin ve ileriye plastik kapağı çıkarın
 
Sonra camın ön bölmesi hala 4 vida ile yapılır. Ayrıca küçük bir Torx anahtarı ile çözmek.
 
Sonra yavaşça ileri camını alabilir. Yumuşak bir yüzeyin üzerine çizilmesini önlemek için lütfen.
 
Şimdi siyah ekran da ileriye alınır. Sonra zaman ve KM sağlanması için dışarı çubuklar alır.
 
Sonra yine hız filmin aşağı var. Bu, gösterici ile önlenir. Biraz güç gerektirir ve tüm sabır yukarıda gösterici abzubekommen etmek. Bir el konumunu hatırlamak ya da daha iyisi sonrası için bunun bir fotoğraf yapmak gerekir.
Şimdi biraz uzaktavom hız göstergesi saat yönünün tersine ise işaretçisini açmak. Bu imha böylece işaretçi defalarca döndü gerekir. sıcaklık ve tank küçük işaretçi çok üzerinde firma, aynı burada yaklaşım vardır.!

Tüm eller üzerinde iseniz, hız filmi alınır. Şimdi ışık kılavuzu plaka, LED ışıklar tamamen geride bakın. Halader sahibinden çıkacak LED ekranlara gelmek zorunda.derEkranların çerçeveleri hala parantez tarafındander kuruluna sabitlenir. Yukarı ekranlar dahil, kelepçelerini gevşetin ve tüm lens tarihini kaldırın. Nerede olduklarınıder ekranın lastik Başkanı mümkün kalmalıdır. Montaj sırasında kendisine yanlış oturmak, görüntüler yanlış karakterleri gösterir.
Bu artık önünüzde olmalı

takometre aydınlatma yeniden düzenlerler

Şimdi mavi devre kartındaki ışıkları değiştirebilirsiniz. Mavi SMDS yerini eski yeşil SMD diyot ve zemin lehimini gerekir. Bir havya ısıtmalı yan üstündeki basar ile daha sonra dikkatlice SMD bir tarafı ısı, zaman ve en kolay yoludur. Sonra diğer tarafı diyot ısı ve aşağı cımbız ile alabilir. Temiz lehim yapmak ve pulla mavi SMD geçerlidir. Sonra sadece lehim ve bir sonraki yapmak.
Aşağıdaki resimde görülmesi gereken diyot lehim nasıl Polarite. Eksi SMD diyotlar bir çentik ile işaretlenmiştir
SMD diyotların bağlantı şeması - KIRMIZI Plus - MAVİ eksider diyot
 
Bütün diyotlar resoldered olsaydı Şimdi, tersten tekrarden takometre inşa edebilirsiniz. Onlar sıkıca önce ve basın kaldırıldı gibi, tekrar aynı konuma bir bağlantı takın. Her şey tekrar bir araya vidalı sonra,das ışığı açmak ve mükemmel görünümlü mavi aydınlatma için sabırsızlanıyoruz,den Poloden takometre yükleyebilirsiniz :)

Ben arabanın tüm bölümlerinde ilgilenmedikleri veya kusurları için sorumluluk almazlar. ... Kendi sorumluluğunuzdadırder talimatları takip edin!

6
Polo 6N / Ynt: km sıfırlama düğmesi
« : 06 Kasım 2014, 22:37:15 »
arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için teşekkür eder saygılarımı sunarken acaba formda kadranın nasıl söküldüğü ile ilgili bir açıklama veya resim varmı

7
Polo 6N / km sıfırlama düğmesi
« : 06 Kasım 2014, 01:02:21 »
arkadaşlar aracı yeni aldım polo 98 6N km sıfırlama düğmesi pimi tuşu siz ne diyorsanız veya adı neyse basıyorum bir hareket yok düğme sabit duruyor içeri girmiyor  kullandığım diğer araçlarında km saatindeki tusa basınca km yi sıfırlıyordu bana bu konuda yardımcı olur musunuz aracın ne kadar yaktığını merak ediyorum bu düğme tuş nasıl tamir edilir nasıl sökülür yoksa çalıştırmanın başka bir yolu var mıdır herkese saygılarımı sunarım

8
Polo ve Lupo / Ynt: bu parçanın adı nedir
« : 15 Ekim 2014, 20:48:38 »
teşekkür ederim  hayırlı yolculuklar

9
Polo ve Lupo / bu parçanın adı nedir
« : 14 Ekim 2014, 17:50:48 »
sevgili arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum pazartesi 98 1.6 8 valf polo aldım motor valflerin ve meksefenin üzerini kapatan parça yok ekteki resimdeki parça araçta yok bu parçanın adı nedir nasıl temin edebilirim bu konuda yardımcı olabilir misiniz

Sayfa: [1]