Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - vw6n

Sayfa: 1 [2] 3 4 5
15
Polo 6N / Polo termostat değişimi (resimli anlatım)
« : 12 Ocak 2009, 00:30:49 »
Gerekli malzemeler.
1.Isıya dayanıklı sıvı conta
2.10 numara lokma anahtar
3.Ayarlı pense kelepçeyi sökmek için
4.termostat
5.Antifriz (Pembe)

Resimdeki vidaları sökün termostat kapağı açılacak ve termostat çıkacaktır.

Ayarlı penseyi kullanıp termostat kapağını hortumdan çıkarın.

Termostat kapağını kurulayın ve contasını takın kenarlarınada sıvı conta sürün sızdırma yapabiliyor hatta vidaların deliklerinede biraz sıkın.

Termostatı içine koyup vidaları sıkın ama aşırı sıkmayın çatlayabilir,pense yardımıyla kelepçeyide takın.

Evet sökme takma işlemi bitmiştir birkaç saat sıvı contanın kurumasını bekleyin antifrizi ekleyip çalıştırın.
vwtr.net

16

Officially the only RHD Bugatti Eb110 SS Super Sports in the world. An opportunity not to be missed. If there is any Bugatti to own this has to be the one.

The Private plate has to be the best suited E811 OSS

EB110 super sport
1995 M reg
1 owner from new ( me )
5,000 klms
Silver with dual tone french racing blue leather Purchased directly from the ex Bugatti chairman Jean Marc borel (you may remember he wrote a very famous book on the countach)

The car had a bare metal respray at a famous ferrari restorer in Italy before it was purchased. It also had new magnesium wheels installed

The vehicle was shipped to Dauer racing (1995 lemans winners for porsche) in germany where it had a complete nut and bolts rebuild inc. Every major mechanial part such as.
New shock + springs
New brake discs + brake pipes
New petrol tanks
New engine pistons (to a higher spec)
Engine was completely rebuilt
New exhaust system
New rear wing
New radiator + cooling system
New air con system
New oil coolers
New turbos
Every oil and water piper was replaced

Dauer has uprated the pistons because original SS pistons have been know to brake. The new ones increase the compression ratio and along with the free flow exhaust increases the horsepower a bit.

Because dauer bought the entire contents of the buagtti factory at auction in 1997 he has 100's of every single eb110 component thus we did a deal where he simple replaced everything at a fixed cost, even stupid things like interior parts were replaced regardless of their condition.

The interior was then totally refurbished inc. A new sound system with subs + dvd + reversing camera system

The list goes on and on to what has been done to this vehicle.

There is a full photographic history containing hundreds of photos in great detail of it's entire life.

Included are many parts such as spare turbos, clutch plate and a complete service kit

It has the original tool kit, owners handbook + fully stamped service book (bugatti, dauer + HR owen)

The vehicle was is the only right hand drive one produced by the factory and was the 1994 birmingham motor show car where they announced they were going to produce RHD versions. Unfortunately bugatti went bankrupt shortly after this. I have many original factory documents about my car.

It has a personal registration plate included in the sale. E8110 SS

Alarm with remote door opening facility and a tracker horizon installed.

Horsepower: 645 bhp (620 standard)
O - 60 is 3.2 seconds
Top speed: 221 mph

I have paperword signed by Jean marc borel which completely backs up the history of this car. The service book is signed by borel and several other ex bugatti designers and engineers

17
Bentley, Bugatti ve Lamborghini / Bugatti veyron istanbulda :o
« : 17 Eylül 2008, 21:03:00 »

Acaba gurbetçilerden birininmi çok şaşırdım görünce paylaşmak istedim :o

Alıntıdır.

18
Genel / Jant boyama ile ilgili bilgi?
« : 18 Ağustos 2008, 23:24:25 »
Gri olan lantlarımı siyah yapmak istiyorum yapacağım işlemler nelerdir ve nasıl olur?
Benim jantım.

Buda benimkine benzer siyah bir jant.

By sortie34

19
Porsche* / 2010 Porsche Cayenne "Spy Shot!"
« : 06 Ağustos 2008, 23:18:20 »

20
Porsche* / PorscheTechArt GTstreet Convertible
« : 06 Ağustos 2008, 23:06:33 »

21
Polo 6N / 6n stop'undan 6n2 stop'una geçiş.
« : 26 Temmuz 2008, 21:00:59 »
Bugün 6n stoplarımı 6n2 stopları ile değiştirdim fakat kablolarda çakışma vardı yerlerinin değişmesi gerekiyordu 3 saatlik bir uğraştan sonra hallettim.
Değiştirmek isteyenlere kolaylık olması için bir şema hazırladım inşallah işinize yarar.

22
Satılık / Polo HB stop'ları
« : 26 Temmuz 2008, 19:37:44 »
1996/2000 Model polo hb için orjinal hella  stop takım olarak satılıktır duyları ile beraber kırık,çatlak,patlak değildir.
Fiyat 100ytl
gsm:0542 4 000 942

23
Sohbet / 1.000.000 Gönüllü kan bağışçısı aranıyor.
« : 08 Haziran 2008, 21:36:24 »
Kanımızın Yetmemesi Kanımıza Dokunuyor!
Kan, kaynağı sadece insanda olan, yapay olarak üretilemeyen hayati bir maddedir.
Ülkemizde gönüllü kan bağışçısı sayısı yeterli olmadığı için, toplanan ve saklanan kan miktarı maalesef ulusal ihtiyacımızı karşılamamaktadır. Bunun için sık sık acil kan anonsları yapılmakta, hastane önlerinde kan simsarlarından alınan kanlar ise hayati tehlike yaratmaktadır.

Türk Kızılayı, bağışlanan kanın, ihtiyacı olan kişiye ulaşmasına kadar geçen tüm süreci kontrol altına alan uluslararası standartlarda bilimsel bir sistem oluşturmuştur. Kanın, ihtiyaç sahibine en güvenli şekilde ulaştırılması ancak bu yolla mümkün olabilmektedir.

Ancak gönüllü kan bağışçısı sayısı yeterli olmadığından, ülkemizde bir yıl içinde toplanan kanların yalnızca % 40’ı Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği şekilde Türk Kızılayı sayesinde düzenli, gönüllü ve bilinçli kan bağışçıları ile karşılanmaktadır.

Geri kalan bölümü ise hala takas yöntemi ile toplanmaktadır. Çağdaş ve ülkemize yakışan çözüm; dünyanın gelişmiş ülkelerde olduğu gibi  kan ihtiyacının tamamının, ulusal bir kan bankası aracılığıyla gönüllülerden karşılanmasıdır.

Kan vermenin insan sağlığına zararlı yanının olmadığı tespit edilmiştir: Bilimsel araştırmalara göre 18-65 yaş arasındaki sağlıklı bireyler, 3 ayda bir (yılda 4 kez) kan verebilir.

Kanımızın yetmemesi sizin de kanınıza dokunuyorsa, bugün başkalarının, yarın sizin veya yakınlarınızın kana ihtiyaç duyabileceğinin siz de farkındaysanız…sadece 25 dakikanızı ayırarak ülkemizin kan ihtiyacını karşılayabilir, binlerce hayat kurtarabilirsiniz.

Ülkesini ve insanını seven, sorumluluk sahibi, tüm iyi insanlarımızı  gönüllü kan bağışçısı olmak için Türk Kızılayı’na kan vermeye çağırıyoruz.
http://www.kanver.org/

Arkadaşlar bi toplanıp gidip kan versek nasıl olur boş boş toplanmaktansa insanların yararına bişey yapalım ne dersiniz?

24
Aranıyor / Polo classic sol stop farı
« : 11 Mayıs 2008, 12:57:39 »
2000 model Polo classic sol stop farı lazım istanbuldaki arkadaşlara duyurulur.

25
Onaran otomotiv
vw,seat,audi,skoda yedekleri.
Namık kemal cad. Peker iş merkezi no:9/B Aksaray -İstanbul
Tel:(0212) 529 47 64
Aracımın motorunu toplarken burdan parçaları temin etmiştim çok ilgilendiler tavsiye ederim.

26
Jetta II / Jetta II resimleri
« : 28 Nisan 2008, 23:06:25 »
Modell: Jetta II
Baujahr: 1988
Motor: RP
Hubraum: 1,8 l
PS: 90+ PS
NM: 142 NM
Antrieb: Frontantrieb
0-100 Km/h: ca 9 s
Vmax: 185 km/h
Gewicht: 950 Kg
Fahrwerk: FK Gewinde
Felgen: Dotz Hockenheim
Reifen: 195/50R15
Auspuff: schwules TÜV - Provisorium (sieht schei**e aus - ich weiß!!)
Spoiler: Eckig muss er sein!! Nackt ist in!
SSD, Raid Sportlenkrad, Golf2 Front, Klarglas mit Fadenkreuz Scheinwerfer, Emblemloser Grill,Klarglasblinker

27
Polo 6N / 6N 16V turbo
« : 28 Nisan 2008, 00:30:37 »

PS 230
V-max 220 km/h
0-100 6.8 Sek.
Hubraum 17 ccm
Kommentar:
1/4 mile 11,03s bei 1,6 bar...

28
Satılık / Fujifilm Finepix A600
« : 22 Nisan 2008, 23:09:06 »
Acil satılıktır

Fujifilm FinePix A600 Dijital Kamera teknik özellikleri
• 6.3 megapiksel çözünürlük sunan yüksek performanslı Super CCD
• 3x optik zoom
• 2.4 inç LCD ekran
• ISO 400 değerine kadar ışık hassasiyeti sunan otomatik ISO ayarı
• Yaklaşık 12MB dahili bellek
• 2 adet AA pil ile çalışabilme
• Dört adet hazır çekim modu (Portrait, Landscape, Sport, Night)
• Sesli video çekim
• Türkçe menü
• 1yıl daha garantisi vardır hiçbir sorunu yoktur üst model alacağımdan satıyorum
+ Olarak
• xD-Picture Card 1GB
• Case Logic taşıma çantası
• USB kablosu
• Video kablosu
• HAMA Prima 4adet AA 4adet AAA Şarj edebilen şarj makinası
• Kullanım klavuzu,Cd,
250 Ytl pazarlıksız ???
http://www.sahibinden.com/acil_satilikWQQaXQQ7851273WQQpXQQdisplayitem
0542 400 09 42

Sayfa: 1 [2] 3 4 5