İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - htmetin

Sayfa: 1 2 3 4 [5]
57
Aranıyor / ÇOK ACİL OTOMATİK VİTES FİLİTRESİ
« : 17 Mayıs 2010, 16:10:10 »
Arkaşdaşlar çok acil otomatik vites filitresi lazım. arabam 1997 model 1.6 AFT motor golf 3..

58
Otomobilim / BENİM GOLFÜM
« : 12 Mayıs 2010, 00:02:54 »

Allah olmayanlara da nasip etsin...

59
Golf III / GOLF3 otomatik şanzıman yağı..
« : 10 Mayıs 2010, 13:32:04 »
Arkadaşlar golf 3 sportline otomatik şanzımanının yağını değiştirmeyi düşünüyorum.. sorularım şunlar;

1-Hangi yağı kullanmalıyım?
2-Hangi Filtreyi kullanmalıyım?
3-kaç litre yağ kullanmalıyım?
4-Elim azda olsa anahtar tutar. Acaba kendim değiştirebilirmiyim..

60
Genel / KLİMA HAKIKINDA?
« : 09 Mayıs 2010, 23:20:48 »
Arkadaşlar birçok kez duyarız; klima komrasörü klitledi gaz bitti klima arızalı felan.. Yani böyle durumlarla karşılaşmamak için ne yapmamız lazım ucuz bir parçada değil melet arıza çıkardığı zaman yenisi takılıyor 500-600 den başlıyor masrafı. Arabasında kliması olupta senelerce kullanmayan arakdaşlar var bumudur doğru olan yoksa gerektiği yerde kullanmakmı? Malum önümüz yaz klimamıza ne gibi bakımları yaptırmalı ne cins gaz basmalıyız??

61
arakadaşlar ankaraya işim düştü bu aralar gelmişken de şu çıkmacıların adreslerini ve isimlerini bilen varmı?

62
Arkadaşlar elinde çıkma ama sorunsuz çalışan golf 3 arka silecek motoru ve mekanizması olan varmı?

63
Genel / 1.9 TDI MOTOR
« : 19 Nisan 2010, 14:27:12 »
Slm arkadaşlar bende 1.6 8v golf var. ama dizel bir vw'ye geçmek istiyorum. Bora veya golf fark etmez.. Ama merak ettiğim şey şu. 1.9 TDI dizel motorların ömürleri kısamıdır? Kronik rahatsızlıkları nelerdir? bakım masrafları çokmudur? Birde bu motorların makbul olnaları hangileridir nasıl anlaşılır?

64
Golf III / Benzinim bitti ve yolda kaldım:)
« : 06 Nisan 2010, 20:19:59 »
Arabamda benzin ibrem dipteydi. ışığın yanmasını bekliyordum. ne ışık yandı ne bişey acaba bu mk 3lerde benzin ikaz lambası yanmazmı yoıksa bir arızamı söz konusu?

65
Golf III / Arabamda birşey daha keşvettim
« : 05 Nisan 2010, 18:08:02 »
Arkadaşlar bende mk3 97 sportline var. ön camlar otomatik. geçen bir üst model borada gördüm araba hava alsın diye kapıdaki anahtardan camları indirip kaldırabiiliyordu. hemen benim arabaya uyguladım ümitsizce birde ne göreyim benim camlarda inip kalkıyor sevindirik oldum paylaşmak istedim ;D

66
Genel / KAPI DÖŞEMELERİ
« : 20 Mart 2010, 01:24:44 »
Slm arkadaşlar golf 3 sportlinenım var. kapı döşemelerini sökemiyorum resimli anlatım olan bir link varsa veya bilen biri varsa tarif edebilir mi  acaba? ön camlar otomatik arkalar çevirmeli.. çok önemli!

67
Golf III / MOTORU YIKAMA VE RİSKLERİ.
« : 10 Mart 2010, 13:40:34 »
SLM ARAKDAŞLAR. Bildiğiniz üzere arabalarımızın motorunı yılda en az bir kere yıkamamız gerekiyor. Plastik aksammının krounması motorun daha iyi çalışması için vs. tabi önümüzde yaz mevsimi. Artık arabamıza bakma zamanı.

Soru 1: MK3'lerin motorunu yıkarken nerelerine dikkat etmemiz gerekir?
Soru 2: yıkama yöntemi nasıl olmalı ( tazyikli su, sünger vs.) ?
Soru 3: Yıkamada kullanılacak malzemeler nelerdir?

68
Golf III / Hella sis farları hakıında.
« : 08 Mart 2010, 11:41:13 »
Arkadaşlar benim golfün ön sol sis farının camı kırık.. o farın camını veya farın kendisini nereden bulabilirim.

69
Golf III / MOTOR KATKI MADDESİ
« : 07 Mart 2010, 01:18:34 »
Slm arakdaşlar. Bor içerikli veya seramik içerikli motor katkı maddeleri hakkında bilgisi olan varmı? Eğer Kullanan arkadaşlar varsa aranızda, faydasını gördünüzmü? yakıt, performans vb.

-Alman malı seramik bazlı olan CERATEC marka bir ürün var 100 tl  (100.000 km etkili)
-Mucidi Türk üreticisi Amerikan olan MOTOR SILK var Bor içerikli 70-80 tl. (150.000 km etkili)
-Herkezin bildiği BOR POWER var 55-60 tl   (45-50 bin km etkili)

70
Golf III / GOLF 3 LERDE MOTOR NUMARASI NEREDE YAZAR?
« : 24 Şubat 2010, 15:51:22 »
Arkadaşlar benim golfte  aft tip 1.6 motor var. Bunun Motor numarası neresinde yazıyor. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Sayfa: 1 2 3 4 [5]