vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6N => Konuyu başlatan: bluerose1 - 31 Temmuz 2014, 13:22:26

Başlık: Sportline Hakkında?
Gönderen: bluerose1 - 31 Temmuz 2014, 13:22:26
Merhaba arkadaşlar...
Bir sorum olacak sportline kullanıcı arkadaşlardan fikir bekliyorum.linkteki 2 araç arasındaki fark nedir.(renk+jant kozmetik vs. hariç) Benim gözüme içerideki bir ayrıntı takıldı.torpido saklama gözleri farklı bunun nedeni nedir acaba.Sportline hakkında pek bilgim olmadığından sizlere soruyorum.98 model sportline donanımları nedir.ne gibi farklılıklar olabilir?
Teşekkürler...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-full-orjinal-full-bakim-173564815/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-color-layn-kupon-aractir-rekore-koltuklu-isitmali-full-159990739/detay
Başlık: Ynt: Sportline Hakkında?
Gönderen: 34GIH28 - 31 Temmuz 2014, 13:51:43
abi benim araba 97 model benim kide  98 donanımlı aradaki fark yanlış bilmiyorsam o arkadaşımda da 97 vardı silecek kolu gösterge paneli birde torpido şekilleri farklıydı ona sormuştum benim ki 98 donanımlıymış
Gönderen: edincol - 31 Temmuz 2014, 14:23:46
Beyaz olan araçta yolcu tarafında airbag yok ama sarı olandan var değil mi ?
Gönderen: bluerose1 - 31 Temmuz 2014, 15:22:37
Beyaz olan araçta yolcu tarafında airbag yok ama sarı olandan var değil mi ?
Aynen benim gözüme takılan oydu o yüzden sordum başka ayrıcalıklar var mı alırken nelere dikkat etmeliyim.Aklımda şimdilik 2 araç var. 1 sportline diğeri cupra2 ABF 2.0
Gönderen: bluerose1 - 31 Temmuz 2014, 15:23:35
abi benim araba 97 model benim kide  98 donanımlı aradaki fark yanlış bilmiyorsam o arkadaşımda da 97 vardı silecek kolu gösterge paneli birde torpido şekilleri farklıydı ona sormuştum benim ki 98 donanımlıymış
97 istemiyorum adaş... kadran hoşuma gitmiyor.yer beni yolda baktıkça. :D
Gönderen: DenQ - 31 Temmuz 2014, 16:22:40
o sarı sportline normal bi sportline değil, color concept polo, belki o yüzden yolcu hava yastığı var.
98'lerde yolcu hava yastığı standart değil.
Gönderen: bluerose1 - 31 Temmuz 2014, 16:40:36
o sarı sportline normal bi sportline değil, color concept polo, belki o yüzden yolcu hava yastığı var.
98'lerde yolcu hava yastığı standart değil.
Ne ayrıcalığı var peki.bu aracı tanıyan var mı?
Gönderen: edincol - 31 Temmuz 2014, 16:41:18
Aynen benim gözüme takılan oydu o yüzden sordum başka ayrıcalıklar var mı alırken nelere dikkat etmeliyim.Aklımda şimdilik 2 araç var. 1 sportline diğeri cupra2 ABF 2.0

Hayırdır abi arabayı mı değiştiriyorsun ?
Gönderen: edincol - 31 Temmuz 2014, 16:42:41
Ne ayrıcalığı var peki.bu aracı tanıyan var mı?

Burada tartışılmış => http://www.vwtr.net/forum/polo-6n/polo-6n-colour-concept-t17870.0.html
Gönderen: bluerose1 - 31 Temmuz 2014, 16:51:05
Burada tartışılmış => http://www.vwtr.net/forum/polo-6n/polo-6n-colour-concept-t17870.0.html
biraz inceledim içeride renk kombinesi yapılmış.ben aracın teknik durumunu merak ettim.yolcu hava yastığı ve ısıtmalı deri koltuk dışında başka artısı var mı acep?kafayı fena taktım.
Hayırdır abi arabayı mı değiştiriyorsun ?
yok değiştirmiyorum 2. poloyu almayı düşünüyorum ama bu sefer bilinçli olarak sportline bakıyorum.lpg siz ilk tercih 3 kapı,denk gelirse memory red,98 model temiz düzgün fiyatı şişirilmemiş bakıyorum.AEE deki gibi benim anamı ağlatacak gibi hırpalanmışsa bi 8000 TL.harcayacak halim yok.sadece hafta sonları keyifle bineceğim bana sürekli masraf çıkartmayacak oem ekipmanları üzerinde bi yavru denk getirirsem ne ala... ayriyetten cupra2 ABF bakıyorum ama piyasa da temiz yok zaten çok az var.bakalım nasip!
Gönderen: edincol - 31 Temmuz 2014, 17:10:09
Yok abi ben de Alman wikipedia seyfasından baktım dediklerin ve linkte paylaşılan özellikler dışında bir ekstrası veya eksiği yok.

İnşallah gönlüne göre bulursun abi.
Gönderen: speedystop - 31 Temmuz 2014, 18:55:17
Merhaba arkadaşlar...
Bir sorum olacak sportline kullanıcı arkadaşlardan fikir bekliyorum.linkteki 2 araç arasındaki fark nedir.(renk+jant kozmetik vs. hariç) Benim gözüme içerideki bir ayrıntı takıldı.torpido saklama gözleri farklı bunun nedeni nedir acaba.Sportline hakkında pek bilgim olmadığından sizlere soruyorum.98 model sportline donanımları nedir.ne gibi farklılıklar olabilir?
Teşekkürler...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-full-orjinal-full-bakim-173564815/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-color-layn-kupon-aractir-rekore-koltuklu-isitmali-full-159990739/detay

İkinci linkteki ilan vw türkiye ithalatı değil gümrükten çıkma araç 2. hava yastığı ve koltuk ısıtması var nadir bulunur. Türkiyedeki sportline ların hepsi 97-98 gösterge farkı hava yastığı farkı cant farkı hariç aynıdır.
Gönderen: bluerose1 - 31 Temmuz 2014, 19:23:21
İkinci linkteki ilan vw türkiye ithalatı değil gümrükten çıkma araç 2. hava yastığı ve koltuk ısıtması var nadir bulunur. Türkiyedeki sportline ların hepsi 97-98 gösterge farkı hava yastığı farkı cant farkı hariç aynıdır.
inş aracın bir eksiği gediği arızası bakımsızlığı yoktur.en kısa zamanda bir görüşeyim bakalım belki nasip olur.sarı da gider hani.bi yeni boya bi pasta-cila cayır cayır yansın. ;D
Gönderen: kerem0537 - 31 Temmuz 2014, 21:03:04
beyaz olan bizim modifiyecilerin arkadaşı. birkaç ortamda beraberdik ama hiç muhabbetimiz olmadı. canlı canlı görmen lazım aracı. çok temiz...  :tamamdir
Gönderen: bluerose1 - 31 Temmuz 2014, 22:08:54
beyaz olan bizim modifiyecilerin arkadaşı. birkaç ortamda beraberdik ama hiç muhabbetimiz olmadı. canlı canlı görmen lazım aracı. çok temiz...  :tamamdir
Cok para yazmis be aga.arabalar her gecen yil eskiyor km artiyor.ama.nedense 13500 arabalara 18 19 gibi rakamlar yaziyorlar.bence yazik boyle araba satilmaz el insaf Allah gunah yazar.
Gönderen: kerem0537 - 01 Ağustos 2014, 00:01:35
Cok para yazmis be aga.arabalar her gecen yil eskiyor km artiyor.ama.nedense 13500 arabalara 18 19 gibi rakamlar yaziyorlar.bence yazik boyle araba satilmaz el insaf Allah gunah yazar.

sıfır arabaların fiyatı uçunca 2. el piyasası da uçtu. dövlet sağolsun koyuyor vergiyi ucu yine bize dokunuyor...
Gönderen: VWci - 01 Ağustos 2014, 07:23:45
1998 modellerin elektrik tesisati farklidir. Daha az sorunludur ben de olsam 1998 model tercih ederdim. 1997 olup 1998 ozelliginde olanlar polo 16vlarda var.

Polo Color Concept, Dogus tarafindan ithal eldi, Motorunun 16v degil 8v olmasi lazim. Yani AFH degil AEE motor.
Gönderen: bluerose1 - 01 Ağustos 2014, 12:52:50
1998 modellerin elektrik tesisati farklidir. Daha az sorunludur ben de olsam 1998 model tercih ederdim. 1997 olup 1998 ozelliginde olanlar polo 16vlarda var.

Polo Color Concept, Dogus tarafindan ithal eldi, Motorunun 16v degil 8v olmasi lazim. Yani AFH degil AEE motor.
Ben çocukla görüştüm aracın herşeyi sportline dizayn motoru da doch 16v abi dedi artık ne kadar doğru bilemem görmeden bişey diyemem.Bu arada aracı kaza yapmış yani gönlüm bulandı.
Gönderen: VWci - 01 Ağustos 2014, 18:56:26
Ben çocukla görüştüm aracın herşeyi sportline dizayn motoru da doch 16v abi dedi artık ne kadar doğru bilemem görmeden bişey diyemem.Bu arada aracı kaza yapmış yani gönlüm bulandı.

Ben yillar once Ankara ERE de sari bir color concept incelemistim... O arac 1.6 AEE motordu.. Zaten Turkiye de toplasan 10'dan fazla yoktur. Belki bu 16v'dir. Motor resmini ve kadrani cekip gondersin. tam emin olalim.
Gönderen: bluerose1 - 02 Ağustos 2014, 15:06:12
Aee lerde abs elektrikli isitmali ayna isitmali koltuk orjhella sis farlari yolcu ve surucu hava yastigi sunroof varmi.bunlarin hepsi var dedi kadranda 7000rpm yeni kadran dedi.
Gönderen: speedystop - 02 Ağustos 2014, 18:04:39
Aee lerde abs elektrikli isitmali ayna isitmali koltuk orjhella sis farlari yolcu ve surucu hava yastigi sunroof varmi.bunlarin hepsi var dedi kadranda 7000rpm yeni kadran dedi.

Aee lerin bi kısmında opsiyonel olarak bunlar var abi. Ama nadir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-bakimli-binilecek-bir-arac-bakmadan-gecme-173636587/detay
Gönderen: bluerose1 - 02 Ağustos 2014, 19:17:21
Aee lerin bi kısmında opsiyonel olarak bunlar var abi. Ama nadir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-bakimli-binilecek-bir-arac-bakmadan-gecme-173636587/detay
resul bunun direksiyonu normal nasıl sürücü airbag var anlamadım.bana normal aee gibi geldi.
Gönderen: speedystop - 03 Ağustos 2014, 21:42:51
resul bunun direksiyonu normal nasıl sürücü airbag var anlamadım.bana normal aee gibi geldi.

Abi ben sadece abs sini örnek verdim hava yastığı ve abs olan modelerde var
Gönderen: bluerose1 - 04 Ağustos 2014, 13:32:54
ok