vwtr.net

Serbest Forum => İlanlar => Satılık => Konuyu başlatan: MustafaSuyolcu - 23 Mart 2014, 17:12:25

Başlık: BULGARİSTANDAN PARÇA GETİRİYORUM BULAMADIKLARINIZI YAZIN !!!! GOLF 2 ve 3!!!!!!!
Gönderen: MustafaSuyolcu - 23 Mart 2014, 17:12:25
merhaba arkadaşlar bulgaristanda okuduğum için burda çok parçacı var. GOLF 2 ve 3 için BULAMADIĞINIZ parçaları resimli olarak ekleyin ben sizin için bulmaya çalışıyım. lütfen büyük parça talebinde bulunmayın. elimden geldiğince size yardım edeceğim. resim eklemeyi unutmayın. kolay gelsin
bu arada çıkma parçalar çıkmacılardan bulabiliceğim parçaları isteyin

mail adresim [email protected]
arkadaşlar siz benden isteyince ben de parçacıları dolaşıyorum bulabilirsem fiyat alıp size iletiyorum elimde parça yok benim elimden geldiğince bakacağım geri dönüş yapacağım size
Başlık: Ynt: Ynt: BULGARİSTANDAN PARÇA GETİRİYORUM BULAMADIKLARINIZI YAZIN !!!! GOLF 2-3-4 !!!!!!!
Gönderen: s1nanozk - 23 Mart 2014, 18:13:30
Kardeşim iç mekan için kolçak ve 5vites için r32 vites topuzu düşünüyorum ben ama fiyatlar nasıldır var mıdır bilgi verirsen paslaşırız buradan :)
(http://img.tapatalk.com/d/14/03/24/3a5e9a4u.jpg)
(http://img.tapatalk.com/d/14/03/24/ymy4ebeg.jpg)
:)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Başlık: Ynt: BULGARİSTANDAN PARÇA GETİRİYORUM BULAMADIKLARINIZI YAZIN !!!! GOLF 2-3-4 !!!!!!!
Gönderen: MustafaSuyolcu - 23 Mart 2014, 20:48:06
Kardeşim iç mekan için kolçak ve 5vites için r32 vites topuzu düşünüyorum ben ama fiyatlar nasıldır var mıdır bilgi verirsen paslaşırız buradan :)

kardeşim çıkmacılardan parça getiryorum sıfır parçalar değil
Başlık: Ynt: BULGARİSTANDAN PARÇA GETİRİYORUM BULAMADIKLARINIZI YAZIN !!!! GOLF 2-3-4 !!!!!!!
Gönderen: ilbey666 - 23 Mart 2014, 20:55:20
Polo 6N için bunları arıyorum. Uygun fiyat verirsen alırım. Para lazımsa ne şekilde oluyorsa gönderirim.

El freni çerçevesi
(http://www.321autoteile.de/images/mvw-10002-NE.jpg)

Orta konsol
(http://www.otoparcasepeti.com/images/products/02/65/32/26532_buyuk.jpg)

Şimdilik bunlar. Eğer tamam dersen daha var :)
Gönderen: zappoy - 23 Mart 2014, 21:10:04
golf 2  td fren vakum lazim bana  fiyat resim ekleyemiyorum fiyati onceden bildirirsen super olur illaki resim gerek dersen mail adresini verirsen  resim atarim
Gönderen: MustafaSuyolcu - 23 Mart 2014, 21:11:48
mail adresim [email protected]
arkadaşlar siz benden isteyince ben de parçacıları dolaşıyorum bulabilirsem fiyat alıp size iletiyorum elimde parça yok benim elimden geldiğince bakacağım geri dönüş yapacağım size
Başlık: Ynt: Ynt: BULGARİSTANDAN PARÇA GETİRİYORUM BULAMADIKLARINIZI YAZIN !!!! GOLF 2-3-4 !!!!!!!
Gönderen: west_55 - 23 Mart 2014, 21:25:19
6N Polo HB sis farinida arastirir misin usta?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Gönderen: MustafaSuyolcu - 23 Mart 2014, 21:32:32
Polo 6N için bunları arıyorum. Uygun fiyat verirsen alırım. Para lazımsa ne şekilde oluyorsa gönderirim.

El freni çerçevesi

Orta konsol

sadece golf olanlara bakıyorum dığer araçlara girersem hiç çıkamam işin içinden yardımcı olmaya çalışıyorum çok zor bulunan parçalar için golfçülere. iyi günler dilerim
Gönderen: MustafaSuyolcu - 23 Mart 2014, 21:33:22
golf 2  td fren vakum lazim bana  fiyat resim ekleyemiyorum fiyati onceden bildirirsen super olur illaki resim gerek dersen mail adresini verirsen  resim atarim
çıkmacılardan bakacağım bulabilirsem fiyat alıp size söylerim
Başlık: Ynt: Ynt: Ynt: BULGARİSTANDAN PARÇA GETİRİYORUM BULAMADIKLARINIZI YAZIN !!!! GOLF 2-3-4 !!!!!!!
Gönderen: s1nanozk - 24 Mart 2014, 17:20:35
kardeşim çıkmacılardan parça getiryorum sıfır parçalar değil
Anladım kardesim.o zaman iyi durumda kolçak bakabilirsen fiyat falan alirsan konusuruz yine. Kumaşı falan iyi olmasa da olur, maksat plastigi sağlam olsun ;)

Başlık: Ynt: BULGARİSTANDAN PARÇA GETİRİYORUM BULAMADIKLARINIZI YAZIN !!!! GOLF 2 ve 3!!!!!!!
Gönderen: Golf_ld - 24 Mart 2014, 17:27:14
hayırlı satışlar olsun
Başlık: Ynt: BULGARİSTANDAN PARÇA GETİRİYORUM BULAMADIKLARINIZI YAZIN !!!! GOLF 2 ve 3!!!!!!!
Gönderen: WayOfLife - 24 Mart 2014, 17:31:53

El freni çerçevesi

Orta konsol

Forumda bir arkadaş orta konsolu ilana koymuştu istersen bakabilirsin

http://www.vwtr.net/forum/satilik/polo-nplo-classicibizacordoba-uyumlu-on-teyp-cerceve-konsol-dolu-t34892.0.html;topicseen
Gönderen: MustafaSuyolcu - 24 Mart 2014, 17:51:37
hayırlı satışlar olsun
teşekkür ederim benimki satış değil yardımcı olmak
Gönderen: kadir5590 - 24 Mart 2014, 19:00:06
(http://img.tapatalk.com/d/14/03/24/3a5e9a4u.jpg)
(http://img.tapatalk.com/d/14/03/24/ymy4ebeg.jpg)

Hacı orta konsolu bira dahil mi istiyosun  :D
Gönderen: Golf_ld - 24 Mart 2014, 20:50:49
teşekkür ederim benimki satış değil yardımcı olmak
Çok güzel sevindim böyle düşünmene sonuç olarak yardımlaşma platformu  ve vw kardeşliği

iPod touch 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Başlık: Ynt: Ynt: Ynt: BULGARİSTANDAN PARÇA GETİRİYORUM BULAMADIKLARINIZI YAZIN !!!! GOLF 2 ve 3!!!!!!!
Gönderen: s1nanozk - 24 Mart 2014, 22:53:14
Hacı orta konsolu bira dahil mi istiyosun  :D
Yok moruk orta konsol degil vites topuzu falan dediydik de arkadaş cıkma parça icin bakınıyormuş.biraya gelince, yanında veriyolarsa hayır demem :D :D

Gönderen: fatih_06 - 25 Mart 2014, 00:17:01
kardesim mk2 mk3 demissin ama benim mk1 icin yeni tip gögüste km saati ve kalorifer dügmelerinin oldugu plastik parcalara da bakabilirmisin. resim bulamadim olmazsa cekerim arac sanayide
Gönderen: MustafaSuyolcu - 27 Mart 2014, 15:08:45
kardesim mk2 mk3 demissin ama benim mk1 icin yeni tip gögüste km saati ve kalorifer dügmelerinin oldugu plastik parcalara da bakabilirmisin. resim bulamadim olmazsa cekerim arac sanayide
burda pek mk1 görmedim ondan öyle yazdım ama denk gelirsem haber veririm
Gönderen: MeTHea35 - 27 Mart 2014, 22:01:13
mk3 20.yıl gti vites topuzu bulma ihtimalimiz varmı ? :)