vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6N => Konuyu başlatan: gkhan35 - 19 Şubat 2014, 23:48:24

Başlık: distribütör
Gönderen: gkhan35 - 19 Şubat 2014, 23:48:24
koca izmirde bütün gün gezdim ama tamir yapanı bulamadım cıkma da yok hep yan sanayi vardi ama almadım  netten cıkma arastırcamda tahminen cıkma ne kadar oluyor
Başlık: Ynt: distribütör
Gönderen: bluerose1 - 20 Şubat 2014, 00:35:22
Aracın nedir?
Gönderen: gkhan35 - 20 Şubat 2014, 00:41:27
unutmuşum orayı düzenlemeyi bu site yenilemesi beni yaktı şifremi unutmuşum yeni hesap açtım polo 1.6 8v
Gönderen: speedystop - 20 Şubat 2014, 09:04:59
koca izmirde bütün gün gezdim ama tamir yapanı bulamadım cıkma da yok hep yan sanayi vardi ama almadım  netten cıkma arastırcamda tahminen cıkma ne kadar oluyor

Disbritör tamir takımı var vosparda ordan o parçaları temin ederek sizde tamir edebilirsiniz.
Gönderen: gkhan35 - 20 Şubat 2014, 11:01:26
ne kadar bu tamir takımları abartısız 5 saat gezmişimdir 4 sanayi gezdim izmirde ama ustaların hepsi tamir olmadıgını yan sanayi taklım diyorlar
Gönderen: vw753 - 20 Şubat 2014, 11:04:16
distribütör kapağı lazım olursa 1 adet elimde çıkma mevcuttur
Gönderen: speedystop - 20 Şubat 2014, 15:09:34
ne kadar bu tamir takımları abartısız 5 saat gezmişimdir 4 sanayi gezdim izmirde ama ustaların hepsi tamir olmadıgını yan sanayi taklım diyorlar

60-80tl arası vospara sor sen
Gönderen: gkhan35 - 20 Şubat 2014, 19:18:46
60-80tl arası vospara sor sen
o percinlerden felan korkuyorum acıkcası elektirik konusunda pek bilgim yok ondan saatlerce usta aradım burda sitede güzel anlatımlarda varda kendime güvenmiyorum bugun o tevzi makarasına baktım arabamdaki güçlü bir şekilde sallayınca boşluk var sorun tam olarak bu demi ama biraz güç uygulayınca boşluk oldugu belli oluyor
Gönderen: ogretmen_ankara - 20 Şubat 2014, 23:11:07
Bende tamir takımı ile  değiştirtmiştim. 80 tl tamir takımı ve çok da iyi oldu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Gönderen: speedystop - 20 Şubat 2014, 23:19:31
o percinlerden felan korkuyorum acıkcası elektirik konusunda pek bilgim yok ondan saatlerce usta aradım burda sitede güzel anlatımlarda varda kendime güvenmiyorum bugun o tevzi makarasına baktım arabamdaki güçlü bir şekilde sallayınca boşluk var sorun tam olarak bu demi ama biraz güç uygulayınca boşluk oldugu belli oluyor

Korkuyorsanız malzemeleri alın bana kargo edin disbritörünüz tamir eder ücretsiz geri gönderirim.
Gönderen: gkhan35 - 21 Şubat 2014, 00:10:50
Korkuyorsanız malzemeleri alın bana kargo edin disbritörünüz tamir eder ücretsiz geri gönderirim.
gercekten cok sevinirim elimden bazı işler gelir ama söz konusu elektirik felan olunca işin içinden cıkamıyorum tamir takımı bulmaya calışayım ozaman ben yaşadığım yere uzak ama en yakın zamanda gidip almaya calışcam
Gönderen: gkhan35 - 21 Şubat 2014, 00:12:51
bide benim disbirütörün üstündeki numara
made in germany
050 0237 521 061
030 905 205 AB  vw amlemi var bu tamir olan demi bide tamiri olmayan varmış
Gönderen: ogretmen_ankara - 21 Şubat 2014, 00:21:25
Bendeki magnet marelli idi mesela. Tamir takımı da magnet marelli için olanı istenmişti. Araştırın bi

Gönderen: gkhan35 - 21 Şubat 2014, 00:31:48
Bendeki magnet marelli idi mesela. Tamir takımı da magnet marelli için olanı istenmişti. Araştırın bi

hmm anladım peki nasıl anlıcaz magnet marelli mi olduğunu
Gönderen: bluerose1 - 21 Şubat 2014, 00:46:31
seninkinin üzerinde minik şekilde bosch amblemi olur iyi bak eğer o varsa bosch tip yok ise magneti marellidir üzerinde yazmayabilir mesela benimki orijinal ama üzerinde marka yazmıyor sadece bosch nin amblemi var ufacık.sana fikir Gökhan.ona göre parçanın markasını öğrendikten sonra vosparda 2 çeşit tamir takımı var m.m. ve bosch ona göre alırsın hiç bir şey yapamazsan parçaları al Resül e gönder o sana zaten yaparım demiş.orjinal distribütör bulman dışarıda zor ancak kazalı araçlardan bulursun çıkmacılardan.
Gönderen: gkhan35 - 21 Şubat 2014, 00:46:40
vosparı ben vosmer zannettim izmirde servis de vospar ist. daymış :D
Gönderen: gkhan35 - 21 Şubat 2014, 00:54:33
seninkinin üzerinde minik şekilde bosch amblemi olur iyi bak eğer o varsa bosch tip yok ise magneti marellidir üzerinde yazmayabilir mesela benimki orijinal ama üzerinde marka yazmıyor sadece bosch nin amblemi var ufacık.sana fikir Gökhan.ona göre parçanın markasını öğrendikten sonra vosparda 2 çeşit tamir takımı var m.m. ve bosch ona göre alırsın hiç bir şey yapamazsan parçaları al Resül e gönder o sana zaten yaparım demiş.orjinal distribütör bulman dışarıda zor ancak kazalı araçlardan bulursun çıkmacılardan.
sağ olsun Resul abi yine yardıma koştu bosh mu yoksa m.m. mi onu araştırmam lazım ozaman öncelikle ozaman
Gönderen: gkhan35 - 21 Şubat 2014, 00:56:52
bosh amlemi vardı şimdi hatırladım hatta ilk başta var amlem yanında made in germany yazıyor
Gönderen: ogretmen_ankara - 21 Şubat 2014, 01:03:53
Made in germany yazıyorsa magnet m. Değildir zaten. Magnet m. İtalyan malı ama fabrikasyon.

Gönderen: mkkpnar - 21 Şubat 2014, 01:37:45
Ben 1 ay önce aldım cikma gayet memnunum, Ankara'da golf otodan aldım istersen bi ara kargo ile gönderim yapıyor ve garantili ürün veriyor . Golf oto -Alper kendisi siteyede kayıtlı
Gönderen: gkhan35 - 21 Şubat 2014, 01:48:52
Ben 1 ay önce aldım cikma gayet memnunum, Ankara'da golf otodan aldım istersen bi ara kargo ile gönderim yapıyor ve garantili ürün veriyor . Golf oto -Alper kendisi siteyede kayıtlı
bilgi için teşekkür ederim elimdekini yapamazsam arıcam bu arada fiyatı ne kadar ortalama saglam cıkmanın
Gönderen: mkkpnar - 21 Şubat 2014, 10:52:37
bilgi için teşekkür ederim elimdekini yapamazsam arıcam bu arada fiyatı ne kadar ortalama saglam cıkmanın

ben orjinal aldım oncekı bosh markaymıs , sımdı aldıgım cıkma  magneti marelli 150 200 arası bı fıyata almıstım komple ;)