vwtr.net

Serbest Forum => Sohbet => Konuyu başlatan: PsiKoMaNYaKoLoG - 03 Ocak 2013, 18:41:58

Başlık: arabama recaro koltuk düşünüyorum arkadaşlar ne dersiniz? ;)
Gönderen: PsiKoMaNYaKoLoG - 03 Ocak 2013, 18:41:58
nasipse mayıs ayında bi aslan parçası katılacak aramıza. şimdiden hazırlık yapmak lazım. yorumları alalım arkadaşlar ;)

(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/RKBT.jpg)
Başlık: Ynt: arabama recaro koltuk düşünüyorum arkadaşlar ne dersiniz? ;)
Gönderen: furkanyldrm - 03 Ocak 2013, 19:11:42
Bebeklikten alışacak Recaro'ya, mantıklı :D   Şimdiden hayırlı olsun.
Gönderen: PsiKoMaNYaKoLoG - 03 Ocak 2013, 19:51:37
Bebeklikten alışacak Recaro'ya, mantıklı :D   Şimdiden hayırlı olsun.
:D teşekkürler  ;D
Gönderen: kemanchi - 03 Ocak 2013, 22:10:00
hayırlısı analı babalı büyüsün toprağım
Gönderen: lostys - 03 Ocak 2013, 23:31:21
dostum bence bu kadar pahalı bişiy dşünme, zira büyük model almayacaksan gereksiz. biz bebek arabasının yanında almıştık, çocuk şu anda 3 aylık olmasına rağmen sığmıyor gibi bişi.. pahalı bişi alcaksan biraz büyük al, uzun vade kullanılabilirlik açısından.
Gönderen: PsiKoMaNYaKoLoG - 04 Ocak 2013, 07:44:11
hayırlısı analı babalı büyüsün toprağım
Allah razı olsun abi
dostum bence bu kadar pahalı bişiy dşünme, zira büyük model almayacaksan gereksiz. biz bebek arabasının yanında almıştık, çocuk şu anda 3 aylık olmasına rağmen sığmıyor gibi bişi.. pahalı bişi alcaksan biraz büyük al, uzun vade kullanılabilirlik açısından.
çok da pahalı değil aslında 199TL :) 0-13 aylık yazıyo özelliklerinde gerçi fikrimiz değişir belki. öyle bi heveslenmedi de değilim hani  bunu görünce :)
Gönderen: nizam - 04 Ocak 2013, 09:52:12
Allah razı olsun abiçok da pahalı değil aslında 199TL :) 0-13 aylık yazıyo özelliklerinde gerçi fikrimiz değişir belki. öyle bi heveslenmedi de değilim hani  bunu görünce :)

13 aylık yazmasına bakma çoçuğun durumu farklı erken irileşiyor vs biraz bekle ilk 40 gün zaten evden pek çıkmayacaksınız ondan sonra alırsın ufaklıgın duruma göre :)

birde ikinci el ürünlere bakabilirsin zaten üstünde ki kılıfı kolay yıkanıyor sorun olmaz ben puset ve bebek arabasını ikinci el aldım az kullanılmıs 250 tl verdim sıfırı 600 lira idi :)

hayırlı olsun bu arada allah analı babalı büyütsün
Gönderen: PsiKoMaNYaKoLoG - 04 Ocak 2013, 11:55:03
sağolun Allah razı olsun :)