vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf III => Konuyu başlatan: htmetin - 15 Haziran 2012, 18:31:20

Başlık: Arka spoiler..
Gönderen: htmetin - 15 Haziran 2012, 18:31:20
Ne zamandır gözüme çarpıyordu geçen akşam iş çıkışı arkadaki GTI spoilerim yerinden çıktı.. Çok şükür hareket halinde felan düşürmedik muhteremi :)  Halbuki camcıda ilaç ve siyah silikon ile taş gibi olmuştu ilk günler. Yaklaşık olarak ta 7-8 aydır problem yoktu.. Şimdi ben nasıl onu daha sağlam ve gözüm arkada kalmayacak şekilde yapıştırayım.. Taktikleri ve önerileri bekliyorum arkadaşlar.
Başlık: Ynt: Arka spoiler..
Gönderen: cavanozz - 15 Haziran 2012, 20:54:28
daha sağlamı varmı bilmiyorum, bende siyah silikonla yapıştırmıştım taş gibiydi  :)
Gönderen: golf86 - 15 Haziran 2012, 21:02:44
abi sista Marka siyah silikon taşşşş gibi yapar akvaryum silikonuda olarak gecer
Gönderen: 5ani5 mk2 - 15 Haziran 2012, 21:09:55
gel yapıştırym hasan abi :)
Gönderen: servet_volt - 15 Haziran 2012, 21:27:35
abi sista Marka siyah silikon taşşşş gibi yapar akvaryum silikonuda olarak gecer

kesınlıkle... Siyah al. Voltun far camlarınıda onla kapatmıstım zamanında...
Gönderen: htmetin - 15 Haziran 2012, 21:28:19

Yavaşş
Gönderen: htmetin - 15 Haziran 2012, 21:29:59
daha sağlamı varmı bilmiyorum, bende siyah silikonla yapıştırmıştım taş gibiydi  :)

valla Can siyah silikonu bir sürü çeşidi var. Ben özellikle camcıya gittim onlarda oje gibi bir madde var önce ondan sürüp üzerine cam yapıştırdıkları siyah silikon-kağuçuk gibi birşey sıktı ilk başlarda taş gibiydi işte dediğim gibi elime geldi en son :)
Gönderen: htmetin - 15 Haziran 2012, 21:31:17
Aklım arkada kalsın istemiyorum arkadaşlar. O spoileri çok bekledim bir daha arayamam.. şu anda bagajımda beni tak diye bağırdığını duyabiliyorum. Arabam beygirden düştü, yakıtı arttı yol tutuşu zayıfladı sanki.. Acil spoileri takmam lazım..
Gönderen: htmetin - 15 Haziran 2012, 21:31:54

sista diyorsun öyle mi? başka birşey istemez mi peki çift taraflı bant vs.
Gönderen: 5ani5 mk2 - 15 Haziran 2012, 21:49:15
yüzeyi iyice temizliyosun ::;=) camcıların iyi yapıştırcısı DAYSON ondan alıyosun birde camcılarda  primer var ondan alıyosun :==) ilk önce primeri sürüyosun her iki yüzeyede sonrada abartbadan dayson :=) spoylern 2kösesine saglan çft taraflı bantta yap ilk yapıştırmada tutsub :)) yok uraşmama dersen hızlı GEL yaylarıda al :=)
Gönderen: htmetin - 16 Haziran 2012, 09:19:23
yüzeyi iyice temizliyosun ::;=) camcıların iyi yapıştırcısı DAYSON ondan alıyosun birde camcılarda  primer var ondan alıyosun :==) ilk önce primeri sürüyosun her iki yüzeyede sonrada abartbadan dayson :=) spoylern 2kösesine saglan çft taraflı bantta yap ilk yapıştırmada tutsub :)) yok uraşmama dersen hızlı GEL yaylarıda al :=)

Yayları unuttun sanıyordum.. haftaya oradayım inş.
Gönderen: golf86 - 16 Haziran 2012, 13:59:24
sista diyorsun öyle mi? başka birşey istemez mi peki çift taraflı bant vs.
abi hiç bişeye gerek duymıyacaksın sadece al sık yapıştır sonra taşşş istersen spoilerden tut arabayı geri çek :) banamısın demez
Gönderen: barut - 16 Haziran 2012, 14:34:17
Hasan camcılardaki silikondan bulman zor dediğim gibi git elemana çift taraflı bantla bu işi çözsün
Gönderen: htmetin - 16 Haziran 2012, 15:19:18
Hasan camcılardaki silikondan bulman zor dediğim gibi git elemana çift taraflı bantla bu işi çözsün

Senin arabada bant yerleri içeriden bakınca belli oluyormu abi?
Gönderen: barut - 16 Haziran 2012, 15:33:26
hayır belli olmuyor
Gönderen: htmetin - 19 Haziran 2012, 12:12:38
Spoileri hala takmadım.. Arabamı bile yıkamıyorum o derece yani. :'(
Gönderen: golf86 - 19 Haziran 2012, 18:08:13
abi dedıgımı yap bak birkere dene hiç pişma olmıycaksın 7 tl bi silikon nedırkı sonra dua etcen bana ama sen bilirsin tabi
Gönderen: htmetin - 19 Haziran 2012, 18:28:14
abi dedıgımı yap bak birkere dene hiç pişma olmıycaksın 7 tl bi silikon nedırkı sonra dua etcen bana ama sen bilirsin tabi

Abicim, spoilerin üretildiği madde değişik bir plastik o tip silikonları pek sevmiyor. Ben gittim bundan önce ARABA-OTOBÜS camı yapıştırılan silikonlardan kullandım onu bile tutmadı sen düşün artık. Bundan sonraki uygulamam çift taraflı bant ile olacak kesin arayada sista sıkarım..
Gönderen: emrah_akkas - 19 Haziran 2012, 19:03:19

Yavaşş

Süpersiniz valla :)
Gönderen: htmetin - 11 Temmuz 2012, 19:58:38
çift taraflı bant ve dyson ile çözdük galiba 2 haftadır bir problem yok gibi.
Gönderen: servet_volt - 11 Temmuz 2012, 21:07:57
çift taraflı bant ve dyson ile çözdük galiba 2 haftadır bir problem yok gibi.

o daysondan ben plakayı yapıstırmıstım peder bey benım arabayı muayeneye sokmus muayenenden gecmez dıye app lerı sokeyım demıs zar zor sokmus telefonda dıyo neyle yapıstırdın sen bu plakayı dıye  :D :D
Gönderen: htmetin - 12 Temmuz 2012, 09:16:38
o daysondan ben plakayı yapıstırmıstım peder bey benım arabayı muayeneye sokmus muayenenden gecmez dıye app lerı sokeyım demıs zar zor sokmus telefonda dıyo neyle yapıstırdın sen bu plakayı dıye  :D :D

cevap veriyorum; Dyson  8)