vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf I => Konuyu başlatan: TanerErbay - 08 Nisan 2012, 15:52:28

Başlık: benzin göstergesi cok oynak
Gönderen: TanerErbay - 08 Nisan 2012, 15:52:28
Merhaba arkadaslar,

MK1 MK2 de Benzin göstergesi sizde demi cok oynak? yani bayir yukari veya saga inerken hemen benzin seviyesi degisiyormu sizdede??

Başlık: Ynt: benzin göstergesi cok oynak
Gönderen: Mk1GTI - 08 Nisan 2012, 16:52:38
Asena bile eline su dökemez bizm benzin göstergesine..  Mekanik şamandıra sistemi olduğu için ibreye anında tepki veriyor normal bi durum bizim araçlarda yanlız en sevmediğim yanı çok çabuk düşüş tepkisi veriyor ama yükselme tepkisi benzin zamlarını insana çok hissettiriyor olması :D :D :D
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 08 Nisan 2012, 18:21:23
Demekki bu sorunu yaşıyan bi ben değilmişim  ;D Benimkisi sağa dönerken düşüyo sola dönerken fulleniyo  :D
Gönderen: Mk1GTI - 08 Nisan 2012, 18:26:46
Demekki bu sorunu yaşıyan bi ben değilmişim  ;D Benimkisi sağa dönerken düşüyo sola dönerken fulleniyo  :D

Sende düz git gökhan :D : D  :sevgi:
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 08 Nisan 2012, 18:48:51
Sende düz git gökhan :D : D  :sevgi:
Bursa yollarını bilmiyomuş gibi konuşma abi ya  :D
Gönderen: PassatMk2m - 08 Nisan 2012, 19:56:36
Asena bile eline su dökemez bizm benzin göstergesine..  Mekanik şamandıra sistemi olduğu için ibreye anında tepki veriyor normal bi durum bizim araçlarda yanlız en sevmediğim yanı çok çabuk düşüş tepkisi veriyor ama yükselme tepkisi benzin zamlarını insana çok hissettiriyor olması :D :D :D

Harika :)
Gönderen: Mk1GTI - 08 Nisan 2012, 21:54:45
Bursa yollarını bilmiyomuş gibi konuşma abi ya  :D

Şaka yapıyom lem GTI da az benzin oldumu kesiklik bile yapıyodu :D :D Tam böle L dönüş yapıcam artistik olsun pati ile bi asılıyodum rezil ediyodu adamı  :D :D
Gönderen: CoX_BoY - 08 Nisan 2012, 22:03:34
Merhaba arkadaslar,

MK1 MK2 de Benzin göstergesi sizde demi cok oynak? yani bayir yukari veya saga inerken hemen benzin seviyesi degisiyormu sizdede??

evet abi aynen cok oynakadamın sinirini bozuyor  :D
Şaka yapıyom lem GTI da az benzin oldumu kesiklik bile yapıyodu :D :D Tam böle L dönüş yapıcam artistik olsun pati ile bi asılıyodum rezil ediyodu adamı  :D :D
bu benimde basıma geliyor ama her zaman değil depo içindeki dalga kıranlarla alakalı bir durum mu acaba ?
Gönderen: TanerErbay - 08 Nisan 2012, 22:51:23
oh tamam o zaman, sorun benim Düldülde degil :)
Gönderen: cnr_mk1 - 08 Nisan 2012, 23:11:46
taner abi aynı soru için bende konu acacaktım masraf cıkar diye korktugum için açamamıştım  :) konuyu açman iyi olmus abi sayende içim rahatladı  ;D
Gönderen: CoX_BoY - 08 Nisan 2012, 23:24:19

sıkıntı yok abi yola devammmmmm  :tamamdir  :tamamdir  :tamamdir
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 09 Nisan 2012, 13:50:56

Sen masrafsız bi cabrio aldın abicim  ::)
Gönderen: Mk1GTI - 09 Nisan 2012, 14:14:02
evet abi aynen cok oynakadamın sinirini bozuyor  :D bu benimde basıma geliyor ama her zaman değil depo içindeki dalga kıranlarla alakalı bir durum mu acaba ?

Sorun pompanın tek olması ve aracın sağında olması.. 1.8 lerde deponun içine 2. pompa koyarak durumu düzelttiler ama 1.6 GTI larda az yakıt oldumu sağa sert döndümü pompa benzini çekemiyor.
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 09 Nisan 2012, 14:31:07
Sorun pompanın tek olması ve aracın sağında olması.. 1.8 lerde deponun içine 2. pompa koyarak durumu düzelttiler ama 1.6 GTI larda az yakıt oldumu sağa sert döndümü pompa benzini çekemiyor.
Ek pompa koyma gibi bi durum olamaz mı Erşan abi ?
Gönderen: htmetin - 09 Nisan 2012, 14:37:56
Mk3'tede çekrek depo altında ibrenin göbek atışlarına şahit olabilirsiniz  ;D
Gönderen: servet_volt - 09 Nisan 2012, 22:16:37
Mk3'tede çekrek depo altında ibrenin göbek atışlarına şahit olabilirsiniz  ;D
ya benımde ceyrek depo kaldımı sureklı sıfıra dusuyo gerı ceyrek depoya cıkıyo gerı dusuyo sonra gerı cıkıyo. Kafasına gore takılıyo. Sızın mk3 lerde de bole oluyomu ya.
Gönderen: fatih1708 - 10 Nisan 2012, 22:01:19
Ben geçen o gösterge yüzünden yolda kaldım yav :D hiç başıma gelmemişti daha önce.kırmızının ortasındaydı bir baktım tık dedi durdu.
Gönderen: burak.akın - 11 Nisan 2012, 01:56:55
hep bayır inesim geliyo :)