vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf I => Konuyu başlatan: fatih1708 - 03 Ocak 2012, 00:55:22

Başlık: Merhabalar
Gönderen: fatih1708 - 03 Ocak 2012, 00:55:22
Arkadaşlar merhaba adım fatih.
aranıza yeni katıldım.daha doğrusu çoktan beri has vosvosçuydum fakat şimdi birde golf mk1'imiz oldu.
mk1 83 model 1.6 dizel.
istanbul anadolu yakası acıbadem tarafında oturuyorum i.ü'de öğrenciyim.
arkadaşlar tanışma işini böyle yapmak istemezdim fakat golf'ü alalı 10gün oldu ilk 10gün hiçbir sorun yaşamadım baya bir gezdik fakat geçen perşembeden beri kullanmıyordum bu sabah bir çalıştırayım dedim bir baktım tık yok.marş motoru hiç çalışmıyor.sigorta kutusundanda cızzzz diye ses geliyor.geçen günkü yağmurlardada araba su almış.bir elektrikçiye gitmek gerek lazım fakat bildiğim pek usta yok ve sorunun tekrarlanmaması için su aldığı yeri kapatmak lazım sanırım.bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.bu tarafta oturan arkadaşlarla tanışabilirsekde güzel olur
Başlık: Ynt: Merhabalar
Gönderen: Han - 03 Ocak 2012, 00:59:55
Önümüzdeki hafta müsait olacağım ben göztepede oturuyorum yardımcı olmaya çalışırım dostum.
Gönderen: fatih1708 - 03 Ocak 2012, 08:24:07
sağol abi.bende ne yapacağımı bilemedim.bu halde vurdursam çalışırmı acaba birde bunu soracaktım
Gönderen: Mk1GTI - 03 Ocak 2012, 09:53:53
Yarım metre kablo bul aracı boşa al. Kontağı aç kızdırma işi bitince akünün + başından marş motorunun + kısmına değdir. Marş basmaya ve motorda sorun yoksa araç çalışmaya başlıyacaktır..
Gönderen: arda_86xxx - 03 Ocak 2012, 14:02:16
Yarım metre kablo bul aracı boşa al. Kontağı aç kızdırma işi bitince akünün + başından marş motorunun + kısmına değdir. Marş basmaya ve motorda sorun yoksa araç çalışmaya başlıyacaktır..
:tamamdir :tamamdir ustamıza selam ile..
Gönderen: fatih1708 - 03 Ocak 2012, 19:47:14
bir kablo bulup gündüz gözüyle deneyeceğim abi sağol.peki kadıköy civarlarında gösterebileceğim bir elektrikçi varmı acaba
Gönderen: 5ani5 mk2 - 03 Ocak 2012, 22:01:38
hasan paşada saglam bir elektrikci var. polis karakolunun karşı sokagı sana yakın:) tam bir wos wos cudur :)
Gönderen: Han - 03 Ocak 2012, 22:08:41
Bir aralar çok aradım bulamadım orayı öneren çok voscu olmuştu :(
Gönderen: fatih1708 - 03 Ocak 2012, 22:43:50
adı nedir orasının bilen arkadaş varmı acaba yada telefonunu falan bilen varmı acaba
Gönderen: 5ani5 mk2 - 03 Ocak 2012, 23:20:26
Can oto elektrik. mahmut sadık sokak hasam paşa. oguz can  0535 837 69 27
Gönderen: fatih1708 - 04 Ocak 2012, 10:14:46
sağol bilal abi.şuan final dönemindeyim haftaya bitiyor baktıracağız artık
Gönderen: fatih1708 - 04 Ocak 2012, 21:00:02
birşey daha sorabilirmiyim akü bitse teyp çalışabilirmi acaba
Gönderen: mk1afu56 - 05 Ocak 2012, 09:15:01
Arkadaşlar merhaba adım fatih.
aranıza yeni katıldım.daha doğrusu çoktan beri has vosvosçuydum fakat şimdi birde golf mk1'imiz oldu.
mk1 83 model 1.6 dizel.
istanbul anadolu yakası acıbadem tarafında oturuyorum i.ü'de öğrenciyim.
arkadaşlar tanışma işini böyle yapmak istemezdim fakat golf'ü alalı 10gün oldu ilk 10gün hiçbir sorun yaşamadım baya bir gezdik fakat geçen perşembeden beri kullanmıyordum bu sabah bir çalıştırayım dedim bir baktım tık yok.marş motoru hiç çalışmıyor.sigorta kutusundanda cızzzz diye ses geliyor.geçen günkü yağmurlardada araba su almış.bir elektrikçiye gitmek gerek lazım fakat bildiğim pek usta yok ve sorunun tekrarlanmaması için su aldığı yeri kapatmak lazım sanırım.bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.bu tarafta oturan arkadaşlarla tanışabilirsekde güzel olur

merhaba bnede göztepedeyim görüşmek üzere
Gönderen: fatih1708 - 05 Ocak 2012, 09:31:31
görüşmek üzere.göztepe taraflarına sık sık geliyorum hem amcam hemde çok yakın bir arkadaşım o taraflarda
Gönderen: Han - 05 Ocak 2012, 21:04:11
Göztepe buluşması yapmak lazım o zaman planlaşıp :D finallerden sonra :)
Gönderen: fatih1708 - 06 Ocak 2012, 01:22:15
Bana uyar ben gelirim goztepe'ye arkadaslar.Bu arada golf'teki sorun hakkinda yanilmisim sorun akudenmis.aku bitmis arabada bir ariza yok.bugun kadikoyde degistirdik,hersey duzeldi.galiba satmadan once idareten bir aku takmislar.neyse simdi fistik gibi oldu.hepinizle en kisa zamanda tanismak dilegiyle.
Gönderen: mk1afu56 - 06 Ocak 2012, 09:08:42
Bana uyar ben gelirim goztepe'ye arkadaslar.Bu arada golf'teki sorun hakkinda yanilmisim sorun akudenmis.aku bitmis arabada bir ariza yok.bugun kadikoyde degistirdik,hersey duzeldi.galiba satmadan once idareten bir aku takmislar.neyse simdi fistik gibi oldu.hepinizle en kisa zamanda tanismak dilegiyle.

bende aküye bi bak dicektim geçenlerde bende  fan düğmesini acık unutmusum  benımde basıma geldi yerde vurdurmaya musaıt degıldı arkadasımı caırdım  sarj ettık  araba da agırmıs tek basına yonlendırılmıyor:)
Gönderen: Han - 06 Ocak 2012, 15:07:57
Ben bir ara tek başıma itmeye çalışmıştım yolda düzdü bayağı zorlanmıştım :D ama 1km filan itelemiştim bayır çıkmayınca karşıma bende sıkılıp ustayı aramıştım :D
Gönderen: fatih1708 - 06 Ocak 2012, 19:08:35
Benimde itilecek biryerde degildi araba neredeyse 30derecelik bir yokusta gere geri itmemiz lazimdi.arkadasla deneyelim dedik komsu geldi biz buraya cop konteynerini indirdik onu bile cikaramadik siz arabayi nasil cikarticaksiniz dedi  ;D
sonra ust komsunun polodan takviye yaptik oyle calistirdik.
Gönderen: Han - 06 Ocak 2012, 19:13:10
 ;D ;D ;D çözdün sorunu makarasını yapıyoruz ne mutlu :D
Gönderen: fatih1708 - 06 Ocak 2012, 20:51:14
Aynen oyle abi.ama cozulecek sorunlar var daha arabada.bakalim zaman ve para meselesi.ay sonuna dogru antalya'ya gitmeyi dusunuyorum golf'le.Guzel olacak insallah  :) bu arada daha hic fotograf gondermedim acikcasi henuz cekmedimde en kisa zamanda cekip yollayacagim.birde beetle'imiz semos varki onuda sizinle tanistiracagim
Gönderen: mk1afu56 - 11 Ocak 2012, 00:42:18
göztepe bulusması yapalım mı bu pazar ,yer onemli degil  maksat  muhabbet olurmu?
Gönderen: Han - 11 Ocak 2012, 00:46:31
Bana uyar ben yürüyerekten gelicem nasıl olsa :D
Bir konu vardı buluşma için onu güncelle dostum bir buluşalım bu hafta sonu.
Gönderen: mk1afu56 - 11 Ocak 2012, 20:24:26
Bana uyar ben yürüyerekten gelicem nasıl olsa :D
Bir konu vardı buluşma için onu güncelle dostum bir buluşalım bu hafta sonu.

ben alırım senı :)

güncellicem de pazar calısma durumu cıktı gıbı netlessın guncellıcem konuyu...
Gönderen: Han - 11 Ocak 2012, 20:26:13
Tamam takipteyim :D