Volkswagen Türkiye

Volkswagen => Golf => Golf I => Konuyu başlatan: sheker_ - 19 Kasım 2011, 02:52:52

Başlık: RaT SteyLa
Gönderen: sheker_ - 19 Kasım 2011, 02:52:52
birden bi rat hevesi geldi :D  :melek:  arabayı komple boyasını söküp macun attırıp dibine kadar basıp ufak ufak paslanan yerlerının akmasını beklesem nasıl olur =) ciddi hevesleniyorum hadi sonumuz hayır ola.... :sevgi: :sevgi: :sevgi:
Başlık: Ynt: RaT SteyLa
Gönderen: servet_volt - 19 Kasım 2011, 12:35:20
onun ıcın aracını yapma derım ucuz bı golf 1 al yap derım :) ama cok delı bısı olur hastalık o ya :)
Gönderen: barut - 19 Kasım 2011, 13:29:57
çıkma bir ön kaputla bu iş süper olur diye düşünmüştüm bir aralar bende :D
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 20 Kasım 2011, 02:24:55
Hiç girişme bence TR'de olmaz bu işler   :D
Gönderen: Han - 20 Kasım 2011, 04:09:16
Hurda görüp gelen giden bir zarar verebilir  :-X
Burası istanbul :D
Gönderen: musa - 20 Kasım 2011, 17:12:57
benimde çok ilgimi çekio, ama burası türkiye, bu ne laa, hurdalarla uğraşıosun derler dururlar :-X :-X :-X
Gönderen: CoX_BoY - 20 Kasım 2011, 23:00:33
onun için para kıtıp airbursh yaptırmak lazım başka türlü olmaz
Gönderen: braveheart53 - 21 Kasım 2011, 20:06:35
bence hiç gerek yok rat stayle kaplama var al dene hoşuan gitmezde at.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-pas-kaplamali-folyo-yeni-pasli-folyo-turkiye-de-bir-ilk-rat-styl-65004899/detay/?
Gönderen: Han - 22 Kasım 2011, 06:38:44
Bak şuan benm araba biraz rat duruyor kapılar başka renk kupa başka renk ön başka renk astarlı yerler var bazı yerlere pütürden sonra kaynak yapmış pas yapmış vs :D gel bir incele bakalım hoışuna gidecekmi :P
Gönderen: htmetin - 22 Kasım 2011, 15:14:37
Allah iyiliğinizi versinn.. ben hayatta yapmazdım bu işlemi arabama..
Gönderen: betazom - 22 Kasım 2011, 18:30:53
arkadaşlar muayene sorunu olurdu bende çok arzulamıştım.. ama malum türkiye burası. :(
Gönderen: sheker_ - 22 Kasım 2011, 19:04:44
benim araba koyu renk olmasa kesin muayeneyi yaptırdıktan sonra denerdim bana zaten ne uğraşıyon bu hurdayla diyen çok var=) söylentilere kulak asmazdım. erci abi gelicem en kısa zamnda yanına merak ediyorum arabanı.choromefx diye bi uygulama var haberiniz varmi bi araştırın türkiyede uygulanan bi şey değil. crome kaplama . ebayda spreyleri satılıyor 100 dolara ama türkiyeye kargosu yok jantları ve motor kapagini kaplamak için getirtmryi düşünüyorum
Gönderen: braveheart53 - 22 Kasım 2011, 19:20:29
benim araba koyu renk olmasa kesin muayeneyi yaptırdıktan sonra denerdim bana zaten ne uğraşıyon bu hurdayla diyen çok var=) söylentilere kulak asmazdım. erci abi gelicem en kısa zamnda yanına merak ediyorum arabanı.choromefx diye bi uygulama var haberiniz varmi bi araştırın türkiyede uygulanan bi şey değil. crome kaplama . ebayda spreyleri satılıyor 100 dolara ama türkiyeye kargosu yok jantları ve motor kapagini kaplamak için getirtmryi düşünüyorum
bundan bahsediyosun galiba
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-pas-kaplamali-folyo-yeni-pasli-folyo-turkiye-de-bir-ilk-rat-styl-65004899/detay/?
arkadaşlar muayene sorunu olurdu bende çok arzulamıştım.. ama malum türkiye burası. :(
muayenede aracın 1-2 parçası komple macunlu olsa bile muayeneden geçmesinde sıkıntı yaşamıyor. boyaya dikkat etmiyorlar.
Gönderen: betazom - 23 Kasım 2011, 21:03:06
oo bu ilanı deneyecem ilk fırsatta. sol çamurluğa bi denerim yakında...eyvallah erhan. :tamamdir :sevgi:
Gönderen: Han - 23 Kasım 2011, 23:30:09
Mesajımmı silinmiş anlamadım sanki post ettiğimi hatırlıyorum :-X
Benim arabanın şu anki hali muyeneden geçermi sadece boya açısından çürük vs yok :D tarzında bir cümle kurmuştum tekrar yollayım bari :D
Gönderen: emresener - 24 Kasım 2011, 00:33:46
yalnız ilanda bulunan fotograflardakı araçların hepsi harbici paslı :D Folyo paslar ne kadar mat olsalarda parlıyorlar güzel durmuo. Bi camurluk yada çıkma bi kaputu kazıyıp denene bilir sonuç olarak ucuz parçalar ;)

biz 1ay camurluk kazınmış halde gezdik tabiki suya değdirmeden bu hale gelmişti.
(http://i730.photobucket.com/albums/ww303/emresener/GOLF/CIMG0557.jpg)
(http://i730.photobucket.com/albums/ww303/emresener/GOLF/CIMG0556.jpg)
Gönderen: braveheart53 - 24 Kasım 2011, 11:51:24
Mesajımmı silinmiş anlamadım sanki post ettiğimi hatırlıyorum :-X
Benim arabanın şu anki hali muyeneden geçermi sadece boya açısından çürük vs yok :D tarzında bir cümle kurmuştum tekrar yollayım bari :D
Erci yerine göre değişiyor bazı yerler 1-2 tane boyaya bişey demiyolar. bence muayene yaptıracağın yere ilk sor daha sonra da götür. benim biliyon sol kapı macunlu komple adama sordum beni ilgilendirmez ben kaportacı değilim, yürüyen, fren, gerekli şeyler tam olsun yeter demişti.
Gönderen: Han - 24 Kasım 2011, 12:41:22
Aynen kanka araştıracağım :D
Gönderen: kmlsydm - 03 Aralık 2011, 02:20:24
benim araba biraz daha durursa rat style olacak :D
Gönderen: sheker_ - 04 Aralık 2011, 22:00:56
sağuının solunun çürüdügünü gördükçe ısınıyorum rat işine:D