vwtr.net

Otomobil Forumu => VW Yetkili, Özel Servisleri ve Diğerleri... => Konuyu başlatan: airportboy - 30 Ağustos 2007, 12:19:15

Başlık: İzmir VW Servisleri
Gönderen: airportboy - 30 Ağustos 2007, 12:19:15
Bu forumda hiç izmirli servis yetkilisi yok sanırım..Hatta İzmir den VW li yok galiba
Başlık: Ynt: İzmir VW Servisleri
Gönderen: caravelle105 - 30 Ağustos 2007, 12:20:10
Bu forumda hiç izmirli servis yetkilisi yok sanırım..Hatta İzmir den VW li yok galiba

Vardır mutlaka
Gönderen: kivancmtl - 28 Eylül 2007, 22:46:56
izmirden katılıyorum aranıza benim golf V midline var. izmir karabağlarda ki doğuş servisinden çok memlunum.(http://evren ;)kasirga.com/my_page/g.jpg)
Gönderen: Ryan|vw - 05 Ekim 2007, 20:06:36
olmaz mı kardeşim benm servis var oraya götüreym seni ;) İZMİR liyizbizde
Gönderen: airportboy - 07 Ekim 2007, 06:52:13
Arkadaşım ilgine teşekkür ederim ama..ben gidecek servis aramıyorum...İzmir deki servislerin de bu platforma katılmalarını katkı yapmalarını, kullanıcı arkadaşların tanıtmalarını bekliyorum.
Mesela ben, 2.Sanayii de Avrupalılar VW servisine gidiyorum. Çok memnunum...Kaliteli ustaları var...
selamlar
naci
Gönderen: erdem2179 - 20 Şubat 2008, 01:48:22
varr bende izmirliyim servis olarak gaziemir nuri küçük ü tavsiye ederim.doğuş ta iyi ama işler çok yavaş yürüyor.
Gönderen: merthpolo - 20 Şubat 2008, 11:51:05
nurı kucuk ıyıdır  ama bıraz tuzlu o yuzden degıstırdım sımdı karabaglarda erse ye gıdıyorum gayet memnunum.
Gönderen: R-Line - 27 Şubat 2008, 20:05:56
Volkswagen Yetkili Servis ( Gönen )
Oto Güçlü ( Vural Usta ) 12 senedir tanıyorum kendisini.
yedek parçayı mümkün olduğunca yetkili servisten temin etmeye çalışıyorum.
Gönderen: rocco35 - 13 Mart 2008, 13:42:35
İzmir de Ayhan Usta nın üzerine kimseyi tanımam. Motor ve mekanikte çok iyidir. Otokent 6. Sanayide Ayhan Aykaş tavsiye ederim.
Gönderen: erdem2179 - 13 Mart 2008, 17:56:24
İzmir de Ayhan Usta nın üzerine kimseyi tanımam. Motor ve mekanikte çok iyidir. Otokent 6. Sanayide Ayhan Aykaş tavsiye ederim.
  serdar merhaba ayhan ustanın varsa telefonınu adresini verebilirmisin.teşekkür ederim.
Gönderen: Bugia35 - 27 Ekim 2008, 18:38:04
Karabağlardakı ERSE VW ÖZEL SERVİS  TLF:02322541454
Gönderen: minik - 27 Ekim 2008, 22:52:20
bende izmirdeyim önericeğiniz servisler işime yarıyacak.. teşekkürler...
Gönderen: nihat65 - 28 Ekim 2008, 23:42:38
Arkadaşlar orjinal parçaları aln tanıdığınız ustaya bakımını yaptırın.Daha önce2000 yılında opel astra aldım 8 sene serviste bakım yaptırdım ata organizede opel araştırmada şimdi 2006 polo TDİ aldım artık servislere gitmiyeceğim işçilik parası çok alıyorlar.En güzeli alın parçayı sağlam bi usta ile işinizi halledin selamlar
Gönderen: passi - 27 Kasım 2008, 20:09:36
Nuri Küçüke götürüyordum şimdi de alsancak stadında orda S.Nezir'e götürüyorum
cok memnumun, gönenden cok daha iyi. cok iyi elemanlar var, Sedat abi oranın sahibi cok ilgileniyor
ve bu işi geröekten cok iyi biliyor. Hatta gaziemir karabağlarda da yeri var orda da kardeşi varmış ama hiç gitmedim.
gerçekten tavsiye ederim cok memnunum
Gönderen: devran - 01 Ocak 2009, 20:41:09
Nuri Küçüke götürüyordum şimdi de alsancak stadında orda S.Nezir'e götürüyorum
cok memnumun, gönenden cok daha iyi. cok iyi elemanlar var, Sedat abi oranın sahibi cok ilgileniyor
ve bu işi geröekten cok iyi biliyor. Hatta gaziemir karabağlarda da yeri var orda da kardeşi varmış ama hiç gitmedim.
gerçekten tavsiye ederim cok memnunum

abi burayı banada onermısıtın daha once aracın 300 km sonra bakımı gelıyo hesaplı bıyerse bende gıdıcem...
Gönderen: passi - 02 Ocak 2009, 19:13:26
kardeşim ben cok memnunum, sen de memnun kalacaksındır eminim
arabanın derdini soyle gerisi kolay ve hesaplı bi yer
Gönderen: devran - 03 Ocak 2009, 16:47:50
oke tamam abi cok saol
Gönderen: VOLKAN_EMİR - 08 Ocak 2009, 17:14:30
SN.Passi bey,

Nezir'in telefonu varsa alabilirmiyim?
Gönderen: devran - 09 Ocak 2009, 14:08:12
TEL:  0232 465 25 03
         0232 463 61 80
FAX: 0232 463 61 95

ŞEHİTLER CAD. NO:110
ALSANCAK-İZMİR ,
buyrun volkan abi bende var.
Gönderen: VOLKAN_EMİR - 09 Ocak 2009, 18:33:12
Eyvallah kardeşim çok saol.Benim arabanın yedek anahtarı kayıp da orda yapıyorlar diye duymuştum bi sorayım bakalım...
Gönderen: kesik44 - 11 Ocak 2009, 11:33:03
Bornova 2. sanayi sitesinde Mustafa usta Tedaş'ın sokağından bir sonraki sola sapın biraz ilerde sağda iyi bir usta dürüst bir esnaf şu ana kadar arıza bir kere oldu ondada yağ pompası değişecekti oraya gittik gerçekten ilgilendi sağolsun.. Öteki yağ filtre  değişimi gibi işleri kendimiz yapıyoruz zaten.
Gönderen: devran - 16 Ocak 2009, 18:13:39
öenmlı deıl abi işini haşşetımmı kaç para dıyolar yedeğe ????
Gönderen: VOLKAN_EMİR - 17 Ocak 2009, 09:27:06
Yetkili servis 300 diyo uzaktan kumandalı ve sustalı olana.Anahtarcılarda aynısına 250-280 diyo ama ben kumandalıdan vazgeçtim sonuçta yedek kalacak.O yüzden düz anahtar yaptırcam yani sadece kapıları ve kontağı aıp kapayacak kumandasız.O da 120 TL.
Gönderen: maverick - 01 Şubat 2009, 12:29:37
İZMİR DOĞUŞ A GİTMEYİN!!!!!!!

arabayı debriyaj arada bir takılyor diye gaziemir doğuş oto'ya götürdüm 12 gün araba yattı fakat arızayı bulamadıklarını söylediler Türkiye'de kimsede böyle bir arıza yokmuş dediler krank geziyomuş debrijaj hidroliği ondan hava yapıyomuş motor inecekmiş  vs vs vs palavralarla 391 ytl havadan para istediler 250 ye bağlayıp arbamı ancak kurtardım

şimdi debriyaj bariz bir şekilde kaçırıyor, km saati çalışmıyor, hız göstermiyor, debriyaj hala takılıyor ve yakıt olmasına rağmen sürekli yakıt yok işareti lambasını yakıyor

hiçbir parça değişmedi arıza giderilmedi fakat bana 250 ytl parya mal oldu arabayıda iyice bozmuşlar cabası

doğuş oto izmirden hiç memnun kalmadım
Gönderen: passi - 01 Şubat 2009, 15:09:06
eyvah eyvah
bu doğuşun ve gönenin ilk yaptıkları sey değil
daha once cok duydum, keşke hiç goturmeseydin
geçmiş olsun, yalnız senn yerinde olsam giderdim oraya
ya arabamı yaparsınız ve paramı alırım yada dava ederim die
bağırırım ortalıkta
Gönderen: trafocu - 05 Mayıs 2009, 01:10:56
Bu gün  İzmir/Çınarlı Alpay özel VW servisine polomu götürdüm.30.000 Km bakımı yapıldı. Çok memnun kaldım.Tavsiye ederim.İlği alaka vede  ekonomik oldu.
Gönderen: captaingurkan - 27 Mayıs 2009, 16:22:28
ben balçova sanayi sitesindeki ustama gidiyorum yıllardır.Çok tecrübeli,bilgili,dürüst ve güleryüzlü. Seyhan oto dükkanın ismi. kendisinin ismi de seyhan.sanayide kime sorsanız gösterirler.
Gönderen: devran - 10 Haziran 2009, 22:10:37
arkadaşlar servis dışında izimirde bildiğiniz işciliğie ve ustalığına güvendiğiniz
döşeme ustası
elektirik ustası
boya ve kaporta ustası varsa yazalım maksat bilgi paylaşımı olsun  :sevgi:
Gönderen: VOLKAN_EMİR - 19 Haziran 2009, 10:24:13
Cem usta; 2004 model bora Pasific' in 10 bin bakımı kaça olur bize.... Yağ,yağ filtresi,benzin filtresi,hava filtresi ve buji ....
Gönderen: devran - 26 Haziran 2009, 13:30:04
hayırlı olsun cem usta s.neziri isa abi çok met eder isayı tanıyosundur sıyah passatı var KDR plaka ...

ilk fırsat buldugumda ugrarım hem tanısmıs oluruz hemde bi sizin iş ortamını görmüş oluruz  :sevgi:
Gönderen: maverick - 13 Ekim 2009, 23:42:11
iyi bir usta bulmak lazım
Gönderen: tikvesli - 25 Mayıs 2010, 09:26:39
arkadaşlar merhaba,
ben de aranıza yeni katıldım. 94 model otomatik vites golf cl aldım. buradan okuduğum yorumlardan sonra evime en yakın vw servisi olarak aydın alpay'a gittim ve ilk bakımımı yaptırdım. ilgi alaka on numara, ücret çok uygun herşey güzeldi. fakat bir noktada takıldım sizlerin de görüşünü istiyorum. ustalardan biri yanıma geldi yeni mi aldınız diye sordu aracı evet dedim. nasıl iyi bi arabaya benziyo durumu iyiye benziyo dedi. dedim valla usta olan sizsiniz siz söyleyin nasıldır. ustanın verdiği cevap aynen şu; bizim uzmanlık alanımız bunlar değil golf4 ve sonrası araçlar bilgisayar ortamında bakıyoruz onlardan eskiler konusunda çok iyi değiliz. şok oldum vw servisinden bile biz anlamayızı duyarsam nereye güveneceğim? :(((
yardımcı olursanız sevinirim...
Gönderen: maverick - 26 Mayıs 2010, 13:16:35
hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun aracın kazasız belasız kullan siteden çok şey öğrenebilirsin ustanın yanına gidince  de bilgili olursun malesef güvenilecek usta sayısı az ama iyileri de dürüstleri de yok değil İyi olanına denk gelmek lazım herşeyin hayırlısı
Gönderen: tikvesli - 27 Mayıs 2010, 11:10:05
çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. buradan elimden geldiğince bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. gerçekten faydalı olacak gibi görünüyor. ama yine de iyi bir usta şart. biraz da pimpirik biriyim galiba daha başıma bişey gelmeden ya gelirse senaryoları kuruyorum..
iyi bir usta olursa tavsiyelerinizi bekliyorum..
Gönderen: polo1903 - 27 Mayıs 2010, 20:26:42
Bende aracımın triger setini alpayda değiştirttim,ustaların işçiliğinin nasıl olduğunu ilerleyen zamanlarda anlayacağız.ancak müşteri ile olan ilgi ve onarım hakkında verilen bilgiler konusunda 5 yıldızı hakediyorlar...
Gönderen: tikvesli - 28 Mayıs 2010, 00:35:00
triger seti değişimi kaça mal oldu usta? sanırım benim de değiştirmem gerekecek yakın zamanda...
Gönderen: polo1903 - 05 Haziran 2010, 15:30:13
triger seti değişimi kaça mal oldu usta? sanırım benim de değiştirmem gerekecek yakın zamanda...

triger seti komple değişti, ve ek olarak polen filtresi değişti,işçilikle beraber 480 TL...
Gönderen: alpaslanxvx - 07 Haziran 2010, 13:26:47
elektrikçi olarak kefil olabileceğim say oto ibrahim abi var bucada , aşırı ilgilenen bi insan , çok da uygun
Gönderen: denge - 30 Temmuz 2010, 16:12:14
doguştan sonra 3 özel servis dolaştım en sonunda :İzmir özel  Alpay servisinde karar kıldım.
Gönderen: BulentK - 31 Temmuz 2010, 12:48:38
Selamlar,
2006 Golf Primeline 1.6 Manual aracım 25 Temmuz 2010 tarihinde motor arızasından dolayı yolda kaldı. Çekiciyle Doğuş Oto'ya çektirdikten sonra yapılan incelemelerde Enjektör arızasından dolayı bir silindirdeki Pistonun kırıldığını belirttiler. Doğuş Oto, Enjektör arızasının yakıt kaynaklı olabileceğini söyledi ve buna binaen sürekli olarak yakıt aldığım firmaya şikayet bildirisinde bulundum ve aracımdan yakıt örneği alınmasını talep ettim. Ancak bundan çok ümitli değilim.

Doğuş Oto, silindir kapağı ve gövdesinin değişimi için ortalama 7.000-8.000 TL civarında bir masrafı olabileceğini söyledi. Ancak bir iki yere sorduktan sonra en fazla 4.000 TL'ye hallolabileceğini öğrendim.

Bu konuda yardımcı olabilecek bir servis önerisinde bulunabilirseniz minnettar kalırım. Çünkü Doğuş Oto'nun fiyatı oldukça yüksek... İlgilerinize teşekkür ederim.
Gönderen: yetkin - 13 Aralık 2010, 14:41:52
izmir karabağlarda S.NEZİR VW ÖZEL SERVİSİ var orda işler iyi ilerliyor fiyatıda uyqun bence hertürlü vw,seat,skoda,audi yapıyorlar ustaları çok iyi isterseniz bi deniyin tavsiye ederim. . . . KARABAĞLARDA BANKALARIN OLDUĞU YERDE S.NEZİR VW ÖZEL SERVİSİ :)
Gönderen: hakkan84 - 29 Aralık 2010, 00:17:04
LPG işlemleri için tavsiye edeceğiniz yer varmıdır arkadaslar
Gönderen: ozaneren77 - 04 Ocak 2011, 13:56:22
herkese merhabalar,

İzmir özel  Alpay servisinin telefon numarası ve adresini verebilirmisiniz?

Boğaz kelebeğini temizleteceğim, yorumlarınızdan iyi bir servis olduğuna kanaat getirdim, yardımcı olursanız sevinirim..
Ve aşağı yukarı ne kadara temizlerler boğaz kelebeğini?

2001 bora comf. otom.
Gönderen: polo35 - 21 Eylül 2012, 16:47:05
nurı kucuk ıyıdır  ama bıraz tuzlu o yuzden degıstırdım sımdı karabaglarda erse ye gıdıyorum gayet memnunum.

ben erse ye tövbe ettim kardeşim.iki keçe değişimi+yağ değişimi için(filtre+yag benden di)150 tl işçilik aldılar.keçe değişimleri için bütün masraf 90tl+150 işçilik.üstelik ben sormuştum kaça patlar diye?100-150 demişlerdi.yaptıkları çok ayıp.haram olsun.bir büyüğümüz derdi hep,araba servislerinin çoğu zengin olmaz diye...ah lı vahlı paralar kazananların sonu illa ki kötü sonla biter.unutanlara bir kez daha duyurulur.
Gönderen: erdem2179 - 23 Haziran 2018, 12:37:56
izmir Karabağlar ER-SE