vwtr.net

Serbest Forum => İlanlar => Aranıyor => Konuyu başlatan: csari - 16 Ekim 2011, 00:28:13

Başlık: Dizel Golf 2 aranıyor
Gönderen: csari - 16 Ekim 2011, 00:28:13
Malum ilan sitesinde veya bu sitedeki satılık araçlar içinde bildiğiniz ve ekstradan masraf çıkarmayacak  dizel golf 2 aranıyor. 2 kapılı olsa iyi olur.
Başlık: Ynt: Dizel Golf 2 aranıyor
Gönderen: brkdmr38 - 16 Ekim 2011, 09:36:27
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-satilik-german-style-golf-61675986/detay/

Araç sahibi forum üyesidir Arama kısmına fadıl yazmanız yeterli
Gönderen: csari - 16 Ekim 2011, 17:18:10
Araba gerçekten çok güzel görünüyor ama fiyatı beni aşıyor, 7500tl  civarı bi araba arıyorum.
Gönderen: al_pacino - 16 Ekim 2011, 18:30:48
extradan masraf cıkarmayacak arabayı 7500e neden satsınlar ki? o paraya aldıgın araba illaki bi ton masraf acacaktır.
Gönderen: csari - 16 Ekim 2011, 18:51:06
Ekstradan derken motor şanzuman kaporta vs masraf demek istedim, jant müzik sistemi vs'den bahsetmedim, yanlış anlaşıldıysa.
extradan masraf cıkarmayacak arabayı 7500e neden satsınlar ki? o paraya aldıgın araba illaki bi ton masraf acacaktır.

size göre kaça alınır / bulunur masrafsız araba ?
Gönderen: aykuttuncer - 16 Ekim 2011, 20:01:04
Ekstradan derken motor şanzuman kaporta vs masraf demek istedim, jant müzik sistemi vs'den bahsetmedim, yanlış anlaşıldıysa.
size göre kaça alınır / bulunur masrafsız araba ?
mk2 yede 8 den fazlası haram bence ha araba cok guzel olabılır toplanmıs modıfıkasyon yapılmıs olabılır ama o paralara neler alınır
Gönderen: csari - 16 Ekim 2011, 20:36:16
mk2 yede 8 den fazlası haram bence ha araba cok guzel olabılır toplanmıs modıfıkasyon yapılmıs olabılır ama o paralara neler alınır

Ben de 7500'e orta halli bişey alınır diye düşünüyordum aslında ama bilinen bi araç bulamadım henüz, bu sitede de satan yok sanırım.
Gönderen: aykuttuncer - 16 Ekim 2011, 20:37:10
Ben de 7500'e orta halli bişey alınır diye düşünüyordum aslında ama bilinen bi araç bulamadım henüz, bu sitede de satan yok sanırım.
tok satıcıdan alamazsın kardeş o paraya 8 lıraya duzgun bısey bulunur acele etmezsen 50 100 aramassan 8250 falan
Gönderen: lostys - 16 Ekim 2011, 20:43:25
85-87 arası masrafsız olarak 8500 civarını gözden cıkart.
88-91 arası masrafsız olarak 9 bin ve üstü. araca göre. tabi bunlar istenen fiyatlar, pazarlık konusunda ne kadar prof san o kadar kırabilirsin. artı araba üzerinde bulabileceğin kusurlara göre de düşebilirsin.

örnek 8500 e bulduğun arbaayı boya kaporta kıl tüy yün masrafı derken 6500-7000 aralığına çekebilirsin. tabi gerçekten bunlar varsa.
6500 e bulduğun bi araba üzerine de motor masrafı, kul tüy yün masrafı derken 2500 koyabilrisin.
Gönderen: al_pacino - 16 Ekim 2011, 23:02:22
bende arıyorum o paralara kimse vermiyor. istanbulda hele hiç kalmamıs golf 2 dizel. olanı da arabasını avrupadaki orj golfler gibi sanıyor
Gönderen: csari - 16 Ekim 2011, 23:19:10
vardir o paralara mk2 ama bizi bulmaz o baska.
Gönderen: servet_volt - 17 Ekim 2011, 23:34:30
ızmırde bır tane var 92 model tek kapı beyaz orjınal boyası uzerınde daha. pazar gunu araba pazarında karsılastım adamla. sahıbınde ılanı vardı. 1.6 turbo dızel. gercekten cok cok temızdı 11 ıstıyodu ama pazarlık var dedı. param olsa 1 dk durmam alırdım. sahıbınde ılanını bulursam buraya koyarım.
Gönderen: servet_volt - 17 Ekim 2011, 23:36:34
ve lınkını buldum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-mukemmel-golf-60410514/detay/#
Gönderen: mehmet yıldız - 18 Ekim 2011, 00:04:57
7500 civarı sana masraf çıkarmayacak dizel mk 2 zor bulursun.masraf çıkarmayacak golf 2 masraf edilmiş bir araçtır .masraf edilmiş araç da en az 10 000 tl.den başlar 10 000 tl den daha ucuza  masraf çıkarmayacak araç diye satan ya yalan atıyordur ya arabadan anlamıyordur yada eşşşektir.veya o na inanan eşşektir.  :)    :)  umarım anlamışsındır.o yüzden 7500 e masrafsız dizel arama.olur ama mk 1 olur.eğri oturup doğru konuşmak lazım.
Gönderen: mehmet yıldız - 18 Ekim 2011, 00:11:53
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-2-efsane-42043239/detay/
 bulduğunuz her kusur için 500 tl düşerim fiyattan......
Gönderen: barthez - 18 Ekim 2011, 16:25:25
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-2-efsane-42043239/detay/
mazotun bu kadar ucuz olduğu bir zamanda 20 veya 25 yaşında arabalar için çok paralar isteniyor
ondan sonra sıkışan 6500 7000 tl aralığına arabaları elden çıkarıyor mehmet hocam senin arabadaki
fiyatın üzerine 2000 tl koyar golf 4 alırım sen fiyatı nerden düşüceksin merak ediyorum
Gönderen: nizam - 18 Ekim 2011, 17:13:03
7500 civarı sana masraf çıkarmayacak dizel mk 2 zor bulursun.masraf çıkarmayacak golf 2 masraf edilmiş bir araçtır .masraf edilmiş araç da en az 10 000 tl.den başlar 10 000 tl den daha ucuza  masraf çıkarmayacak araç diye satan ya yalan atıyordur ya arabadan anlamıyordur yada eşşşektir.veya o na inanan eşşektir.  :)    :)  umarım anlamışsındır.o yüzden 7500 e masrafsız dizel arama.olur ama mk 1 olur.eğri oturup doğru konuşmak lazım.
bence gerçekçi olmak lazım, yapılan her masrafı arabanın üstüne koyup sonra satısa çıkarmak sadece ülkemize mahsus bir durum her malın alıcısı vardır mutlaka her arabanında bir ederi vardır kendi malımız bize elmas gelir.
Gönderen: aykuttuncer - 18 Ekim 2011, 20:14:35
arabayı bılmeyenlerden pıyasasını 2 3 lıra asagısına alıp bı jant bı tampon takıp 10 11 lıra ıstıyeceklerse kalsın masraf her arabaya yapılıyor masrafsız araba yok perıyodık bakımlar bahsı gecen araclar bıraz eskı oldugu ıcın braz fazla bakım masraf ıcerıyor ha pıyasakı bıcok arabdan konforlu yakıtı az tamam vw ama 11 12 mılyarda golf 2 ye vermem hastası olsam veririm belkı ama artık hastasına bıle verdırtmıyor ole bır ulkede yasıyoruzkı dızel araba az yakıyor hos yakıyor ama bahsı gecen aracların 400 bını devırenlerını gordum 150 bınde olanıda gordum uzun yıllar gecmıs motor rektefıye swap olanlar var var da var ama benım gorusum ha mk2 ye bayılan bırısıyımdır kasa olarak ama acı gercekler malesef
Gönderen: csari - 18 Ekim 2011, 23:44:16
Ben limitim 7.500 diyorum siz bana dalga geçer gibi 14.000 tl'lik araç söylüyorsunuz, niyetinizi anlamadım. Ayrıca 500 düşerim, 1000 düşerim işi boş iş, bana göre kusur olana siz kusur demezsiniz, veya tersi. Benim dediğimi kusur olarak kabul edecekseniz gelirim arabanızı 6.000'e kadar indirir alırım. Ha mk2'ye 14.000 verirmiyim ? Kenarda 140.000 tl param olsa belki veririm 3. 4. araba olarak.
Diyelim ki 6.500'e bi araç buldum ve masrafsız (yukardaki mesajımda neyi masraf olarak nitelediğimi belirttim) Sizce burda eşek olan kim? 4. bi seçenek olarak çok çok acil nakite ihtiyaçtan satılıyor olamazmı ?  Mesajınızdan yaşınızın genç olduğunu tahmin ediyorum. Size hayırlı satışlar.
Gönderen: csari - 18 Ekim 2011, 23:59:27
mazotun bu kadar ucuz olduğu bir zamanda 20 veya 25 yaşında arabalar için çok paralar isteniyor
ondan sonra sıkışan 6500 7000 tl aralığına arabaları elden çıkarıyor mehmet hocam senin arabadaki
fiyatın üzerine 2000 tl koyar golf 4 alırım sen fiyatı nerden düşüceksin merak ediyorum
  :tamamdir
Gönderen: csari - 19 Ekim 2011, 00:04:43
Güncel   maksimum 7500'e dizel mk2 aranıyor...
Gönderen: cengizhan_mk3 - 19 Ekim 2011, 00:09:20
Bu piyasa neden böyle ben anlamıyorum zaten ezelden beri çook temiz 15000 dökük 4000 tl arada bu kadar fark olurmu ya neye göre temiz kime göre temiz bu arabalar.  Tamam hastasıyızda salakta değiliz yani . Adamın biri g60 a sonradan dizel çakmış fiyat kaç 20.000 yuh diyorum yani arabada orjinal ha öyle döşemeler boyalar jantlar müzik tesisatları ne biliyim izalayonlar havalardada uçmuyor düz alındığı gibi duruyor. orjinallik kalmamış zaten takmışsın dizeli ne farkı kaldı td den  elektrikli koltuklarımı oda kalsın yani..
Gönderen: csari - 19 Ekim 2011, 00:19:52
30.000 olanı görmedin sanırım :D
Gönderen: cengizhan_mk3 - 19 Ekim 2011, 00:23:14
30.000 olanı görmedin sanırım :D
  sarı gibi bişeymiydi öyle birşey hatırlıyorum gibi de ne yapacan ya insan oğlu işte 30. 40 çıkar arada istemek önemli değil satmak önemli ..  başbakanımız 30 . a 80 model araba aldığımızı duysa ötv yi kdv yi 2 yle çarpar heralde lan bu halk ne yapıyo diye  :D :D :D
Gönderen: aykuttuncer - 19 Ekim 2011, 01:24:08
abi vw bıle sınıflandırmıs cıkarırıken golf 1 2 3 4 5 6 dıye vs dıger modeller ıcınde orjınal yaslı bır ogretmen amcadan vw golf 1 i temız bıseyı 4 lıraya alan adamlar tanıyorum adamın sakladıgı orjınallıgı hastasına 5 6 7 8 dıye dıye pıyasa yukseltıldı golf 4 sıfır fıyatını nasılkı ıkıye katladı su anda paranın degersz oldugu bı zamanda tamam vw cok guzel araba golf 4 e 19 20 normal bu paralara temız golf 4 alınabılıyorken golf 1 2 ye  adam 12 13 verılırmı ha dıyeceksınız 2 lıra ver alıyım o parayı bulup vw arabasına bınmek ısteyen bırı olarak sahsen 11 12 ye 90 91 modell golf 2 ye bınıcegıme gıderım 2001 2001 ıbıza cordoba leon tarzı araclara bınerım hıcbır eksıgı yok vw den fazlaları bıle olyor ztn cordoba ıbızalarda 1.6larn sr motor var ztnkı golf 4 motoru bu pıyasayı yukseltenler ınsanların hobby ve ıyı nıyetlerınden duzgun bsey arayıslarından faydalanan arkadaslar malesef vw sevdası hep ıcımde kazıklanmadıgım kandırılmadıgım surece :)
Gönderen: csari - 19 Ekim 2011, 14:55:42
Kesinlikle sana katılıyorum aykuttuncer. Bu gidişle mk2 almaktan da vazgeçeceğim.12-13 olsa 2 daha koyar cordoba dizel alırım.
Gönderen: cengizhan_mk3 - 19 Ekim 2011, 16:10:24
Size bir örnek 85 model opel Kadett im vardı daha önce 10 yıl kullandım o arabalarda efsane artık sayısı oldukça az fakat ben bildim bileli en toplusuda olsun en hurdasıda 3000 5000 arası fiyatları bu bizimkisi yani vw ne olduğu belli değil siz bilirsin fakat 1.6 dizel opel kadett toplusundan aryorum ve size bir şey daha ilave deyim parçası inanın golf ten daha çok piyasada ve ucuz bu golf işi ii ce hobiye bindi ortalık savaş alanı gibi oldu .. Dizel 1.6 Opel KADETT kardeşim 7000 tl bütçem var diyosun al paşalar gibi gerine gerine bin derim  :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Gönderen: aykuttuncer - 19 Ekim 2011, 20:36:45
özel opelcide çalıştım 67 kadete kadar parçası bulunmakta opelın yan sanayısı pıyasadakı en genıs yan sanayı yelpazesıne sahıp harbıden dogru
Gönderen: al_pacino - 20 Ekim 2011, 10:48:40
30 bin liralık olanı da otm vitesli metalik gri bişeydi sanırım. öyle cok da hos bişey değildi. reno 9 fairway jantı akmıs. dedim orj jantı taksaydınız daha iyiydi. Adam bu orjinal jantı zaten diyor :)
Gönderen: csari - 20 Ekim 2011, 19:19:36
  sarı gibi bişeymiydi öyle birşey hatırlıyorum gibi de ne yapacan ya insan oğlu işte 30. 40 çıkar arada istemek önemli değil satmak önemli ..  başbakanımız 30 . a 80 model araba aldığımızı duysa ötv yi kdv yi 2 yle çarpar heralde lan bu halk ne yapıyo diye  :D :D :D

30bin olan turuncu dizel mk1 . yakında dediğin gibi olacak sanırım. kdv ötv ikiye katlanır  ;)
Gönderen: al_pacino - 20 Ekim 2011, 21:00:44
benim dediğim buydu şimdi 30 dan 16 ya indirmiş :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-vw-golf-cl-otomatik-dizel-50436163/detay/
Gönderen: cengizhan_mk3 - 20 Ekim 2011, 23:25:30
Arkadaş aradığı huzuru bulmuş sonunda . Kendi kendine iyi pazarlık yapmış biraz da biz sıkıştırsak 10.000 tamamdır .. olur bu iş 30.000 den 10.000 valla shopping tv deki açık eksiltme gibi  :tamamdir
Gönderen: al_pacino - 21 Ekim 2011, 09:05:40
ilandaki aracın jantı reno flashların fairwaylerin jantı değil mi? golflerde bu jant orjde verildi mi hiç? ??? ???
Gönderen: csari - 21 Ekim 2011, 13:48:15
benim dediğim buydu şimdi 30 dan 16 ya indirmiş :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-vw-golf-cl-otomatik-dizel-50436163/detay/

evet bunu gormustum, bunun fiyatı da 30bin idi.  :D
Gönderen: mehmet yıldız - 22 Ekim 2011, 02:05:18
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-efsane-golf-mk-1/detay/
sanırım bu araçtan bahsediyorsunuz ama araç sahibini tanımam ama bence değerini yazmış 30 etmesede 29 eder:).araç güzek yapılmış helal olsun.Siz yorum yapan saygıdeğer arkadaşlar bir golf te siz toplayın sonrada 6 -7 bine satında biz alalım.  size bir türk atasözünü hatırlatayım.
 KEDİ UZANAMADIĞI CİĞERE MINDAR DERMİŞ.siz en iyisi bir hacı murat alın basın gidin.ama dikkat 10-15 bin tl ye hacı muratlar da var.ha birde dediğiniz gibi herkezin malı kendine kıymetlidir o yüzden en azından nezaket icabı başkalarının arabaları hakkında yok öyle yok böyle diye atıp tutmayın bu arabaları toplayana kadar nekadar emek harcanıyor bir fikriniz var mı.zaten bu araçların sahipleri de sizin boş muhabbetlerinizle muhattap olmaz.bundan sonra ben de olmuyorum.hadi siz kendi aranızda birbirinizi kandırmaya devam edin birkaç gün sonra alırsınız bi golf 2  12-13000 tl ye sonra da bu yazdıklarınızı unutursunuz.
Gönderen: al_pacino - 22 Ekim 2011, 05:47:00
benim bahsettiğim ilan şu anda 16 yazan dostum ama daha evvel 30 istiyordu o da. 30 bin lira da kolay kazanılmıyor kusura bakma. böyle bir fiyat varmı yahu 30 yasındaki bir araba. öyle cok da hos durmuyor zaten.  madem fiyatlar abartı değilde niye bi anda 16 ya indi 30dan.
Gönderen: csari - 22 Ekim 2011, 08:41:27
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-efsane-golf-mk-1/detay/
sanırım bu araçtan bahsediyorsunuz ama araç sahibini tanımam ama bence değerini yazmış 30 etmesede 29 eder:).araç güzek yapılmış helal olsun.Siz yorum yapan saygıdeğer arkadaşlar bir golf te siz toplayın sonrada 6 -7 bine satında biz alalım.  size bir türk atasözünü hatırlatayım.
 KEDİ UZANAMADIĞI CİĞERE MINDAR DERMİŞ.siz en iyisi bir hacı murat alın basın gidin.ama dikkat 10-15 bin tl ye hacı muratlar da var.ha birde dediğiniz gibi herkezin malı kendine kıymetlidir o yüzden en azından nezaket icabı başkalarının arabaları hakkında yok öyle yok böyle diye atıp tutmayın bu arabaları toplayana kadar nekadar emek harcanıyor bir fikriniz var mı.zaten bu araçların sahipleri de sizin boş muhabbetlerinizle muhattap olmaz.bundan sonra ben de olmuyorum.hadi siz kendi aranızda birbirinizi kandırmaya devam edin birkaç gün sonra alırsınız bi golf 2  12-13000 tl ye sonra da bu yazdıklarınızı unutursunuz.
  Mehmet kardeşim, biz kimsenin hakkında atıp tutmuyoruz, araba fiyatları hakkında az veya çok olduğunu konuşuyoruz, mk 1 isteseydim, 3000e var mk1 dizel, 5000 de harcarım bundan güzel olur,yaparım, gönder kapora istiyorsan sana toplayalım. Biz kedi değiliz, bunlar da ciğer değil. Yanlış anlama senin gibi arkadaşlar yüzünden bu arabalara binemiyoruz. 6-7000 edecek arabaya 13-14 istersen ve senin gibi arkadaşlar da "OOoooo güzel olmuş değer ama " derseniz bu arabalara sittin sene binemeyiz zaten.Mesajını bekliyorum. Bakalım ne kadar lafının üstünde duruyorsun. Bu arada konunun havasını bozdun haberin olsun.
Gönderen: cengizhan_mk3 - 22 Ekim 2011, 13:45:11
Mehmet kardeşim ' EŞEĞE ALTIN SEMER VURSAN EŞEK YİNE EŞEKTİR ' bunu unutma buda Bir ATASÖZÜ dür. Gören duyan biz hiç araba toplamadık sanacak ..  Cebinden istersen 20.000 tl harca adam et arabayı hiç bir şey değişmez yaptırdığınla kalırsın ben 20.000 masraf yaptım çok yoruldum öldüm toplarken ondan sallıyorum 25.000 diyorsan .. Merak etme o arabayı anca babadan Oğla Miras bırakabilirsin satacam diye hiç heveslenme.. :tamamdir
Gönderen: csari - 22 Ekim 2011, 15:10:48
cengizhan, sana katılıyorum.   :tamamdir  tamam toplaması zahmetli, zor , zaman ve emek ister, tabiki karşılığı olacaktır, ama abartmamak şartıyla.
Gönderen: aykuttuncer - 22 Ekim 2011, 18:00:02
bende o zmn golf 4 duzenlı bakım yapıyorum hıcbıyerı dokulmesın dıye bakımını eksık etmıyorum guzelce bınıyorum saklıyorum 10 yıllık pıyasaı 20 21 ama bızımkı temız cokda para harcıoz 50 lıra ısteyım sıfırı o para bunlar mantıksız ve ahlak dışı işler he reklam yapmaksa bak temız golf 1 bende onun yerıde sahıbınden.com degıl basvurursun mektupla tunınge yada classıc dergılerıne kabul gorurse yayınlanır adam tutmuş gozumde 4 lıra ederı olan otomatık vites bıde nasıl nerden bulursun  parcasını bılınmez atmaz atsan vuruntulu gecıyordur emınımkı hersyı gectım modele bak ama sunuda dusunun bı chevrolet ımpala klasıgıyle golf 1 klasık kıyaslanmaz klasık dedıgın araba 70ın altında olcak benım gozumde harbıden 3 4 lıralık araclar zor zamanda bınılcek arabalara bınemıyor ınsanlar boylelerı yuzunden kardes sende harcamışsın arabana ıstıyorsan fazla bı rakamkı bunu savunmuşsun yarası olan kocunur yani bu araba gozumde 4 lıra eder golf 2 nınde en kralı en kral modofıkasyonu yapılmıs 10 lıra eder baskada verılmez verenınde kendı keyfıdır keyıf yasıyacak luksu olan cok az kısı tanıyorum bu sıtede herkes gecım sıkıntısından ısınde gucunde ayıp baska bısey degıl bu bızde topluyoruz golf 1 kendı el emegımızle ne kaportacıyız ne otocu sıradan bu ıslerle alakası olmayan 2 arkadasız arkadasımn arabası aldık 2 bucuga pıyasadakı cogu golften ııyı durumda arac soyduk ıcını zımparalıyoruz ısıtıyoruz kaldırıyorz zıftlerını bı tarafımız cıkıyor affedrsınız nıye o karnı doymus kaportacının elınde ısı yokken bıle vrdıgı ucuk fıyatlar yuzundn herkes kendı ısını kendı gormeyı ogrenıyor tsk edıyorum bızı meslek sahıbı edıyorlar bu 30 lıralık arabayı 3 lırayada bulurum oda bı meslek galerıcılık :) ogrenıyoruz ıste sayenızde bole ınsanlar sayesınde sen 30 bınde harcasan o senın sorunun arabanın pıyasası 3 ıla en kralı 7 eder gozumde hastasına oda orjınal bı araba bulmaya calısma ıllakı vardır kusuru toplanmısına o paralar verılır
Gönderen: mehmet yıldız - 22 Ekim 2011, 23:29:57
celaleddin arkadaşım sen bana dizel bir mk 2 bul    87 -  92 arası dediğin gibi 6000 -  7000 arası alayım ben onu toplanmış olmasına da gerek yok ben toplarım .nasılsa ederi bukadarmış.bulda alayım da ben de araba sahibi olayım.birde üstüne sana güzel bir yemek ısmarlarım söz.
Gönderen: al_pacino - 23 Ekim 2011, 10:39:13
ben 96 model turbodizel golf 3'ü 11.000'e zorla sattım. 4 kapılıydı hemde. öyle kazalı bir arac da değildi motoru ön takımıda duzgundu.
Gönderen: al_pacino - 23 Ekim 2011, 10:42:46
sen de bunları değerlendirebilirsin kardesim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1987-turbo-dizel-golf-2-57651337/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1990-golf-turbo-dizel-55451995/pasif-ilan/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-cicekgibi-yumurta-kasa-1-6-td-audi-60334548/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-az-yakan-cok-kacan-masrafsiz-yer-ucagi-51417008/detay/

Gönderen: servet_volt - 23 Ekim 2011, 14:16:10
hastalık ısı olan aracların degerınden bıraz fazla satılmasını normal karsılıyorum. mesela o 16 lık aracın 10 eder var bence.

g60 a dızel motor atan arkadasın ne kadarda ıddaa etsede 20 bınde. temız alettı onunde bı ederı var yanı.

30 bın 20 bınler cok evet ama bunlarda yakın zamanda antıka sınıfına gırecek araclar oldugunu unutmayalım..
Gönderen: csari - 23 Ekim 2011, 16:02:57
celaleddin arkadaşım sen bana dizel bir mk 2 bul    87 -  92 arası dediğin gibi 6000 -  7000 arası alayım ben onu toplanmış olmasına da gerek yok ben toplarım .nasılsa ederi bukadarmış.bulda alayım da ben de araba sahibi olayım.birde üstüne sana güzel bir yemek ısmarlarım söz.
Mehmet kardeşim, sanırım mesajımı iyi okumadın, ben mk1 hakkında konuştum, 3'e alır,5 harcarım bundan güzel olur diye. aykuttuncer arkadaşımın dediği gibi kaportacı değilim, tamirci değilim, galerici değilim, ama yapılmayacak şey değil bunlar.Bahsettiğimiz arabanın sahibi 10 istesin, 11 istesin hadi 12 istesin, eder, emek vardır deriz, ama 30 ile 12'nin arasına 3 tane mk1 sıkıştırırım. Karşı olduğumuz nokta  bu yani. Ayrıca neden 87 -92 arası istiyorsun ? mk2 bul dedin ki bildiğim kadarıyla mk2'ler  84-91 arasıdır, 92 değildir. 84-91 arası 2 tane 7000'e, 1 tane 7250'ye,  3 tane de 7500-8000 arası var. Hangisini beğenirsen yap pazarlığın al, sanırım pazarlık payları vardır. Bilgilerinde zaten araban olduğunu yazmışsın, burayada alayım araba sahibi olayım demişsin,cümlelerinin birinde bi hata var sanırım. Yemek ısmarlamış kadar oldun, söylemen yeterli.
Gönderen: csari - 23 Ekim 2011, 16:15:25
al_pacino, verdiğin linkteki araçlara baktım, aslında yumurta kasa audi 80'ler de çok güzel, fiyatı uygun olsa almayı düşünürüm ama fiyatları beni aşıyor. İlk linkteki araba da güzel duruyor,beğendim,  pazarlıkla 7500'e  düşerse ve bildiğiniz bi arabaysa onu almak isterim. Jetta düşünmüyorum.  Aklınıza şöyle bir soru gelmiş olabilir, " Madem maksimum 7500'e kadar araba arıyorsun, Mehmet'e söylediğin arabalardan birini al ? " Ben 7500'e masrafı olmayan araba arıyorum, bu arabaları bilmiyorum ki foruma bu konuyu açmamın sebebi de bu zaten. Bilindik bir araba almak.  Varsa sahibinden.com'da referans olabileceğiniz 7500'e kadar olan masrafsız bir  araba, hadi gidelim alalım.
Gönderen: cengizhan_mk3 - 23 Ekim 2011, 18:12:23
hadi  ;)
Gönderen: Atay - 23 Ekim 2011, 18:34:09
7000'e Mk1 verelim  ;)
Gönderen: 90khan - 23 Ekim 2011, 19:19:12
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-mk1-gld-biniciye-temiz-dizel-56508758/detay/
Gönderen: csari - 23 Ekim 2011, 20:02:47
cengizhan, hadi gidelim  :)   Gokhan senin arabanı daha önce görmüştüm ve  mk1 düşünsem senin araban ilk sıralarda yer alır, temiz görünüyorve öyle de olduğunu zannediyorum. Atay arabanı bilmiyorum ama keşke mk2 olsaydı,  seninle büyük ihtimal anlaşırdık.
Gönderen: al_pacino - 28 Ekim 2011, 22:30:22
12500 e indi 30 bin liradan :)) son fiyatmış :))

Gönderen: cengizhan_mk3 - 28 Ekim 2011, 23:20:37
5000 5000 5000 diye tezahurat yapalım  ;D ;D ;D ;D
Gönderen: csari - 30 Ekim 2011, 10:47:21
bu aracı tanıyan varmı ?http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2003-cikisli-1-6-dizel-mk-2-60715320/detay/ (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2003-cikisli-1-6-dizel-mk-2-60715320/detay/)
Gönderen: mehmet yıldız - 30 Ekim 2011, 21:36:50
aracı tanımama ama çok yakışlı bir araça benziyor görünüşü çok hoş
Gönderen: csari - 08 Kasım 2011, 12:42:30
Güncel, yokmu bildiginiz bi araba ?
Gönderen: mertmen - 29 Kasım 2011, 14:59:26
bende varda fiyatta anlaşamayız gibi  1987  model 2004 gümrük çıkışlı sadece 1.5 parçasında yüzeysel boya var gri renk, sunroof+4 cam otomatik+elektrikli ayna+çeki demiri ruhsata işli +1,6 orjinal düz dizel