vwtr.net

Otomobil Forumu => Otomobilim => Konuyu başlatan: emreyazici - 07 Eylül 2011, 00:26:33

Başlık: emreyazici's Golf 4 (Büyük Geri Dönüş Sayfa 15)
Gönderen: emreyazici - 07 Eylül 2011, 00:26:33
(http://i1126.photobucket.com/albums/l618/funlovehkn/golf/Picture017.jpg)

(http://i1126.photobucket.com/albums/l618/funlovehkn/golf/Picture009.jpg)

(http://i1126.photobucket.com/albums/l618/funlovehkn/golf/Picture010.jpg)

Yapılanlar Listemiz:
 - Hella Siyah taban Farlar
 - 8000k Xenon H7
 - G-Plast Sis farları
 - 6000k Xenon H3
 - Junyan Led'li Stoplar
 - Stop'ların sis bölümün çakar pat pat lambalar
 - Krom Egzos ucu
 - 17" 8 Ofset BBS RS Siyah göbek jant
 - Neuton 215/45/17 lastikler
 - Komple tampon ve kapı çıtalarının ve kapı kollarının gövde rengine boyanması

Ses Sistemi:
 - 4 kapıda JBL kompenant seti
 - 30 cm 1100watt JBL subwoofer
 - 1400watt Jameson amfi
Başlık: Ynt: Ufak tefek geliştirmeler :)
Gönderen: gültekin77 - 07 Eylül 2011, 01:01:49
Farlar ve stoplar güzel olmuş,hayırlı olsun, :tamamdir
Çıtalar vs.gövde rengi güzel oluyor ama ön ızgara konusunda birşey diyemeyeceğim.
Başlık: Ynt: Ufak tefek güzelleştirmeler :)
Gönderen: caner4 - 07 Eylül 2011, 01:52:50
yok yok beyaz kalsn bence böyle iyi. :)
Gönderen: emrah_akkas - 07 Eylül 2011, 08:36:55
Bencede beyaz kalsın...
Gönderen: emreyazici - 07 Eylül 2011, 11:42:11
(http://s3.postimage.org/dio2wy84/images.jpg) (http://postimage.org/image/dio2wy84/)

aslında gündüz led'i olarak şöyle bişey istiyordum ama istedğim gibisini bulamadım :( siyah olayıda zaten bu araçtan esinlenerek söylemiştim :)
Gönderen: rene - 07 Eylül 2011, 12:46:07
Ön Farlar cok güzel fiyatı nedir acaba ciftinin?sonradan led takılma olayını acıkcası pek sevmiyorum o yüzden kisisel tercihm sis farı daha iyi olurdu..eger jant ve yay düsünüyosan cıtaları beyaza panjuruda siyaha boyayabilir hatta logosuz panjur takabilirsin ama orjinal jant ve yükseklikteki bi golfü cıta boyamada siyah panjurda cok cenc gösteriyor bence.
Gönderen: BLaCk_VWoLf - 07 Eylül 2011, 12:50:34
Güle güle kullan maşallah güzel  olmuş :tamamdir

Bence panjuru boyamak değilde siyah folyo ile bir kapla derim siyah taban farların ile hoş duracaktır  :sevgi: he baktın güzel durmadı veya sıkıldın boyadıktan sonra eski haline dönememektense folyoyu söküp atarsın  ;)
Gönderen: odyseuss - 07 Eylül 2011, 12:54:38
Stop, far olayı 10 numara  :sevgi:
@sercan sende birşeyler yap artık kuzuya  :D
Gönderen: emreyazici - 07 Eylül 2011, 14:44:15
Ön Farlar cok güzel fiyatı nedir acaba ciftinin?sonradan led takılma olayını acıkcası pek sevmiyorum o yüzden kisisel tercihm sis farı daha iyi olurdu..eger jant ve yay düsünüyosan cıtaları beyaza panjuruda siyaha boyayabilir hatta logosuz panjur takabilirsin ama orjinal jant ve yükseklikteki bi golfü cıta boyamada siyah panjurda cok cenc gösteriyor bence.
300TL'ye temin etmiştim :) aklımda BBS RS1 düşüncem var inşallah elde edicem :)
Güle güle kullan maşallah güzel  olmuş :tamamdir

Bence panjuru boyamak değilde siyah folyo ile bir kapla derim siyah taban farların ile hoş duracaktır  :sevgi: he baktın güzel durmadı veya sıkıldın boyadıktan sonra eski haline dönememektense folyoyu söküp atarsın  ;)
folyo tutmuyor diye bi duyum aldım onun haricinde dediğiniz gibi çok pratik olacaktır :) denemelere devam :D
Stop, far olayı 10 numara  :sevgi:
@sercan sende birşeyler yap artık kuzuya  :D
teşekkür ederim :D
Gönderen: Sinancetintas - 07 Eylül 2011, 20:38:25
Öncelikle araçın Hayırlı olsun kazasız belasız sorunsuz mutlu sürüşler sana ve tüm arkadaşlara.. ;)  Ancak;

Farlar ve stoplar güzel olmuş,hayırlı olsun, :tamamdir
Çıtalar vs.gövde rengi güzel oluyor ama ön ızgara konusunda birşey diyemeyeceğim.
Katılıyorum Bu Yoruma Biraz Abartı Olmuş gibi geldi.. :S Yanlış anlama ama ledler eski dogancılar gibi durmuş.. ;)

(http://s3.postimage.org/dio2wy84/images.jpg) (http://postimage.org/image/dio2wy84/)

aslında gündüz led'i olarak şöyle bişey istiyordum ama istedğim gibisini bulamadım :( siyah olayıda zaten bu araçtan esinlenerek söylemiştim :)
Benim bunlar işte böyle daha tatlı oluyor.. Arabamı bi yıkatabilsem resimleri koyacagım artık.. bugun döndüm Bulgaristana daha yıkatamadım araçımı.. ;)
Gönderen: emreyazici - 07 Eylül 2011, 22:19:50
Öncelikle araçın Hayırlı olsun kazasız belasız sorunsuz mutlu sürüşler sana ve tüm arkadaşlara.. ;)  Ancak;
Katılıyorum Bu Yoruma Biraz Abartı Olmuş gibi geldi.. :S Yanlış anlama ama ledler eski dogancılar gibi durmuş.. ;)
Benim bunlar işte böyle daha tatlı oluyor.. Arabamı bi yıkatabilsem resimleri koyacagım artık.. bugun döndüm Bulgaristana daha yıkatamadım araçımı.. ;)

o fotoğraftaki aslında çok ayrı bi yapı internette çok var ama ben elden satışları daha çok kullanıyorum, pleksi bi maddeden yapmışlar her bir benek yani led aydı ve aradan kablolar geçiyor aralarındaki mesafeleri kendini ayarlıyorsunuz... bendeki ledleri sis farı veya bu anlattığım şekilde led bulana kadar kullanmak için taktım ;)
Gönderen: emreyazici - 08 Eylül 2011, 21:37:41
araç hazır tampon boyasına giriyorken şu resimdeki amerikan parklardan takmayı istiyorum ama tuningçilere baktım aynısından bulamadım  :'( gören bilen yada sahip olup satmak isteyen var mı?  :)
(http://s2.postimage.org/1m5ujipic/golf_rs.jpg) (http://postimage.org/image/1m5ujipic/)

Gönderen: Sinancetintas - 08 Eylül 2011, 23:21:46
Bak aga yıkayamadım arabayı ama benim böyle duruyor.. ;)

(http://img94.imageshack.us/img94/7417/img7917x.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/94/img7917x.jpg/)

Gönderen: emreyazici - 08 Eylül 2011, 23:38:20
valla abi ne yapacağımı bilemedim kelepir bi sis+zenon buldum onu mu alsam yoksa led mi koysam  ??? ???
Gönderen: white quattro - 10 Eylül 2011, 11:33:24
Emre aracının maşallahı var...
Stoplarla çektiğin gündüz fotoları varmı? Çok net çıkmamış  :o
Gönderen: emreyazici - 10 Eylül 2011, 14:59:34
(http://s2.postimage.org/29wlgpxno/10092011221.jpg) (http://postimage.org/image/29wlgpxno/)

işte gündüz hali...
Gönderen: emreyazici - 10 Eylül 2011, 15:00:42
(http://s2.postimage.org/29worsmn8/10092011219.jpg) (http://postimage.org/image/29worsmn8/)

dün gece gitti orjinallik kazasızlık boyasızlık  :'(  :'(  :'( ....
Gönderen: white quattro - 10 Eylül 2011, 15:11:43
geçmiş olsun...
nasıl oldu???  :'(
Gönderen: emreyazici - 10 Eylül 2011, 15:13:27
geçmiş olsun...
nasıl oldu???  :'(
sağolasın abi etliği biliosun küçük evin oradaki göbekten dönerken 12den sonra ışıklarda kapalı sağdan biri geçirdi :'(
Gönderen: white quattro - 10 Eylül 2011, 15:16:14
sağolasın abi etliği biliosun küçük evin oradaki göbekten dönerken 12den sonra ışıklarda kapalı sağdan biri geçirdi :'(

o saatlerde oralarda çok dikkat etmek gerekiyor malesef....  :-\
Gönderen: emreyazici - 10 Eylül 2011, 15:22:31
o saatlerde oralarda çok dikkat etmek gerekiyor malesef....  :-\
valla öyle olduğunu bi kez daha öğrenmiş olduk Hakan abi...
Gönderen: suskun - 10 Eylül 2011, 15:32:31
tüh tüh tühhh emre çok geçmiş olsun dostum vallahi çok üzüldüm çok geçmiş olsun  :'( nazar işte
Gönderen: rene - 10 Eylül 2011, 16:07:37
Çok geçmiş olsun dostum büyükmü zarar :(
Gönderen: caner4 - 10 Eylül 2011, 16:16:40
geçmiş olsn kardeşim :(
Gönderen: emreyazici - 10 Eylül 2011, 16:48:49
çok teşekkür ederim... orjinallik buraya kadarmış... ama bakalım belki boyaya zarar vermeden düzeltilebilir inşallah...
Gönderen: Sinancetintas - 10 Eylül 2011, 17:49:14
Kardeşim Çok geçmiş Olsun.. Allah Herkesi Korusun Kimsenin Başına vermesin..
Gönderen: gültekin77 - 10 Eylül 2011, 18:34:55
Geçmiş olsun kardeşim,nazar değmiş.
Takma kafana okadar,Allah beterinden korusun.
Gönderen: emreyazici - 10 Eylül 2011, 19:53:10
teşekkürler... hiç beklenmedik bi anda gerçekleşiyor işte herşey, sizinde yazdığınız gibi " Hayat sürprizlerle dolu...".. öğlen pat pat aldım arka sislere yerleştirmek için akşam yerleştirdim... sonra can sıkıntısı az bi turlayayım diye çıktım, kaza yaptım...
Gönderen: white quattro - 10 Eylül 2011, 20:22:42
arka sislere aldığın çakarları taktın mı???

video vs varmı??  ???
Gönderen: emreyazici - 10 Eylül 2011, 20:27:33
arka sislere aldığın çakarları taktın mı???

video vs varmı??  ???

yarın inşallah gelebilirsem ki sanmıyorum ama bu moralle, görürsün abi gelemezsem atarım bi video.. montajını dün yaptım biraz pembe gibi oldu sislerin cam kırmızı değil ya
Gönderen: white quattro - 10 Eylül 2011, 20:59:54
Anladım kardeşim.... Bu kadar moralini bozma bence... Cana geleceğine mala gelsin Mutlaka bekliyorum  :tamamdir
Gönderen: suskun - 10 Eylül 2011, 21:05:52
gel emre kafan dağılır biraz
Gönderen: emreyazici - 10 Eylül 2011, 21:15:16
Anladım kardeşim.... Bu kadar moralini bozma bence... Cana geleceğine mala gelsin Mutlaka bekliyorum  :tamamdir
eyvallah abi inşallah..
gel emre kafan dağılır biraz
aklımda birde o var abi aksilik çıkmazsa geleceğim..
Gönderen: BLaCk_VWoLf - 11 Eylül 2011, 23:51:09
Emre geçmiş olsun kardeşim  :'( sıkma canını sağlık olsun sana bişey olmasın  :tamamdir
Gönderen: deli_kan57 - 12 Eylül 2011, 00:18:43
geçmiş olsun kardeşim. ALLAH beterinden korusun herkezi. öyle ufak tefek şeylere takılma sakın. ben aracımın bagaj kapağını arka koltuğa dayanmış vaiyette görmüştüm. :'(
Gönderen: emreyazici - 12 Eylül 2011, 00:57:47
eyvallah çok teşekkür ederim :) bugünki buluşma sayesinde kendime tekrar geldim güzelleştirmelere devam edicem inşallah yarın  :sevgi: ilk iş şu görüntüden kurtarmak tabiki :/
Gönderen: white quattro - 12 Eylül 2011, 01:04:23
her şey dahada güzel olacak ;)
Gönderen: emreyazici - 12 Eylül 2011, 01:07:12
her şey dahada güzel olacak ;)
inşallah abi :) büyük adımlar senden :) bugün de dediğim gibi merakla bekliyorum LM'leri :)
Gönderen: white quattro - 12 Eylül 2011, 01:13:32
inşallah abi :) büyük adımlar senden :) bugün de dediğim gibi merakla bekliyorum LM'leri :)

(https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/199810_182484805130710_182463078466216_418814_6834644_n.jpg)

BBS Le-Mans  :sevgi:  :sevgi:  :sevgi:
Gönderen: ALPER. - 12 Eylül 2011, 01:25:11
çok geçmiş olsun kardeşim bugün hep soldan gördüm arabayı ondan farkedemedim sanırım

fazla bir şeyi yokmuş, cana gelmesin, rapor tuttunuz mu?
Gönderen: taraftar - 12 Eylül 2011, 10:32:02
Emre kardeşim geçmiş olsun,, ALLAH daha büyük kazalardan korusun ... Ankara trafiği çakal dolu aman dikkat .. Etlik civarı çoğu artizzz
Gönderen: gültekin77 - 12 Eylül 2011, 10:47:05
Bu LM'ler kime geliyor bakalım. :)
Gönderen: emreyazici - 12 Eylül 2011, 14:04:31
hakan abi tam düşündüğüm gibi olmuş ama senin araç daha basık sanki bundan, daha hoş gözükecektir :)
çok geçmiş olsun kardeşim bugün hep soldan gördüm arabayı ondan farkedemedim sanırım

fazla bir şeyi yokmuş, cana gelmesin, rapor tuttunuz mu?
sağolasın abi bende en sona çektim zaten :) rapor tutmadık tali yoldan çıktğım için hata bende eskisi gibi 8de 3 bilmem ne kalmadı bütün suç bi tarafa veriliyor, adamın sol arka çamurluk gitmişti 500-600 lira hasarı var onun 150 lira verdim adama anlaştık benim araç için de konuştum 200 liraya onarılacak :/ orjinal boyasız araç artık yarım parça lokal boyalı :/
Gönderen: rene - 12 Eylül 2011, 18:27:11
hakan abi tam düşündüğüm gibi olmuş ama senin araç daha basık sanki bundan, daha hoş gözükecektir :) sağolasın abi bende en sona çektim zaten :) rapor tutmadık tali yoldan çıktğım için hata bende eskisi gibi 8de 3 bilmem ne kalmadı bütün suç bi tarafa veriliyor, adamın sol arka çamurluk gitmişti 500-600 lira hasarı var onun 150 lira verdim adama anlaştık benim araç için de konuştum 200 liraya onarılacak :/ orjinal boyasız araç artık yarım parça lokal boyalı :/

dostum neden rapor tutmadında elden para verdin ? trafik sigortanmı yoktu ?
Gönderen: white quattro - 12 Eylül 2011, 18:51:35
Bu LM'ler kime geliyor bakalım. :)

Bana bana  :sevgi:  :sevgi:  :sevgi:
Gönderen: Han - 12 Eylül 2011, 19:06:18
Nazara gelmiş geçmiş olsun
Gönderen: gültekin77 - 12 Eylül 2011, 22:05:55
Bana bana  :sevgi:  :sevgi:  :sevgi:

Yakışııır. :tamamdir
Gönderen: emreyazici - 13 Eylül 2011, 00:41:26
dostum neden rapor tutmadında elden para verdin ? trafik sigortanmı yoktu ?

yok abi adamdaki masraf çoktu ve adam kaskom bozulmasın dedi 200 lira istedi bende 150 var yanımda dedim verdim olay bu, tutanak da tutsak polis de gelse suç bende gözüküyor
Gönderen: KrsTNcK - 13 Eylül 2011, 00:50:04
Olsun öyle şeymi var tutanak tutturacaktın trafik sigortası ödeyecekti adamın masrafını..Sende oda bişeye karışmayacaktı adamın kaskosu falan bozulmaz zaten sallamış adam para koparmak için senin trafik sigortan ödüyo onu sende kendi hasarını karşılıyosun..
Gönderen: emreyazici - 13 Eylül 2011, 01:16:05
ozamanda sigortadaki indirim bozuluyor abi, neyse geçmişe mazi geçirilene gazi derler :)
Gönderen: emreyazici - 13 Eylül 2011, 01:18:29
http://www.youtube.com/watch?v=RE4DaOSb6HY

bu da Hakan abiden aldığım stoplarımın içine koyduğum flaşörlerim :D
Gönderen: white quattro - 13 Eylül 2011, 07:55:04

Emre dediğim gibi flaşörlerin üzerindeki zımbırtının rengini dahada koyulaştırırsan daha iyi olur ;)
Arada sırada plaka aydınlatmalarında patlıyor  :D

Maşallah NK'ya  :sevgi:
Gönderen: emreyazici - 13 Eylül 2011, 15:29:08
Emre dediğim gibi flaşörlerin üzerindeki zımbırtının rengini dahada koyulaştırırsan daha iyi olur ;)
Arada sırada plaka aydınlatmalarında patlıyor  :D

Maşallah NK'ya  :sevgi:
aynen abi halledicez en kısa zamanda araç c.tesi çıkıyor sanayiden :) plaka aydınlatması gaza gelmiş ya hiç sorma :D teşekkürler  :sevgi:
Gönderen: rene - 13 Eylül 2011, 16:50:10
yok abi adamdaki masraf çoktu ve adam kaskom bozulmasın dedi 200 lira istedi bende 150 var yanımda dedim verdim olay bu, tutanak da tutsak polis de gelse suç bende gözüküyor

kardeşim adamın kaskosu neden bozulsun kabahatli sensin tutanak tutulacaktı sen haksız bulunacaktın senin trafik sigortan adamın hasarını ödeyecekti ne senin nede onun kaskosu bozulacaktı.Sen kabahatli oldugunda önce trafik sigotası devreye girer onun yetmediği yerde kaskon öder.Trafik sigortasınında ortalama 100 bin TL karşı taraf hasarı teminatı vardır.

kısacası 150 TL yi boşuna vermişsin kendi arabanı yaptırırdın o paraya sağlık olsun ama bidahaki seferede aklında bulunsun ;)
Gönderen: emreyazici - 13 Eylül 2011, 17:43:08
ilk defa başımıza gelen bir şey abi yapıcak bişey yok artık :/ babam 7-19 yaş arası oto tamircisinin yanında çalışmış 8 yaşından beridir araba kullanıyor şuan 49 yaşında ve Allah'a şükür daha en ufak bi kazası bile olmadı, kazayı yaptım ilk aradığım kişi oydu beni niye çağırıosun ben bişey bilmiyorum ki dedi :D
Gönderen: BLaCk_VWoLf - 14 Eylül 2011, 00:57:13
Trafik sigortasından karşı tarafın hasarı yapılsaydı seneye poliçe yenilendiğinde,örneğin şuan ki poliçe ücreti 250 tl ise seneye 600-700 den poliçeyi keseceklerdi değişen birşey yok bence hasar büyükse 150 tl verip olayı kapatman daha iyi olmuş kardeşim
Gönderen: rene - 14 Eylül 2011, 08:38:20
Trafik sigortasından karşı tarafın hasarı yapılsaydı seneye poliçe yenilendiğinde,örneğin şuan ki poliçe ücreti 250 tl ise seneye 600-700 den poliçeyi keseceklerdi değişen birşey yok bence hasar büyükse 150 tl verip olayı kapatman daha iyi olmuş kardeşim

geçen sene pert olmuş arabaya 210 TL ye Trafik sigortası yaptırdık arkadaşın 600-700 gibi rakamlar çok çok uçuk.Yinede siz bilirsiniz Allah hepimize kazaları belaları uzak etsin ama kaza yapacaksakta sizin gibi arkadaşlarla çarpışmayı yeğelerim :)
Gönderen: emrah_akkas - 14 Eylül 2011, 10:23:42

Stoplardaki çat çat lar güzel olmuş bende uzun zamandan beri yapıp yapmama konusunda tereddütte kalıyordum.  Bende hella magic var arka stoplarda sisler de alt tarafta kalıyor. acaba nasıl olur hem senin plaka lambasıda arada yanıp sönüyor şase falan olmasın allah korusun yakarsın arabayı. Elektiriksel olarak aracımı orjinalliğini bozmak istemiyorum, sırf korkudan tofaş gibi herşeyi kabul etmiyor meret şeyler....
Gönderen: emreyazici - 14 Eylül 2011, 17:03:02

Stoplardaki çat çat lar güzel olmuş bende uzun zamandan beri yapıp yapmama konusunda tereddütte kalıyordum.  Bende hella magic var arka stoplarda sisler de alt tarafta kalıyor. acaba nasıl olur hem senin plaka lambasıda arada yanıp sönüyor şase falan olmasın allah korusun yakarsın arabayı. Elektiriksel olarak aracımı orjinalliğini bozmak istemiyorum, sırf korkudan tofaş gibi herşeyi kabul etmiyor meret şeyler....

benim yaptığım işlemle plaka lambası arasında hiç bir bağlantı yok, onun sebebi plaka lambasının camı çatlamış ve su almış doğal olarakta oksitlenerek çürümüş araçtada tesisatın titreşiminden o da öyle bi flaşörlük yapıyor :) benim aklımda sadece solda olan sis lambasının sağ tarafına da tesisat çekmekti, arkadaşımın tavsiyesiyle bunu yaptım bence çok da hoş oldu :)
Gönderen: white quattro - 14 Eylül 2011, 17:11:27
benim aklımda sadece solda olan sis lambasının sağ tarafına da tesisat çekmekti,
arkadaşımın tavsiyesiyle bunu yaptım bence çok da hoş oldu :)

Allahtan stoplarda sis ampulu yuvası varmış  :halazn:
Gönderen: emreyazici - 14 Eylül 2011, 18:04:24
Allahtan stoplarda sis ampulu yuvası varmış  :halazn:
bırak yuvayı abi üzerinde ampülleri bile vardı :D çok kararsızlık yaşamıştım ama şimdi diyorumki iyiki almışım  :sevgi:
Gönderen: emreyazici - 19 Eylül 2011, 00:15:36
ve aracım kaporta boyadan çıktı, ufak çöküğümüz onarıldı gövde rengi çıtalar yapıldı :) kürşat abimizden aldığımız sislerimiz ve egzos ucumuz takıldı :)  :sevgi:
(http://s3.postimage.org/21rnf61dw/18092011243.jpg) (http://postimage.org/image/21rnf61dw/)
(http://s2.postimage.org/2hyh2f9b8/18092011254.jpg) (http://postimage.org/image/2hyh2f9b8/)
Gönderen: Sinancetintas - 19 Eylül 2011, 00:36:37
Kardeşim Süper olmuş.. ;) Tebrik ederim.. ;) Ayrıca sanki boyanınca daha bi parlak olmuş.. ;)
Gönderen: emreyazici - 19 Eylül 2011, 00:41:22
Kardeşim Süper olmuş.. ;) Tebrik ederim.. ;) Ayrıca sanki boyanınca daha bi parlak olmuş.. ;)
teşekkürler :) temizlik diyelim abi komple bi silivermiştim fotoğraftan önce :)
Gönderen: white quattro - 19 Eylül 2011, 00:45:35
Maşallah....
Jant diyesim geliyor ama  >:D
Gönderen: emreyazici - 19 Eylül 2011, 00:46:12
Maşallah....
Jant diyesim geliyor ama  >:D
sağolasın abi :) dur hiç deşme yaramı ya  :-\
Gönderen: Sinancetintas - 19 Eylül 2011, 00:49:53
Ayrıca kardeşim led'lerden 1000kat daha iyi olmuş sisler.. ;) ledleri atmadıysan burada bulgar bi arkadaşım yaptırmış ledleri sinyal gibi baglatmış yani sag sinyalle sag ledler sol sinyalle sol ledler yanıp sonuyor.. ;) Özellikle gece çooook tatlı duruyor.. tek şerit şeklinde çekebilirsin.. ;) yine de sen bilirsin..

Aynen jant fikrine katılıyorum ama ekonomiyi kendin bilirsin.. ;)
Gönderen: emreyazici - 19 Eylül 2011, 00:52:15
Ayrıca kardeşim led'lerden 1000kat daha iyi olmuş sisler.. ;) ledleri atmadıysan burada bulgar bi arkadaşım yaptırmış ledleri sinyal gibi baglatmış yani sag sinyalle sag ledler sol sinyalle sol ledler yanıp sonuyor.. ;) Özellikle gece çooook tatlı duruyor.. tek şerit şeklinde çekebilirsin.. ;) yine de sen bilirsin..

Aynen jant fikrine katılıyorum ama ekonomiyi kendin bilirsin.. ;)

ledler duruyor da olabilir aslında güzel gibi geldi bana da ama turuncu led lazım ona bi ara düşünebilirim bunu :)

ekonomi olayı bende en önemli olay iyi hoş bu tampon boyama olayını peder karşıladı ama jant'a destek çıkmıyor :/ bakıcam ama çaresine harçlık fln olmadı haftasonları sanayide babamın dükkanında amelelik yaparım arabam sağolsun :D :D
Gönderen: Sinancetintas - 19 Eylül 2011, 00:58:05
;) Aynen öyle Golf'ler sagolsun.. ;)
ama bak beyazlarda olur 2009 veya 2010 olsa gerek passatlarda var o dedigim sistem.. ;) beyazla yanıp sonmuyor ama direksiyonu çevirdiginde o tarafki yanıyor sadece.. ;) digeri sönüyor.. hangi taraftaysa direksiyon o taraftaki ışık yanıyor digeri sönüyor.. ;) bi nevi sinyal gibi yine.. ;)
Gönderen: emreyazici - 19 Eylül 2011, 01:06:24
;) Aynen öyle Golf'ler sagolsun.. ;)
ama bak beyazlarda olur 2009 veya 2010 olsa gerek passatlarda var o dedigim sistem.. ;) beyazla yanıp sonmuyor ama direksiyonu çevirdiginde o tarafki yanıyor sadece.. ;) digeri sönüyor.. hangi taraftaysa direksiyon o taraftaki ışık yanıyor digeri sönüyor.. ;) bi nevi sinyal gibi yine.. ;)
abi ona sanırım bi-xenon deniyor yanlış bilmiyorsam yeni nesil araçların çoğunda var  :) 2004 model e serisinde vardı taa ozamanlar koymuş adamlar o olayı :D bakalım deneriz biz de birşeyler :D
Gönderen: Sinancetintas - 19 Eylül 2011, 01:24:54
;) Tabii ki sen bilirsin..
Gönderen: gültekin77 - 19 Eylül 2011, 19:55:58
Maşaallah güzel olmuş. :tamamdir

(http://img708.imageshack.us/img708/5899/18092011243.jpg)
Gönderen: DenQ - 19 Eylül 2011, 20:26:40
okulda gördüm hacı arabanı güzel olmuş :D  :tamamdir
Gönderen: rene - 19 Eylül 2011, 20:37:13
Sisler çok güzel olmuş artık şu led li avatarıda kaldır kardeşim gördükçe fena oluyorum o ledleri :) ama çıtaları boyamışsın şimdi ant diye bağırıyor araba bence önce jant sonra cıta boyama yapsan daha iyi olabilirdi  :tamamdir ama imkanlar onu elverdi diyorsan eyvallah bu halide yeteri kadar güzel
Gönderen: emreyazici - 19 Eylül 2011, 23:30:43
Maşaallah güzel olmuş. :tamamdir

(http://img708.imageshack.us/img708/5899/18092011243.jpg)
teşekkür ederim :)
okulda gördüm hacı arabanı güzel olmuş :D  :tamamdir
tozdan görebildin mi deniz şu okulun halleri çıldırtıo beni  :t
Gönderen: emreyazici - 19 Eylül 2011, 23:31:46
Sisler çok güzel olmuş artık şu led li avatarıda kaldır kardeşim gördükçe fena oluyorum o ledleri :) ama çıtaları boyamışsın şimdi ant diye bağırıyor araba bence önce jant sonra cıta boyama yapsan daha iyi olabilirdi  :tamamdir ama imkanlar onu elverdi diyorsan eyvallah bu halide yeteri kadar güzel

kesinlikle imkanların kısıtlı olmasından dolayı abi öğrenci harçlığı geç birikiyor ama hayırlısıyla şubat tatilinden sonra takıcam bi jant inşallah :)
Gönderen: ÜRENCİK - 19 Eylül 2011, 23:32:28
Emre on numara olmuş hakketten janta gelmiş sıra artık acelesi yok zamanla onada el atarsın artık.. :tamamdir
Gönderen: emreyazici - 19 Eylül 2011, 23:34:32
Emre on numara olmuş hakketten janta gelmiş sıra artık acelesi yok zamanla onada el atarsın artık.. :tamamdir
teşekkürler abi benim de düşüncem o abi bi de inceden bi cam filmi var zaten son 2 adım :)
Gönderen: DenQ - 20 Eylül 2011, 07:48:20
Alıntı yapılan: emreyazici link=topic=24605.msg30 9667#msg309667 date=1316464243
tozdan görebildin mi deniz şu okulun halleri çıldırtıo beni  :t
sorma ya, hic yanmıyan ABS lambam yandı o yuzden :t
neyseki duzeldi.
Gönderen: emrah_akkas - 20 Eylül 2011, 08:47:36
Jant ve Spoıler arabanın görüntüsünü tamammen değiştirir tabi birde eıbach 3,5 yay mutlaka olmalı bende koyacağım aracımın resimlerini ama malesef 17" replica jant var üzerinde yay takmadığım için pek sizlerle buluşturmak istemiyorum açıkcası

Tabi bu yazdığım spoıler haricinde kısıtlı imkanlarla birşeyler yapmak isteyen arkadaşları zorlar diye düşünüyorum...
Yinede güzel olmuş emeğine sağlık allah kaza bela vermesin.
Gönderen: TuningLINE - 20 Eylül 2011, 09:48:25
Maşallah en son hali ile boya işleride olunca çok güzel omuş. Kendi arabama benzettim bir an yapılan işler ve beyaz olması açısından. Bende çıtaları kapı kollarını boyatmıştım. Aracın çehresi değişiyor. İyi günlerde kazasız belasız kullanırsın inşallah. :tamamdir
Gönderen: white quattro - 20 Eylül 2011, 22:11:43
Emre aracına çok özeniyor çokta güzel işler yapıyor....  :tamamdir
Gönderen: emreyazici - 21 Eylül 2011, 00:43:35
Jant ve Spoıler arabanın görüntüsünü tamammen değiştirir tabi birde eıbach 3,5 yay mutlaka olmalı bende koyacağım aracımın resimlerini ama malesef 17" replica jant var üzerinde yay takmadığım için pek sizlerle buluşturmak istemiyorum açıkcası

Tabi bu yazdığım spoıler haricinde kısıtlı imkanlarla birşeyler yapmak isteyen arkadaşları zorlar diye düşünüyorum...
Yinede güzel olmuş emeğine sağlık allah kaza bela vermesin.

teşekkür ederim benimde kafamdaki son işlemler bunlar cam filmi jant ve yay ama bakalım işte ufak ufak biriktirmek lazım :) spoiler'i R32 modelini bulmak zormuş sanırsam bulabilirsem alıcam ama :)
Maşallah en son hali ile boya işleride olunca çok güzel omuş. Kendi arabama benzettim bir an yapılan işler ve beyaz olması açısından. Bende çıtaları kapı kollarını boyatmıştım. Aracın çehresi değişiyor. İyi günlerde kazasız belasız kullanırsın inşallah. :tamamdir
teşekkür ederim :) sizin araç da maşallah çok tatlı olmuş :)
Emre aracına çok özeniyor çokta güzel işler yapıyor....  :tamamdir
eyvallah hakan abim sağolasın bildiğin gibi işte kendi çapımızda çabalanmalar bunlar :)
Gönderen: KrsTNcK - 21 Eylül 2011, 11:12:33
Güzel olmuş emrecim maşallah güle güle kullan..
Gönderen: emrah_akkas - 21 Eylül 2011, 11:49:11
teşekkür ederim benimde kafamdaki son işlemler bunlar cam filmi jant ve yay ama bakalım işte ufak ufak biriktirmek lazım :) spoiler'i R32 modelini bulmak zormuş sanırsam bulabilirsem alıcam ama :) teşekkür ederim :) sizin araç da maşallah çok tatlı olmuş :) eyvallah hakan abim sağolasın bildiğin gibi işte kendi çapımızda çabalanmalar bunlar :)

Aramıza bir golf tutkunu daha arkadaş katılacak çok az kaldı ona araştırırken bulmuştum yardımcı olabilirsem ne mutlu bana link aşağıda...

http://urun.gittigidiyor.com/Volkswagen-Golf-IV-Spoiler-MD-2-Isiksiz-1998-200_W0QQidZZ43922511#aciklama
Gönderen: white quattro - 21 Eylül 2011, 12:59:46
Aramıza bir golf tutkunu daha arkadaş katılacak çok az kaldı ona araştırırken bulmuştum yardımcı olabilirsem ne mutlu bana link aşağıda...

http://urun.gittigidiyor.com/Volkswagen-Golf-IV-Spoiler-MD-2-Isiksiz-1998-200_W0QQidZZ43922511#aciklama

çok kötü... R32 slim spoyler daha mantıklı olacaktır...
Gönderen: TuningLINE - 21 Eylül 2011, 13:21:18
Kesinlikle :tamamdir
Gönderen: emrah_akkas - 21 Eylül 2011, 13:34:46

Arkadaşlar camdaki spoılerden bahsediyorsunuz değilmi eğer gerçekten kötüyse bana da yardımcı olun bizde arkadaşın arabasına bulalım benim aracım da takılı var nerden temin edebiliriz...
Gönderen: Sinancetintas - 26 Eylül 2011, 01:55:27
??
Gönderen: emreyazici - 29 Eylül 2011, 23:25:52
vee güzelleştirmelerin en önemli adımını sonunda attım  :sevgi: 17 inç 8 ofset BBS'lerimizi taktık  :sevgi: ama tabi bu halde bırakmak pek de mantıklı değil araç biraz sürüngenleşmeli  :D
(http://s3.postimage.org/eycoaolg/28092011269.jpg) (http://postimage.org/image/eycoaolg/)
(http://s3.postimage.org/eyrk4t1g/28092011273.jpg) (http://postimage.org/image/eyrk4t1g/)
Gönderen: gültekin77 - 30 Eylül 2011, 00:35:49
Hayırlı olsun kardeşim güzel olmuş maşaallah, :)
 :tamamdir
Gönderen: emreyazici - 30 Eylül 2011, 00:58:22
Hayırlı olsun kardeşim güzel olmuş maşaallah, :)
teşekkür ederim :)
Gönderen: Sinancetintas - 30 Eylül 2011, 01:25:29
jantlar iyi olmuş.. ;) Hayırlı ugurlu olsun.. Ne kadara maloldu?? arabanın sürüngenleşmesini bekliyoruz.. ;)
Gönderen: emrah_akkas - 30 Eylül 2011, 10:14:28
Hayırlı olsun.... Allah güle güle kullanmayı nasip etsin.
Bende de audi 17" replika jant var ama leylek gibi duruyor o yüzden indirmeden hala resimlerini koyamıyorum malesef...  :-[
Gönderen: white quattro - 30 Eylül 2011, 10:55:32
Emre hayırlı olsun kardeşim ;)
Söylemeye gerek kalmamış sen yazmışsın zaten....
Yerle bir bi araç bekliyoruz senden ;)  :sevgi:  :sevgi:  :sevgi:
Gönderen: emreyazici - 30 Eylül 2011, 11:27:01
jantlar iyi olmuş.. ;) Hayırlı ugurlu olsun.. Ne kadara maloldu?? arabanın sürüngenleşmesini bekliyoruz.. ;)
teşekkür ederim :) 1600 TL'ye mal oldu üzerindekileri verdim + 1200TL :)
Hayırlı olsun.... Allah güle güle kullanmayı nasip etsin.
Bende de audi 17" replika jant var ama leylek gibi duruyor o yüzden indirmeden hala resimlerini koyamıyorum malesef...  :-[
teşekkür ederim benim de öyle ama indirme işlemi içinde sizlerden fikir almak için ekledim :)
Emre hayırlı olsun kardeşim ;)
Söylemeye gerek kalmamış sen yazmışsın zaten....
Yerle bir bi araç bekliyoruz senden ;)  :sevgi:  :sevgi:  :sevgi:
sağolasın abim :) inşallah abim araştırmalar devam ediyor :)  :sevgi:
Gönderen: DenQ - 30 Eylül 2011, 21:52:51
ben bu arabayı okulda nasıl görmedim bugün  ???
Dersinmi yoktu senin :D
Güzel olmuş hayırlı olsun , yalnız dikkat et Atılımın yolları kötü :D
Gönderen: emreyazici - 30 Eylül 2011, 23:56:48
ben bu arabayı okulda nasıl görmedim bugün  ???
Dersinmi yoktu senin :D
Güzel olmuş hayırlı olsun , yalnız dikkat et Atılımın yolları kötü :D
ilk iki hafta yoklama alınmıyor ya deniz gitmiyorum pek :D eyvallah sağolasın :) hiç sorma gizli kasis koymuş hıyarlar  :t
Gönderen: emreyazici - 02 Ekim 2011, 00:17:44
Hakan abi ile bir kaç fotoğraf alalım istedik :)  :sevgi:
(http://i1126.photobucket.com/albums/l618/funlovehkn/golf/Picture010.jpg)
(http://i1126.photobucket.com/albums/l618/funlovehkn/golf/Picture017.jpg)
(http://i1126.photobucket.com/albums/l618/funlovehkn/golf/Picture009.jpg)
Gönderen: pilotmk2 - 02 Ekim 2011, 00:32:14
kardeşim hayırlı ugurlu olsun  kamber  +  dikkat basık araç  :tamamdir
Gönderen: emreyazici - 02 Ekim 2011, 00:47:13
kardeşim hayırlı ugurlu olsun  kamber  +  dikkat basık araç  :tamamdir
sağolasın abi inşallah :)
Gönderen: white quattro - 02 Ekim 2011, 12:28:19
Maşallah NK'ya  :sevgi:  :sevgi:  :sevgi: ışıll şıllll  :tamamdir
Gönderen: emreyazici - 02 Ekim 2011, 12:35:17
Maşallah NK'ya  :sevgi:  :sevgi:  :sevgi: ışıll şıllll  :tamamdir
Eyvallah Hakan abicim, arabayı kirli görünce rahatsız oluyorum vallahi  :sevgi:
Gönderen: gültekin77 - 05 Ekim 2011, 10:13:01
Maşaallah çok güzel oluvermiss. :sevgi:
Gönderen: emreyazici - 05 Ekim 2011, 17:23:48
teşekkürler  :sevgi:
Başlık: Ynt: white whale (GoLf Mk IV)
Gönderen: white quattro - 05 Ekim 2011, 21:19:30

dahada güzel olacak inş.  :sevgi:  :tamamdir
Gönderen: metalteo - 13 Temmuz 2012, 00:09:33
Allah nazar dan saklasın maşallah çok güzel.  :sevgi:
Gönderen: emreyazici - 13 Temmuz 2012, 00:10:54
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/aQEo.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/CXlKv.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/S0zey.jpg)

ufak tefek görsel değişiklik yapalım dedik  :)
amerikan parkları duyda tadilat ve çift duylu ampül ile yaptım. şeytan logoyu da çok aradım elden bulamadım sahibinden.com'dan sipariş ettim geldi :)
Gönderen: mk2_20v - 13 Temmuz 2012, 00:11:22
Emrah abinin a3 ün lakabı idi white whale  :)
Gönderen: emreyazici - 13 Temmuz 2012, 00:12:47
Emrah abinin a3 ün lakabı idi white whale  :)
hakan abi yaz dedi bende yazdım valla bilmiyorum ben masumum  :-[
Gönderen: mk2_20v - 13 Temmuz 2012, 00:25:24
hakan abi yaz dedi bende yazdım valla bilmiyorum ben masumum  :-[
oda biliyo aslında ama  :) sevdiği için söylemiştir herhalde.. bu arada maşallah araca  :) rs lerin arkaları ofsetli taksaydınız daha bi iyi olurdu  ;)
Gönderen: white quattro - 03 Ağustos 2012, 12:29:00
Maşallahhh  :sevgi: :sevgi: :sevgi:
Gönderen: white quattro - 03 Ağustos 2012, 12:29:59
Emrah abinin a3 ün lakabı idi white whale  :)

white whale başkasına satıldı yenisi burada  ;)
Gönderen: emreyazici - 21 Eylül 2012, 14:37:46
ön camdaki taş izleri aldığımdan beridir çok rahatsız ediyordu hiç bi çaresi yokmuş meretin komple değiştik gitti  :D yeni camın fotolarını çekip koyucam bi ara ama şimdilik camsız hal (not: bi arkadaşıma gösterdim ne biçim temizledin sanki cam yok dedi cidden de yok :D )
bi de logoyu German Style yapalım dedik  :sevgi:

(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/uVeUx.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/cSgMG.jpg)
Gönderen: white quattro - 24 Eylül 2012, 21:33:59
Maşallah

bu arada durak garage yazısından kurtul bozmuş ;)
Gönderen: DenQ - 24 Eylül 2012, 22:11:57
kanka hiç göremiyorum arabanı :)
yanıma çek bidahakine
Gönderen: emreyazici - 25 Eylül 2012, 23:13:00
Maşallah

bu arada durak garage yazısından kurtul bozmuş ;)
sökücem abi o bi buluşma için öyle yapılmıştı :)

kanka hiç göremiyorum arabanı :)
yanıma çek bidahakine
denizim okula pek gelemiyorum rutinleşsin dersler otursun ayıpsın çekeriz yanyana bugün2 araç vardı aramızda yavaş yavaş yaklaşırız :D
Gönderen: DenQ - 07 Aralık 2012, 22:53:32
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/UO0Tm.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/TjqnP.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/c93aH.jpg)
Gönderen: STAK67 - 07 Aralık 2012, 22:55:47
arka camdaki pitbull artık yok  8)
Gönderen: emreyazici - 07 Aralık 2012, 22:56:58
ellerine sağlık kardeşim  :sevgi:
arka camdaki pitbull artık yok  8)
helal olsun kardeş hatıra kalır  :melek:
Gönderen: safakaksu90 - 07 Aralık 2012, 23:01:43
maşallah  :)
Gönderen: white quattro - 08 Aralık 2012, 09:44:36
Spoyler şart olmuş benden demesi :)
Gönderen: emreyazici - 08 Aralık 2012, 13:04:05
Spoyler şart olmuş benden demesi :)
hakan abim kanıma giriyorsun  :melek: aklımda abi sırada o var
Başlık: Ynt: White Pearl..GOLF MK4
Gönderen: emreyazici - 10 Aralık 2012, 21:03:14
Bugün ufak tefek işler yapayım dedim aracıma... Hexis marka Piano Black folyo ile tavan direklerini kapladım, JSV marka Açık Hava Filtresini daha önce kendi el imalatımla yaptığım aparatla mantojladım, Space marka kısa anten taktım, son olarak bagaj kapağındaki 1.6 yazı iptali yaptım  :sevgi:
Unutmadan kışlık demir jantlarımı da beyaza boyamıştım bir kaç hafta önce  :)

(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/kBnAW.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/A8Gyi.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/4zspY.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/ZkFQ3.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/KVX1G.jpg)
Gönderen: DenQ - 10 Aralık 2012, 21:07:35
anten güzelmiş la. Fiyati pm at bana :)
 Hava filtresinin sesinide begendim 8)
Gönderen: white quattro - 12 Aralık 2012, 10:19:04
Filtreden bir türlü vaz geçemedin. Kış geldi yakıtın arttı birde filtre israf israf  :bekleriz:
Gönderen: emreyazici - 12 Aralık 2012, 10:59:23
Abi benim kışın yakıt düştüğü için sıkıntı olmuyor ;D
Gönderen: vp703 - 12 Aralık 2012, 11:12:26
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/UO0Tm.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/TjqnP.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/c93aH.jpg)

D300s :) kalite kokuyor exif bilgilerini verirmisin kardesim ?
Gönderen: emreyazici - 12 Aralık 2012, 11:58:10
Fotograflar DenQ-deniz kaan tarafindan cekildi, onunla konusursaniz o biliyor  ::)
Gönderen: DenQ - 12 Aralık 2012, 18:02:47
D300s :) kalite kokuyor exif bilgilerini verirmisin kardesim ?
abi bilgiler kopyalıyıp yapıştırılmıyo :)
yazmakta çok uzun :)
Gönderen: metinmb407 - 12 Aralık 2012, 21:58:28
uAlper in sattığı arka lipi muhakkak almalısın :) Bu egzoza o tampon lipi süper olur :) Maşallah...
Gönderen: emreyazici - 12 Aralık 2012, 22:08:38
uAlper in sattığı arka lipi muhakkak almalısın :) Bu egzoza o tampon lipi süper olur :) Maşallah...
çok teşekkür ederim abi bir gözden geçireyim
Gönderen: vp703 - 13 Aralık 2012, 10:36:56
Denizim flashsiz mi cekiyon bunlari sen ?
bu arada lip fln bilmem de egzos uclari cuk diye oturmus bizim  arabalara yakisan da bu  :tamamdir
Gönderen: DenQ - 13 Aralık 2012, 11:14:38
Denizim flashsiz mi cekiyon bunlari sen ?
bu arada lip fln bilmem de egzos uclari cuk diye oturmus bizim  arabalara yakisan da bu  :tamamdir
evet abi, flaş kullanmayi sevmiyorum :)
Gönderen: emreyazici - 13 Aralık 2012, 14:38:46
teşekkürler  :)
Gönderen: emreyazici - 14 Aralık 2012, 16:58:10
Geçtiğimiz günlerde ön camı silerken aracımın iç aydınlatmasına kafamı çarparak kırdım  :D ve yeni bir aydınlatma tedarik etmek için araştırdığımda Metin abimizin w8 uygulamasını gördüm ve işe koyuldum, uğraşlarımın sonucunda takmayı başardım  :sevgi: buradan Metin abimize çok teşekkür ederim harika bir paylaşım yapmış ve yardımlarını benden esirgemedi  :sevgi:
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/brcoJ.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/CrJbj.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/07e3C.jpg)
Gani abiden aldığım R32 spoiler ile birlikte ön panjur ve aynalarımı da boyaya verdim yarın çıkıcak ve takıcam  :sevgi:
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/1lcbm.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/LRjak.jpg)
Ayrıca Gani abiden aldığım krom vites çerçevesini de taktım yalnız sanırım biraz derisinden kırpmam gerekecek üstünü kapattı  ;D
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/EP1VZ.jpg)
 ha bir de Deniz yapıştırırda ben de yapıştırmaz mıyım diyip yine Gani abiden aldığım arka sticker'dan bende yapıştırdım :D
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/uEDhs.jpg)

Gönderen: safakaksu90 - 14 Aralık 2012, 17:33:22
kırmızı aydınlatma çok başarılı olmuş  :tamamdir
Gönderen: emreyazici - 14 Aralık 2012, 18:06:20
teşekkürler  :)
Gönderen: vp703 - 14 Aralık 2012, 19:45:54
evet abi, flaş kullanmayi sevmiyorum :)

aynenn kardesim :)
+1 eline saglık
Gönderen: DenQ - 14 Aralık 2012, 19:48:59
hayırlı olsun kanka :D güzel olucak güzel :D
Gönderen: emreyazici - 14 Aralık 2012, 20:26:26
hayırlı olsun kanka :D güzel olucak güzel :D
sağolasın kardeşim :D hayırlısı fln dedin olur olur dedin yapamam sandın dimi çakaaaal :bekleriz: :D
Gönderen: metinmb407 - 14 Aralık 2012, 21:40:36
Ooo tavan lambasının aydınlatması süper olmuş :) Seri mi bağladın paralel mi en son onu konuşmuştuk. Direnç 330 luk değil mi? Bu benimkine göre daha aydınlık olmuş hakikaten :)
Gönderen: magneflow - 14 Aralık 2012, 21:43:13
güzel araç maşallah diyelim inş. kazasız belasız gezmek tozmak kullanmak nasip olsun daha iyi olduğunu görmek dileği ile..
Gönderen: emreyazici - 14 Aralık 2012, 23:38:15
Ooo tavan lambasının aydınlatması süper olmuş :) Seri mi bağladın paralel mi en son onu konuşmuştuk. Direnç 330 luk değil mi? Bu benimkine göre daha aydınlık olmuş hakikaten :)
seri bağladım abi çok teşekkür ederim sayende üstesinden gelebildim  :sevgi:
güzel araç maşallah diyelim inş. kazasız belasız gezmek tozmak kullanmak nasip olsun daha iyi olduğunu görmek dileği ile..
teşekkür ederim hepimize nasip etsin inşallah :)
Gönderen: emrah_akkas - 15 Aralık 2012, 11:04:01
Ellerine sağlık gayet başarılı...
Şu led olayını nasıl bağladın yanı nereye basman gerekiyor. Direk kontoktan mı aldın akımı...
Gönderen: metinmb407 - 15 Aralık 2012, 11:06:53
Ellerine sağlık gayet başarılı...
Şu led olayını nasıl bağladın yanı nereye basman gerekiyor. Direk kontoktan mı aldın akımı...

Çok geriden takip ediyorsun... Bora forumuna bir bak bakalım :D
Gönderen: emreyazici - 15 Aralık 2012, 15:00:45
Herşeyden önce arabamın kirinden dolayı herkesten özür diliyorum ve çok utanıyorum şuanda  :-[ :-[ :-[ Dün de söylediğim gibi R32 spoyler'ımı aynalarım ve ön panjurumu boyadan aldım. Aynaları ve panjurumu taktım ve spoylerimi silikon ve çift taraflı bantla monteledim  :sevgi:

(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/Dw3u7.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/uTwHS.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/ZCObL.jpg)

Bir de boyacıdan çıktım eve dönerken nikelajcı gördüm ve kapı eşiklerine nikelaj alıp silikonla yapıştırdım, normalde çok sevmem nikelajlı ürünleri ama oradakiler hem hoş duruyor, hem diğer krom malzemelerle uyum sağlar diye düşündüm ama en önemlisi oraya ayakkabıdan gelen tozlar çok canımı sıkıyordu

(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/ZUto4.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/iQoUp.jpg)
Gönderen: STAK67 - 15 Aralık 2012, 15:08:48
hayırlı uğurlu olsun kardesim :) yakışmış  8) 8)
Gönderen: safakaksu90 - 15 Aralık 2012, 16:48:18
hayırlı olsun kardeşim güzel olmuş ama kirli olmasını belirtmeseydin ben söylüycektim abi nasıl için el veriyor bukadar kirli olmasına  :D :D
Gönderen: emreyazici - 15 Aralık 2012, 17:40:04
hayırlı olsun kardeşim güzel olmuş ama kirli olmasını belirtmeseydin ben söylüycektim abi nasıl için el veriyor bukadar kirli olmasına  :D :D
asla el vermiyor bugünü bekledim normalde boş günüm diye yıkamak için ama spoiler'ı yapıştırınca yarına ertelemek zorunda kaldım  :-[
Gönderen: DenQ - 15 Aralık 2012, 17:43:41
asla el vermiyor bugünü bekledim normalde boş günüm diye yıkamak için ama spoiler'ı yapıştırınca yarına ertelemek zorunda kaldım  :-[
en az 4 gün yıkama arabayı :D benden tavsiye.
güzel olmuş :)
Gönderen: white quattro - 16 Aralık 2012, 00:32:45
oyyyyyyyyyyyyy Emre neler yapmışsın öyle. Spoyler ve ayna kapakları benden tam not aldı  :tamamdir
Gönderen: emreyazici - 16 Aralık 2012, 00:56:40
oyyyyyyyyyyyyy Emre neler yapmışsın öyle. Spoyler ve ayna kapakları benden tam not aldı  :tamamdir
e Spoyler istiyo dedin deştin yaramı be abi  :melek: sağolasın abi panjuru beğenmedin galiba  ::)
Gönderen: TEYOLOGY - 16 Aralık 2012, 02:21:15
Maaşallah.
Gönderen: golfıv - 16 Aralık 2012, 09:32:20
çok teşekkür ederim... orjinallik buraya kadarmış... ama bakalım belki boyaya zarar vermeden düzeltilebilir inşallah...
Kardeş O parçanın Boyanmadan Kurtulma İhtimali %0 yani korkutmak olmasında XD çünkü senin başına gelenin aynısı bizim akrabaya geldi kaportacı o parçayı düzeltirken çekiç ile vuruyorya çekiç izi kalıo fena derecede çatlaklar olusuyor küçük küçük mecbur önce kazıtacaksın boyanın çatlak yerlerini sonra boyatacan ama tabi sana kalmıs birşey k.g
Gönderen: white quattro - 16 Aralık 2012, 11:59:50
Siyah panjur olmazsa olmazlardan bendekide siyahtı biliyosun ;)
Gönderen: emreyazici - 16 Aralık 2012, 12:07:05
Kardeş O parçanın Boyanmadan Kurtulma İhtimali %0 yani korkutmak olmasında XD çünkü senin başına gelenin aynısı bizim akrabaya geldi kaportacı o parçayı düzeltirken çekiç ile vuruyorya çekiç izi kalıo fena derecede çatlaklar olusuyor küçük küçük mecbur önce kazıtacaksın boyanın çatlak yerlerini sonra boyatacan ama tabi sana kalmıs birşey k.g
üstad o olaylar olalı kaç ay oldu sen baya geriden takip ediyorsun :D çoktan yapıldı, ustam gayet güzel şekilde düzeltti hiç de çekiç izi çatlak olmadı ama ufak tefek boyanın kazadaki kazınan yerleri var diye sadece o kısmı lokal boya yaptırdım  ;)
Siyah panjur olmazsa olmazlardan bendekide siyahtı biliyosun ;)
eyvallah abi  :sevgi:
Gönderen: metalteo - 16 Aralık 2012, 12:09:38
aynalar çok şık olmuş  :tamamdir
Gönderen: emreyazici - 16 Aralık 2012, 12:14:01
aynalar çok şık olmuş  :tamamdir
teşekkürler  :sevgi:
Gönderen: emreyazici - 16 Aralık 2012, 17:43:33
Ben duramam böyle pis pis demiştim  :melek:
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/X1mMc.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/8W9x0.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/4NHzG.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/wSZRh.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/tREUh.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/ujqOz.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/DCOJe.jpg)
Gönderen: safakaksu90 - 16 Aralık 2012, 17:46:28
oo mis mis  :sevgi: maşallah
Gönderen: DenQ - 16 Aralık 2012, 18:02:02
ben sana yıkama dedim dimi  :bekleriz:
Gönderen: emreyazici - 16 Aralık 2012, 18:06:29
ben sana yıkama dedim dimi  :bekleriz:
kanka kendim yıkadım arka kısımları dikkatlice yıkadım suyu direk tutmadım ıslak havlu ile sildim sorun yok yani  :-[ :melek: :melek:
hem sen şu arabanı ne güzel yapıon da bi temiz tutmuosun ne zaman görsem kirli  :t
Gönderen: DenQ - 16 Aralık 2012, 18:09:15
kanka kendim yıkadım arka kısımları dikkatlice yıkadım suyu direk tutmadım ıslak havlu ile sildim sorun yok yani  :-[ :melek: :melek:
hem sen şu arabanı ne güzel yapıon da bi temiz tutmuosun ne zaman görsem kirli  :t

Kirli daha hoşuma gidiyo  ::)
daha arabanın içinde cam kırıkları duruyo :D
Gönderen: emreyazici - 16 Aralık 2012, 18:11:06
rezil adam  :D o değilde kanka beni bi arasana söyleyeceğim birşey var  ;)
Gönderen: safakaksu90 - 16 Aralık 2012, 18:11:14
değişik fantazi  :D :D
Gönderen: ALPER. - 16 Aralık 2012, 20:13:51
maşallah yakışmış yapılanlar :)

naptın dediğim boyacıya mı gittin başka yere mi gittin memnun kaldın mı merak ettim :)
Gönderen: emreyazici - 16 Aralık 2012, 23:47:14
maşallah yakışmış yapılanlar :)

naptın dediğim boyacıya mı gittin başka yere mi gittin memnun kaldın mı merak ettim :)
teşekkür ederim başka benim bi boyacım var ona gittim ama ilgin için teşekkürler  :)
Gönderen: white quattro - 17 Aralık 2012, 13:21:41
 :sevgi: :sevgi: :sevgi:

Bak ne buldum...  >:D

(http://i23.photobucket.com/albums/b371/lownslow/IMG_1036.jpg)
Gönderen: vp703 - 17 Aralık 2012, 16:12:13
intercooler ini yerim  :sevgi:
Gönderen: emreyazici - 17 Aralık 2012, 19:19:56
Hakan abi ne yaptın sen  :o :o :o yaza inşallah abi 25.yıl tampon ekleri ve maşpiyel + 5 cm Eibach gelicek inşallah :sevgi:
Gönderen: emreyazici - 17 Aralık 2012, 19:20:21
Haa bi de Amerikan park şart  :sevgi:
Gönderen: white quattro - 18 Aralık 2012, 06:41:57
Durumu farkettiysen sıkıntı yok ;)
Gönderen: vp703 - 18 Aralık 2012, 13:02:49
american park 10 numara olur senin arabaya kardesim :)
Gönderen: emreyazici - 20 Aralık 2012, 16:21:02
ebay.com'dan ilk siparişim olan ve acaba gelir mi gelmez mi diye çok sancılandığım Krom Kadran Çerçevelerim bugün geldi ve hemen sitemizdeki paylaşımın da yardımı ile işe koyulup Krom Kadran çerçevelerimin montajını yaptım  :sevgi: tabi fotoğrafı çektikten sonraki ilk işim güzelce silmek birde saati ayarlamak oldu sanmayın ki gecenin on ikisinde yaptım biraz önce yani 16.00 civarında yaptım  :D

(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/ao85S.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/HUKOl.jpg)

Buda ufak bir detay uğur getirsin diye  :melek:

(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/rfv6g.jpg)

Gönderen: vp703 - 20 Aralık 2012, 17:02:33
abi temiz bezle silsene şunu :d hayırlı olsun ama benim kroma alerjim var :/
Gönderen: safakaksu90 - 20 Aralık 2012, 17:28:01
hayırlı olsun güzel olmuş uğur böceğide süper olmuş :D :D
Gönderen: emreyazici - 20 Aralık 2012, 17:31:59
abi temiz bezle silsene şunu :d hayırlı olsun ama benim kroma alerjim var :/
paylaşımımda yazdığım gibi heyecanla çektim hemen silmeyi unuttum sonra tabi hemen sildim  :)
hayırlı olsun güzel olmuş uğur böceğide süper olmuş :D :D
eyvallah teşekkür ederim o da uğur getirsin dedim  :)
Gönderen: STAK67 - 20 Aralık 2012, 18:14:30
aa güzel olmuş bence :) ben yakıştırdım emre  8) krom far düğmesinide alırsan on numara olur
Gönderen: emreyazici - 20 Aralık 2012, 18:16:47
aa güzel olmuş bence :) ben yakıştırdım emre  8) krom far düğmesinide alırsan on numara olur
sıra onda zaten kardeşim TT Pedal, Krom Far Anahtarı iç aksamdaki son eklentilerim olucak  ;)
Gönderen: DenQ - 20 Aralık 2012, 19:21:47
vay vay vay çantaya bak :)
Gönderen: white quattro - 21 Aralık 2012, 02:14:38
Çok parlak duruyo bunlar... zımpara + koyu gri boya olsa  ???
Gönderen: emreyazici - 21 Aralık 2012, 15:07:14
Çok parlak duruyo bunlar... zımpara + koyu gri boya olsa  ???
abi fotoğraflarda öyle normal de değil. birde artık çok geç yapıştırdım çünkü
Gönderen: gokeri06 - 21 Aralık 2012, 15:20:30
Emre arkadaşım merhaba, hayırlı olsun güzel olmuş. kadran camını sökmek kolay mı? içi toz almış benimkinin. birde 2.el ilan bölümünde teyp ve cd changer ilanın var oraya yazamıyorum sanırım ileti sayısından dolayı. cd changer orjinal beta teybe oluyor mu?
Gönderen: gokeri06 - 21 Aralık 2012, 20:15:12
emre kardeş cd changer arabanın neresine yerleştiriliyor peki?
Gönderen: metinmb407 - 21 Aralık 2012, 20:16:48
Gökhan bey cam sokulmuyor kadran komple sökülüp ayrılıyor iç kısımdan halkalar takılıyor :)
Gönderen: emreyazici - 30 Aralık 2012, 00:25:48
Top Speed'e 5-10 kala  :D
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/Xu9BS.jpg)
Gönderen: white quattro - 30 Aralık 2012, 00:49:01
 :t :bekleriz: :t
Gönderen: emreyazici - 30 Aralık 2012, 00:51:33
:t :bekleriz: :t
:-[ :-[ :-[ :'( :'( :'( ne oldu abi  :-[ :-[ :-[ :-[ :'( :'( :'(
Gönderen: TEYOLOGY - 30 Aralık 2012, 13:21:13
bence de  >:(
Gönderen: metalteo - 01 Ocak 2013, 01:10:41
Gönderen: emreyazici - 17 Temmuz 2014, 22:29:27
bugün biraz masraf yaptık ön takımı yeniledik, devirdaim su deposunu yenilemek zorunda kaldım felaket çamurlanmıştı bir de ön fren balatalarını değiştirdik. ufaktan fiyatları yazayım fikriniz olsun ;)

balatalar 85
su deposu 65
rotbaşının adeti 65
tabla burçları 85
tornacı 30
rot ayarı 20
işçilik 120
TOPLAM 470 TL
Başlık: Ynt:
Gönderen: s1nanozk - 18 Temmuz 2014, 13:19:30
Ön takımı ben de yenilemek istiyorum tatil dönüşü..balataları ne marka aldın?
Gönderen: emreyazici - 20 Temmuz 2014, 21:19:09
tam olarak bilmiyorum peder orjinalleriyle değiştirdi usta dedi
Başlık: Ynt: emreyazici's Golf 4
Gönderen: emreyazici - 29 Ekim 2014, 22:09:41
Bugün 3 günlük rektefiye sürecimiz hayırlısı ile kazasız belasız bitti. Pistonlar dahil olmak üzere tüm parçalarımız orjinalleri ile değişti kapakta sıkıştırma oranı artsın diye yüzey planyalama işlemi yapıldı termostat bujiler buji kabloları debriyaj seti gibi aklınıza gelebilecek her türlü aksam orjinali ile değişti ayrıca radyatörün su tesisatı da komple değişti radyatör fanını açmıyordu sigorta kutusu da değişti. Bir tek volantımız yan sanayi oldu onunda orjinali 650TL yan sanayisi 125 TL olduğundan mecbur kaldık. Total'de ustamıza kapakçımıza ve rektefiyecimize 2000 lira; parçalar ve sarf malzemelerimize (motor yağı, direksiyon yağı, filtreler) 2100 lira olmak üzere 4100TL'ye komple motor yenilemiş olduk arabam adeta sıfır gibi oldu sessiz sakin tısır tısır çalışan ve çekişi de gayet diri yepyeni bir Golf MK4'üm var diyebilirim  :sevgi:
Gönderen: TEYOLOGY - 29 Ekim 2014, 23:15:15
hararet sorunu olmuş sanırım. geçmiş olsun. yazın ben de hararetle tanıştım. ama Allahtan şehir içinde bekleme esnasında oldu. hemen müdahale edebildik. yoksa ben de benzer masrafla karşılaşacaktım.

yalnız işlem silindire değil de sadece kapağa olduysa masraf fazla olmuş gibi geliyor bana.
Gönderen: emreyazici - 29 Ekim 2014, 23:25:01
hararet sorunu olmuş sanırım. geçmiş olsun. yazın ben de hararetle tanıştım. ama Allahtan şehir içinde bekleme esnasında oldu. hemen müdahale edebildik. yoksa ben de benzer masrafla karşılaşacaktım.

yalnız işlem silindire değil de sadece kapağa olduysa masraf fazla olmuş gibi geliyor bana.
yok abi hararet oldu ama işlemlere sebebiyet vermedi rektefiyeye 2 gün kala hararet oldu diyelim aracım zaten rektefiye olacaktı hissetti mi naptı mıncıklanacağını nazlandı diyelim   ;D
Gönderen: edincol - 30 Ekim 2014, 01:46:25
Hayırlı olsun. Keyifli, güvenli sürüşler.
Gönderen: white quattro - 09 Kasım 2014, 13:33:10
Emrecim çok geçmiş olsun ..
Sıkıntı yoktur inş
Gönderen: emreyazici - 09 Kasım 2014, 13:47:38
Emrecim çok geçmiş olsun ..
Sıkıntı yoktur inş
Sıkıntı yok abi zaten aklımdaydı kışı bekliyodum hallettim şimdi araba sıfır gibi oldu akıyor :)
Gönderen: s1nanozk - 09 Kasım 2014, 17:32:20
İlk sayfadan itibaren baktım tekrar ufak ufak  :) rektifiye işi de tamamsa kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah  :tamamdir
Gönderen: TEYOLOGY - 10 Kasım 2014, 18:41:25
önceki yorumda hayırlı olsun dememiştim.  ;) :tamamdir

hayırlı olsun güle güle binmeyi nasip etsin Rabbim.
Gönderen: emreyazici - 12 Kasım 2014, 22:51:59
Bugün aracıma girişip, getirttiğim mercekli sis farlarımı taktım bir tanesine XENON takmaya zamanım kalmadı ama olsun :) bir de pleksi plaka harflerimi de yapıştırdım :)
(http://i.hizliresim.com/Nb7aPP.jpg) (http://hizliresim.com/Nb7aPP)
Gönderen: edincol - 12 Kasım 2014, 23:37:41
Hayırlı olsun. Sanki xenon yerine Philips X-treme Vision veya Osram Night Breaker Unlimited gibi bir ampul daha sağlıklı olmaz mıydı ?
Gönderen: emreyazici - 12 Kasım 2014, 23:42:12
belkide ama onlar kör yanıyor genelde hoşuma gitmiyor benim
Başlık: emreyazici's Golf 4 (Büyük Geri Dönüş)
Gönderen: emreyazici - 09 Eylül 2015, 00:20:28
Uzun bir zamandan sonra yeniden merhabalar.

Öncelikle bu uzun süren ayrı kalmamızın sebebini açıklamadan geçemeyeceğim. Aracımla ilgili sıkıntılar ve trafik polisleriyle ilgili şanssızlıklar beni epey bi arabamdan soğutmuştu. Çok sevdiğim bir kardeşimin Golf 5'ini görene kadar. Öne GTI arkaya R32 tamponları takmış mı bizim oğlan? iştahım epey bir karardı. Sonrasında bir karar ile Duble Din teybimi Gürkan kardeşimden almak ile başladım yolculuğa. İşe öncelikle içeriden başlamanın daha güzel olacağını düşünerek, öncelikle çok istediğim 3 kollo Deri direksiyonu kendi 4 kollu direksiyonum ile takas yaptım ve aynı kişiden ful ekran yol bilgisayarlı Gösterge panelini aldım. Daha sonrasında içeriye Sinan isimli arkadaşımızdan aldığım bilgi ile Alüminyum görünümlü fırça izli folyo alıp kapladım.  8)
(http://s23.postimg.org/mo5k5j6af/IMG_20150902_WA0033.jpg) (http://postimg.org/image/mo5k5j6af/)

(http://s23.postimg.org/3x889413r/IMG_20150902_WA0037.jpg) (http://postimg.org/image/3x889413r/)

(http://s23.postimg.org/5djqr940n/IMG_20150902_WA0039.jpg) (http://postimg.org/image/5djqr940n/)

(http://s23.postimg.org/ci1k0ab9z/IMG_20150902_WA0041.jpg) (http://postimg.org/image/ci1k0ab9z/)

Daha sonrasında bilirsiniz işte 2001 model comfortline'ların koltukları berbat bir kumaştan yapılmış olduğundan ne kadar temizlesenizde temiz durmaz. Bende önce kapı döşemelerinin kumaşını değiştirdim sonrada koltuk döşemesi yapan bir abime ortası süet kenarları deri ölçülerini araç üzerinde ölçe biçe özel dikim bir kılıf yaptırdım ve içi ile işimiz sona erdi. Tabi orta kol dayamamızın yenisi gelince biticek o da bir dip not :)

(http://s1.postimg.org/ypb49x5sr/P_20150901_184353.jpg) (http://postimg.org/image/ypb49x5sr/)

(http://s1.postimg.org/raqdva9az/P_20150901_184419.jpg) (http://postimg.org/image/raqdva9az/)

Şimdi diyeceksiniz ki emre kardeşim dışına geçmedin mi? Tabiki de geçtim. Öncelikle panjurumda bazı kırık çıkıklar vardı onunla uğraşmak yerine FK marka Logosuz panjur aldım. Logonun oturduğu yerde kaputa bir parça taktım ama pek hoşuma gitmeyince deri kaput koruma maskesini düşündüm ve benim hoşuma gitti.  :sevgi:
(http://s2.postimg.org/sl1t97fxx/IMG_20150902_WA0014.jpg) (http://postimg.org/image/sl1t97fxx/)

Şimdi gördüğünüz üzere aracımda bir spor görünüm oluştu ama tabiki gözler jantlarda çoğunuz "bu ne la jantlara bak arabaya bak :t" demişsinizdir ki haklısınız. Giriştim sahibindene koydum ilanı buraya da koymuştum zaten. Boludan yeni Golf 4 sahibi olmuş orjinal merakı olan bir abimiz aradı ve jantları ile takas yapabilir miyiz diye sordu bende baktım beğendim anlaştık Ankaraya kendisini misafir edip alışverişimizi tamamladık  :sevgi:
(http://s2.postimg.org/4rwc9hg8l/P_20150905_164253_HDR.jpg) (http://postimg.org/image/4rwc9hg8l/)

(http://s2.postimg.org/gfqe415dh/P_20150905_164311_HDR.jpg) (http://postimg.org/image/gfqe415dh/)

(http://s2.postimg.org/gia9qv911/P_20150905_164337_HDR.jpg) (http://postimg.org/image/gia9qv911/)

Tabi şimdi herkesten yine bir yorum duyar gibiyim "bu ne la leylek gibi havada bu  :t" o işi de Ayanlar Amortisör buradan çok selamlarımı iletiyorum Alper abime gittim ve o bana sınırlara gelecek şekilde ısıtarak bastı arabamı ve komfordan yana hiç bir sorun yaşamadan fazla sağa sola altını vurmadan onun tabiri ile "fısır fısır" geziyorum.
(http://s23.postimg.org/6bi6ty4rb/P_20150907_181914_HDR.jpg) (http://postimg.org/image/6bi6ty4rb/)

(http://s23.postimg.org/4nnmt1g9j/P_20150907_181927_HDR.jpg) (http://postimg.org/image/4nnmt1g9j/)

(http://s23.postimg.org/xc0kw9ifr/P_20150907_181944_HDR.jpg) (http://postimg.org/image/xc0kw9ifr/)

(http://s23.postimg.org/4twqie00n/P_20150907_183146_HDR.jpg) (http://postimg.org/image/4twqie00n/)

(http://s23.postimg.org/ukcprwujb/P_20150907_183333_MT.jpg) (http://postimg.org/image/ukcprwujb/)

İşlerim tabikide bitmedi ufak tefek tamponlarımda boya sorunlarım var onları da güzelce boyayıp tabi birde pasta cila yapıp yoluma devam edeceğim. Olurda bir gün 25.yıl ekleri Türkiyeye gelirse onlar da son dokunuşlarım olacaktır.

Sabırla geri dönüş hikayemi okuduğunuz için şimdiden teşekkür eder herkese keyifli sürüşler dilerim  :sevgi:
Başlık: Ynt: emreyazici's Golf 4 (Büyük Geri Dönüş Sayfa 15)
Gönderen: s1nanozk - 09 Eylül 2015, 11:26:32
Eline sağlık kardeşim,gerçekten iyi olmuş hepsi ufak ufak güzel dokunuşlar  :tamamdir Folyo fikrini dikkate almana sevindim,iyi oldularsa uzunca bir süre gider.Koltuklar da çok güzel olmuş,kılıf dedin di mi yanlış anlamadım?Güzel günlerde kullanman dileğiyle  8)
Gönderen: WayOfLife - 09 Eylül 2015, 14:13:07
Aracınız çok güzel duruyor maşallah, Allah kaza bela vermesin.. Bir takım sorular sormak istiyorum. Öncelikle tampon sinyalini nereden aldınız bende temin etmek istiyorum ve r32 spoiler konusunda gani beyin iletişimi var mıdır acaba ?
Gönderen: emreyazici - 09 Eylül 2015, 17:59:49
Eline sağlık kardeşim,gerçekten iyi olmuş hepsi ufak ufak güzel dokunuşlar  :tamamdir Folyo fikrini dikkate almana sevindim,iyi oldularsa uzunca bir süre gider.Koltuklar da çok güzel olmuş,kılıf dedin di mi yanlış anlamadım?Güzel günlerde kullanman dileğiyle  8)
Çok teşekkür ederim gerçekten çok güzel bir şekilde işime yaradı. Evet bir çok insan döşeme sanıyor ama kılıf :)
Aracınız çok güzel duruyor maşallah, Allah kaza bela vermesin.. Bir takım sorular sormak istiyorum. Öncelikle tampon sinyalini nereden aldınız bende temin etmek istiyorum ve r32 spoiler konusunda gani beyin iletişimi var mıdır acaba ?
Yurdışından geldi amerikan parklar ve Gani abiden aldım r32 spoiler kendisinin numarasını bulursam pmden atarım
Gönderen: DenQ - 10 Eylül 2015, 11:14:11
kanka 3 yıl aradan sonra ilk mesajım herhalde :) güzel olmuş güle güle kullan. gelde bi gün görelim şunu.
bende bi golf aldım 3 yıl aradan sonra :)
Gönderen: TEYOLOGY - 15 Eylül 2015, 17:03:28
Emre Maaşallah. döktürmüşsün. güzel dokunuşlar bunlar. elbette bu işlerin sonu yok ama öyle düşünüyorum ki öne bi R32 tampon ve mercek modifikasyonu düşünebilirsin.
Gönderen: emreyazici - 15 Eylül 2015, 21:52:46
Emre Maaşallah. döktürmüşsün. güzel dokunuşlar bunlar. elbette bu işlerin sonu yok ama öyle düşünüyorum ki öne bi R32 tampon ve mercek modifikasyonu düşünebilirsin.
Tolga abi tesekkur ederim. Merceklerim var suan üzerinde takili muayeneden dolayi gecici olarak bunlar takiliydi. R32 olayina gelecek yaz ön-arka-yan olarak komple bir girisim düsünmekteyim  :sevgi:
Gönderen: emreyazici - 29 Mayıs 2016, 22:06:46
Geçtiğimiz günlerde kafama dank etti söktüm ön tampon ekini attım. Ön tampondaki bazı ufak tefek kusurlar zaten canımı sıkıyordu geçtiğimiz cuma günü sıvadım kolları temizledim arabayı tuttum sanayi yolunu. 98 Ibiza Cupra ön tampon ekinden buldum görür görmez aldım bizimkine uydurulduğunu biliyordum. Güzelce tamponu boyattım logosuz panjur için kullandığım parçayı söktüm attım orayı da tamponcuda plastik dolgu ile doldurttum. karlığı da akıllı vida ile sabitledim ve son güncel fotomuz gelmiş oldu :) (telefonla çektiğim için fotoğraflar leş kusura bakmayın :( umarımki fotoğraf makinesi olan arkadaşım bunu görür de olaya müdahele eder yoksa ben ona  :bekleriz: )
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/F5o87.jpg)
(http://gorsel.vwtr.net/foecarse/tfdtyjm/asuKi.jpg)
Gönderen: MurdeR - 30 Mayıs 2016, 03:45:41
Vay lan farlarima bak  :D
Gönderen: metinmb407 - 31 Mayıs 2016, 13:20:20
25 yıl ekini fuzuli arıyorlardı. Bence bu cuk olmuş.
Gönderen: gültekin77 - 31 Mayıs 2016, 20:35:12
Aynen çok güzel uymuş maşaallah. :tamamdir
Gönderen: dirgin - 01 Haziran 2016, 12:15:21
 :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir