vwtr.net

Serbest Forum => Sohbet => Konuyu başlatan: fat34 - 17 Temmuz 2011, 18:18:19

Başlık: Şehitlerimiz için Tepki Konvoyu biz neden düzenlemedik ?
Gönderen: fat34 - 17 Temmuz 2011, 18:18:19
arkadaşlar JDM team istanbul konvoy düzenlemiş şehitlerimiz anısına tepki çekmek için keşke bizimde buna benzer bir organizasyonumuz olsaydı görünce bizim neyimiz eksik dedim  :(  ve üzüldüm..  :-[

(http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/Assets/PhotoGallery/Pictures/0000269327.jpg)

(http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/Assets/PhotoGallery/Pictures/0000269326.jpg)
Başlık: Ynt: Şehitlerimiz için Tepki Konvoyu biz neden düzenlemedik ?
Gönderen: cavanozz - 17 Temmuz 2011, 20:12:43
bu form da ben öyle bir ruh göremiyorum fatih...  19mayıs 29ekim gibi zamanlarda üst barner da türk bayrağı görürüz ama böyle durumlarda neden göremiyoruz ona anlam veremiyorum...
Gönderen: cengizhan_mk3 - 17 Temmuz 2011, 20:18:14
Bencede millet parça telaşına düşmüş, Honda cılar gibi ince düşünemedik.. Her ilde eş zamanlı düzenlenebilirdi.. Ben şahsen normal antalyada meydanındaki konvoya dahil oldum..  :tamamdir herkez bir şekilde tepkisini göstersin artık. Pc başında vah vah tüh tühle olmaz bu işler :tamamdir                   Honda hayat demekki daha hala ONDA arkadaşlar üzgünüm. :tamamdir

Gönderen: ThE_Unforgiven - 17 Temmuz 2011, 20:40:50
Bencede millet parça telaşına düşmüş, Honda cılar gibi ince düşünemedik.. Her ilde eş zamanlı düzenlenebilirdi.. Ben şahsen normal antalyada meydanındaki konvoya dahil oldum..  :tamamdir herkez bir şekilde tepkisini göstersin artık. Pc başında vah vah tüh tühle olmaz bu işler :tamamdir                   Honda hayat demekki daha hala ONDA arkadaşlar üzgünüm. :tamamdir

Süleyman Talat ÜNEL bunu beğendi.

Aynen dediğin gibi her şehit haberinde face profilleri bayraklarla donatılır bir hafta sonra herşey eski düzen. Aslında yazacak çok şey varda neyse..
Gönderen: aykuttuncer - 17 Temmuz 2011, 22:49:19
ben site için o ust kısımda bayrak vs ısı hakkında konu actım sılındı anlam veremedım
Gönderen: suskun - 17 Temmuz 2011, 22:58:52
ben site için o ust kısımda bayrak vs ısı hakkında konu actım sılındı anlam veremedım
bu konudan devam ettiği için silindi aykutum sorun yok
Gönderen: aykuttuncer - 17 Temmuz 2011, 23:23:12
bu konudan devam ettiği için silindi aykutum sorun yok
anladım abı tmm tskrler