vwtr.net

Volkswagen => Passat => Konuyu başlatan: timyeats - 10 Mart 2011, 18:13:51

Başlık: passat orta havalandırma ızgarası lazım..
Gönderen: timyeats - 10 Mart 2011, 18:13:51
passat orta havalandırma ızgarası lazım arkadaşlar , çıkma olur, hiçbir yerde bulamadım ve serviste çok pahalı, yardım edecek arkadaş var mı? resimdeki parça

(http://img98.imageshack.us/img98/3434/volkswagenpassathavalan.jpg)
Başlık: Ynt: passat orta havalandırma ızgarası lazım..
Gönderen: white quattro - 11 Mart 2011, 19:17:28
Kolay gele!!!
arkadaşa yardımcı olabilecek birileri yok mu?
Gönderen: timyeats - 11 Mart 2011, 19:44:07
sağol kardeş ama zor bulunuyo ya ve küçücük plastik 200 lira civarı, o kadar para veremem bu düldüle, zaten aldığım günden beri sorun çıkarıyo, şşimdide 2 den üçe geçerken hopluyo, malum oto şanzıman pahalıda,.. zor işimiz zor
Gönderen: white quattro - 11 Mart 2011, 21:34:10
sağol kardeş ama zor bulunuyo ya ve küçücük plastik 200 lira civarı, o kadar para veremem bu düldüle, zaten aldığım günden beri sorun çıkarıyo, şşimdide 2 den üçe geçerken hopluyo, malum oto şanzıman pahalıda,.. zor işimiz zor

araçlarımızı alırken biraz daha özen göstersek bunların hiçbirisi başımıza gelmeyecek ama biraz acele etmişsiniz galiba...
Neyse hayırlısı  :tamamdir
Gönderen: timyeats - 11 Mart 2011, 22:33:58
aslında cahil usta kurbanı oldum, adam 10 numara dedi 3 ay servisten çıkamadım:)
Gönderen: CoX_BoY - 11 Mart 2011, 22:35:56
aslında cahil usta kurbanı oldum, adam 10 numara dedi 3 ay servisten çıkamadım:)
istanbul tarafındamı oturuyorsunuz nerde oturuyorsunuz ? cevremize sorduralım
Gönderen: timyeats - 11 Mart 2011, 22:44:37
yok arkadaşım, taa rizedeyim, zaten buralarda ne usta ne parça bulunuyo, burada ancak şahine binilir :) teşekkürler bu arada
Gönderen: CoX_BoY - 11 Mart 2011, 22:46:07
rica ederim aksaraya gidersem benim parcacıya bi sorayım eger uygun bi fiyat derse kargo da yaptıra biliriz tabi şayet istersen kaç modeldi senin passat
Gönderen: timyeats - 11 Mart 2011, 22:51:00
98 model amaparçacılarda çok pahalı , hani bazen milletin elinde çıkma oluyo falan ondan yazdım buraya, serviste o plastik 300 den fazla , 50 tl ye çıkması varmış ama rizede ne arar, tekrar sağol.
Gönderen: alpers3 - 11 Mart 2011, 22:57:33
98 model amaparçacılarda çok pahalı , hani bazen milletin elinde çıkma oluyo falan ondan yazdım buraya, serviste o plastik 300 den fazla , 50 tl ye çıkması varmış ama rizede ne arar, tekrar sağol.
50 tl yanlıs lgı kades 50 ye warsa dıyen sana on tane alsın:) kenardakılerı belkı 50 tl eder ortalama 150 we 200 cıvarııkıncı el orjınal fıyatı saygılar...
Gönderen: timyeats - 11 Mart 2011, 23:01:07
oy oy oy çokmuş be :) teşekkürler bilgi için..
Gönderen: alpers3 - 11 Mart 2011, 23:04:26
oy oy oy çokmuş be :) teşekkürler bilgi için..
50 ye on tane alsın dıyen bende senden 9 unu 100 tl den alacam :D :D :D :D :D :D :D
Gönderen: timyeats - 11 Mart 2011, 23:07:27
ya arkadaşlar bitane bulalım 50 ye yeter:)  :) :) :)
Gönderen: alpers3 - 11 Mart 2011, 23:09:11
ya arkadaşlar bitane bulalım 50 ye yeter:)  :) :) :)
;D ;D ;D ;D ;D
kardes senınkının neresı krık elımde 9 10 tne var bnm ama hepsının bı yerlerı kırık eger kırık yerını tarıf edersen kırıklardan belkıısını gorebılırım madm zor durumda kalıosun ısını gormeye calısaım ne deyım artık :D :D :D
Gönderen: timyeats - 11 Mart 2011, 23:15:12
kardeş benimkinin yarısının açılıp kapanan kapakları hiç yok, yarısıda çalışmıyo, düşün bi koku bile asamıyorum ya :) :) :) :)
Gönderen: alpers3 - 11 Mart 2011, 23:17:05
kardeş benimkinin yarısının açılıp kapanan kapakları hiç yok, yarısıda çalışmıyo, düşün bi koku bile asamıyorum ya :) :) :) :)
o zaman soyle yapalım perde ıstıosan ayarlarım wareımde ama perdelerı calıstıran bı ucuk ayak wardır o kırılır yada ac kapa sısemının gectıgı yerde kucuk bı cıkıntı olur onlar krılır ılk etapta sen bı sorunu analız et haber ucur guwercınle bana mumkunse elımdekılerle cozerız sorununu 8) 8)
Gönderen: timyeats - 11 Mart 2011, 23:28:10
kardeş pek anlamam ben , yine bakarım ama aşağıdaki fotoda görebilirsin sorun bu işte :) :)
(http://img845.imageshack.us/img845/5163/ekranal.jpg)
Gönderen: alpers3 - 11 Mart 2011, 23:32:29
kardeş pek anlamam ben , yine bakarım ama aşağıdaki fotoda görebilirsin sorun bu işte :) :)
(http://img845.imageshack.us/img845/5163/ekranal.jpg)
kardes o zaman yarın tornavıdayı elıne alıp sokuyosun bunu korkma bırsey olmaz cıvatalı bı malzemede degıldır sag we soldan kastır cıkar sonra ahsap kaplamayı ayır tırnakları wardır zaten o saatten sonra kontrolden cıkacak hersey o zaman derdın neresı anlarsın cozmeye calısırız okı  :tamamdir
Gönderen: white quattro - 11 Mart 2011, 23:37:05
Alper,
Arkadaş aracından tamamen soğumadan halledelimşu işide bir nebze katkımız olsun  :tamamdir
Gönderen: timyeats - 11 Mart 2011, 23:43:14
kardeş bu idare ediyodu be :) :) :) :) neyse çok teşekkür ederim yordum sizi, ben bi denerim anlarsam yazarım yine, iyi geceler arkadaşlar :)
Gönderen: alpers3 - 11 Mart 2011, 23:44:35
kardeş  idare ediyodu be :) :) :) :) neyse çok teşekkür ederim yordum sizi, ben bi denerim anlarsam yazarım yine, iyi geceler arkadaşlar :)
d
ıstersen ozelden nomu yazayımda kurtul su dertten yoka bnm ıcıme dert olacak :D :D :D :D :D ıyı geceler...
Gönderen: alpers3 - 11 Mart 2011, 23:45:15
Alper,
Arkadaş aracından tamamen soğumadan halledelimşu işide bir nebze katkımız olsun  :tamamdir
elımden gelenı yaparım her zaman hakanım :tamamdir :tamamdir
Gönderen: white quattro - 11 Mart 2011, 23:47:30
 :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Gönderen: timyeats - 11 Mart 2011, 23:48:13
bu arada bu parçanın yenisi yok dimi sende alper kardeş, olmadı uygun bi zamanda yenisini alacam , derler ya aş taşarken kepçenin pahası sorulmaz :) :) :) :)
Gönderen: alpers3 - 11 Mart 2011, 23:49:55
bu arada bu parçanın yenisi yok dimi sende alper kardeş, olmadı uygun bi zamanda yenisini alacam , derler ya aş taşarken kepçenin pahası sorulmaz :) :) :) :)
yenısı yok bende cıkma hatasızda kalmadı hepkırıklar var o yuzden yardım edebılme durumum olursa dıye yazdım yada ankaradaysan gel bı ara bı bakarız belkı teslık olur bıze hawalandırma ama yenı dusunuosan bı bakarım saga sola ılgılenmeye calısırım senın ısle
Gönderen: timyeats - 11 Mart 2011, 23:52:54
yok ben taa rizedeyim :) zaten ondan bişey bulunmuyo buralarda:) ben bi derdini anlayayım bakalım çözemezsek yeni alacaz mecburen kardeş, çok teşekkür ederim ilgin için tekrar çok sağol,  bi sökeyimde şunu, konuşuruz tekrar inş.
Gönderen: alpers3 - 11 Mart 2011, 23:54:20
yok ben taa rizedeyim :) zaten ondan bişey bulunmuyo buralarda:) ben bi derdini anlayayım bakalım çözemezsek yeni alacaz mecburen kardeş, çok teşekkür ederim ilgin için tekrar çok sağol,  bi sökeyimde şunu, konuşuruz tekrar inş.
tamamdır en son duzgununu de sanırım rızeye gondermıstım :tamamdir kırıp durmayın rızelıler su hawalandırmaları :D :D :D :D
Gönderen: timyeats - 11 Mart 2011, 23:55:53
:) ilginç ya valla, en şanssız rizelide benim ki bana kalmamış:) hadi iyi geceler tekrar kardeş..
Gönderen: alpers3 - 11 Mart 2011, 23:56:56
:) ilginç ya valla, en şanssız rizelide benim ki bana kalmamış:) hadi iyi geceler tekrar kardeş..
:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Gönderen: timyeats - 13 Mart 2011, 20:42:38
alpercim sökmedim parçayı ama galiba komple değişmesi lazım da şimdilik o sağdaki açılır kapanır plastik çubuklar iş görebilir, en azından kötü görünmez, ama en temizi bi ara komple alayım onu yazın büyük bi şehre gidince :)
Gönderen: alpers3 - 13 Mart 2011, 20:46:01
 :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir