Volkswagen Türkiye

Volkswagen => Golf => Golf IV => Konuyu başlatan: mehmetcevahir - 07 Şubat 2011, 09:47:26

Başlık: Aranıza yeni katıldım. Yardımcı olur musunuz!
Gönderen: mehmetcevahir - 07 Şubat 2011, 09:47:26
arkadaşlar merhabalar. MK III 'ümü satarak MK IV e geçiş yaptım. araç hakkında yorumlarınızı bekliyorum ve bir de anadolu yakasında bu araçlara LPG montajını en iyi yapan yer neresi kadıköy göztepe taraflarında bildiğiniz yerler varsa lütfen paylaşın. teşekkürler.

Volkswagen Golf 1.6 Comfortline 1998 Model 17.000 TL Sahibinden satılık ikinci el (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-ilk-sahibinden-cok-temiz-1998-model-volkswagen-golf-36461060/detay)
Başlık: Ynt: Aranıza yeni katıldım. Yardımcı olur musunuz!
Gönderen: mehmetcevahir - 08 Şubat 2011, 13:11:33
Bi el atın Allah aşkına arkadaşlar şu konuya. küsücem haa :'(
Gönderen: golge - 08 Şubat 2011, 13:44:09
mehmet cevahir araç hakkında ne öğrenmek istiyorsun direkt onu sorsaydın muhtemelen cevap alabilirdin ama araç hakkında yorum bekliyorum deyince biraz genel olmuş çünkü bu bölüm komple golf iv hakkında yorum dolu. forumu dolaşarak bol bol okuyarak öğrenebilirsin. aldığın araç  comfortline. km si iyiymiş ezik görünmüyor boyası değişeni yoksa iyi fiyat olarak da iyi. sen beğendiysen sorun yok.  Yağını suyunu kontrol ettir ilk önce. Trigeri ne zaman değişmiş bakımları en son ne zaman yapılmış sor. İyi araçlar bunlar, sade, sağlam konforlu. Daha ne diyelim. güle güle kullan, Allah kaza bela vermesin.
Gönderen: golge - 08 Şubat 2011, 13:46:18
ha bi de fotodan gördüğüm kadarıyla konsoldaki teyp ile boş gözün yerini değiştirmişler. bardaklığı açınca teybi kontrol zor olur onu geri değiştirebilirsin.
Gönderen: hakkut - 08 Şubat 2011, 14:09:08
Peki siz bu fiyata mı aldnızı. Mutlaka bir pazarlık olmuştur sanırım.
Gönderen: mehmetcevahir - 08 Şubat 2011, 15:45:40
açıklama için teşekkürler golge. araba hakkında yorumları belki arabayı o taraflarda tanıyan bilen vardır diye merak ettim. yoksa golf dörtler hakkında baya bi araştırma yaptım. önceki aracım da zati golf 3 olduğu için tereddür etmeden aldım.

Peki siz bu fiyata mı aldnızı. Mutlaka bir pazarlık olmuştur sanırım.

pazarlık oldu tabi 16400 tamam dedik el sıkıştık. fiyat sizce nasıl?

ha bi de şu lpg konusunda yardımcı olacak kimse var mı anadolu yakasında tanıdık işçiliği düzgün montajı sağlam bir yer?
Gönderen: serhat - 08 Şubat 2011, 17:55:26
valla lpg de fikirtepe taraflarında BRC nin bayisi var bi sürü taksi görüyorum önünde sıfır eralara filan montaj yapıyolar bmwlere filan ama bilmiyorum işçilikleri nasıl temiz bir yerede benziyo büyük zaten yer ama arastır bi gidip  bu arada aracın çok güzel masallah güle güle kullan kazasız belasız :tamamdir
Gönderen: SPARTA - 08 Şubat 2011, 23:32:38
forumlardan araştırdığıma göre 2A BOSTANCI Gürkan bey var. BRC servisi.ankaradan mocangazın tanıdığı bu gürkan bey.ankaradaki mocangaz ise çok meşhur.çoğu forumda bu şekilde okudum.gürkan beyin de işini çok iyi yaptığını söylüyorlar.ben de gti ye taktıracağım ona.referans olarak ankara mocangazdan övünç beyden bir selam alıp gidin diyecem ama ikisini de tanımıyorum.
Gönderen: mehmetcevahir - 10 Şubat 2011, 00:29:56
teşekkürler sparta. zaten golf III binicileri de olmasa öle havada kalacak her şey...  ;)
Gönderen: deepblue - 10 Şubat 2011, 00:44:56
oncelıkle hayırlı olsun,lpg ıcın landırenzo da bakabılırsın,e-5 uzerınde kucukyalı maltepe arasında olgun lpg var,sahıbı ahmet olgun,0n seneyı askın sure ordalar,pazarlıgını yap taktır bence, brc den daha ıyı dıyolar,ama ucuz olsun dersen ben kadosan umranıyede uc elde atıker taktırmıstım,fıkırtepede de brc takan yer var ama baya kalabalık buaralar...
Gönderen: mehmetcevahir - 10 Şubat 2011, 01:13:01
teşekkürler kardeşim.
Gönderen: acarkan - 11 Şubat 2011, 14:18:37
Hayırlı olsun dostum Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin
Gönderen: mehmetcevahir - 11 Şubat 2011, 16:29:41
Hayırlı olsun dostum Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

teşekkür ederim cümlemize inşallah.
Gönderen: redbarons - 11 Şubat 2011, 16:40:53
hayırlı olsun arkadaşım. iyi fiyata almışsın temize benziyor. bu park düğmesinin yanında direksiyona doğru o tuş nedir. bende yok. orada lpgnin cihazı var suan bende. bi de teybin yerini bencede değiştir...
Gönderen: nizam - 11 Şubat 2011, 17:50:30
polo 2000 1.4 16V araca LPG tavsiyeleriniz page 2 (http://www.vwtr.net/forum/lpg-cng-ve-alternatif-yakit-sistemleri/polo-2000-14-16v-araca-lpg-tavsiyeleriniz-t13390.15.html)

abi buyur bir mk2 ci ve dizelci olarak  :)
Gönderen: mehmetcevahir - 08 Mart 2011, 01:19:59
hayırlı olsun arkadaşım. iyi fiyata almışsın temize benziyor. bu park düğmesinin yanında direksiyona doğru o tuş nedir. bende yok. orada lpgnin cihazı var suan bende. bi de teybin yerini bencede değiştir...

o düğmenin yanındaki arabanın üstünde bulunan cobra marka alarm sistemine ait bir acil durum jakı. akpil yuvası gibi bir yuva. oraya akpil şeklinde oturan bir anahtar var. içinde bir tür kod var ve kod kopyalamaya yarıyormuş. yani yeni bir anahtarlarla eşleştirme yapmaya. kitapçığından biraz okudum ama çok üstünde durmadım  :)