Volkswagen Türkiye

Volkswagen => Golf => Golf I => Konuyu başlatan: vortex - 21 Aralık 2010, 23:46:59

Başlık: kabus geri döndü :)
Gönderen: vortex - 21 Aralık 2010, 23:46:59
(http://i1012.hizliresim.com/2010/12/21/6030.jpg)
(http://i1012.hizliresim.com/2010/12/21/6038.jpg)
(http://i1012.hizliresim.com/2010/12/21/6050.jpg)
(http://i1012.hizliresim.com/2010/12/21/6066.jpg)
(http://i1012.hizliresim.com/2010/12/21/6079.jpg)
(http://i1012.hizliresim.com/2010/12/21/6091.jpg)
(http://i1012.hizliresim.com/2010/12/21/6041.jpg)

mk1 buluşmalarına benide çağırırsınız artıkın :)
Başlık: Ynt: kabus geri döndü :)
Gönderen: ThE_Unforgiven - 21 Aralık 2010, 23:56:06
Allah kaza bela vermesin..

Ama MK1 buluşması diye bir buluşma yok site buluşması var :)
Gönderen: vortex - 21 Aralık 2010, 23:58:55
Allah kaza bela vermesin..

Ama MK1 buluşması diye bir buluşma yok site buluşması var :)
nasıl yok ben sadece mk1 buluşmalarına çok gittim adıda mk1 buluşması die gecti arkadaslar bilirler ;)
Gönderen: devrankayabaşı - 22 Aralık 2010, 00:05:20
aracınız çok hoş allah kaza bela vermesin iyi forumlar
Gönderen: onurc - 22 Aralık 2010, 00:06:39
hosgeldınız ıyı forumlar. sıtede mk1 ler agırlıklı olabılır fakat kendılerıne has bulusma yapmıyor kımse burada :) gectıgımız gunlerde 2 bulusma yapıldı oradan bakabılırsınız. ıyı forumlar. kazasız belasız sürüşler
Gönderen: vortex - 22 Aralık 2010, 00:08:59
aracınız çok hoş allah kaza bela vermesin iyi forumlar
eyw devran
Gönderen: devrankayabaşı - 22 Aralık 2010, 00:11:13
bu arada sizin araçtada tamponlar iptal falan baya benziyorlar benimkiyle ya :)
Gönderen: vortex - 22 Aralık 2010, 00:13:42
evet  ben 1.5 seneden beri böyle dolaşıyorum tamponsuz daha gizel duruyo bence kafama göre bi tampon tasarlayamadım
zamanım olmadı :) ama bigün değişik bişey yapacam bu şekildede sıkıntı değil
Gönderen: devrankayabaşı - 22 Aralık 2010, 00:16:08
evet bende 3 ay falan oldu daha sıkıntı yaratmadı tamponsuz olarak yani önde plakada yok ben aslında uygun yollu metal bulsam siyah veya kırmızı yapıp takmayı düşünüyorum
Gönderen: vortex - 22 Aralık 2010, 00:18:39
ben yakında kamber verecem  önceden vermiştim ama rot balansı tutturamadım şimdi projeye aldım yine
fenaa yapacam :) kamber stayla olacak :)
Gönderen: devrankayabaşı - 22 Aralık 2010, 00:21:08
sizin jantlar güzelmiş yabenimde 15'' oz jantım vardı arabayı düşüremedik ekonomi yüzünden çok yüksek kalmıştı ve aşırı sürtüyordu o haliyle bile gittim onları satıp ufak bu ayağındakileri aldım sürtme yok şimdi am görüntü kötü oldu ama napalım biraz daha indirmeyi düşünüyorum ama uygun malzeme bulamadım coil spor yay vs
Gönderen: vortex - 22 Aralık 2010, 00:29:52
wala ben okadar zengin değillim kardeşim şimdi  sitede alan arkadaslar var bildiğim kadarıyla 400lira olması lazım cahite sor veya ben senin için arastırırım eğer istersen ama
benim yaptığım olay bastan jantını alıyosun jantın şekline göre yayı kesiyosun  ve amotisörleri %50 sertleştiriyosun benim elimden geldiği içim ben 100liraya maal ettim hiçte sıkıntım yok sürtme yok memnunun anlayacağın  bak sana diğer aracımın resmini yukleyeyim lastik bulamadım ah bi bulsam golfe göre yıkarım ortalığı ama yok işte
Gönderen: devrankayabaşı - 22 Aralık 2010, 00:33:33
işte sen tam benim düşündüğümü yapmışsın :D ama benim kendim yapma imkanım olmadığı için vede bulunduğum yer ufak oldğu için yapıcak usta da sıkıntı yani adama anlatsan ne gerek var der yani öyle biyerde yaşıyorum amortisörleri sertleştirme olayı nasıl oluyor acaba ? hadi yayı kestiririz biyerde ama :)
Gönderen: vortex - 22 Aralık 2010, 00:37:54
işte sen tam benim düşündüğümü yapmışsın :D ama benim kendim yapma imkanım olmadığı için vede bulunduğum yer ufak oldğu için yapıcak usta da sıkıntı yani adama anlatsan ne gerek var der yani öyle biyerde yaşıyorum amortisörleri sertleştirme olayı nasıl oluyor acaba ? hadi yayı kestiririz biyerde ama :)
wala kardeşim burda sıkıntı değil ama senin yasadığın yerde varmı bilmiyorum o konuda sana nasıl yardımcı olurum bilmem aklıma bişey geliyo ama maliyet artar
Gönderen: devrankayabaşı - 22 Aralık 2010, 00:41:15
yani işlem nedir acaba kaba taslak olarak bi söylersen belki ustama tarif etme sansım olur anlar belki yani :)
Gönderen: vortex - 22 Aralık 2010, 00:52:30
yani işlem nedir acaba kaba taslak olarak bi söylersen belki ustama tarif etme sansım olur anlar belki yani :)
işlem anlattığım gibi alacağın jantların ofsetin ebatını iyi ayarla aracına uygun olsun yayları keserken kesen ustanın ustalığına brakacaksın artık hazır sökmüşkende sertlestirteceksin 4 amortisör sertleştirmeye de 100 lira alıyolar eğer bu uygulamayı yapmaya karar verirsen sana şöyle bi önerim olacak bak ankarada panik cüce nicli bi üye var o beni tanır onda amortisör vardı onları bana göndersin ben burda sertleştirtteyim otobusle sana göndereyim sende artık ustanı bulup geri kalan işi değiştirirsin ve elinde kalan amortisörleri satabilirsin o şekil yani
Gönderen: panik - 22 Aralık 2010, 00:55:53
buyrun benim, face'de de gödüm yakmışsın mesut abi, saygılar... :tamamdir
Gönderen: devrankayabaşı - 22 Aralık 2010, 01:00:28
nasıl abi anlamadım şimdi panik adlı arkadaşın amortisörlerimi al diyorsun sana söktürüp göndersem amortisörleri sen sertleştirip yollarmısın geriye benim amortisörleri değerlendirsek yani +masraf olmasın diyordum  :melek:
Gönderen: vortex - 22 Aralık 2010, 01:00:54
buyrun benim, face'de de gödüm yakmışsın mesut abi, saygılar... :tamamdir
yok bişey cücede ya bende çizdim ben buna kamber verecem ama
şekil düşünmem lazım
ya kitini kendim yapacam  
bana bi akıl ver la
Gönderen: vortex - 22 Aralık 2010, 01:03:23
nasıl abi anlamadım şimdi panik adlı arkadaşın amortisörlerimi al diyorsun sana söktürüp göndersem amortisörleri sen sertleştirip yollarmısın geriye benim amortisörleri değerlendirsek yani +masraf olmasın diyordum  :melek:
ya devran eniyisi boşver yaa macera arama sen
biz nasıl almanyada yasayanlar gibi parca ve imkan özürlüsüysek sende orda aynı şekilsin senin çevrende amortisör sertleştirmeye adam yok andan yoksa kolay sen vazgeç  boşver:)
Gönderen: devrankayabaşı - 22 Aralık 2010, 01:04:51
orası doğru yani arkaya 5 çuval çimentoyu koydukmu bu işlem tamamdır ya hem alçak hem yaylanmaz :D
Gönderen: kurt - 22 Aralık 2010, 10:21:50
tampon yerıne bıse uydursan bos guzel durmamış hanı cıkıntı olmasada govde hızzasında bır tampon yapmalısın hatta on tarafa ufaktan bır sis yakısır bence
Gönderen: STAK67 - 22 Aralık 2010, 15:03:12
tampon yerıne bıse uydursan bos guzel durmamış hanı cıkıntı olmasada govde hızzasında bır tampon yapmalısın hatta on tarafa ufaktan bır sis yakısır bence

aslında cabrioların balon tamponu yakışır bu araca
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 22 Aralık 2010, 21:09:52
aslında cabrioların balon tamponu yakışır bu araca
Tek benim dilimde konuşan çıktı valla helal abim konuş Mesut abi nerelerdesin bu aralar yoksun piyasada biraz orjinalciliğe yelken aç bu nedir ya  ;D
Gönderen: vortex - 23 Aralık 2010, 00:04:41
bitane golf mk1 tampon kalıbı buldum ben yapayımda tampon görün ::)))
allah kahretsin pasaklıyım işte yoksa şimdiye kadar  neyse kamberden sonra görüşecez  >:D >:D >:D >:D
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 23 Aralık 2010, 00:18:14
bitane golf mk1 tampon kalıbı buldum ben yapayımda tampon görün ::)))
allah kahretsin pasaklıyım işte yoksa şimdiye kadar  neyse kamberden sonra görüşecez  >:D >:D >:D >:D
Balon tamponsa bekliyorum güzel haberlerini  >:D Kamber deme bana  :D
Gönderen: STAK67 - 23 Aralık 2010, 00:37:15
Tek benim dilimde konuşan çıktı valla helal abim konuş Mesut abi nerelerdesin bu aralar yoksun piyasada biraz orjinalciliğe yelken aç bu nedir ya  ;D

aynen :) en güzeli orijinali