Volkswagen Türkiye

Otomobil Forumu => Genel => Konuyu başlatan: al_pacino - 22 Eylül 2010, 14:35:00

Başlık: USB li teyp önerisi
Gönderen: al_pacino - 22 Eylül 2010, 14:35:00
Merhaba arkadaşlar,
USB li bir teyp almayı düşünüyorum. Pioneer olacak büyük ihtimalle. Bana pioneerın uygun fiyatlı güzel bir modelini tavsiye etmenizi görüşlerinizi paylaşmanızı bekliyorum saygılarımla
Başlık: Ynt: USB li teyp önerisi
Gönderen: mjserhat - 22 Eylül 2010, 14:56:35
abi iyi kötü bir teyibin varsa eğer transmitter kullanmanı öneririm....al 20-30 liraya 2gb lık bi transmitter, hertürlü gider yap:) hem flash,mp3 çalar falanda bağlayabilirsin onlara...
Gönderen: al_pacino - 22 Eylül 2010, 15:00:55
abi ben dosyaları görmek istiyorum. gecen aldım dandik usb li sunny teyplerden dosya atlatmıyor. sıradan calıyor sarkıları. sadece 10 şarkı ileri geri alma filan var
transmitter de parazit oluyordu diye hatırlıyorum. aynı kalitede olacagını sanmıyorm.
Gönderen: mjserhat - 22 Eylül 2010, 15:29:17
yok ben çok mennunum transmitterdan takılma yok ses kesilmesi yok....klasör seçebiliyosun ondada, ama bi sıralama konusunda neye göre sıralıyor anlayamadım  :) yok kumandayla istediğin şarkıyı seç, yada tek tek şarkı atla, sen nasıl istersen :D valla 87,5 frenkasından kaymak gibi ses çıkıyor bende....varsa tanıdığın eşin dostundan birinde , bi al tak trafikte dene beğenmezsen diğer arkadaşlar teyp konusunda yardımcı olurlar heraald....
Gönderen: SeyitE - 22 Eylül 2010, 15:47:55
abicim ben kendime aldım PIONEER DEH-2250 UB  arkayada 240 watlık oval kolonlar yerleştirdim yer gök inliyor :D tavsiye ederim
Gönderen: brkdmr38 - 22 Eylül 2010, 16:15:20
sıralamayı değiştirme tarihine göre yapıyor bazı transmitter ve teyipler arabada usb teyp var atıyorum flasha farklı sırayla çalıyor alfabetik olmuyor
Gönderen: Mk1GTI - 22 Eylül 2010, 16:57:07
 Hepsiburada.com : Akıllı AlışveriÅŸ : bilgisayar, elektronik, cep telefonu ve daha binlerce ürün Türkiye'nin en büyük online alışveriÅŸ merkezi Hepsiburada.com'da (http://www.hepsiburada.com/Liste/navitech-cdt-6950-bdt-35-ekrantvdvddivxcdmp3sdusbbluetoothradyo-player/ProductDetails.aspx?productId=otdelcdt6950&categoryId=26080)

Valla değmez artık busaatten sonra altak kullan çalınsada canın yanmaz. ben bunların tamamen cd olayında bitmesini bekliyorum bide GPS gömsünler 10 numara.
Gönderen: serhat - 22 Eylül 2010, 17:02:23
pioneer 2120ub güzel tavsiye ederim 2250ub da güzel 2250ub da RDS yok 2100ub ve 2210ub da RDS var
Gönderen: al_pacino - 22 Eylül 2010, 17:29:33
arkadaslar görüş ve tavsiyeleriniz için teşekkürler. pioneer da hepsi 4*50 W çıkış gücünde. RDS çok da mühim değil. Bu teyplerde flashın içindeki dosylar görünüp dosya ilerletme filan yapılıyor değil mi? dandik markalarda olmadıgını biliyorum. Uygun fiyatlı olup da cıkısı güzel güclü baska markalar da tavsiye alabilirim. şu anda ya 2250 ya da 3250 gibi. ama bazı forumlarda **50 ile biten serilerin garantileri yok denmiş. bir sitede de garanti belgesi kaşeli geldi yazılmıs bu modeller için. kafam karıstı
Gönderen: nizam - 22 Eylül 2010, 17:49:00
yok ben çok mennunum transmitterdan takılma yok ses kesilmesi yok....klasör seçebiliyosun ondada, ama bi sıralama konusunda neye göre sıralıyor anlayamadım  :) yok kumandayla istediğin şarkıyı seç, yada tek tek şarkı atla, sen nasıl istersen :D valla 87,5 frenkasından kaymak gibi ses çıkıyor bende....varsa tanıdığın eşin dostundan birinde , bi al tak trafikte dene beğenmezsen diğer arkadaşlar teyp konusunda yardımcı olurlar heraald....

serhat kastmonuda fm mi çekiyor :) ist. ankarada tranmittere boş frekans nasıl bulacakasın
Gönderen: brkdmr38 - 22 Eylül 2010, 18:10:15
Gelin kayseri'ye abilerim bütün frekanslar sizlerin olsun :)
Gönderen: serhat - 22 Eylül 2010, 19:01:00
kenwood önerebilirm usb li bi modeli var ya pioneer yada kenwood al ama tavsiyem pioneer RDS sadece radyo frekanslarını göstermiyo aynı zamanda usb ve cd deki parçaların isimlerinide gösteriyo yani
Gönderen: SeyitE - 22 Eylül 2010, 21:30:02
RDS olaı nedir ?
Gönderen: al_pacino - 23 Eylül 2010, 09:05:17
rds radyo data system değil mi? parça adlarıyla alakası varmıki?
Gönderen: mjserhat - 23 Eylül 2010, 09:34:03
serhat kastmonuda fm mi çekiyor :) ist. ankarada tranmittere boş frekans nasıl bulacakasın

:D  :D  :D
Gönderen: yellow_driver - 23 Eylül 2010, 23:50:02
bende pioneer 3250 var.renk olarak golflerle çok uyumlu.usb çıkışı var ve çok kullanışlı.seçimininze göre dosya ismi, şarkı ismi, şarkı bilgisi veya sıra bilgilerini görebilirsiniz. ses kalitesi ve kullanımından çok memnunum.2250 de iyi ama kırmızı panellisini bulamadığım için (konsola uyumlus olanınını bulamadığım için) bir üst modeli olan 3250 aldım. tek farkı amfi çıkışıda var ama ben amfi kullanmıyorum.ayrıca sonu 50 ile bitenlerin türkiye pioneer den garantisi yoktur ancak digicom muydu neydi şimdi bakmam lazım bir türk firmadan 2 yıl garantisi var.
Gönderen: d3n1s - 01 Ekim 2010, 00:18:45
ben pioneer deh-p4100sd kullanıyorum, inanılmaz memnunum, aracın standart hoparlörleri ile sanki araçta sistem varmış gibi inletebiliyorum yeri göğü. Fiyat olarak biraz tuzludur, ama değer. Ucuz yollu ama kaliteli bir şey istiyorsan LG bak, sesi güzeldir, kalitesi de iyidir, fiyat olarak bütün markalardan (sony, pioneer, kenwood, JVC, vs. vs.) ucuzdur, Sunny gibi çakma aletlerden az biraz pahalıdır. Deli sistem kurmayacaksan fazlasıyla tatmin eder seni.
Gönderen: d3n1s - 01 Ekim 2010, 00:20:27
ayrıca sonu 50 ile bitenlerin türkiye pioneer den garantisi yoktur ancak digicom muydu neydi şimdi bakmam lazım bir türk firmadan 2 yıl garantisi var.

Digicom Pioneer'ın Türkiye distribütörüdür, yanlış bilgilendirme olmasın :tamamdir
Gönderen: yellow_driver - 03 Ekim 2010, 14:28:51
o zaman benim ki de garantili yani  :sevgi:
Gönderen: al_pacino - 06 Ekim 2010, 10:01:50
pioneer 2250 aldım arkadaslar. özellik olarak haliyle zayıf fakat usb takabiliyorum şarkı ve dosya goruntuluyor. dahası çıkışı güçlü memnunum kısacası. Önerileriniz için teşekkür ederim.
Gönderen: yellow_driver - 08 Ekim 2010, 00:22:11
hayırlı olsun