vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6N => Konuyu başlatan: mcmesut - 11 Temmuz 2010, 21:56:58

Başlık: aracımın motoru cok ısınıyor endişeleniyorum ...
Gönderen: mcmesut - 11 Temmuz 2010, 21:56:58

selam arkadaşlar 2000 model 1,4 hecbek conforline aracımın motoru cok ısınıyor endişeleniyorum.yapmam gereken bişeyler varsa yardımcı olursanız sevinirim Volkswagen ailesi.....
Başlık: Ynt: aracımın motoru cok ısınıyor endişeleniyorum ...
Gönderen: 06kzn39 - 13 Temmuz 2010, 02:52:48
hararet 90 geçmiyorsa sorun olmaz ama geçerse endişelen
Gönderen: ruhionline - 13 Temmuz 2010, 12:23:54
valla benim aracın motoruda çok sıcak kaputu açtığımda sıcaklığı yüzümde hissediyorum.. bence endişelenmeye gerek yok gayet normal
hararet 90 ı geçmiyor sa problem yok bencede
Gönderen: d3n1s - 13 Temmuz 2010, 16:55:54
benim aracım da çok çabuk ısınıyor ama hararet 90ı geçmiyor, dert edilcek bişey değil, hararet normal kullanımda 90ı geçiyorsa sıkıntı var demektir.
Gönderen: Ouzoo - 13 Temmuz 2010, 17:08:53
Yazın fazla ısınıp geç soğuması normal..Hararete dikkat edin 90'ı geçmedikçe problem yok. Motor soğukken radyatör suyunu kontrol edin seviye altındaysa tamamlayın.
Gönderen: d3n1s - 13 Temmuz 2010, 17:43:12
valla benim alet kışın Ankara'nın ayazında 5 dakikada ısınıyodu  ;D aracı çalıştırdıktan 5 dakika sonra aracın içi ısınmış oluyodu öyle diyim
Gönderen: alpaslanxvx - 13 Temmuz 2010, 18:38:41
evt , çoğu arkadaşımın da dediği gibi hararet 90 dereceyi geçmiyorsa sorun yok demektir , ama benimde sizin dediğiniz gibi oluyor , mesela yağışlı havalarda yoğun trafikte kaputtan duman çıkıyor hafif hafif , ya da oto yıkamaya gittiğinizde araç yıkandıktan sonra önden bariz bi biçimde buhar çıkıyo , sanki araç hararet yapmış gibi , insanlar korkabiliyo bazen  :)
Gönderen: d3n1s - 13 Temmuz 2010, 19:27:57
evt , çoğu arkadaşımın da dediği gibi hararet 90 dereceyi geçmiyorsa sorun yok demektir , ama benimde sizin dediğiniz gibi oluyor , mesela yağışlı havalarda yoğun trafikte kaputtan duman çıkıyor hafif hafif , ya da oto yıkamaya gittiğinizde araç yıkandıktan sonra önden bariz bi biçimde buhar çıkıyo , sanki araç hararet yapmış gibi , insanlar korkabiliyo bazen  :)

yok canım bende o derece hiç olmadı maşallah, ama hemen ısınıyo motor, ben çok memnunum halimden kışın üşümüyorum arabamın içinde  :sevgi:
Gönderen: alpaslanxvx - 13 Temmuz 2010, 20:20:11
yok canım bende o derece hiç olmadı maşallah, ama hemen ısınıyo motor, ben çok memnunum halimden kışın üşümüyorum arabamın içinde  :sevgi:

e bnmkinde mi bi anormallik var  :D anlamadım o kdr olmuyo derken  :D
Gönderen: d3n1s - 13 Temmuz 2010, 20:39:17
hiç duman çıktığını görmedim aracın kaputundan o anlamda o kadar olmuyo dedim  ;)
Gönderen: alpaslanxvx - 13 Temmuz 2010, 20:42:29
hiç duman çıktığını görmedim aracın kaputundan o anlamda o kadar olmuyo dedim  ;)

korktum bnde bi an  :)