vwtr.net

Serbest Forum => İlanlar => Aranıyor => Konuyu başlatan: car wolf - 09 Mayıs 2010, 19:34:02

Başlık: uygun dizel araç aranıyor
Gönderen: car wolf - 09 Mayıs 2010, 19:34:02
uygun düzgün araç aranıyor hasarlı yada mekanik arızalıda olabilir markalar audi vw seat hiç farketmez yeterki 1,9 TDİ olsun
audi a4 vardı o kesin başkasına satılıyor tabi yarın net belli olcak adam almaz ise biz alıcaz ama ne olur ne  olmaz kısmet artık olmaz ise acil araç arıyorum  ben birtane vento buldum bursada sizde bakın nasıl fikir verin
 Volkswagen > Vento > 1.9 TDi > Böyle Vosvos Gördünüzmü ? #25163993 - sahibinden.com (http://www.sahibinden.com/boyle_vosvos_gordunuzmu_-41WQQaXQQ25163993WQQpXQQdisplayitem)
bu vento aaz motormuş yani 75 hp 1.9 TD sizce nasıl 90 hp olsa gene bi nebze iyi ama seat ile hemen hemen aynı para fark yok
Başlık: Ynt: uygun dizel araç aranıyor
Gönderen: car wolf - 10 Mayıs 2010, 18:23:29
güncel  
bu araç nasıl sizce ? Seat > Cordoba > 1.9 TDi Vario Signo > 2001 MODEL Ä°LK SAHÄ°BÄ°NDEN #25064208 - sahibinden.com (http://www.sahibinden.com/2001_model_ilk_sahibinden-91WQQaXQQ25064208WQQpXQQdisplayitem)

modelli özellikli bir araç hemde stationwagon tam aile arabası yazın memlekete gitmek için ideal çift airbag yarı dijital klima var abs var vs... bu da ön planda
Gönderen: GolfMk1Diesel - 10 Mayıs 2010, 21:53:16
Tam dayaklıksın.. :bekleriz:
Gönderen: car wolf - 10 Mayıs 2010, 23:06:59
Tam dayaklıksın.. :bekleriz:
neden lan gti içinmi ??? dizel araba alcam benzinli bitirir beni
Gönderen: lostys - 10 Mayıs 2010, 23:36:36
güzel lan. tam aile arabası. sevdim.  :saygılar
Gönderen: car wolf - 10 Mayıs 2010, 23:43:30
güzel lan. tam aile arabası. sevdim.  :saygılar
aynen yarın işten izin alırsam giderim bakmaya güzel makine ve çok ucuz okadar özellik olmasına ramen vw den bir fark yok polo stw un seat cordoba vario versiyon ama daha lüks ü  pololarla aynı fiyat  kaskoda yaptımı ohh deyme keyfine araç hep servis bakımlı imiş
Gönderen: crank - 11 Mayıs 2010, 00:43:45
Seat > Toledo > 1.9 TDi Magnus > 99 model sahibinden orjinal 102.000 km de cok temiz #21215495 - sahibinden.com (http://www.sahibinden.com/99_model_sahibinden_orjinal_102_000_km_de_cok_temiz-41WQQaXQQ21215495WQQpXQQdisplayitem)

sedat bak tam senlik bir araba buldum sahibinide taniyorum cok iyi biridir :D
Gönderen: GolfMk1Diesel - 11 Mayıs 2010, 13:09:08
İlahi aydın abi.. :D

Abi var birkaç Dizel Mk1 Mk2 gel Msn ye biraz bızıklayalım.. ;)
Gönderen: car wolf - 11 Mayıs 2010, 19:06:43
Seat > Toledo > 1.9 TDi Magnus > 99 model sahibinden orjinal 102.000 km de cok temiz #21215495 - sahibinden.com (http://www.sahibinden.com/99_model_sahibinden_orjinal_102_000_km_de_cok_temiz-41WQQaXQQ21215495WQQpXQQdisplayitem)

sedat bak tam senlik bir araba buldum sahibinide taniyorum cok iyi biridir :D
gördüm abi görmez olurmuyum ama cordoba uygun o yönden aklımızı çekdi birde stw  :melek:
Gönderen: Mk1GTI - 11 Mayıs 2010, 21:42:11
Sedat tek kapı GTD var az biraz kaporta işi var ama 10 numara orj bi GTD sahibindede..
Gönderen: GolfMk1Diesel - 11 Mayıs 2010, 21:42:59
Link varmı abi? ???
Gönderen: Mk1GTI - 11 Mayıs 2010, 21:49:27
Volkswagen > Golf > 1.6 TD > TURBO DIZELDE SON FIYAT #21708937 - sahibinden.com (http://www.sahibinden.com/turbo_dizelde_son_fiyat-70WQQaXQQ21708937WQQpXQQdisplayitem)
Gönderen: crank - 11 Mayıs 2010, 23:08:30
azizim bu arac orjinal derken neyi kastettin anlayamadim yakindan gordun mu bu araci ? resimlerde bayagi bi dokuk gibi duruyo. yanlis anlama tenkit maksatli sormuyorum sadece merak ettim :)
Gönderen: Mk1GTI - 11 Mayıs 2010, 23:48:26
azizim bu arac orjinal derken neyi kastettin anlayamadim yakindan gordun mu bu araci ? resimlerde bayagi bi dokuk gibi duruyo. yanlis anlama tenkit maksatli sormuyorum sadece merak ettim :)

Resimlerde görülen orjinal aksesuarlara göre yorumluyoruz tabi küçük resimler ve canlı arasındaki masraf farkı mutlaka olacaktır...

Genel bakış KUPA nın hatları ve karoserin birleşim çizgileri. Sonra Araç GTD olarak ilanda ve buna göre GTD de olması gereken aksesuarlar. Ana göğüs orta konsol ve götergeleri, Direksiyon,Koltuklar, Kapı döşemeleri ve kolçakları, bagajdaki pandizotlar, Ön cam direklerindeki özel rüzgarlıkları gibi aracın orj. durumda olduğunu gösteren parçaları..
Gönderen: car wolf - 18 Mayıs 2010, 20:23:17
güncellll
 bugün gümrükte mercedes vardı c200 sağ dan direksiyon ona gittim oda kısmet olmadı alamadım hep klpayı kaçıyor  >:(  
Gönderen: car wolf - 19 Mayıs 2010, 21:49:37
sizce bu araç nasıl ??? :-\
Volkswagen > Passat > 1.9 TDi Trendline > 1998 PASSAT WARIANT 1.9 TDI #24758138 - sahibinden.com (http://www.sahibinden.com/1998_passat_wariant_1_9_tdi-97WQQaXQQ24758138WQQpXQQdisplayitem)
Gönderen: lostys - 19 Mayıs 2010, 22:46:19
auuv ... ya guzel de.. anlamıyorum su insanları.. ilanların yuzde 80 inde yazıyor, motor sıfır, yeni yapıldı, binilmek için yapıldı.. yau manyak adamlar, madem motor sıfır, yeni yaptırdın, masraf yok, binmek için yaptın, nie satıosun ? bunlar hep kafada soru işaretleri yaratıyor. ben hiç motor yaptırmadım, sorun da yok yazan adam kaç tane var ?

dikkat et bunlara sedat ..
Gönderen: car wolf - 19 Mayıs 2010, 22:57:20
auuv ... ya guzel de.. anlamıyorum su insanları.. ilanların yuzde 80 inde yazıyor, motor sıfır, yeni yapıldı, binilmek için yapıldı.. yau manyak adamlar, madem motor sıfır, yeni yaptırdın, masraf yok, binmek için yaptın, nie satıosun ? bunlar hep kafada soru işaretleri yaratıyor. ben hiç motor yaptırmadım, sorun da yok yazan adam kaç tane var ?

dikkat et bunlara sedat ..

galerici arabayı satan o yüzden 2 kes düşünmek lazım ama diğer ilanlarına baktım hepte değişen yok yazmış büyük ihtimal bu turbo arıza yaptı oda motorda arıza yaptı yaptırdılar ama nasıl yapıldı kafa bulandırıyo işte bu passat ile o seat cordoba stw arasında gidip geliyorum özellikle Station wagon  araç istiyorum bagaj için ve yılan (germany)  style yapıcam alırsan  ::)
Gönderen: lostys - 19 Mayıs 2010, 23:01:41
galerici arabayı satan o yüzden 2 kes düşünmek lazım ama diğer ilanlarına baktım hepte değişen yok yazmış büyük ihtimal bu turbo arıza yaptı oda motorda arıza yaptı yaptırdılar ama nasıl yapıldı kafa bulandırıyo işte bu passat ile o seat cordoba stw arasında gidip geliyorum özellikle Station wagon  araç istiyorum bagaj için ve yılan (germany)  style yapıcam alırsan  ::)
stw lere bende bayılıyorum da...

yogurdun kaparosunu aldım, yaz sonunda muhtemel gidicek. ondan sonra bi süre araba düşünemicem sanırım .. hayırlı işlere kafa yoruyorum bu sıralar :D nizamdan sonra sırada mıyım ne :p
Gönderen: car wolf - 19 Mayıs 2010, 23:04:58
stw lere bende bayılıyorum da...

yogurdun kaparosunu aldım, yaz sonunda muhtemel gidicek. ondan sonra bi süre araba düşünemicem sanırım .. hayırlı işlere kafa yoruyorum bu sıralar :D nizamdan sonra sırada mıyım ne :p
hayırlı olsun şimdiden  araba alırsın da eş almak daha zor en iyisi evlen ozaman al araba
Gönderen: crank - 20 Mayıs 2010, 00:16:06
sedat ikimizede birertane audi allroad birertanede golf 2 gti lazim gerisi yalan  :D
Gönderen: car wolf - 20 Mayıs 2010, 08:13:30
sedat ikimizede birertane audi allroad birertanede golf 2 gti lazim gerisi yalan  :D
yok artık bukadarda olmaz abi kalplerimiz bir evlendiğimde Allah kısmet ederse allroad alıcam 2.5 tdi olandan gerçi tr de dizeli fazla yok ama olsun hayalimin 2. arabası ya  :sevgi:
Gönderen: al_pacino - 20 Mayıs 2010, 09:21:53
Çogu yalan sıfır diyenlerin,  biz sııfır motor yaptık araca artık 10 yıl satmayız diyoruz büyük sorun cıkmazsa.
Gönderen: GolfMk1Diesel - 20 Mayıs 2010, 11:03:48
Sedat abi yeni tip dizellerde sonradan yeni yapılmış motorlar başına iş açar o yüzden mümkünse hiç açılmamış bir dizel bak..
Gönderen: al_pacino - 20 Mayıs 2010, 11:23:29
Abicim yeni yapılsa yine iyi. Orası otocenter ordaki hiçbir aracın motoru galerici tarafından yapılmaz. Yapılsada en fazla calısacak kadar yapılıp kapatılmıstır. Oradan uzak durun bence. Babam bir kere arac almıtı oradan tamam motorunda sorun yoktu ama araba dokuluyordu. Babamda arabanın kapısını sürtmüş denerken. Artık almak farz oldu deyip almış. Takasa verdiğimiz araba gül gibiydi boyasızdı ve cok ucuza sayıldı haliyle galericiye veriyorsunuz. Yazık oldu anlıyacagınız. Özellikle otocenter kadar leş araba dolu bir yer daha görmedim. Her esnaf aynı değildir belki ama geneli öyle oranın, oradan arac almayı tavsiye etmem.
Gönderen: car wolf - 20 Mayıs 2010, 14:56:42
ozaman o seat ı alıcam başka çağresi kalmadı  :-\ sizce o seat nasıl ???
Seat / Cordoba / 1.9 TDi Vario Signo / 2001 MODEL Ä°LK SAHÄ°BÄ°NDEN sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-cordoba-2001-model-ilk-sahibinden/detay)
Gönderen: al_pacino - 20 Mayıs 2010, 15:05:18
Valla arkadasım istersen git gez derim otocenterı boş vaktinde ama ben abimle cok arabaya gittim oraya hep hüsranla döndük. Ama şöyle bir durum var gercekten bir dünya araba var. Ben internette bulduklarım üzerine gittim ama boş bir günün varsa sabahtan aksama kadar gez içeriyi belkı temizi cıkabilir gizli saklı bir köşede ;) Ama satıcının dediklerine kulak asmayın yinede güvenmeyin yani. Kesinlikle anlamıyorsanız anlayan birine gösterin aracı
Gönderen: car wolf - 20 Mayıs 2010, 15:46:44
bakma olayı sorun değil zaten biz araç alıp sattığımızdan sorun yok ama piyasadan ilk defa alıcaz genelde hep gümrükten araç alırız biz piyasadan sadece takaslı geliyor bize , otocenter olayı ise şunu söylüyeyim neler gördük tandık ne arabaları sattılar  millete bilmeyeni kandırarak piyasanın tek kötü olayı var oda PERT çıkması motor nasıl toplandı ne gibi arıza olduda  motor yapıldı galerici motor yeni yapıldı diyorsa dediğiniz gibi  baştan savma yapar çalışsın yürüsün kısa sürede satana kadar çünkü adamlar 10 TL yi bile kar sayarlar acil araç lazım kafamız karışık gümrükten araç alsam haziranın sonuna kadar plaka ruhsat anca çıkar yada geçer ben 1 temmuzda memlekete şenliğe gitmek için acele araç arıyorum ve yaya kaldım diye yoksa bizde araç var ki ben kasımda askerim atıcak araç bakalım kader kısmet yoğunluk seat üzerinde kısmetse adamın dediği gibi düzgün ise 12 ye kadar alcaz
Gönderen: nizam - 20 Mayıs 2010, 17:20:46
al lan su arabayı artık  :D :t
Gönderen: car wolf - 20 Mayıs 2010, 17:30:08
al lan su arabayı artık  :D :t
inşallah
Gönderen: crank - 20 Mayıs 2010, 18:02:30
sedat biliyon benim arabayi seat 1.9 tdi  afn motor ise gti gibi gider lakin araci yakindan guzelce incele 188 000 de turbosu ne alemde ona baktir ayrica yillik vergisi 900 tl civarinda onuda goz onunde bulundur benim arba 99 model bu sene yillik vergi 500 e dustu  :D
Gönderen: car wolf - 20 Mayıs 2010, 18:08:28
vergi aklıma gelmedi  >:D passatın yıllık 76 TL olduğu için dokunmuyor bile senin seat için pm at abi güzel uygun fiyat >:D magnus mu ne o model ne oluyor :-\
Gönderen: crank - 20 Mayıs 2010, 18:16:51
sedat benim ki magnus lakin tatile gidecegim ve bagaji buyuk oldugu icin buaralar ihtiyacim var satmaktan vaz gectim bide fener sampyon olacak diye 100 tl verdik stebel havali korna taktirdim oda yetmedi 250 tl verdim ses sistemini gelistirdim hep bunlarin faturasini aziz yildirimdan almam lazim :'(
Gönderen: car wolf - 20 Mayıs 2010, 18:33:39
sedat benim ki magnus lakin tatile gidecegim ve bagaji buyuk oldugu icin buaralar ihtiyacim var satmaktan vaz gectim bide fener sampyon olacak diye 100 tl verdik stebel havali korna taktirdim oda yetmedi 250 tl verdim ses sistemini gelistirdim hep bunlarin faturasini aziz yildirimdan almam lazim :'(
bırakın abi fb yi hep zarar hep zarar  ;D :D >:D aziz kimin borcunu ödücek artık milletin paralar gitti zarar ziyan ayrı
Gönderen: car wolf - 20 Mayıs 2010, 19:50:39
bu nasıl ???
Volkswagen / Vento / 1.9 TDi / 245.000 km`de 1996 model vento sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-vento-245-000-km-de-1996-model-vento/detay)
Gönderen: car wolf - 22 Mayıs 2010, 20:21:40
yaya kaldım günceli :)
Gönderen: mertkoray - 22 Mayıs 2010, 20:27:03
+1 Yaya  :)
Gönderen: car wolf - 22 Mayıs 2010, 20:28:54
+1 Yaya  :)
ozaman biz yaya kaldık bize araba bulun  >:D
Gönderen: mertkoray - 22 Mayıs 2010, 20:33:34
Volkswagen / Golf / 1.6 Comfortline / araç süper golf4 sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-arac-super-golf4/detay)

Volkswagen / Golf / 1.8 Highline / 2. Sahibinden temiz bakımlı sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-2-sahibinden-temiz-bakimli/detay)

yarın bunlara bakıcam  :)
Gönderen: car wolf - 22 Mayıs 2010, 20:55:46
kırmızı olan daha orj. duruyor bence onu al hem 1.8 motor bastımıda gider ve daha dolu
Gönderen: mertkoray - 22 Mayıs 2010, 21:03:25
çok yakmaz mı  :D
Gönderen: car wolf - 22 Mayıs 2010, 21:16:00
çok yakmaz mı  :D

motor hacmi 1.8 125 hp                                            motor hacmi 1.6 105 hp
Yakıt Tüketimi Max 6,3                                            Yakıt Tüketimi Max 5,5
Yakıt Tüketimi Ortalama (L/100km) 8,3                   Yakıt Tüketimi Ortalama (L/100km) 6,9
Yakıt Tüketimi Min 11,7                                            Yakıt Tüketimi Min 9,3
Max Hız (km / h) 201                                                Max Hız (km / h) 192
Hızlanma 0-100 (km \ h) 9,9                                    Hızlanma 0-100 (km \ h) 10,8

Gönderen: GolfMk1Diesel - 22 Mayıs 2010, 21:16:57
 :-X :-X :-\ :-\ :t :t
Gönderen: car wolf - 23 Mayıs 2010, 20:25:16
bu nasıl peki  :-\  yardımılarınıza ihtiyacım var kafamız karışık :(
Volkswagen > Vento > 1.9 TDi > .19971.9 TDİvento.temiz .sorunsuz.biniciye fiyat düştü son. #23266920 - sahibinden.com (http://www.sahibinden.com/_19971_9_tdivento_temiz_sorunsuz_biniciye_fiyat_dustu_son_-97WQQaXQQ23266920WQQpXQQdisplayitem)
Gönderen: nizam - 25 Mayıs 2010, 09:44:09
passat b3 alsana olum stw mis gibi ?
Gönderen: MeTHea35 - 26 Mayıs 2010, 22:35:45
konuyu açtıgın en başta ki beyaz vento daha güzel duruyor bana kalırsa onu göz onunde bulundur derim :tamamdir ...
Gönderen: emirhan - 26 Mayıs 2010, 22:42:15
Sedat abi iyi günler ben o en son attıgın bordo dizel ventoyu almaya gittim sana şu kadar diyim araba komple boya istiyor resimlerde belli degil ama boyası kalkmış motoruna bişey diyemem motoru cok güzeldi de içi ve dışı baya masraf istiyor hele ki boyası
Gönderen: car wolf - 26 Mayıs 2010, 23:54:48
Sedat abi iyi günler ben o en son attıgın bordo dizel ventoyu almaya gittim sana şu kadar diyim araba komple boya istiyor resimlerde belli degil ama boyası kalkmış motoruna bişey diyemem motoru cok güzeldi de içi ve dışı baya masraf istiyor hele ki boyası
adamla bende bugün konuştum boyaları solmuş dedi ne çabuk vernik atmış ??? ozaman onu eliyelim teşekkürler emirhan  :saygılar

konuyu açtıgın en başta ki beyaz vento daha güzel duruyor bana kalırsa onu göz onunde bulundur derim :tamamdir ...

oda güzel klimada var  ayriyetten deridöşeme koltuk ısıtma filen benim aklımı çelen o seat modelli ve dolu araç fiyatta hemen hemen aynı ama audi vw bulsam uyguna alırım araştırmaya devam :)
Gönderen: car wolf - 30 Mayıs 2010, 17:33:04
güncel

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-vento-cok-temiz-orjinal-ilk-sahibinden-vento/detay  bu nasıl sizce  ???
Gönderen: suskun - 30 Mayıs 2010, 22:05:22
Volkswagen / Golf / 2.0 GTi / 86 model golf sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-86-model-golf/detay)

Volkswagen / Golf / 2.0 GTi / Satılık Golf 2 gti sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-satilik-golf-2-gti/detay)

bu ne sedat çözemedim
Gönderen: car wolf - 31 Mayıs 2010, 09:21:39
Volkswagen / Golf / 2.0 GTi / 86 model golf sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-86-model-golf/detay)

Volkswagen / Golf / 2.0 GTi / Satılık Golf 2 gti sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-satilik-golf-2-gti/detay)

bu ne sedat çözemedim

hamit abi üstteki büyük ihtimal edirne gümrüğündeki 1.8 gti ama adam daha bilmiyor ne olduğunu 86 model büyük ihtimalde KR 139 hp motor vardır onda  , ikinci araç ise 1.8 8v gti 112 hp lik motor var
Gönderen: suskun - 04 Haziran 2010, 22:05:44
eyvallah kardeşim
Gönderen: car wolf - 18 Haziran 2010, 09:49:20
bu araç nasıl  ??? bizde bundan 2 adet vardı stw modeli abimde de bunun daha dolusu beyazı vardı 2 ay önce sattı arka koltukların mesafesi inanılmaz geniş biri oturur ötekide tabure koyup önünüzde otursun o derece >:D bagajıda çok güzel derin bağya
Volkswagen / Passat / 1.9 TDi / en ucuz tdi 160000 km de 1998 gümrük çıkışlı 1996 passat 1.9 td sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-passat-en-ucuz-tdi-160000-km-de-1998-gumruk-cikisli-1996-passat-1-9-td/detay)
Gönderen: MeTHea35 - 18 Haziran 2010, 14:21:45
bunda kaporta bakımında sıkıntı çekersin gibi geldi bana çünkü piyasada bu kasadan pek fazla yok tabi tercih meselesi . . .
Gönderen: car wolf - 18 Haziran 2010, 16:35:16
bunda kaporta bakımında sıkıntı çekersin gibi geldi bana çünkü piyasada bu kasadan pek fazla yok tabi tercih meselesi . . .
var var o konudan sorun yok ama yeni kasası kadar da parçası yok tabi
Gönderen: car wolf - 22 Haziran 2010, 19:24:17
bugün passata bakmaya gittim karşıya adama geliyoruz dedik 2 saat sonra yola çıktık adam da bizim bu tarafa geçmiş kafa buluyo gibi >:D nese yarın sabahtan sanayide buluşucaz eğer anlaşırsak araç iyi düzgün ise yarın passatı alıcaz  ;)
Gönderen: nizam - 23 Haziran 2010, 09:51:37
sen alana kadar ben alıyorum :D
Gönderen: car wolf - 23 Haziran 2010, 11:03:44
sen alana kadar ben alıyorum :D
adamı aradım hastanedeyim dedi öğlende gelicem dedi şuan beklemedeyiz gelsin bakalım düzgün ise alıcaz hemen paramız var ama gönlümüze göre araç yok her önüne geleni alsan ohooo yandık :)