vwtr.net

Serbest Forum => Sohbet => Konuyu başlatan: IRONHIDE - 27 Nisan 2010, 22:01:42

Başlık: Üyelik Süreci Çok Uzun
Gönderen: IRONHIDE - 27 Nisan 2010, 22:01:42
Merhaba Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Aslını isterseniz katılmak istedim, bir şeyler paylaşmak, yeni aldığım 2010 model 140 hp Transporter aracın heyacanını ve gözlemlerimide sizlere aktarmak istedim ama üye olupta üyeliğin ancak 4-5 günde onaylandığını görünce ne heves kaldı ne heyecan. Bu yorumumun asla şikayet olarak algılanmasını istemiyorum. Benim fikrimce sitedeki aktiflik ve paylaşım sayısının düşmesine, üyelerin ilgi göstermemesine yol açan bu olumsuz durumun yönetici arkadaşlarca düzeltilmesine yönelik bir takım çalışmalarla düzeltilebileceğidir. Benimde uğraştığım, emek verdiğim bir forum sitem var, fakat üyelere bu tip kısıtlamalar getirmek ilgi azlığına yol açıyor. Yinede biz memnunuz diyorsanız tabii ki sizlerin bileceği iş. Bir şeyler paylaşamadan aranızdan ayrılıyorum ama umarım benden sonraki arkadaşlar bu olumsuzlukla karşılaşmaz. İyi Paylaşımlar diliyorum. Hoşçakalın
Başlık: Ynt: Üyelik Süreci Çok Uzun
Gönderen: burak.akın - 27 Nisan 2010, 23:08:38
yetkililere duyurulur o zaman....
Gönderen: G60 - 27 Nisan 2010, 23:38:18
Merhaba,

Normalde 3 gün içerisinde onaylanıyor üyelik. Günlük hayat tabiki bazen aksamalar olabiliyor.

3 günlük sürecin sebebi "gereksiz aktiflik" i azaltmak. Google'dan üye olmuş hemen anında konu açıp mesaj yazıp forumu kirleten o kadar bilinçsiz insan var ki, bir daha siteye girerler mi meçhul. Aktif olmayacak üyeliklerin mesajlarını bir nebze engellemek nedeniyle böyle bir yol izliyoruz. Sitede gerçekten bir şeyler paylaşmak isteyen bilinçli kullanıcılar da sizin gibi üye olup siteyi unutmuyor.

Şu an için daha etkili bir çözüm bulamadık bedavacı üyeliklere karşı. Başka bir öneriniz varsa ilgileniriz tabiki. :)
İletişim kısmından ulaşıp aktivasyonun hemen olmasını sağlayabilirdiniz.
Gönderen: GolfMk1Diesel - 27 Nisan 2010, 23:40:28
Osman abi 1-2 hafta belirli bir mesaj sayısına geldikten sonra konu açma yetkisi gelse böyle bir durum olabilirmi abi ? ???
Gönderen: crank - 27 Nisan 2010, 23:41:19
site ajanlari once hakkinda inceleme yapip ondan sonra onayliyorlar   >:D
Gönderen: nizam - 28 Nisan 2010, 09:25:07
gbt yapıyoruz :D
Gönderen: ismailtunca81 - 28 Nisan 2010, 14:30:22
hatta  siteyi günlük  kullanan  bir sürü adam var  parça satmak için
halbuki burada zaten yeteri kadar  bilgi  birikimi olan ve elindeki parçalardan  bizleride ucuza   faydalanmasını sağlayan arkdaşlarda mevcut  bence  izlenen  yol gayet mantıklı

''aramızda büyük bir fark var  seninle benim aramda  büyük bi fark var  iyile  kötüyle arasında büyük bir fark var ''