vwtr.net

Serbest Forum => Sohbet => Konuyu başlatan: warlock - 14 Mayıs 2007, 14:58:56

Başlık: JEEP Kullanan zengin züppelerden nefret ediyorum...
Gönderen: warlock - 14 Mayıs 2007, 14:58:56
JEEP Kullanan zengin züppelerden nefret ediyorum...

Bugün park halindeki arabama çarptılar sabah sabah uykumdan kaynar sularla uyanmak zorunda kaldım...  Başlıktada yazdığım gibi JEEP i olan zengin bir züppe arabama çarptığı yetmiyormuş gibi bide hiç umrunda olmadan basıp gidiyor allahtan görenler plakasını almışlar ve iş trafiğe sevk oldu... Ama olan benim manevi olarak bağlı olduğum Mk1 ime oldu.. Arka sağ dodik içeri göçük arka tampon ve stop un yarısı kırık... Bu dağdan inme ve daha traktor kullanmayı bilmeyenlerden nefret ediyorum bunlara ehliyeti verenlerdende...

:'( :toki :T
Başlık: Ynt: JEEP Kullanan zengin züppelerden nefret ediyorum...
Gönderen: GolfGti16VMk1 - 14 Mayıs 2007, 15:03:19
Geçmiş olsun. Stop bende var bi akadaşada lazımdı eğer ona sol lazımsa sana sağı yollayayım.
Gönderen: Firestarter - 14 Mayıs 2007, 15:04:15
şu jeep'lerin trafikte dolaşmasına oldum olalı karşıyım. kardeşim jeep demek,dagda,bayırda dolaşan araç demektir. şu istanbul trafiginde ne gerek var onlarla dolaşmaya. yasaklasınlar şu jeep'leri trafikten.
Gönderen: G60 - 14 Mayıs 2007, 15:06:00
Sizde uçurdunuz adamların kellesini 1 saniyede. :D
Bu arada geçmiş olsun warlock. Üzüldüm gerçekten.  :-\
Gönderen: Firestarter - 14 Mayıs 2007, 15:29:41
ama yalan mı,ne gerek var jeep'lere trafikte.
Gönderen: ARDAcan - 14 Mayıs 2007, 15:36:25
ya cok uzuldum be gercekten  :(
valla nazar deydi bence baska bisi degil  :-\
vurup kacmis demek, allahindan bulsun  >:(
insallah gerekli cezayi alir  >:(
Gönderen: warlock - 14 Mayıs 2007, 15:37:24
Hadi JEEP i soktun trafiğe o yetmiyomuş gibi hayvan gibi tamponlar yan demir marşpiyeler kalın jant lastik takıyolar zaten geniş araç iyice genişliyor... Çok geniş yollarımız var sanki git kendini dağa bayıra vur. Bana vuran JEEP in kimliği tespit oldu sonunda siyah bir Cheroke... Bizim mk1 yanında PİRE gibi kalıyor :)
Gönderen: SPoRTeXHauST - 14 Mayıs 2007, 15:38:39
Jeep konusunda kim ne dese haklı bence. İnsanlara yüksekten bakma merakını anlayamıyorum. Bu arada iyiki sen görmemişsin vurduktan sonra diyorum. Vereceği cevap seni mutlaka çileden çıkarırdı. Geri geri gelir tekrar vururum gibi. Maddi hasarının karşılanacağı kesin ama dediğin gibi manevi hasar nasıl karşılanır bilinmez. Çok geçmiş olsun.
Gönderen: volksport - 14 Mayıs 2007, 15:39:22
Warlock geçmiş olsun kardeş,duyarlı vatandaşlar olması da çok güsel bişey çevrede,neyse bunada şükür elinde trafiğe sevk edilicek bir plaka olması yinede çok güsel bişiy,Tekrar geçmiş olsun.
Gönderen: warlock - 14 Mayıs 2007, 15:42:45
Jeep konusunda kim ne dese haklı bence. İnsanlara yüksekten bakma merakını anlayamıyorum. Bu arada iyiki sen görmemişsin vurduktan sonra diyorum. Vereceği cevap seni mutlaka çileden çıkarırdı. Geri geri gelir tekrar vururum gibi. Maddi hasarının karşılanacağı kesin ama dediğin gibi manevi hasar nasıl karşılanır bilinmez. Çok geçmiş olsun.

Yok abi ben görsem ve bana ole bi cevap verse ben adama direkt bodozlama dalardım.... İsterse başbakan olsun.... Ben bir kişinin malına iğne ucu gibi zarar vermemeye çalışan ve istemeyerek verdiysemde başında sahibi gelene kadar bekleyen kişilikte birisiyim kimsenin kimseye hakkı geçmesin.... Bizim araçlarımız maddi yönden değerli değil tamamen manevi yönden değerli o yüzden sağduyu çok önemli...
Gönderen: warlock - 14 Mayıs 2007, 15:46:12
Geçmiş olsun. Stop bende var bi akadaşada lazımdı eğer ona sol lazımsa sana sağı yollayayım.
Selçuk sağolasın 2-3 gün bekliyecem şimdilik... Sendeki stop ne renk buarada  biliyosun bendekiler hafif siyah renkte... ama istediğim siyah renkete güzel duran şeffaf siyah olanlardan 1 takım almak... Bunlardan bulsam dahada iyi olacak ama nerde.. Haberleşiriz senle..
Gönderen: GolfGti16VMk1 - 14 Mayıs 2007, 15:48:27
Orj. var bende erşan. Sen bi bak olmadı yollarım sana spreyle karartabilirsin birazda istersen.
Gönderen: Firestarter - 14 Mayıs 2007, 15:48:42
jeep alırsın bişey demiyorum ama ülkemizde genelde kullanım amaçları farklı.adam dünya para sayıyor,jeep alıyor, ee bir kere bile araziye girmemiş. ne anladım o işten.arkadaşımızın dedigi gibi.sadece gösteriş ve yüksekten bakma tutkusu,başka bişey degil. sonra bize ceza keserler,ufacık zevk araçlarımıza. gidin de caddelerde hiçbir işe yaramayan,gereksiz yere yer kaplayan demir yığınlarına cezanızı kesin.
Gönderen: warlock - 14 Mayıs 2007, 15:53:53
Orj. var bende erşan. Sen bi bak olmadı yollarım sana spreyle karartabilirsin birazda istersen.
  Tamam selçuk haber veririm... Ama en kötüsü şuan sanırım Tampon sen nikel tamponlardan nerden buldum demiştin orayala bi irtibata geçeyim ben.. Tamponları değiştirecektim bu vesile oldu arka tamponun yarısı kopuk :D
Gönderen: TuningLINE - 14 Mayıs 2007, 15:56:34
geçmiş olsun sinir ediyorlar insanı işte
Gönderen: can - 14 Mayıs 2007, 17:40:53
çok çok geçmiş olsun cana geliceğine mala gelsin
 ama olay jeep te değil normal arabayla da gezen bisürü görmemiş var onun için sorun insanlarda
Gönderen: spy - 15 Mayıs 2007, 02:36:20
gecmiş olsun.. çok üzücü bir olay, vurup kaçılması..
 jeep konsunda seninle tamamen aynı fikirdeyim..
Gönderen: SkY - 15 Mayıs 2007, 14:46:41
geçmiş olsun...
Gönderen: Erhan - 15 Mayıs 2007, 18:15:05
geçmiş olsun en azından plakası var sende,

benimde başıma geldi 2 defa ama kaçmış şerefsizler...
Gönderen: CeM öZeR - 16 Mayıs 2007, 12:28:30
Önclikle geçmiş olsun. :( Jeep kullanıcıları genelde kaba insanlar oluyo.Ben bu aracı süren kişinin bayan olduğu konusunda düşünceliyim. :)
Başlık: Ynt: Jeep Kullanan Zengin Züppelerden Nefret Ediyorum...
Gönderen: warlock - 18 Mayıs 2007, 19:43:13
Yok en sonunda tanışma fırsatı buldum 17 yaşında babasından almış aracı ehliyet yok bişey yok kaçmakta haklı ama allahtan dürüst insanlara dengeldimde masrafımı karşılayacaklar.... Şimdi harıl harıl Tampon aramaktayım... Konyadan haber bekliyorum bugun yarın gelecekmiş tamponlar...
Gönderen: Erhan - 18 Mayıs 2007, 19:48:31
iyi o zaman tekrar geçmiş olsun  ;)
Gönderen: spy - 19 Mayıs 2007, 03:36:48
korkudan kaçmış desene.. karşılayacak olmaları güzel..
Gönderen: corrado_g60 - 19 Mayıs 2007, 10:28:46
konyada kımden beklıyorsun?
yardım edebılecegım bısey varsa konyadayım haberın olsun
Gönderen: Halil Kara - 31 Ağustos 2007, 16:46:30
geçmiş olsun kardeş ne yazıkki trafikte durum bu şekilde.
arabaya olan hasar tabiki herkesi üzer.fakat arabadır sonuçta daha öteye gitmez benim için.burda önemli olan adamın kaçıp gitmesi.kaçmak yerine kusura bakma kardeş hatalıyım vs.. gibisinden özür dilese masrafınızı karşilasa sizi çok üzeceğini zannetmiyorum.zaten kaskosuda büyük bir ihtimal vardır.

neyse olur böyle şeyler cana gelmesinde mal önemli değil.yapılır elbet yine eskisi gibi kullanırsın.
sağlıcakla kalasın...
Gönderen: cabrio63 - 31 Ağustos 2007, 16:58:21
geçmiş olsun kardeş sana katılıorum.hasarın karşılansın inşallah...
Gönderen: janher - 31 Ağustos 2007, 17:27:15
Çok geçmiş olsun aman cana gelmesin... Bi ele geçirsek şunları  :t :t
Gönderen: volksport - 31 Ağustos 2007, 22:16:02
Allaha çok talep var dövmek için Jeep mi alsak acaba,kaç kişi gelicek bakalıp hazır dövmek için gelmişken Buluşmuşta oluruz, Buluşma adı altında kimse toplanmıyo bu aralar zaten, Bu arada konuların tarihlerinede bakalım arkadaşlar yazarken.
Gönderen: KOÇ:) - 01 Eylül 2007, 14:18:43
geçmiş olsun kardeş ne yazıkki trafikte durum bu şekilde.
arabaya olan hasar tabiki herkesi üzer.fakat arabadır sonuçta daha öteye gitmez benim için.burda önemli olan adamın kaçıp gitmesi.kaçmak yerine kusura bakma kardeş hatalıyım vs.. gibisinden özür dilese masrafınızı karşilasa sizi çok üzeceğini zannetmiyorum.zaten kaskosuda büyük bir ihtimal vardır.

neyse olur böyle şeyler cana gelmesinde mal önemli değil.yapılır elbet yine eskisi gibi kullanırsın.
sağlıcakla kalasın...
Üstadım sende ehliyetsizken bi arabaya vurduğunda bekledinmi hiç gelsinde masrafını karşılıyalım diye ?
Gönderen: kursadgolf - 05 Eylül 2007, 23:34:21
geçmiş olsun
tabi ehliyet sınavında el freni teli koparsa n olur gibi basit sorular çıkarsa bu cahillerede fırsat doğuyor  böle olmamalı aslında arabaya diilde insana çarpsaydı n olcaktıı

nese tekrar geçmiş olsun üzüldüm mk1 ne  :-\
Gönderen: cabrio63 - 06 Eylül 2007, 01:13:20
arkadaşlar bu olay eski tarihe bakmadan msj yazmayın artık.zaten bahsi geçen araba onarımda şu an...
Gönderen: Halil Kara - 06 Eylül 2007, 15:02:16
Üstadım sende ehliyetsizken bi arabaya vurduğunda bekledinmi hiç gelsinde masrafını karşılıyalım diye ?

ehliyesizken bir cok kez arac kullandim ama simdi bir kez dikkat ediyorsam o zaman 3 kez dikkat ederdim.ne olursa olsun sonucta ben suclu olacaktim.fakat basima boyle bir olay gelse tabi ki de kacar giderim ama babama ya da danisacagim herangi bir kimseye soyler ve masrafi neyse karsilamak icin arac sahibinin yanina gonderirdim.gerekirsede kendim gider ozur diler yine de oderdim.

Kul hakki bambaska bir olaydir kesinlikle telafisi olmaz.ya bu dunyada ya da diger tarafta.hayatta en cok korktugum sey birisinin hakkini gaspetmektir.onun icin her ne olursa olsun basima boyle birsey gelse ya kactiktan sonra bedelini oderdim ya da kacmadan herseyi goze alir yine de oderdim...

saygilar.