Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo da İnce Düşünülmüş Özellikler  (Okunma sayısı 212074 defa)

Ynt: Polo da İnce Düşünülmüş Özellikler
« Yanıtla #56 : 18 Nisan 2011, 16:26:01 »
*Uzun süreli beklemede soför kapısı açıldığında kısa süreli enjeksiyon gerçekleşir. Kontak açıldığında uzun enjeksiyonla birleştirilir ilk ateşleme çok rahat gerçekleşir(genel)

ben o sesi kapı kilit motorundan geliyor sanıyordum..hep merak ederdim ne sesi bu die.

merakımız gitmiş oldu. teşekkürler
Vatan 26 Mekan 27

« Yanıtla #57 : 24 Nisan 2011, 23:47:21 »
araçı stop edip kapıyı açıp indiğinizde eğer farlar (park dahil) açık bırakıldıysa kapıyı dışardan kapatana katar dın dın dın alarm ötüp uyarı veriyor. 2011 comfortline.

« Yanıtla #58 : 10 Ağustos 2011, 04:05:59 »
 Bunlardan hangileri 98 Polo Classic'te var? Bu arada ben de birşey ekleyeyim: Park lambaları açık vaziyette aracı stop ettirip anahtarı kontaktan çekiyoruz. Bu durumda sinyal kolunu ne yöne çevirirsek o tarafın farları ve parkları yanıyor. Ama ne için bunu böyle yapmışlar bilmiyorum.
[/quote]

Karanlık bir yerde yada köşe başında durmak zorunda kaldığınızda fazla enerji harcamaması için sadece tek taraf yanar genelde bütün alman arabalrında vardır. Ayrıca Park Lambalarının açık olmasına gerek yok.
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2011, 04:10:25 Gönderen: Andromeda »

« Yanıtla #59 : 10 Ağustos 2011, 16:11:21 »
Selam arkadaşlar ben yeni üye oldum istanbuldan caner ben..
BAZI AŞKLAR CİNSELLİK TAŞIMAZ...

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #60 : 14 Ağustos 2011, 19:35:49 »
Hmm orjinal bir ozellik degil ozaman

Orjinal özellik 6n2 den itbaren var. Ama kumanda olmadığı için kumandadan kitleyince kaldırma yok. Onun içinde sonradan kumanda taktırınca  cam kaldırma özelliği olnı takıyorlar kaldırıyor. Ekstra modül takmak gerekmiyor benimkine takmışlardı.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #61 : 26 Eylül 2011, 11:29:30 »
*Uzun süreli beklemede soför kapısı açıldığında kısa süreli enjeksiyon gerçekleşir. Kontak açıldığında uzun enjeksiyonla birleştirilir ilk ateşleme çok rahat gerçekleşir(genel)

Biri bu özelliği açıklayabilirmi acaba?

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #62 : 30 Eylül 2011, 19:58:17 »
Tüm modeller için  sölimm ön kaput kapağının hidrolik çubuklu olması hastayım ona motor kabutu açınca dayamak için çubuk aramıyosunuz :sevgi:

6r da yok sanırım

« Yanıtla #63 : 04 Aralık 2011, 23:45:03 »
Tüm modeller için  sölimm ön kaput kapağının hidrolik çubuklu olması hastayım ona motor kabutu açınca dayamak için çubuk aramıyosunuz :sevgi:
polo da yok da jettada var ama  :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #64 : 05 Aralık 2011, 00:48:06 »
polo da yok da jettada var ama  :)
polo üvey evlat sanki. ucuz desek ucuz da değil

Çevrimdışı MasterWK

• İnş Müh.
« Yanıtla #65 : 09 Ocak 2012, 17:55:59 »
oto bagaj açmada olduğu gibi parça değşimi ile yapılabilir mi acaba?
Otomobil özgürlüktür...

Çevrimdışı bkzmn

• Baki ZAMAN
« Yanıtla #66 : 20 Ocak 2012, 15:12:40 »
Saydığınız bütün özellikler benim 98 model polo classıc vw aracımda mevcut. Gerçekden üreticileri tamami ile insanların hem rahatlığını hemde  güvenliğini göz önünde bulundurarak üretmişler. Bugün şartlarında 13.000 veya 14.000 TL civarındaki bu arabalarda 2011 model araçlardan bile daha konforlu diyebilirim. Arabamı seviyorum :)

« Yanıtla #67 : 02 Nisan 2012, 22:08:02 »

Şoför kapısını dışarıdan açtığınızda benzin pompası kısa süreli çalışır. Kontağı çevirince de bildiğiniz gibi benzin ışığı sönene kadar çalışır. Kontağı çevirdikten sonraki beklemeyi azaltmak için bu özellik konmuş.

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #68 : 18 Nisan 2012, 00:03:43 »

Marş motorunun ve akünün ömrünü uzatır.
üretildikten sonra 3yılda biten akü çok duydum ama 9yılı kaç kişi duşmuştur. Bu forumda bir polonun ki 9.yılında değişti. Arkaşımın jetta 2006 nın ki yanlış teşhisle yeni değişti,sıkıntı ondan değilmiş boşa değişti 2yıl daha gitse 8yıl ederdi.

*Akü koruması 2000poloda bile vardı. Soğuk aküyü çabuk boşaltır
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #69 : 15 Haziran 2012, 11:19:25 »
GEçen gün araçta şunu fark ettim.

Bagaj kilidi dışarıdan kilitli olarak bırakırsan çocuk kilidi kumanda dan devre dışı kalıyor.

Bagaj ı anahtardan açık konumuna getirdim tekrar çalıştı çocuk kilidi.
POLO 6N2