Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: herkesten ricam...  (Okunma sayısı 5494 defa)

herkesten ricam...
« : 09 Şubat 2012, 18:10:53 »
Herkese Selamlar,

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum, hemen hemen her yanını inceledim bazı arkadaşlara sorular sordum, saolsunlar yardımcı olmaya çalıştılar.
internetteki yeni polo forumlarını inceliyorum manzara hep aynı..
herkes aracını renklendirecek bazı şeyler yapmış fakat hiç kimse detaylı olarak nerede nasıl yaptırdığını fiyatını yazmamış
bakıyorum çoğu araçta sis farı, hiç kimse net olarak ben şöyle yaptım sizde yaptırabilirsiniz diye açıklamamış..
ender yol bilgisayarı taktıran bir sürü arkadaş var, kimse sorunlarını veya sorunsuzluğundan bahsetmemiş
Ayak aydınlatmasının nasıl yapıldığını forumda en az iki üç arkadaşa sordum çok basit birşey aslında..o arkadaşlar bana izah etti ama foruma giren biri öğrenemeyecek özel posta kutumda kaldı bilgiler...

herkesin zamanı yok arkadaşlar, bir çoğumuz kısıtlı zaman ve imkanlar dahilinde yapıyor herşeyi, naçizane dileğim birşeyi çözen arkadaşlar herkesle tüm detayları paylaşsın..
saygılarımla

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
Ynt: herkesten ricam...
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2012, 20:16:56 »
Sizin sorduğunuz soruların çoğunu 1 sene önce açtığım konuda vardı aracıma yaptığım uygulamaları bizzat kendim yaptığım için hepsini paylaşmıştım.Hatta orjinal sis far kapaklarını bile sis farına uygun nasıl kesitiğini resim resim paylaşmıştım bunun gibi yatığım tüm uygulamaları fakat buna rağmen konuyu okumadan hala özelden günde 20 msj aldıgım için arkdaşım nizama konunun silinmesini istedim.Hak verinki paylaşımlar araştırılmadan bir sürü konu açılması forumu çöplüğe çevirmekten başkabirşey değil.

Nizam eğer mümkünse konuyu tekrar açabilir  :tamamdir
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2012, 20:17:58 Gönderen: TwinCept »

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2012, 00:16:54 »
Sizin sorduğunuz soruların çoğunu 1 sene önce açtığım konuda vardı aracıma yaptığım uygulamaları bizzat kendim yaptığım için hepsini paylaşmıştım.Hatta orjinal sis far kapaklarını bile sis farına uygun nasıl kesitiğini resim resim paylaşmıştım bunun gibi yatığım tüm uygulamaları fakat buna rağmen konuyu okumadan hala özelden günde 20 msj aldıgım için arkdaşım nizama konunun silinmesini istedim.Hak verinki paylaşımlar araştırılmadan bir sürü konu açılması forumu çöplüğe çevirmekten başkabirşey değil.

Nizam eğer mümkünse konuyu tekrar açabilir  :tamamdir
+1.

emek hak ettiği değeri görmüyorsa bir işe yaramaz. insanlar forumda arama yapmak varken gidip pm ile soruyor. başlığı açan boşuna açıyor sanki. burada genellikle genel soru-cevapları başlıklar vasıtasıyla yapıyoruz ki uçup gitmesin -en azından ben öyle yapmaya özen gösteriyorum- örneğin app plaka. azam (AG0463) yaptırıp kendine de saklayabilirdi. bir başlık açtı alayımız plaka yaptırdık sayesinde :D buradan kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2012, 15:00:40 »
ne demek özgürüm. benm tanıdıklarım yol gostermio boyle bende bişeyler ogrendikce yardımcı olmaya calısıorm herkese. :D
GTD

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2012, 15:11:37 »
ibrahim konuyu ne zaman silmiştik  :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #5 : 10 Şubat 2012, 15:16:37 »
ibrahim konuyu ne zaman silmiştik  :)
Offf nizam 10 puanlık soru sormuşun hee  :) :) Hazirandı  heralde ama neyse ben tekrardar derleyip fotoları koyarım hem sayfa sayfa olmaz bi başladımmı resimlere 2 sayfa açıklama olur tek part  :) Daha açıklayıcı olur

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2012, 16:04:17 »
Offf nizam 10 puanlık soru sormuşun hee  :) :) Hazirandı  heralde ama neyse ben tekrardar derleyip fotoları koyarım hem sayfa sayfa olmaz bi başladımmı resimlere 2 sayfa açıklama olur tek part  :) Daha açıklayıcı olur

haziransa buluruz inş :D

Yunus EMRE

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #7 : 10 Şubat 2012, 16:05:08 »
ooo bomba konu gelio desenizee =)))
GTD

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv

Yunus EMRE

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #9 : 10 Şubat 2012, 16:18:12 »
ooo bomba konu gelio desenizee =)))

Du bakalım önümüzdeki hafta bi r direksiyon gelebilir hepsiyle yeni konu açarız kipalılar  >:D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #11 : 10 Şubat 2012, 16:25:33 »
Valla helalin var nizam  konu buydu :)

seninde maşallahın var 35 sayfalık yazı yazmıssın konulara :) üç araba değiştirmişsin  aktif edeyim mi konuyu yoksa kalsın mı çöpte :D

Yunus EMRE

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
« Yanıtla #12 : 10 Şubat 2012, 16:29:36 »
Valla doğrudur nizam hızlı bi dönemdi geldi geçti  :D  Ekle istersen yenilikleri ben devam ederim

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #13 : 10 Şubat 2012, 16:31:47 »
vallahi çok merak ettim ben yoktum o zamanlar :D