Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: POLO 6R Sis farı ve Gti Panjur günceli"TORPİDO AYDINLATMA YÖNTEMİ SAYFA (5)  (Okunma sayısı 58357 defa)

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
ibrahim hocam şimdi benim sislerde led var....ben ledleri söksem sis farı alsam ledler için kullandığım bağlantıyı sislere bağlasam olur mu acaba ???
ihsan çektirdiğin kablonun kesiti önemli ince kablo çektiysen sorun olur ve ayrıca sen ayrı bi anahtar taktırmısın , sis lambalarını o anahtara dahil edeceksen röle bağlamalısın yoksa anahtarın yanar ' ki ben arka ssis butonuna bağladım ön sisleri ve yine bu sisteme röle dahil ettim.Şimdi senin led sisler az akım çekeceği için bu sistemi güçlendirmen lazım sis farları yüksek akım çeker
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2011, 14:57:21 Gönderen: TwinCept »

aynen dediğin gibi oldu ibrahim hocam...
ince bi kablo ile halletmiştik bunu....aküden elektirik aldık sonra parklara bağladık kabloyu,bide ekstıra bi kablo çıkardık açıp kapamak için
demek ki sistemi en bastan kurmak lazım sağlıklı ve sorunsuz olması için
2011 VW POLO 1.4 85 hp Comfortline Şeker Beyazı
mtec 8000k xenon,philips sis led,elektronik egzoz sistemi,eibach 5 cm helezon,16 inç GTI jant

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
merhaba ibrahim bey sis farlarının bir tarafını sinyallere ve dörtlülere bağladığınızı bellirtmiştiniz fotoğrafta fara sarı rengi veren sadece ampul ün rengimi yoksa herhangibir kaplama yaptınızmı?
Merhaba  fara sarı rengini veren sadece ampulun kendi rengi.Far tamamıyla 2 bölmeden oluştuğu için  ne renk takarsanız o kısım o rengi almış oluyor.İhsan eğer tekrar çekicek olursan ben TTR 2X1 kablo kesiti kullandım izoleli ve kalın bir kablo uzun süreli olsun istedim  :tamamdir

teşekkürler
Ölüm gaz pedalına basan ayakta, hayat direksiyonu tutan kollardadır. Bunun eğlencesi ise ölümüne basıp hayata tutunmaktır...

sis farı olayına bende girebilirim....toplu alım yapsak fiyatı etkileyebilirmiyiz acaba ???

ihsan toplu alımda indirim olacaksa sis farında listeye benide yaz lütfen  :)

6R profesorü ibrahim :)

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
6R profesorü ibrahim :)
Estağfurullah ali  yapabildiklerimi aktarıyorum.Forumumuz çok güzel ya çok değerli insanlar var  paylaşım paylaşımm bol bol paylaşım :) :)

cok doğru diyorsun ibrahim hocam...diğer polo forumlarındada takılıyorum hiç burdaki havayı vermiyor nedense...burası bi başka yaa :D
2011 VW POLO 1.4 85 hp Comfortline Şeker Beyazı
mtec 8000k xenon,philips sis led,elektronik egzoz sistemi,eibach 5 cm helezon,16 inç GTI jant

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
gerekli gereksiz çok rahatsız edilmeye başladım birde gerek kalmadı artık . o yüzden başka açıklaması yok silersen iyilik yapıcan sağol

konu sahibinin isteği üzerine silinmiştir
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2012, 16:16:01 Gönderen: nizam »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
güncel :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
Ben bu konuya en kısa zamanda resim ekliyeyim güncellerden  :tamamdir

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
Yeni bi konu acsaydın be abi. :D konuyu dağıtmadan paylaşırdık herşeyi. hadda moderatörlük versinler birimize polo 6r forumunda :D çiçek gibi yaparız orayı :D:D
GTD

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
Haklısın Nizam kardeşim değerlendirsin bu durumu  :)