Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: MurdeR's MK V  (Okunma sayısı 72820 defa)

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
Ynt: MurdeR's MK V
« Yanıtla #14 : 16 Mayıs 2015, 12:22:57 »
Hayırlı olsun Muharrem ilk sahibinden güzel bir araç almışşın maşallah güle güle kullan
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2015, 12:23:17 Gönderen: brkdmr38 »
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

« Yanıtla #15 : 16 Mayıs 2015, 14:30:03 »
Kardesim kazasiz belasiz bin temiz araban gitti temiz araba geldi. En guzel motorlardan birisine sahipsin keyfini cikar. Mk4 le guzel anilarimiz vardi sira bunda bakalim :)
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #16 : 17 Mayıs 2015, 18:02:35 »
hayırlı olsun :) keyif olarak herkes genelde mk4 daha iyi der ama sende durumlar nasıl ? sevdin mi 5 kasayı ?? :)

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #17 : 17 Mayıs 2015, 21:43:29 »
Kardeşim hayırlı olsun  çok temiz bir araca benziyor ve motor çok keyifli sırf motor için bile alınır lpg mevzusu yüzündende bence fiyatları gayet alınası. artık hızlanmak için üst devirlerde gezmemek güzel bi duygudur(6.000dd gezen diğer adam:) ) bence mk5 çok yerilen bi kasa bunun haklı olan sebepleri var ama sallayamda çok. içi geniş ferah 17jantla vs çok güzel olabiliyor.ama desenki şu fotoğraflara bak hangisi güzel sattığın arabanın  son hali standart mkv e on basar der gazı veririm ki jantlar gelsin bixenon lar takılsın araba kendine gelsin  :melek:

Ayrıca o kalkışta arabayı tutan esp değil asr dir vitesin önünde kapat onu cayırdar ortalık o zaman :)
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2015, 21:50:36 Gönderen: rene »

« Yanıtla #18 : 17 Mayıs 2015, 23:19:49 »
Ben de mk5 bakar oldum,aslında mk6 favorim ama bütçe uçuyor oraya çıkınca  :D gerçi ben mk5 alsam çok masraf ederim gibime geliyor ki sen de edecen gibi kardeşim  ;D

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #19 : 18 Mayıs 2015, 01:22:28 »
Hayırlı olsun Muharrem ilk sahibinden güzel bir araç almışşın maşallah güle güle kullan
teşekkür ederim allah razı olsun :)
Kardesim kazasiz belasiz bin temiz araban gitti temiz araba geldi. En guzel motorlardan birisine sahipsin keyfini cikar. Mk4 le guzel anilarimiz vardi sira bunda bakalim :)
sağolasın iso bakalım nasip yolumuz kesişirse  ;D ;D ;D

hayırlı olsun :) keyif olarak herkes genelde mk4 daha iyi der ama sende durumlar nasıl ? sevdin mi 5 kasayı ?? :)
sağolasın hasan allah razı olsun. valla kasa olarak golf 5 hiç ısınamamıştım aşırı yuvarlak hatlar falan hiç sevmiyordum. ama sattıktan sonra bakınıyorum ne alsam ne alsam diye golf 4 te atmosferik motor var hemen hemen alınabilecek çoğu atmosferik kadar performansı vardı onunda ama sıkılmıştım ben turbo olsun istiyordum :) dizele pek bulaşma dediler vag grubundanda memnundum a3 param yetmedi  :D leon tsi yada golf 5 tsi alıcaktım leon iç dizayn olarak golf 4 ten bile daha kötü bence. golf 5 bakalım dedik 122 lik vardı 140 lık vardı direk 140 lık aramaya başladım bi kaç kişiyle görüştü 37 39 arasında fiyatlar verdiler ankaradan bi mühendis ilana koymuştu aracını msj attım falan baktık ettik km si 110 bindeydi çok değildi arabada hatları vs çok düzgündü çoğu 38 fiyat çekenlerden daha düzgündü desem yeri içerisinde kusur yoktu arabanın hele baktırdık baktık ettik aldık. arabayı aldık ama donanım ne var ne yok bilmiyorum daha :)) az bi gaza dokundum uçuyor araba bildiğin :D camlar açıktı camı kapattım içeride bir tane ses yok yol sesi yoktu arabanın içinde yalıtım falan. arka tarafı yayla gibi aracın. özellikle ve özellikle süspansiyonu golf 4 ten çok çok üstün konforlu. kasa olarak golf 4 çok iyi benim çok hoşuma gidiyor. malzeme kaliteside fena değil sağlam ama ele avuca elleyip bakınca 4 kasa daha kaliteli gibi geliyor koltuklar 4 kasada kumaştı bunda bez bez olduğu için pek dayanıklı olmaz diye düşünüyorum. direksiyon falan daha güzel. keyif olarak golf 4 yeri ayrı golf 5 yeri ayrı bence golf 5 1.6 motorla karşılaştırmak lazım 1.4 tsi olarak karşılaştırırsak benim görüşüm kasa golf 4 gerisi golf 5
 :) :) :)

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #20 : 18 Mayıs 2015, 01:25:44 »
Kardeşim hayırlı olsun  çok temiz bir araca benziyor ve motor çok keyifli sırf motor için bile alınır lpg mevzusu yüzündende bence fiyatları gayet alınası. artık hızlanmak için üst devirlerde gezmemek güzel bi duygudur(6.000dd gezen diğer adam:) ) bence mk5 çok yerilen bi kasa bunun haklı olan sebepleri var ama sallayamda çok. içi geniş ferah 17jantla vs çok güzel olabiliyor.ama desenki şu fotoğraflara bak hangisi güzel sattığın arabanın  son hali standart mkv e on basar der gazı veririm ki jantlar gelsin bixenon lar takılsın araba kendine gelsin  :melek:

Ayrıca o kalkışta arabayı tutan esp değil asr dir vitesin önünde kapat onu cayırdar ortalık o zaman :)
sağolasın abi sırf motoru için aldım zaten bende :D valla yakıt basarsak içiyor basmazsak kokluyor tabiri caizse  :D tabi şehir içi lpg ile aynı değil. fiyat ben 32700 e aldım ama piyasası ne geçiyor hiç bilmiyorum biraz daha yüksek sanırsam :)
abi bu arabaya yapılıcak aklımda olan çok bişi yok  :D az kendimi toparlıyım ilk işim arka tampon eki :D :D ikinci işim cam filmi. golf 4 için yapılacak şeyler ön gösteren yazılar çok ama golf 5 için pek bişey bulamıyorum ben :) sinyallerin yanındaki boşlukta bi ampul falan yok orasının sürekli  turuncu olarak yanmasını istiyorum nasıl olucaksa çözemedim hala  :D

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #21 : 18 Mayıs 2015, 01:26:19 »
Ben de mk5 bakar oldum,aslında mk6 favorim ama bütçe uçuyor oraya çıkınca  :D gerçi ben mk5 alsam çok masraf ederim gibime geliyor ki sen de edecen gibi kardeşim  ;D
mk6 ya bindim bi kaç kere mk5 ile iç aksamda çok bi farklılık yok birbirlerine çok benziyorlar bence :)

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #22 : 18 Mayıs 2015, 15:15:27 »
mk6 zaten mk5 platformu üzerine geliştirilmiş bir model. fonksiyonellik anlamında biraz bir şeyler katmış olmakla birlikte çok fazla değişkenlik yok. ancak iç mekan dersen mk5 oval hatları sayesinde şu ana kadar gelmiş geçmiş en geniş iç hacimli golf. jettası da öyle. (ve borası... ve ventosu)
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #23 : 18 Mayıs 2015, 21:35:21 »
mk6 zaten mk5 platformu üzerine geliştirilmiş bir model. fonksiyonellik anlamında biraz bir şeyler katmış olmakla birlikte çok fazla değişkenlik yok. ancak iç mekan dersen mk5 oval hatları sayesinde şu ana kadar gelmiş geçmiş en geniş iç hacimli golf. jettası da öyle. (ve borası... ve ventosu)
valla cok genis her binen yayla gibi ici diyorlar :D su sinyallerin yanindaki yerlere amerikan park gibi surekli yanacak sekilde nasil yapicam biri bana az bilgi versin su konuda :))

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #24 : 19 Mayıs 2015, 00:43:12 »
sen benim kayseride gittiğim vw özel servisine git. ortaya kolçak taktırmıştım. benim heyvan kardeşim koltuk yüksekliğini ayarlarken kolçağa abanınca çatır çutur vida yerlerinden attı. zaten 4 vida tutuyor lan ne yapıyon.

neyse tamirci adam her şeyden anlar dedi götürdü. biz kenarda konuşurken adam kafayı içeri soktu 30 snaiye sonra çıktı tamam dedi. ulen nasıl tamam girdim baktım her yerinden vida dürtmüş şarjlı vidalama ile. kolçak neyse alttaki konsolü kevgire çevirdi. kolçak da hala çatır çutur ses veriyor.

usta oldu mu bu dedim. şaşkınlıkla bakıyor. bir de nesi olmadı ki diye yüz ifadesi takınmış. kevgir etmişsin dedim. ama sallanmıyor diyor bana.

şimdi sen git oraya farı söker arkadan matkapla dremelle keser orayı açar içine tofaş sinyali filan yerleştirir. bir de aküden direkt hat çekti mi 24 saat yanar.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #25 : 19 Mayıs 2015, 02:57:18 »
sen benim kayseride gittiğim vw özel servisine git. ortaya kolçak taktırmıştım. benim heyvan kardeşim koltuk yüksekliğini ayarlarken kolçağa abanınca çatır çutur vida yerlerinden attı. zaten 4 vida tutuyor lan ne yapıyon.

neyse tamirci adam her şeyden anlar dedi götürdü. biz kenarda konuşurken adam kafayı içeri soktu 30 snaiye sonra çıktı tamam dedi. ulen nasıl tamam girdim baktım her yerinden vida dürtmüş şarjlı vidalama ile. kolçak neyse alttaki konsolü kevgire çevirdi. kolçak da hala çatır çutur ses veriyor.

usta oldu mu bu dedim. şaşkınlıkla bakıyor. bir de nesi olmadı ki diye yüz ifadesi takınmış. kevgir etmişsin dedim. ama sallanmıyor diyor bana.

şimdi sen git oraya farı söker arkadan matkapla dremelle keser orayı açar içine tofaş sinyali filan yerleştirir. bir de aküden direkt hat çekti mi 24 saat yanar.
:D :D :D cozum mukemmel :D galiba benimde oyle biseyler olucak :D

« Yanıtla #26 : 20 Mayıs 2015, 13:18:58 »
Amerikan park ön farda kodlama yapılıyor vag comdan :)

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #27 : 20 Mayıs 2015, 17:29:28 »
Amerikan park ön farda kodlama yapılıyor vag comdan :)
bunlarda yokmus bixenon olanlarda orjinal olarak varmis :) bakalim bi tadilat yapicaz orasina baska sekilde