Gönderen Konu: GOLF IV Hakkında İpuçları//Sizin Bildiğinizi Başkaları Bilmiyor Olabilir//  (Okunma sayısı 355522 defa)

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
şu bijondaki kod olayı kafamı karıştırdı. Arka lastikleri değiştereceğim ama kod mod bilmiyorum. Aldığım yerden de ne kitapçık ne de kod verdiler.. İnşallah lastikçi kodu bozup atmaz   ;D 

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
şu bijondaki kod olayı kafamı karıştırdı. Arka lastikleri değiştereceğim ama kod mod bilmiyorum. Aldığım yerden de ne kitapçık ne de kod verdiler.. İnşallah lastikçi kodu bozup atmaz   ;D 

kod değil şifredir o  ;D şifre dediği bir tane bijon, bagajda yedek lastiğin orada olur  ;D

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
ohh içimi rahatlattın yemek borcum var sana...  ::)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
canın sağolsun, konyadan geçerken bi etli ekmeğe hayır demem ama :)

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
ayıp oluyor ama her daim..

Çevrimdışı mgg

• Profili Görüntüle
benim farkettiğimde benım arabanın arızasımıdır bilmiorum ama kapıları içerden kilitleyince sol arka kapı kılıtlenmıor.dısardan kumandayla kıtledıgım zaman kıtlenıo.

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
aynı sorun bende de var arkadaşım. içeriden kilitleme düğmesine bastığında önce hepsi kilitleniyo sonra sol arka kapının damağı tekrar dışarı atıyor değil mi? bendeki gibi bir sorunsa o kapıyı açınca iç aydınlatmalarında yanmıyordur. yani kapı switch in bozuk. bozuk olduğu için kapıyı açık zannediyo ve kilitlemiyo gibi geliyo bana. yada sıkışma gibi birşey var. bende anlamadım. dışarıdan kilitlemek içinde ilk bastığımda bütün kapılar kilitleniyo alarm devreye giriyor ama dörtlüler yanmıyor. ikinci kez bastığımda sadece o kapıda bir kilitleme işlemi gerçekleşiyor be dörtlüler o zaman yanıyor... daha önce sağ ön kapımda vardı bu sorun iç aydınlatmaları yaktırmıyordu ama alarm ve dörtlülerde bir sorun çıkarmıyordu. söktürdüm içini açtırmadan dışından yağlattırdım sonradan 2 3 günde alıştı sorun düzeldi. aynı işlemi bu sol arka kapıyada yaptırdım ama hala düzelmedi.
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı mgg

• Profili Görüntüle
alarmda falan sorun yok dışardan kıtleyıncede sorun yok iç aydınlatmalarda yanıo.ama ıcerden kılıtleyınce sol arka kapı damak gırıp cıkıo ıcıne,neyın nesi anlamadım

• Profili Görüntüle
o kapı iç aydınlatmaları yakıyo mu yani bunu kontrol ettin mi. kontağın açıkken sadece o kapıyı aç iç aydınlatmalar yanıyorsa o zaman tamam switch in sağlam demektir sorunun benimkinden farklı. artı alarmın sol kapıdaki lambasını yanıp sönüyor görebilirsin bende görüyorum ama bu o sol arka kapının 2. kilidinin kilitlendiği anlamına gelmiyor. dışardan kumandayla kilitlemede dörtlülerin yanıyor mu 1 kere. yanmıyorsa en az bir kapın açıktır veya 2. kademe kilit devreye girmemiştir. eğer o da yanıyorsa yine benimkinden farklı. ama sende de bunlar aynı şekildeyse aynı sorun var switch.

bu arada Kocaeli nin neresindensin. haftaya kiralık ev bulmaya geleceğim ondan soruyorum belki bi yardımın dokunur

Çevrimdışı mgg

• Profili Görüntüle
darıcadayım.neresıne gelecen kocaelının.benım dörtlülerde yanıor dısardan kılıtleyınce kapıların hepsıde kılıtlenıor.iç aydınlatmalarda yanıor kapıları acınca.zaten kapının bırı acık olunca ıc aydınlatmalar yanar.onlardada sıkındtı yok.

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
arkadas konu super bende golf 4 hakkında bır ıpucu vermek ıstıyorum
mıllet bu arabaya hasta ..... :)

• Profili Görüntüle
darıcadayım.neresıne gelecen kocaelının.benım dörtlülerde yanıor dısardan kılıtleyınce kapıların hepsıde kılıtlenıor.iç aydınlatmalarda yanıor kapıları acınca.zaten kapının bırı acık olunca ıc aydınlatmalar yanar.onlardada sıkındtı yok.

hmm ben izmit merkeze gelecem ya. neyse konuya gelelim. ben diğer kapılardan değil sadece o kapıdan bahsediyorum iç aydınlatmaları yakıyor mu diye. diğerleri yakıyordur ama belki o yakmıyordur diye sordum kontrol ettin mi diye. bunu da kontak açıkken o kapıyı açınca anlayabilirsin. ama dışarıdan kilitleyince dörtlüleri yakıyorsa sorun benimkiyle aynı olmayıp temelinde aynı sorun olabilir. bence sende bi kaportacıya söktürüp wd40 ile temizlettirip yağlattırıver düzelmesi lazım. benim sağ ön kapı seninkiyle aynı şekildeyken öyle yapınca düzelmişti. ama sakın ha ustan kilidin içini açmaya niyetlense de izin verme. çünkü açılıp toparlanabilecek bir sistem değil pres baskılı perçin bağlantılı çünkü.

Çevrimdışı mgg

• Profili Görüntüle
gebze civarında zaten arabayı hiç dağıttrmam kalsın o şekılde.

Çevrimdışı murat_06

• Profili Görüntüle
gösterge panelini sökünce marşa basmayın. immobilazer arızası verir ve chipi değiştirmeniz gerekir. Benim GİBİ ;D