Gönderen Konu: GOLF IV Hakkında İpuçları//Sizin Bildiğinizi Başkaları Bilmiyor Olabilir//  (Okunma sayısı 355523 defa)

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar burda sol ön ve arka kapının arasında bulunan düğme bende nasıl olduysa kaybolmuş, tam adını ve nerden temin edebileceğimi söylermisiniz  :-\
Birde anahtarı kontağa yerleştirdiğimde gösterge ışıkları yanmıyor. Far anahtarını çevirmeden, anahtarı yerleştirince gösterge ve teyp, climatronik ışıkları aktif hale getirilebilir mi?

« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2011, 13:35:50 Gönderen: odyseuss »
VW Sakarya Facebook Sayfası

Çevrimdışı myhir

• Profili Görüntüle
artı olarak kapılardan bı tanesı tam kapanmayıp acık kaldıgı halde kapıyı merkesı kılıtle kılıtledıgınız taktırde kapılar acılmıyo kılıtlenıyo ve acık kapıyo temas olduguu taktırde arac otomatık korna calmaya baslıyo

Çevrimdışı Yolcu_vw

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım çok faydalandim gerçekten herkeze teşekkürler bende şunu farkettim Anahtar kontakda değilken korna çalmıyor..

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar burda sol ön ve arka kapının arasında bulunan düğme bende nasıl olduysa kaybolmuş, tam adını ve nerden temin edebileceğimi söylermisiniz  :-\
Birde anahtarı kontağa yerleştirdiğimde gösterge ışıkları yanmıyor. Far anahtarını çevirmeden, anahtarı yerleştirince gösterge ve teyp, climatronik ışıkları aktif hale getirilebilir mi?

İç alarm sistemi kontrol tuşunu 30 liraya doğuş'tan aldım ve taktım.  ^-^
VW Sakarya Facebook Sayfası

Çevrimdışı ILLUSIONIST

• Profili Görüntüle
Golf pasific lerde elektronik gaz pedalı bulunduğu için araçla normal seyir halindeyken  gaz pedalının sonuna kadar basılı dahi tutsanız aynı anda frene bastığınızda araç gazı tamamen kesiyor freni bıraktığınızda ise 2-3  saniye sonra tekrar devreye giriyor.(seyir halindeyken) Aslında çok güzel bir özellik kaza esnasında çoğu insan aynı anda fren ve gaza basıyor ve araç durmuyor.
Farklı Olmak Böyle Birşey Olmalı

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
sayfalarda  yazılanları  daha önce  farketmeyip  arabasını kullanan  arkadaşlara  şaşırmamak elde  değil 
örneğin arka camını  yıkamadan kullananlar
sinyal  kolunun  özelliklerini bilmeden arabadan inenler  sabahlara  kadar  açık kalan farlar

:t
bence  bir  golf  kullanıcısı  en fazla  3 gün içinde  arabasının  donanımını  ve  özelliklerini  keşf  etmelidir
çünkü golf  yaşam tarzıdır
golf  aracı olan kişinin şu yalan  dünyada  bir statüsü  vardır.

golf
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı rifatshr

• Profili Görüntüle
ismail çok doğru yorum yapmışsın ,2001 comfortline golf ü bir haftada çözmüştüm,arabamı kullanmayı çok seviyorum ,başka bir arabaya binince bana hiçbir zevk vermiyor....

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
Baya güzel bilgiler var. Paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler  :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaslar burada yazıldımı gormedim ama sanırım yazmıyor.
Cam acmak icin acma dugmesine bir dokunusta sonuna kadar kendiliginden acılıyor ya.Bunu devreden cıkarma ozelligi var.
Sadece basılı tuttugun kadar acibbiecek veya kalkacak yada bir dokunusta kendiliginden acılıp veya kapanacaktır.Tam emin olmasamda camlar kapalı iken.,on kısımdaki  camlardan birinin (hangisini istiyorsak) butonunu 5 saniye yukarı basılı tutuyoruz sanırım sonra hafızaya alıyor ve manuelse otomatige,otomatik ise manuele geciyor.Oto kilitci yaptı tam goremedim ama boyle tarif etti deneyecegim.Bu arada aracım 2001 tridentline.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2011, 02:39:45 Gönderen: hakkihakan »
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı red_dragon

• Profili Görüntüle
merhabalar herkeze. yeni bir golf kullanıcısı olarak arabanın bilmedigim bir çok özelligini bu başlık altında ögrendim ve her özellikte araca inip denedim çocuklar gibi bu yüzden bu başlıgı açtıgınız için teşekkürler :)
benim bir sorum olacak. 1999 model comfortline aracım. abs var fakat asr esp gibi şeyler varmı bunu bilmiyorum. kitapçıgını okudugumda bunlar varsa araçta abs ışıgı ile uyarılıyomuş arızaları ekstra uyarı lambaları yokmuş. nasıl ögrenebilirim bu özelliklerin olduğunu acaba ?

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
Yoktur.
Donanımlar konusuna bakarsanız detay bilgiye ulaşabilirsininiz.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı red_dragon

• Profili Görüntüle
Yoktur.
Donanımlar konusuna bakarsanız detay bilgiye ulaşabilirsininiz.

teşekkür ederim

Çevrimdışı sadoes

• Profili Görüntüle
merhabalar
Arabam  zor marş alıyo 1-2 gün beklediği zaman 6-7 seferde anca alıyo gaz falan veriyorum arabaya anca o şekilde,normal günlük kullanımda da 3-4 seferde yine gaz vererek çalıştırıyorum.aküden kaynaklı düşünmüştüm ama aküyü değiştirdim 15 gün önce çok farketmedi.sorunum nedir acaba

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
entry başlık uyumsuzluğu
ilgili başlıklara durmunuzu yazarsanız yardımcı olacaklardır ;)
quattro