Gönderen Konu: Teyp Kapanıyor Yardm  (Okunma sayısı 30257 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Teyp Kapanıyor Yardm
« : 08 Nisan 2009, 12:51:42 »
Arkadaşlar bozuk yollarda,  e5te giderken hayvani yamalı biyerden geçince veya ufak çukura girince teyp kendi kendine kapanıyor ve kafasına göre 5 sn 10 sn yada 15 dk sonra açılıyor.Aküm şarj gerekli gözüküyo bununla alakalı olablirmi acaba veya başka neden olabilir bilgisi olan varmı?
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı serkan82

• red devil
    • Profili Görüntüle
Ynt: Teyp Kapanıyor Yardm
« Yanıtla #1 : 08 Nisan 2009, 12:55:34 »
bence kablo tesısatlarını ıyıce gozden gecır

eger sorun yoksa teybın antı shock wardır on (acık) durumuna getır

ama buyuk ıhtımal kablolarda cunku teyb kapanıyor dedın kapanma sayet boyleyse teyb acık ses gelmıyor sa antı shcok ama dırek elektrık gıdıorsa teybe gelen art(+) saseyı kontrol et bence komple kontrol et
poloya asıgım

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Nisan 2009, 13:00:19 »
kablodan olsa kapandıktan sonra tekrar açılırmı?gerçi teybin arkasına bağlanan kablolar biraz kasmıştı bağlayan teypçi lavuğu tam tamına kesmiş bir cm pay yok :bekleriz:

önerini dikkate alıcam h.sonu bakarım teşekkürler.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Mooncrown

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2009, 13:57:17 »
Aynı problem bende de vardı. En ufak bir sarsıntıda kapanıp açılıyor, bazende açılması zaman alıyordu.
25tl sıkışmış ondan yapıyormuş aslında :) Ustaya neden yapar diye sorduğumda lehimlerden, soketlerden hatta kafadan yapabiliceğini söyledi. Bendeki sıkıntı arka soketlerdeydi. Şimdi teyp zımba gibi oldu.
Bu arada 25 tl nin içinde ses ayar pot unun tamiride var.
Zaten bu saydığımız problemler Blaupunkt C50 nin klasik problemleri bildiğim kadarıyla...

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2009, 14:00:19 »
Benim teyp Alpine 9847 bakalım bize ne sıkışıcak..Dediğin mantıklı peynir cengize bi gösteririm bakalım :D
Tşk ederim.

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #5 : 09 Nisan 2009, 00:04:03 »
Teybin kafası sarsıntıdan oynayınca belki ondan kesiyordur.

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2009, 09:37:18 »
kapandığında teybin kafasını çıkarıp takıyorum bişey değişmiyor malesef yine açılmıyor kafasına göre, hatta kotağı açıp kapatsam bile gelmiyor :t

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2009, 10:09:28 »
Kafasında olsa ilk taktığında da problem olurdu.
Benim kafa bağlantılarında problem var ordan biliyorum :D :D :D
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Mayıs 2009, 00:10:12 »
Sorun halloldu arkadaşlar..
Bir hafta önce yoğun trafikten çıkmışım, yol açılmış, teyp kapandı 20 dk flm gelmedi, sinirlendim bende vurdum bitane :)
Çalmaya başladı ve o günden sonrada artık çukurlarda tümseklerde bırak kapanmayı şarkıda atlama bile yapmıyor :bekleriz:

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 04 Mayıs 2009, 16:02:03 »
Bir hafta önce yoğun trafikten çıkmışım, yol açılmış, teyp kapandı 20 dk flm gelmedi, sinirlendim bende vurdum bitane :)
Çalmaya başladı ve o günden sonrada artık çukurlarda tümseklerde bırak kapanmayı şarkıda atlama bile yapmıyor :bekleriz:
Türk işi çözüm en iyi çözüm yoludur.

Çevrimdışı coriolanus

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 04 Mayıs 2009, 23:52:33 »
aynı sıkıntı bendede vardı.blaupunkt hep aynı sanırım. elektronikçilerde pas çözücü bi sprey var. o sıvıyı sıktı ve direk çalışmaya başladı.ne kesinti var ne de aksaklık. tavsiye ederim.

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 05 Mayıs 2009, 00:05:29 »
Türk işi çözüm en iyi çözüm yoludur.

kesinlilkle, sprey flm hikaye hocam test edildi onaylandı yöntem budur..  :bekleriz: :tamamdir

Çevrimdışı gto

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 05 Mayıs 2009, 01:05:05 »
o hoo benim polo ne dayaklar yedi benden :D

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #13 : 05 Mayıs 2009, 10:54:49 »
Ben bir fiske bile vurmadım daha :D :D
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)