Gönderen Konu: Tdi Polo Aranıyor.  (Okunma sayısı 2508 defa)

Çevrimdışı type-r

• Profili Görüntüle
Tdi Polo Aranıyor.
« : 05 Nisan 2009, 00:09:13 »
Abilerim Kardeşlerim. Şöyle Eli Yüzü Düzgün İşlem Görmemiş Temiz Bakımlı Km'si az Güzel Bir Polo Arıyorum. Son Kasalardan Düşünüyorum. Güzel Fiyatlı Bulabilirmiyiz Acaba ? :)
My Name is IBRAHIM UZULMEZ and I use Clear For men :D

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Ynt: Tdi Polo Aranıyor.
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2009, 23:42:28 »
Kardesim buluruz tabi de butceyi belirtmemissin.En ust rakamini da soyle bakalim ona gore.Ben gecen gun bir arkadasim icin bakmistim ayni yeni kasa polo.Gozume carpmisti sende bak istersen temiz bir arabaya benziyor ama tabi sahibiyle konusmadan servise danismadan hatta araci alip eksper yaptirmadikan sonra belli olmaz.
http://www.sahibinden.com/30_000kmde_gozum_gibi_baktigim_polomu_satiyorum!!-36WQQaXQQ13018225WQQpXQQdisplayitem
Senin begendigin bir arac olursa servis kisminda yardimci olmaya calisirim.Bursa da Isparta da Antalya da servislerde tanidiklarimiz var bana cok yardimci oldular, benlik birsey olursa haberim olsun.
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2009, 23:44:18 Gönderen: Halil Kara »

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı type-r

• Profili Görüntüle
Ynt: Tdi Polo Aranıyor.
« Yanıtla #3 : 06 Nisan 2009, 21:59:54 »
Öncelikle Hepinize Teşekkür Ederim. Bir Kaç Zamandır İnternetimdeki Problemlerden dolayı siteye giremiyordum. İlgilendiğiniz için teşekkürler gerekli incelemeleri yapıp GErekeni yapacagım. Fakat sizlerin bildigi baska araclarda varsa beklerim.  :)
My Name is IBRAHIM UZULMEZ and I use Clear For men :D