Gönderen Konu: Ankara'da Polo Jantı aranıyor  (Okunma sayısı 5283 defa)

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
Ankara'da Polo Jantı aranıyor
« : 24 Nisan 2009, 21:53:48 »
                         Arkadaşlar resimdeki janttan bulabilir miyim? Ankara'dayım.

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ankara'da Polo Jantı aranıyor
« Yanıtla #1 : 26 Nisan 2009, 01:06:39 »
http://www.sahibinden.com/cok_cok_acilll!!_cms_jant_yazlik_ve_kislik_lastikleriyle-76WQQaXQQ13746769WQQpXQQdisplayitem
abicim naçizane, tabii ki aradığın bi jant değil ama hani beğenirsin diye dedim, benim de işim görülür, 3 tane bbs çakması buldum, almak istiyorum olnları....

bir de bu senin aradığın jantlar bir arkadaşımın golf mk2sinde var, soralım bakalım satmayı düşünür mü ki acep?

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Nisan 2009, 12:30:56 »
        İlgin için teşekkürler ama sendeki jantları düşünmüyorum.Aslında benim jantlar fena değil , güzel.Orijinal Alman . Ama ben daha hafif olanları düşünüyorum .Bendeki jantlar ağır sanırım biraz.Arkadaşın kaça satıyoki  jantlarını?

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2009, 12:38:58 »
Orjinal polo jantlarını lastikleriyle 100liraya satmıştım.

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2009, 13:59:08 »
abi bizim eleman satmıyor, satar mı diye sormam lazım. ama öyle 100 liraya filan vereceğini hiç sanmam, haberin olsun, ben bi ara arabanın fabrika çıkışı jantları diye el koymayı düşünmüştüm, epey bi kükremişti...

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 26 Nisan 2009, 14:07:26 »

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2009, 15:26:59 »
             Sanki Zübeyde Hanım Kız Meslek'in orası gibi geldi bana bu resim .  Bu jantlar hem kibar hem hafif ya. Tercihim bu nedenden.Arabayı hiç yormuyor.

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2009, 15:30:05 »
evet abi, biz ikimiz de mk1 ve mk1 kardeşliğinin dışında sınıf arkadaşıyız elemanla, hem de iş arkadaşıyız, d.t.de iki sezondur aynı oyundayız filan. orası da bizim okula gittiğimizde arbaları koyduğumuz kaldırım, kız mesleğin önü, hemn yanı da d.t.c.f. zaten...

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 26 Nisan 2009, 20:17:04 »
   Ben DTCF mezunuyum zaten. Ben de o kaldırımlarda Golf 1 ve Golf 2 az çekmedim yani.Tek bi kere ceza yedim , o kadar sene  :)  Bizim okulun tiyatro bölümünde misin?

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 27 Nisan 2009, 00:51:13 »
evet abi kısmetse seneye mezunum3. senem bu sene sen hangi bölüüm mezunusun?

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 27 Nisan 2009, 20:27:59 »
             Ben İng. Dili ve Edeb. mezunuyum.Sizin bir üst  kat :)  Ayşegül Hoca bizim hocadır ama sağlam tiyatro ve sanat eleştirmenidir. Hala duruyor mu bilmiyorum. Bu arada benim hala mezuniyet belgem var , taa 2001'den beri. Diplomamı almaya geldiğimde tanışırız belki. DTCF bir efsanedirKampüssüz kampüs derdik okulumuza çünkü bi yan Ulus,bi yan Kızılay:). Bi de bizim okulun tiyatro bölümü gerçekten sağlam ve aktiftir. Umarım güzel yerlere gelirsin. Benim için bahçedeki büfeden bi çay içmeyi unutma.Çok özledim ;  keza  vize veya gerginliğinden sonra ilaç gibi geliyodu  :)

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 28 Nisan 2009, 14:44:47 »
senın arkadastakı jantlar bu arkadasın aradıgı jantlardan dıgıl zaten.