Gönderen Konu: Amerika'dan parça isteyen arkadaşlar?  (Okunma sayısı 4066 defa)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
Amerika'dan parça isteyen arkadaşlar?
« : 23 Mart 2009, 01:28:49 »
Bir arkadaşım amerikada yaşıyor, ben ondan parça istemeyi düşündüm. Konuştuk biraz, toplu getirirsek daha makul gibi görünüyor. Ufak tefek, ya da büyük, istek listesi tamamlanınca, tekrar elemanla görüşücem, isteği olan varsa bana iletsin, Ankaradayım ben. yani şehir dışına bir daha kargo işi çıkar, biline... :saygılar

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
Ynt: Amerika'dan parça isteyen arkadaşlar?
« Yanıtla #1 : 23 Mart 2009, 02:08:15 »
dolar bukadar artmışken kargosuyla birlikte **neredeyse** aynı fiyata denk geliyor. ayrıca gümrük derdide oluyor. aynı işe ben kalkıştım burda fiyatı 500 lira olan gps si 200 dolara bulmuştum. 100 de gümrükden aldılar. oysaki kutusuz ve faturasızdı. hediye olarak yolladı ama gümrük çalışanları her parçanın fiyatını birebir biliyorlar ezbere. ayrıca bir şey daha var 3-4 parça sorun olmuyor fakat kutunun hacmi ve içindekilerin sayısı arttıkça riskde artıyor. bilginize...

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Mart 2009, 12:17:49 »
şimdi şöyle ki; adanadaki  amerikan üssünden bağlantılar, uluslararası taşımacılık yapan şirketlerle bağlantılar var, bu sebepten pek sorun yaşayacağımızı sanmıyoum.

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Mart 2009, 12:31:13 »
bbs rs jantlar kaca geliyo ???? bende ankaradayım...

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #4 : 23 Mart 2009, 12:45:35 »
ABD den parça alınmaz... Alınsa benim kankam orda yaşıyor bana yağdıracak parçaları ama çok pahalılar... Birde ben bu fiyatları dolar 1,25 lerde iken araştırmıştım şuan 1,73 lerde fiyatlar bize göre 6-7 katı olur... Bize avrupada oturan lazım :P

ABD Kamei Grill Spoiler = 89$ * 1,73 = 160TL
 EU Kamei Grill Spoiler = 32,90 * 2,30 =  75 TL 

Fiyatlar Ebay .DE ve .COM dan alınmadır... Sıfır parça satan marketlerde fiyatlar dahada pahalı...                      
« Son Düzenleme: 23 Mart 2009, 12:55:04 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 23 Mart 2009, 13:08:22 »
valla abicim araştırmaya devam ediyoruz ama jant filan erşan abinin dediği gibi çok pahalıya gelebiliyor, diğer aksamlarla ilgili çalışmalar devam ediyor, yakında bir liste çıkarıp yazacam buraya

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 23 Mart 2009, 22:08:01 »
tamam bekliyoruz....

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 23 Mart 2009, 23:31:03 »
bende bi takım balon tampon icin kristal sis alırım  (golf2)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Mart 2009, 23:56:06 »
adanadaki üssün hiç bir faydasını göremezsin kardeşim..üssün içinde görevli arkadaşım var orda öle işler malesef dönemiyor ;)ithalat ihracat belgesi olmadan özellikleki çok sayıda getirilecekse nerdeyse imkansız..yada bir sürü uğraşırsın toplamda harcadığın para burdaki fiyatını geçer malesef..