Gönderen Konu: golf 6  (Okunma sayısı 3764 defa)

Çevrimdışı enerji

• Profili Görüntüle
golf 6
« : 19 Mart 2009, 00:40:09 »
Temiz golf 6 arıyorum 1.4 TSI motor olmalı.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf 6
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2009, 00:44:26 »
Araç zaten yeni yollarda ikinci ele pek düşmez..Hazır ötv indirimi varken sıfır düşünebilirsiniz 34,000 Tl civarındaydı baz modelleri, tsida baya bir fiyat farkı var ama..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı enerji

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2009, 00:52:37 »
Sıfır da düşünüyorum ona da bakıcam. ikinci elde de gördüm o yüzden belki satan vardır.

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2009, 10:26:00 »
Daha birkaç aylık araç ikinci ele düştüyse bir sorun olabilir.Dikkat etmek lazım.Eğer ikinci el düşünürseniz alacağınız aracı yetkili servise götürüp detaylı ekspertiz çıkarın, ne olur ne olmaz...
Sıfır km almak isterseniz 40 civarına alabilirsiniz herhalde.Bence 3-5 fazla verin almışken sıfır olsun içiniz rahat olsun.

Çevrimdışı enerji

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Mart 2009, 22:17:38 »
Almaktan vazgeçtim zaten. Bayiye gittik istediğim özelliklerde araba ellerinde kalmamış. Sonra gelebilir ama zamlı olarak gelir dediler. Biz de Sıfır Toyota Corolla dizel triptronik aldık.

Zaten Golf 4 en kralı, 5 ve 6 kasalara ısınamadım ben.

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Mart 2009, 22:22:40 »
Almaktan vazgeçtim zaten. Bayiye gittik istediğim özelliklerde araba ellerinde kalmamış. Sonra gelebilir ama zamlı olarak gelir dediler. Biz de Sıfır Toyota Corolla dizel triptronik aldık.

Zaten Golf 4 en kralı, 5 ve 6 kasalara ısınamadım ben.

Hayirli olsun, gule gule kullanin.

Çevrimdışı enerji

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Mart 2009, 22:37:02 »
Hayirli olsun, gule gule kullanin.

Sağolun. Passat da baktık ama sadece trendline vardı onda da passat alıcaktık olsaydı. Piyasada araç kalmamış ya yada tabir-i caizse karaborsa yapıyolar.

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 25 Mart 2009, 14:42:25 »
Sağolun. Passat da baktık ama sadece trendline vardı onda da passat alıcaktık olsaydı. Piyasada araç kalmamış ya yada tabir-i caizse karaborsa yapıyolar.

Genelde vw bunu yapıyor gibi geldi bana :) Çoğu markada birçok seçenek var ama vw almaya kalktığınızda hem zamlı fiyattan alıyorsunuz hem de istediğiniz donanım-model bulamıyorsunuz.
Corolla da sevdiğim bir araç ama onların tiptronik vites seçeneğini bilmiyordum.Vaktiniz olursa aracınızın resimlerini otomobilim bölümünde görmek isteriz.Tekrardan hayırlı olsun, tekerine taş değmesin...