Gönderen Konu: golf1-2 / jetta1-2 araclara ozel kapı kolları sadece 1takım (4adet)  (Okunma sayısı 6217 defa)

Çevrimdışı bravequıck

• Profili Görüntüle
golf 1 ve golf2 jetta1 ve jetta2 araclara uygun kapı kolları 4 adet 100tl.ılk gelen alır .sahıbınden comda ılanım mevcut.ilan no 12916073

Çevrimdışı bravequıck

• Profili Görüntüle
ılanım sahıbınden com 12916073 nolu ılandır.ornek arac resmıde mevcuttur.takmadan once resımden bakıp aracınıza nasıl duracagına karar verebılırsınız.aracın hıc bır yerıyle oynamıyorsunuz.sadece eskıyı cıkartıyorsunuz yenısını takıyorsunuz.kılıdınız bıle aynı kalıyor.kılıt yuvasından cıkartılıyor.yenısının yuvasına takılıyor.kaportada oynama yapılmıyor.kapı kolu kırılmasına son.

Çevrimdışı bravequıck

• Profili Görüntüle
fiyatlarda yardımcı olunur.kafanızdan gecen rakamları soyleyın uyarsa neden olmasın

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
resimdeki araç için baya uğraşılmıştı istanbulda Ayhan abinin dükkanında duruyodu..sadece 2 tanesini almak istesek fiyat ne olur?

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
fiyatı iyi kırarsan diğer 2yide ben alabilirim değişiklik olsun bodruma koyalım kalsın maksatıyla:)

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
4 ünede müşteri çıktı abi bi anda  :) bi fiyat söyle uyarsa alalım  ;)

Çevrimdışı bravequıck

• Profili Görüntüle
arkadaşlar ıyı dıyorsunuzda resimdeki raç temsili.benım elımde olan kapı kolları 4 kapılı araclara uygun.ön kapılar ve arka kapılara dıye.oyuzden benım anladıgım sız tek kapılı araclara uygulamak ıstıyorsunuz. takımı bozmak ıstemem.çünkü önlerde kilit yerleri var arkalarda yok.alırsanız takım halinde veririm.sizin aklınızdan gecen rakam ne.isterseniz özelden mesaj atı[email protected]

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Kilitsiz olanlarıda kullanbilirler aslında.. Araca merkezi kilit takarsınız anahtar derdinden kutulursunuz... Bende merkezi klit taktım takalı daha 1 kere anahtar sokmadım kapı klitlerine :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
Kilitsiz olanlarıda kullanbilirler aslında.. Araca merkezi kilit takarsınız anahtar derdinden kutulursunuz... Bende merkezi klit taktım takalı daha 1 kere anahtar sokmadım kapı klitlerine :)
büyüksün abi herşeye bi fikrin bi cevabın var nickini DR.erşan die degiştirmelisin.. :saygılar :tamamdir :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
büyüksün abi herşeye bi fikrin bi cevabın var nickini DR.erşan die degiştirmelisin.. :saygılar :tamamdir :)

:D :D :D :D Deli dokhtoru :P
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D ;D

Çevrimdışı bravequıck

• Profili Görüntüle
arkadaşlar alan arkadaşlar memnunsa satan her halukarda memnun olur.alan alsında nasıl kullanırsa kullansın.bende oncelıklı musterı memnunıyetı. :tamamdir :sevgi:

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
bnce deli doktur....u su fazlaa:D :D :D

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
hesap numaranı özelden atıver abi 70 liraya ok dersen  :)